Любовта III

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Moon написа:

Въпросът е с тази Кралица чаши какво точно искаш да чуеш. Излезе ли жената като Кралица чаши в гледане за отношения,неврастенията е налице. В мои гледания поне.

Не съм учудена,че има и други постове в различни форуми. Явно нещата,които ти се казват,не са това,което искаш да чуеш. А твоите мисли по картите какви са?
      Това което ме вълнува е , че си зададох въпроса в бг- мама- " Какви са ми взаимоотношенията с мъжа ми? Има ли някакъв проблем" ? И няколко човека ми теглят различни комбинации и различни отговори. Кралица чаши е едната комбинация , има още 2 , които няма никакви кралици и тълкуването е съвсем различно на един и същи въпрос. И всичкото това ми създава още по-голямо любопитство Кое е вярно и кое не. И кое какво означава. Това е.
    • сТи просто не вярваш на това, което ти се казва, а тогава какъв е смисълът да питаш?

curi0us написа:

Да, съжалявам, че съм рязка, имам такива моменти.
      Аз съм новото момиче в bg-mamma.

Няма никакъв смисъл от изтезание на картите, питане на 10 различни човека за едно и също нещо. Първият им отговор се счита за верен.
      Изглежда ти наистина много искаш да чуеш една друга прогноза - че има проблем.. и останалото, няма да споделям, защото все пак е лично.
      Проблем няма.

Ако имаше от това, за което се съмняваше, съвсем друго щеше да покаже.
      Успокой се.

Аз Ви споделих от къде идва проблема. Ползвам жена, на която плащам и винаги ми е познавала. Много е добра. Рядко греши. Много приятели съм и пращала. Виждала е събития, за които дори не съм питала. Ами признавам си тя ми вкара мухата в главата. Каза ми, че мъжа ми имал тайна връзка, че се чувствал виновен. Щял да мисли дали да не се разделим. Честно казано- нещо не ми се вярва това.Но признавам си ме издразни и ми наруши спокойствието. Това е. Затова ровя по въпроса.
    • Elea написа:

Moon написа:

Въпросът е с тази Кралица чаши какво точно искаш да чуеш. Излезе ли жената като Кралица чаши в гледане за отношения,неврастенията е налице. В мои гледания поне.

Не съм учудена,че има и други постове в различни форуми. Явно нещата,които ти се казват,не са това,което искаш да чуеш. А твоите мисли по картите какви са?
      Това което ме вълнува е , че си зададох въпроса в бг- мама- " Какви са ми взаимоотношенията с мъжа ми? Има ли някакъв проблем" ? И няколко човека ми теглят различни комбинации и различни отговори. Кралица чаши е едната комбинация , има още 2 , които няма никакви кралици и тълкуването е съвсем различно на един и същи въпрос. И всичкото това ми създава още по-голямо любопитство Кое е вярно и кое не. И кое какво означава. Това е.
      Мона е писала тук и е известно,че първият отговор на Таро по въпроса е фактическият отговор. Всички отговори след това са без значение.
      Не разбирам защо са ти нужни множество комбинации от различни хора на същия въпрос. Кралица чаши може и да няма във всеки отговор,но тя си личи в поведението ти.
      Ей така от интерес влязох в бг мама да видя какво са ти писали. По-красноречиво няма накъде. От написаното разбирам,че нямаш собствени карти. Ок,няма проблем друг да ти изтегли. Интересното в случая е,че ти никъде не включваш свое собствено тълкуване по изтеглените карти. Това ме кара да мисля,че не конкретният интерес към комбинациите в Таро те е накарал да търсиш тълкувания на същия въпрос от различни хора,а собствената ти нагласа към ситуацията.
      Както каза и Кюриъс-това е изтезаване на Таро,няма абсолютно никакъв смисъл. Ти търсиш нещо определено,но никъде не пише,че Таро ще ти го даде.
      Edit : сега ти видях горния пост. Да,търсиш нещо определено. Живей си живота и не се затормозявай с врачки. Сама виждаш,че повече те тормози психически,отколкото да ти помага с нещо.
    • Виж, съжалявам за това, което тази жена ти е казала и вярвам, че наистина е много мъчително.

Но тайна връзка по комбинацията ти не виждам!
      За тайни връзки и мъж-измамник ще излязат други чаши, няма да излезе това. Ще излезе например Крал чаши.. Примерно. Има и други комбинации.

