Таро Конструкции IV

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Таро Конструкции IV

Здравейте, поради натрупване на много страници в предишната тема, отварям нова тема Таро комбинации :)
    Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
  • Две жени, приятелки в работата, ще кандидатстват за един и същи пост, в същата фирма. Много зависи от трети човек, който е привидно в добри взаимоотношения и с двете. За мен той е лицемер, и на двете по отделно обещава подкрепата си. Искам да знам, какво е реалното му отношение към двете.

Отношението на Л. към Р.

5 ПЕНТАКЛИ КРАЛ ПЕНТАКЛИ УМЕРЕНОСТ

По Крал пентакли, според мен я вижда като добър професионалист, имаща нюх. Умееща да балансира нещата, по умереността. Може би малко нерешителна по 5 пентакли. Като цяло я харесва, като човек.

Отношението на Л. към А.Б.

3 ПЕНТАКЛИ ЗВЕЗДА 9 ЧАШИ

По 3 пентакли, може би държи по някакъв начин на взаимоотношенията им. Имат стойност, но я вижда твърде емоционална по 9 чаши . Мечтателка по Звездата. Съответно, с не особено сериозно отношение към работата.

За мен, определено харесва Р. повече. Ще подкрепи нея...

Ще се радвам на вашето мнение!!!
  • LaVerite написа:

Две жени, приятелки в работата, ще кандидатстват за един и същи пост, в същата фирма. Много зависи от трети човек, който е привидно в добри взаимоотношения и с двете. За мен той е лицемер, и на двете по отделно обещава подкрепата си. Искам да знам, какво е реалното му отношение към двете.

Отношението на Л. към Р.

По Крал пентакли, според мен я вижда като добър професионалист, имаща нюх. Умееща да балансира нещата, по умереността. Може би малко нерешителна по 5 пентакли. Като цяло я харесва, като човек.

3 ПЕНТАКЛИ ЗВЕЗДА 9 ЧАШИ

По 3 пентакли, може би държи по някакъв начин на взаимоотношенията им. Имат стойност, но я вижда твърде емоционална по 9 чаши . Мечтателка по Звездата. Съответно, с не особено сериозно отношение към работата.

По първата комбинация, не виждам как нещата могат да бъдат положителни с 5 Пентакли на първа. Това е една от най-неприятните карти за мен. Да не забравяме и, че Крал Пентакли може да бъде и много себичен материалист. Подкрепата ще бъде оттеглена в момента, в който види, че няма да има лична изгода от цялата работа.
    Не мисля, че която и да е от двете ще получи поста.
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
    — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
  • LaVerite написа:

Лицемерно отношение е към двете, така ли?
    Специално към първата, така смятам, да. И всъщност не знам този човек доколко уважава изобщо женското съсловие...
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
  • LaVerite написа:

Отношението на Л. към Р.

3 ПЕНТАКЛИ ЗВЕЗДА 9 ЧАШИ

Според мен отношението е едно, а кого ще подкрепи - съвсем различно нещо. Можеш да зададеш отделни въпроси за това. Аз в картите лицемерие не виждам. По първата комбинация - с 5 пентакли в началото е възможно да са имали дълъг период, в който мненията им не са се срещали, но са го преодолели и са постигнали добро сътрудничество по между си - Умереността. Умереността като завършваща карта тук според мен е много показателна за стабилните им отношения.
    По втората комбинация - 3 пентакли показва конкретно, че ги свързва работата и може би са открили и някаква странична тема на разговор, която засяга и двамата, пък дали няма и лек флирт? Или по-скоро Л. да се надява на някакви такива отношения ако я подкрепи? (филмирах се май)
    Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
    La vie en rose
  • Армид, и аз си помислих за флирт във втората комбинация. Иначе този човек го виждам като единствено ръководещ се от собствената си облага.
  • Питам за мъж, който е много, ама много срамежлив. Хубаво момче, ама не намира смелост да общува свободно с една госпожица.

Иска да знае, дали ТЯ ще направи опит да станат по-близки?

3 ЖЕЗЛИ СВЕТЪТ УМЕРЕНОСТ

Май съм направила проекция... Според мен, чрез 3-и човек (3 жезли) ще се опита да постави някакво начало на ново, по-различно от сегашното общуване (светът). Но ще е бавно, ще трябва да е доста търпелив, по умереността. Или тя ще е умерена и той няма да разбере правилно нейната инициатива.

