Любовта III

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• curi0us написа:

Питам за приятелка.

Мисли ли за нея YY, съжалява ли?

Рицар чаши, Крал чаши, 8 жезли

Падаха много карти. Инвенция - 8 жезли.

Вие сте!
      Леко истерични са ми тези карти, нестабилни. Изблик на емоции, който бързо отминава по 8 жезли. Мисля, че мъжът е склонен да се извини по рицаря с краля. Ще им мине (на твоята приятелка и на мъжа), така мисля.
    • Здравейте...Ще продължи ли връзката ми,и ако да ще се обади ли скоро..Благодаря ви

Модерация: ТАЗИ ТЕМА НЕ Е ТАРО ОНЛАЙН. В нея се пише, ако имаш собствена колода. Можеш да изтеглиш свои карти, да ги публикуваш тук. Коментар се дава само ако преди това питащия е анализирал сам картите си. Просто така правим тук, в този форум. Добре дошла си тук, но се ОРИЕНТИРАЙ в правилата.
    • curi0us написа:

Питам за приятелка. Няколко въпроса и разказвам хронологично

Мисли ли за нея YY, съжалява ли?
      Рицар чаши, Крал чаши, 8 жезли

Падаха много карти. Инвенция - 8 жезли.

Втори въпрос.
      Картите разказаха история, докато ги месех, още преди да ги изтегля. Пада 3 жезли, падат парчета карти с лице Кралица чаши. 6 пентакли... Обърна се 4 жезли.

Какво е ХХ(приятелка) за YY?
      10 меча, 5 меча, Папата

Трети въпрос:
      Преодоля ли я?
      Хвърчат карти... Първа падна Умереността. После Дявол, 9 пентакли.. Падна 6 чаши; Падна обърнат Обесения и се обърна окончателно, 4 жезли се обърна. Много карти се обърнаха дори без да усетя, вече в колодата са така.
      отговор: Крал меча, 3 жезли, 4 меча

И виждаме една любов, която не е успяла добре да се състои, имало е разминаване, но е била истинска любов, като тази от филмите - със сцени по гарите, със сцени на крещене по булевардите, целуване и доказване на обич, и също толкова сърдито вртъване...

Не, YY. не е преодолял XX., той изобщо не е срещал жена като нея, жена, която го е поразила, такова нещо не е срещал. Звучи "фантасмагорично", но се е случило - любов на живот и смърт. Тя е Кралица чаши за него - любовта на живота му. Жалко за многобройните разминавания.

Нека видим конструкциите една по една. В началото (1ва комбинация) можем да говорим за едно привидно "преодоляване", човекът уж е продължил напред, обаче накрая става "грозно" (3та комбинация).
      Кралят меч клекна до 4 меча, не се живее така. Полуживот.
      Семейство, деца, бизнес. А мъката видяхте ли я?

Поведението на картите беше много живо, падаха като луди, обръщаха се. Разказваха истории преди още да се изтегли комбинация.
      Имало ли е някаква пречка пред взаимоотношенията на двамата - някой да е бил обвързан?
    • Хайде да позанимавам малко картите и аз с нещо мое. Не е много актуално - г/д октомври/ноември се случва всичко.

Защо Y.Y. ме остави?
      Изпада Обесен - обърнат, картите хвърчаха много. Инвенция - 3 меча

3 жезли, Кралица жезли, Маг

Значи тази комбинация Кралица жезли + Маг се пада отново.... :rolleyes:
      Аз си имам мнение, че просто го уплаших, бях толкова директна с него, а той се насра до ушите.
      Мисля, че прецени, че съм прекалено голяма хапка за него.

Но!!!, може би просто аз си вярвам в повче, така че ще се опитам да направя и алтернативен анализ.
      Мъжът явно просто не ме е харесвал, все пак един мъж иска ли да е с теб, ще направи всичко възможно. (Ако е мъж, де; Тук май става дума за момче на 33г.)
      Възможно е да си е падал по друга, вече обвързана жена.

Така или иначе, решението му да ме остави и да не се занимава с мен, е било взето окончателно - 3 жезли, 3 меча; без отмяна.

