Любовта III

• curi0us написа:

Приятелка ме моли да й гледам за развитие в любовта, дали ще има такова, аз определих срок до 3м. Тя има и много други неща на главата в момента, вкл. на ниво вътрешно случване. Картите са:

Глупакът, Кралица чаши, 4 пентакли

Непременно ще споделя моят поглед върху тях. Но ще се радвам да изразите някакво мнение, да видим кой какво вижда.
      Аз мисля,че тя не е много наясно с нещата. Не мисля,че знае какво точно иска. Кралица чаши за любов при мен излиза,когато има някаква боза от чувства,нереалистични очаквания,даже понякога истерии,нужда от внимание и голяма емоционалност. Особено с Глупака на първа тук мисля,че на нея й се ще да намери някого,но такъв в тези карти няма. Т.е това са карти,представящи нейната собствена нагласа към любовния й живот. По мое мнение Таро й казва,че тя самата не е стабилна,че да има стабилни взаимоотношения. Емоционално е зациклила малко с Кралицата и 4 пентакли на трета. Трябва да се успокои и да си даде сметка какво точно иска от една връзка. Колкото до човек и някакви сериозни отношения-аз не виждам подобно нещо в тези карти. За нея има по-важни неща в момента от това да се занимава с любов.
    • curi0us написа:

Приятелка ме моли да й гледам за развитие в любовта, дали ще има такова, аз определих срок до 3м. Тя има и много други неща на главата в момента, вкл. на ниво вътрешно случване. Картите са:

Глупакът, Кралица чаши, 4 пентакли

Непременно ще споделя моят поглед върху тях. Но ще се радвам да изразите някакво мнение, да видим кой какво вижда.
      С такива карти, няма какво толкова различно да се види, освен ако не се изпадне в детайли: например, каква е семейната й среда и защо има такива свръхочаквания и защо едновременно с това е като дете, на което някой е откраднал куклите.
      Каква е самооценката й, как се оценява изобщо - има ли прителки, какво очаква от другите и какво дава - всичко това се вижда в тези само 3 карти.
      Добре е да се поразсъждава и върху това, ако на някого му се занимава. Т.е. анализът да се задълбочи и да стане Таро профилиране.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Малко разсъждения по тази "любима" тема. :D

Сестра ми и приятелят й все по-често споменават брак напоследък.И преди съм пускала комбинация за тях тук.Така ,де аз не съм особен фен на младежа нещо и се правя на сестрата-закрилница. :D В техни комбинации често се появяват Рицар пентакли ,Рицар чаши и Рицар жезли,даже заедно в комплект,6 пентакли и 8 пентакли. В последно време,обаче (3,4 месеца) в подредби,касаещи отношенията им се появява Папата почти всеки път. Особено пък ако питам за неговата нагласа спрямо нея.Исках да изчакам и да видя как ще се прояви Папата,защото нямам устойчив опит с него и като гледам отношенията им се стабилизират,вече са по-заземени и няма изразена конфликтност,разбират се доста повече.В архива четох пост,че за брак и всякакъв тип обвързване Папата задължително се появява в комбинациите и сега се прояснява картинката.Предложение не й е правил,но днес пак се повдигна като тема.Сутринта ме засърбя да тегля карти за тях и ги споделям тук:

Ще сключат ли брак? Рицар чаши(отлагане),2 жезли(оплождане на духа),10 пентакли(приземяване)
      Ще бъдат ли щастливи заедно? Рицар пентакли(приземяване),7 чаши(отлагане),Папата/Целта на пътуването

Пак си ги следват същите карти.7-цата чаши ми беше интересна като явление.Моето тълкуване е ,че отношенията им са стабилни,спокойни,но малко се надценяват за сериозно обвързване.Те са си млади и според мен още хвърчат в облаците.Но въпреки това връзката им ще я бъде.Честно да си кажа това са отношения,които следя чрез Таро не само защото става дума за сестра ми,но и защото исках да се науча да навръзвам проявлението на дадени карти в житейски ситуации.Най-малкото са ми пред очите.Тя самата ме е молила веднъж,дваж да й гледам и толкова.Странното е,че тази връзка уж започна на шега.Според вас ще стигнат ли до брак/по-сериозни взаимоотношения?