Но като се замисля, май отговорът е НЕ. Сега си видях някои записки на въпроси Да/Не. Имам 3 комбинации, в които присъства Светът и отговорите са негативни.

Ще е хубаво да има тема обратна връзка. Само модераторите ли имат право да отварят теми във форума?

Мнението бе променено 2 пъти, последно от LaVerite ().

• Какво е здравословното състояние на мъж? /лекуван е от рак, вече повече от 2 години изглежда е добре, напоследък се тревожи от някакви симптоми/

8 жезли, Дявол, 6 пентакли

Естествено Дявола ме разтревожи най-много - не е на първа позиция, за да приема, че показва страховете на питащия, а е на средна и след 8 жезли, ми изглежда като да разровиш тлееща жарава. Шестица пентакли ми изглежда като възможност за положително развитие, може да купи някакво лекарство или процедура, която да му помогне да се почувства по-добре.
    Както стана ясно, опипвам в тъмното - всичко това са мои докадки и предположения, които не зная дали имат връзка с реалността...
  • Kalistro написа:

Какво е здравословното състояние на мъж? /лекуван е от рак, вече повече от 2 години изглежда е добре, напоследък се тревожи от някакви симптоми/

Естествено Дявола ме разтревожи най-много - не е на първа позиция, за да приема, че показва страховете на питащия, а е на средна и след 8 жезли, ми изглежда като да разровиш тлееща жарава. Шестица пентакли ми изглежда като възможност за положително развитие, може да купи някакво лекарство или процедура, която да му помогне да се почувства по-добре.
    Както стана ясно, опипвам в тъмното - всичко това са мои докадки и предположения, които не зная дали имат връзка с реалността...
    Почувствал е временно неразположение, което го е разтревожило сериозно (Дяволът), но всичко ще утихне.
  • Mona написа:

Kalistro написа:

Какво е здравословното състояние на мъж? /лекуван е от рак, вече повече от 2 години изглежда е добре, напоследък се тревожи от някакви симптоми/

Почувствал е временно неразположение, което го е разтревожило сериозно (Дяволът), но всичко ще утихне.
    Благодаря, Мона!
  • Моля, ако имате съмнения относно здравослнови проблеми, визирам сериозни, да ги споделяте тук, за да ги видя и за да мога да реагирам.
  • Mona написа:

пускам една комбинация: Ас меча, Рицар пентакли, Силата

дали дадено нещо е възможно?

а възможно ли е?
    Отговорът е НЕ.
    Ако щеш да се обърнеш на панделка, не - ще получаваш винаги като отговор.
    Всички усилия са напразни, излишни.
  • Mona написа:

Mona написа:

а възможно ли е?
    Отговорът е НЕ.Ако щеш да се обърнеш на панделка, не - ще получаваш винаги като отговор.
    Мона, Силата ли е непреодолимата преграда тук? Или леността на Рицаря пентакли? Или недостатъчният заряд на Асото меч? Според мен Силата е водеща.
  • Моето име ли беше написано на листа?

АСО ЧАШИ АСО ПЕНТАКЛИ 6 ЖЕЗЛИ

По 6 жезли ми се струва, че съм си въобразила и леко съм се надценила, мислейки че е моето име. Емоционално съм гледала на нещата по Асо чаши.
  • От какво е причинено честото главоболие? Рицар жезли - 3 пентакли - Страшния съд Рицаря от една страна показва пристъпите от главоболие, но от друга страна може да показва като причина импулсите, т.е. главоболието да е свързано с нещо неврологично. Пентакъла е нисък, но все пак има материализация на нещо. Страшния съд на 3-та не знам за какво говори - може би, че е крайно време, че отдавна е бил момента, когато е трябвало да се лекува това.
    Възможно ли е подобрение? 6 меча - Глупака - 10 пентакли Не са ми много обнадеждаващи тези карти. 6 меча може и да показва новите мерки, които се предприемат, но в комбинация с Глупака ми се струва, че са хаотични, безцелни сякаш и 10 пентакъла накрая много дотежават, убиват всички тези усилия. Възможно ли е също така 10 пентакли да показва унаследяване на проблема и предаването му на следващото поколение?
    Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
    La vie en rose
  • Mona написа:

Mona написа:

а възможно ли е?
    Отговорът е НЕ.Ако щеш да се обърнеш на панделка, не - ще получаваш винаги като отговор.
    Мона, тук Силата като обърната ли се проявява? И Рицарят?