Когато ме заряза, даде глупаво обяснение, че искал да ходи и по други жени, но толкова ме харесвал, че не можел да си позволи да ме нарани, не знам си какво. Аз пък вътрешно не вярвам на това. За мен той просто се уплаши. И не бива да се подценявам.
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur

• curi0us написа:

Защо Y.Y. ме остави?
      Изпада Обесен - обърнат, картите хвърчаха много. Инвенция - 3 меча

3 жезли, Кралица жезли, Маг
      Aз също мисля,че си била голяма хапка за него. В случай,че ти си представена от Кралица жезли. Сякаш не е бил готов за нещо сериозно и като е видял,че ти си сериозна жена,не някаква лигла,която може да мотае ,е взел решението да се изнесе. По Магът на трета според мен решението е взето с акъл,не от страх или нещо такова. Просто не му е изнасяло положението и е искал да си зависи от него всичко,не да се съобразява с нещо. Търси по-изгодни обстоятелства. Колкото до друга жена-възможно е ,но по мое мнение не става въпрос за странични отношения. Няма някоя конкретна,по-скоро иска да се оглежда на спокойствие,ако мога така да се изразя.

Няма какво да се подценяваш,естествено. Права си-ако иска да бъде с теб,просто ще бъде,без увъртане и драми. Мъжете са доста просто устроени същества. Това е коментирано и в други теми от форума. Този човек е имал друго наум,не да остане в сериозна връзка според мен.
    • Ново

Какво да очаква жена от отношенията си с приятеля ѝ?
      Колесница (Отпътуването на героя) -Дяволът(Змията) - Рицар Пентакли(приземяване)

Близка позната ме помоли да ѝ тегля карти, защото мъжът, с който живее постоянно и се сърдил за нещо, бил изнервен и се дуржал грубо с нея на моменти.

Постнах картите, защото комбинацията е интересна, поне за мен и ме затруднява.
      Колесницата с Дяволът ги тълкувам, като описание на ситуацията, той е груб, не се унтересува дали, ще я засегне с държанието си, важното е да задоволи или постъпи, така че да е "отгоре" той, тъмната страна се е събудила в него, но все пак се възпира, ограничава, ако беше първа Дяволът и след нея Колесница, тогава щеше да е по зле да я "смаже" от една страна, от друга добре, че ще е преодолял " оковите", това което го изкарва извън нерви.
      Тук в първите две карти виждам и страх, пречки, които го възпират.
      Ще мине малко време да се освободи от това състояние Рицар Пентакли.
      Реално за сега нищо да не очаква, от него, определен период ще е драка, но Рицар Пентакли на трета, все пак показва, че е сигурен, стабилен човек, който ще дойде на себе си, бавно но славно... Ще се стабилизира, ще кротне... Ще се пребори със страховете, спънките... Тези карти не акцентират за любов или обич,не засягат тази тема за любовта между тях, проблема не е там, проблема е че някой, по точно това е мъжът, се опитва да надделее и наложи с грубо държание, може би иска да има контрол над ситуацията, или над нея, по такъв начин
    • Ново

kolevaani1 написа:

Какво да очаква жена от отношенията си с приятеля ѝ?
      Колесница (Отпътуването на героя) -Дяволът(Змията) - Рицар Пентакли(приземяване)

Близка позната ме помоли да ѝ тегля карти, защото мъжът, с който живее постоянно и се сърдил за нещо, бил изнервен и се дуржал грубо с нея на моменти.

Постнах картите, защото комбинацията е интересна, поне за мен и ме затруднява.
      Колесницата с Дяволът ги тълкувам, като описание на ситуацията, той е груб, не се унтересува дали, ще я засегне с държанието си, важното е да задоволи или постъпи, така че да е "отгоре" той, тъмната страна се е събудила в него, но все пак се възпира, ограничава, ако беше първа Дяволът и след нея Колесница, тогава щеше да е по зле да я "смаже" от една страна, от друга добре, че ще е преодолял " оковите", това което го изкарва извън нерви.
      Тук в първите две карти виждам и страх, пречки, които го възпират.
      Ще мине малко време да се освободи от това състояние Рицар Пентакли.
      Реално за сега нищо да не очаква, от него, определен период ще е драка, но Рицар Пентакли на трета, все пак показва, че е сигурен, стабилен човек, който ще дойде на себе си, бавно но славно... Ще се стабилизира, ще кротне... Ще се пребори със страховете, спънките... Тези карти не акцентират за любов или обич,не засягат тази тема за любовта между тях, проблема не е там, проблема е че някой, по точно това е мъжът, се опитва да надделее и наложи с грубо държание, може би иска да има контрол над ситуацията, или над нея, по такъв начин
      Те отдавна ли са заедно? На мен комбинацията колесница+ дявол ми е все едно единия е зависим от другия, загубил се е в него един вид. Ако това е тя, то той има силно влияние над нея, контролира я с нещо, успява да я манипулира.
    • Ново

Има ли любовни чувства към нея?