Мнението бе променено 1 път, последно от Moon ().

• Moon написа:

Малко разсъждения по тази "любима" тема. :D

Сестра ми и приятелят й все по-често споменават брак напоследък.И преди съм пускала комбинация за тях тук.Така ,де аз не съм особен фен на младежа нещо и се правя на сестрата-закрилница. :D В техни комбинации често се появяват Рицар пентакли ,Рицар чаши и Рицар жезли,даже заедно в комплект,6 пентакли и 8 пентакли. В последно време,обаче (3,4 месеца) в подредби,касаещи отношенията им се появява Папата почти всеки път. Особено пък ако питам за неговата нагласа спрямо нея.Исках да изчакам и да видя как ще се прояви Папата,защото нямам устойчив опит с него и като гледам отношенията им се стабилизират,вече са по-заземени и няма изразена конфликтност,разбират се доста повече.В архива четох пост,че за брак и всякакъв тип обвързване Папата задължително се появява в комбинациите и сега се прояснява картинката.Предложение не й е правил,но днес пак се повдигна като тема.Сутринта ме засърбя да тегля карти за тях и ги споделям тук:

Ще сключат ли брак? Рицар чаши(отлагане),2 жезли(оплождане на духа),10 пентакли(приземяване)
      Ще бъдат ли щастливи заедно? Рицар пентакли(приземяване),7 чаши(отлагане),Папата/Целта на пътуването

Пак си ги следват същите карти.7-цата чаши ми беше интересна като явление.Моето тълкуване е ,че отношенията им са стабилни,спокойни,но малко се надценяват за сериозно обвързване.Те са си млади и според мен още хвърчат в облаците.Но въпреки това връзката им ще я бъде.Честно да си кажа това са отношения,които следя чрез Таро не само защото става дума за сестра ми,но и защото исках да се науча да навръзвам проявлението на дадени карти в житейски ситуации.Най-малкото са ми пред очите.Тя самата ме е молила веднъж,дваж да й гледам и толкова.Странното е,че тази връзка уж започна на шега.Според вас ще стигнат ли до брак/по-сериозни взаимоотношения?
      Рядко проявявам такъв интерес, но някакви си нещо усетих не много нормално и зададох въпрос с моите карти.

8 чаши, 4 пентакли, Дяволът
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Mona написа:

Moon написа:

Малко разсъждения по тази "любима" тема. :D

Рядко проявявам такъв интерес, но някакви си нещо усетих не много нормално и зададох въпрос с моите карти.
      8 чаши, 4 пентакли, Дяволът
      Има ли фиксация от страна на единия партньор - като да се продължава връзката на инат? Напоследък хич ме няма с Таро, но тази комбинация (на Мона) ми е много интересна.
    • Калика,и двамата си се търсят и се искат,не е едностранна връзка.
      Картите на Мона говорят други неща,обаче. Мен ме лъхна на страх от комбинацията. Все едно някой се е хванал силно за нещо и стиска,за да не го изпусне. Патологично поведение някакво. Аз мисля,че все бързат и правят грешки,защото ги е страх да не си изпуснат шанса. Разделяха се и се събираха няколко пъти,но някакво жестоко упорство и от двете страни. Колкото и болка да са си причинили,пак се връщат. За мен Дяволът винаги крие кошмари в ръкава,но те си идват от човека,неговите мисли и нагласи. В смисъл няма общо с обстоятелствата. Има нещо странно в тяхната връзка,да,определено. Затова и продължават да ме съмняват.
      Мона,какъв беше твоят въпрос?
    • Moon написа:

