Зона за лично творчество

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• moonlover написа:

Естествено предложиха аз да си платя.С изработка за корица,редактор ,предпечат и малък тираж около 50 книги ми излизаше над 700лв... но нямам финансовата възможност,а нашите не одобряват особено моите странични занимания.
      Ето и каква оферта получих аз за параметрите, които изпратих:

книга с меки корици
      формат А5,
      176 страници 1 + 1 (черно)
      тяло: 80 гр офсет
      корици: 4 + 0, на 350 гр мат + едностранен гланц ламинат
      термолепени
      300 бр. - 890 лв.
      500 бр. - 1350 лв.
      1000 бр. - 1750 лв.

Това са цени без 20% ДДС, само за изработването.

Пак е по-добре от 700 лв за 50 книги ... Помисли и пиши тук или на ЛС, ако имаш интерес от офертата. Просто това бяха възможно най-ниските цени.
      Можеш да пробваш с тези параметри и на други места, поне имаш нещо черно на бяло :)
    • Mona написа:

книга с меки корици
      формат А5,
      термолепени
      300 бр. - 890 лв.
      500 бр. - 1350 лв.
      1000 бр. - 1750 лв.

Пак е по-добре от 700 лв за 50 книги ... Помисли и пиши тук или на ЛС, ако имаш интерес от офертата. Просто това бяха възможно най-ниските цени.
      Можеш да пробваш с тези параметри и на други места, поне имаш нещо черно на бяло :)
      Първо искам да кажа едно голямо благодаря за отделеното време. Тази информация със сигурност ще ми е от полза и наистина е много по-добра оферта тъй като говорим за 300 бр което си уоу. Ще си запиша параметрите и може би след няколко месеца ще пробвам. Трябва да говоря с нашите и като цяло си е сложна работа.

Още един път благодаря и със сигурност ще си го запиша сега да си го имам. Междувременно ако има промяна ще Ви пиша. <3 <3
    • moonlover написа:

Mona написа:

книга с меки корици
      формат А5,
      термолепени
      300 бр. - 890 лв.
      500 бр. - 1350 лв.
      1000 бр. - 1750 лв.

Първо искам да кажа едно голямо благодаря за отделеното време. Тази информация със сигурност ще ми е от полза и наистина е много по-добра оферта тъй като говорим за 300 бр което си уоу. Ще си запиша параметрите и може би след няколко месеца ще пробвам. Трябва да говоря с нашите и като цяло си е сложна работа.
      Още един път благодаря и със сигурност ще си го запиша сега да си го имам. Междувременно ако има промяна ще Ви пиша. <3 <3
      moonlover, много ми напомняш за мен едно време...
      Искам да ти кажа само едно : Не се отказвай! Никога, по никакъв повод и заради никого. Дори и да не срещаш подкрепа навсякъде, остани вярна на мечтите си!
      Вярвай в себе си, в таланта си.
      Успех! <3
    • Умирам от цигари
      Зефирът е далеч
      Умрели люляци ме преследват насън
      и ти
      и ти
      и ти
      няма да си прережа гърлото
      ще го помилвам
      ще се помилвам

ще Го помилвам

ела
      студено е нощем с умрелите ми цветя
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."