9 ЖЕЗЛИ 9 ЧАШИ СМЪРТТА (страхът)

Това е човек, който поставя умишлено бариера, понеже го е страх от нещо (по 9 жезли). Постигнал е емоционален баланс със себе си по 9 чаши, но въпреки всичко, според мен тази жена е променила нещо в него, по смъртта.

Питам за една двойка, които са заедно от 12г. Жената ме помоли да питам картите.

Ще се разделят ли?

СПРАВЕДЛИВОСТ АСО ПЕНТАКЛИ СТРАШЕН СЪД
      съдията+ аубедо+спасението

Според мен не, но ще започнат ''на чисто'' по справедливост+ страшен съд. Ще поставят ново начало един с друг като се пречистят от предишните грешки.

Обича ли я?

Дявол+ 9 Чаши+ Кралица пентакли

Според мен, да. Все още изпитва страст към тази жена, по дявол+кралица пентакли. Чувства се удовлетворен с тази жена, по 9 чаши.

Моля ви за мнение, момичета!
    • Ново

Ани, май ще скъса с нея и ще е окончателно.

Колесницата много често е доста бърза карта за "заминаване", "оттегляне", доста светкавично действа, в рамките на ден-два, три. Много често е изненадваща за всички въвлечени, вкл. за човекът, иницииращ разделянето. Дяволът, през който минава "тя", показва процеса - явно ще е тежко, интригантско, или просто кофти. Колесницата завършва в Рицар пентакли, доста сериозна карта. Според мен говори за окончателност. Тук Рицарят не е сериозният, но бавно действащ мъж, по-скоро е мъжът, взел категорично решение, дори на моменти да се размотава да го направи.

Това е моят опит с Колесницата /Отпътуването на героя/.Виждала съм я за раздяла, за напускане на работно място (дали по желание, дали не). Дай ОВ после.

• Ново

LaVerite, май и твоите ще се разделят, съжалявам. :( Поне така аз ги разчитам нещата.
      9 чаши и Дявол, егати опороченото семейно "щастие".

За първата ти комбинация, 9,9,Смърт, ами и тук не виждам любов, по-скоро някакъв вътрешнопсихичен процес. Някакъв интерес има, да. Но човекът е в някакъв преломен момент от живота си. Повече има потенциал, отколкото за двойката, де.

• Ново

curi0us написа:

Ани, май ще скъса с нея и ще е окончателно.

Колесницата много често е доста бърза карта за "заминаване", "оттегляне", доста светкавично действа, в рамките на ден-два, три. Много често е изненадваща за всички въвлечени, вкл. за човекът, иницииращ разделянето. Дяволът, през който минава "тя", показва процеса - явно ще е тежко, интригантско, или просто кофти. Колесницата завършва в Рицар пентакли, доста сериозна карта. Според мен говори за окончателност. Тук Рицарят не е сериозният, но бавно действащ мъж, по-скоро е мъжът, взел категорично решение, дори на моменти да се размотава да го направи.

Това е моят опит с Колесницата /Отпътуването на героя/.Виждала съм я за раздяла, за напускане на работно място (дали по желание, дали не). Дай ОВ после.
      Curi0s и аз така помислих като видях картите, но на момента почувствах друго, че не е заминаване, раздяла, не може, дори и да го е искал, Дяволът е оковал Колесницата, тук La Verite добре го е описала, незнам кой повече е зависим от другия, но най-вероятно е жената, почти винаги е така. Тук според мен има и голяма доза страх единия да не си тръгне, затова проявява търпение и разбиране Рицар Пентакли, така задържа и човека. Като му дава стабилност.
      Вчера се чух с жената, каза че отношенията им търпят някаква промяна, той се държал много мило и грижовно с нея, но все пак имаме Дяволът тук. Ще пиша, ако има развитие. Благодаря за включването ^^