Калика,и двамата си се търсят и се искат,не е едностранна връзка.
      Картите на Мона говорят други неща,обаче. Мен ме лъхна на страх от комбинацията. Все едно някой се е хванал силно за нещо и стиска,за да не го изпусне. Патологично поведение някакво. Аз мисля,че все бързат и правят грешки,защото ги е страх да не си изпуснат шанса. Разделяха се и се събираха няколко пъти,но някакво жестоко упорство и от двете страни. Колкото и болка да са си причинили,пак се връщат. За мен Дяволът винаги крие кошмари в ръкава,но те си идват от човека,неговите мисли и нагласи. В смисъл няма общо с обстоятелствата. Има нещо странно в тяхната връзка,да,определено. Затова и продължават да ме съмняват.
      Да, визирам роднините.
      Какво се случва там?
    • Mona написа:

Moon написа:

Да, визирам роднините.Какво се случва там?
      Младежът е в добри отношения с нашите. Харесват го,удобряват го,честичко се появява вкъщи. Май само аз не го долюбвам толкова,иначе останалата част от семейството(с която се познава) много му се радват. Сестра ми се е запознавала с неговите родители,те също я харесват по нейни думи,даже по Коледа майка му я е поканила при тях. Има голяма сестра,която не се е срещала със сестра ми,но знае за нея. Момъкът си е саможив,обаче и не му се месят роднините в живота,доколкото знам. Ама никак не знам всички подробности. :D Най-много някой да кове отстрани глупости...за това не се бях замисляла. От моите не са,защото са си го приели за техен вече,от негова страна какво е...май не е розово. <X
    • Moon написа:

Mona написа:

Moon написа:

Младежът е в добри отношения с нашите. Харесват го,удобряват го,честичко се появява вкъщи. Май само аз не го долюбвам толкова,иначе останалата част от семейството(с която се познава) много му се радват. Сестра ми се е запознавала с неговите родители,те също я харесват по нейни думи,даже по Коледа майка му я е поканила при тях. Има голяма сестра,която не се е срещала със сестра ми,но знае за нея. Момъкът си е саможив,обаче и не му се месят роднините в живота,доколкото знам. Ама никак не знам всички подробности. :D Най-много някой да кове отстрани глупости...за това не се бях замисляла. От моите не са,защото са си го приели за техен вече,от негова страна какво е...май не е розово. <X
      Разсъждавах днес върху тази комбинация.В поста от снощи съм допуснала грешка.Възможно ли е да иде реч за патология в брачните взаимоотношения?В нашето семейство положението си е направо плачевно-родителите ни имат само брак на хартия и делят жилище,никакви съпрузи не са от години.В семейството на приятеля на сестра ми случаят е доста идентичен,даже сме го обсъждали.В този ред на мисли можем ли да говорим за родова патология (8 чаши/4 пенаткли+Дявол)? Връзката Дявол-патология си е лично мое наблюдение.Тук започвам да мисля,че показва патологичен модел на поведение в семейната среда.Т.е излизам от рамките "харесвам/не харесвам" някого,а се стига до равнище психологически/поведенчески нагласи,зародени от средата и семейството.Има ли такова нещо?
      Много ми се ще да не съм права,но доста се навръзват някои неща.Голяма осъзнатост е необходима,за да се преодолее подобно нещо,да не кажа,че не знам дали изобщо може да се преодолее... <X
    • Какво се случва в отношенията между двойка ? (Живеят заедно на семейни начала)
      8 Пентакли -Паж Чаши- Обърната Кралица Жезли

Оффф да се смея ли да плача ли...?
      Ок, ясно не са в дългогодишна връзка, но комбинацията от Паж Чаши +Обърната Кралица Жезли ме потресе малко, съана ми смешно и почувствах съжаление едновременно. Тук виждам една нездравословна, изгаряща ревност от страна ма жената, ще полудее, тук най- ми боде в очите Пажът Чаши в комбинация с тази Обърната Кралица Жезли, незряло, лишено от логика и ясен поглед върху нещата и ситуацията, всичко е преувеличено, обзелата я ревност преминава границите, няма спирачки тук, всичко е съмнително за тази жена и истерията бие таван. Нещата са преиначени, криво разбрани или по точно разтълкувани. Не и е леко на жената, но това е поведение на едно истерично дете в образа на зряла жена.
      Какво мислите?
    • Ще се съберат ли до 1 година да живеят заедно? (Разделени съпрузи, но все още нямат развод)