Понеже Мона беше спомената, да кажа и аз - цялото си познание дължа на нея и на момичетата тук в този форум.
      Време е да се каже едно БЛАГОДАРЯ. <3
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.
    • Благодаря ви момичета и извинявайте. Каквото има да става ще стане. Това съм го разбрала от Таро. Не можеш да промениш нищо. <3

П.П. - интересни са ми комбинациите и тайничко ми се иска и аз да разбирам от Таро. Но като знам, че Мона е отделила 20г за Таро и се отказвам... :(

Мнението бе променено 3 пъти, последно от Elea ().

• Така е, нищо даром не идва, виждаш какъв е труда на всички тук. Учим се, грешим, и пак се учим. Не са много хората готови да посветят живота си на Таро.
      Виждам в бг мама всички питат всеки, не само ти. Очакват да получат гранд- отговора.
      А защо например не ти стиска да отидеш при мъжа си и да го попиташ в очите има ли, аджеба афера? Но това е по- трудно, нали. Не знаеш дали отговора ще ти хареса, както и не знаеш дали ако ти отговори отрицателно, да му вярваш. А това вече е криза в отношенията. Ето, това е сериозния въпрос - в каква фаза са вашите отношения, удобно съжителство? Кралица чаши е зависима от другия емоционално и залага в отношенията трикове и машинации. А 2 мечове на края показва неувереността ти какво ще се случи ако...?
      Помисли по въпроса с 2 възможни отговора - какво ще направя, ако...
      Успех и take it easy, както се казва.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Всички сме почнали неразбиращи комбинациите... Спокойно.
      Можеш да си купиш колода, да почнеш да гледаш. Както на себе си, така и на другите. Спазвай само правилото да не гледаш за един и същи въпрос през кратък период от време, това обижда картите (поне моите). За 1 въпрос, 1 комбинация.
      Ако останеш във форума, или дори ако го четеш редовно, много неща ще просветнат.
      Просто и това иска търпение, както и повечето умения.
      В случай че наистина ти се занимава с Таро.

Никой от нас не се сравнява с Мона, но идеята е, че човек все пак може да напредне.
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.
    • Ооо, Аrmid- жената като ми каза тези неща ме посъветва да не повдигам изобщо въпрос, да изчакам да 4 седмици или 4 месеца. По никакъв начин да не искам развод и тем подобни. Аз не я послушах, още вечерта му казах:- Ако има нещо, нямам против. Имам против да има нещо и да живеем под един покрив. Предложих му ако иска развод, но нека да е честен. .......Категорично отрече и каза, че никога не е искал развод и така. Аз изобщо не се страхувам. Не казвам, че искам да съм сама. Но каквото имаше да губя вече го загубих в този живот.Така че, изобщо не ме е страх от нищо. Но след огромните загуби последните 5 години- искам спокойствие в дома си.
      И да ще си купя карти- изкушават ме по някакъв начин.
    • Ново

Аз ще направя анализ на моята комбинация.- Кралица чаши, седмица мечове, двойка мечове. По кралица чаши- ми се струва, че емоционално съм засегната на тема ето. Провокираха ме нещата, които ми казаха на таро ( защото най- първото гледане си беше на таро), изостриха ми се сетивата, изревнувах, издразних се, съмнявам се, Повече го мисля вътрешно- външно не го показвам, няма сцени, скандали. Проведох един разговор и толково. Седмица мечове мисля че, показва това което аз мисля да направя- " Проверката- висша форма на доверие " . Ще го наблюдавам и проверявам , къде тайно, къде по- явно. Държа да се знае, че паралелни връзчици при мен няма как да станат. Не съм от жените, които не се усещат или ще си мълчат. Идеята ми е да му осуетя намеренията, ако има такива. Напълно е възможно всичко. Просто му преча в момента да му е спокойно и да си вихри коня :). Но поведението ми наистина е лежерно и спокойно ( нещо истерично няма, ) В момента сме в крайно добри отношения, излизаме , забавляваме се. Но, съмнението си го има. Не знам тези двойки мечове, какво искат да кажат. Помирение за мен ли, ще ми мине или още не е ясно.
      Това което ме притеснява от вашите коментари , е че най- първото гледане е вярно. На мен ми гледаха на Торо, мисля, че жената реди Келтски кръст. Тя не гледа с 3 карти. Това е от мен.
      Но, аз не разбирам от таро , така че може да греша. Тази комбинация отразява само моите намерения. Ще споделя след месец, какво е станало и дали има нещо.

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Elea ().