Паж Мечове /съпротивление -4 Чаши /отлагане- Справедливост/Съдията

според мен няма какво да пиша много, няма смисъл -няма да се съберат, тази 4 Чаши показва отровата между тях, изтощението, лично съм я изпитала и правата и обърнатата, обърнатата е по добра за мен, в право положение, все още се давиш, мъчиш, като в блато, бавно, мъчително, болезнено, след определено време ще се обърне-там вече си се удавил във всичката мизерия и гадост, но изтръпваш и приемаш, осъзнаваш всичко и намираш сили да се сбогуваш с всичко/всеки или с човека, който е причина за това, сравнявам я с 10 Мечове. Но при правата 4 Чаши, просто е много тежка карта!
      Със Справедливост на последна позиция , Съдията ще чукне с чукчето и прекрати или завурши делото, край.
      Паж Мечове, интриги, слухове, обиди, дебнене всичко това води до 4 Чаши.
      Отровени взаимоотношения, няма анти отрова тук за мен.
    • kolevaani1 написа:

Ще се съберат ли до 1 година да живеят заедно? (Разделени съпрузи, но все още нямат развод)

според мен няма какво да пиша много, няма смисъл -няма да се съберат, тази 4 Чаши показва отровата между тях, изтощението, лично съм я изпитала и правата и обърнатата, обърнатата е по добра за мен, в право положение, все още се давиш, мъчиш, като в блато, бавно, мъчително, болезнено, след определено време ще се обърне-там вече си се удавил във всичката мизерия и гадост, но изтръпваш и приемаш, осъзнаваш всичко и намираш сили да се сбогуваш с всичко/всеки или с човека, който е причина за това, сравнявам я с 10 Мечове. Но при правата 4 Чаши, просто е много тежка карта!
      Със Справедливост на последна позиция , Съдията ще чукне с чукчето и прекрати или завурши делото, край.
      Съжителството е приключило според мен вече. Както и периодът,в който е могло да има помирение между двамата. Не мисля и че някой от тях иска истински да се събира с другия. Наистина няма смисъл.
    • Moon написа:

kolevaani1 написа:

Ще се съберат ли до 1 година да живеят заедно? (Разделени съпрузи, но все още нямат развод)

Съжителството е приключило според мен вече. Както и периодът,в който е могло да има помирение между двамата. Не мисля и че някой от тях иска истински да се събира с другия. Наистина няма смисъл.
      Да, съжителството е приключило, права си и за останалото се съгласявам с теб. Времето е отминало.
    • Moon написа:

Moon написа:

Mona написа:

Moon написа:

Разсъждавах днес върху тази комбинация.В поста от снощи съм допуснала грешка.Възможно ли е да иде реч за патология в брачните взаимоотношения?В нашето семейство положението си е направо плачевно-родителите ни имат само брак на хартия и делят жилище,никакви съпрузи не са от години.В семейството на приятеля на сестра ми случаят е доста идентичен,даже сме го обсъждали.В този ред на мисли можем ли да говорим за родова патология (8 чаши/4 пенаткли+Дявол)? Връзката Дявол-патология си е лично мое наблюдение.Тук започвам да мисля,че показва патологичен модел на поведение в семейната среда.Т.е излизам от рамките "харесвам/не харесвам" някого,а се стига до равнище психологически/поведенчески нагласи,зародени от средата и семейството.Има ли такова нещо?Много ми се ще да не съм права,но доста се навръзват някои неща.Голяма осъзнатост е необходима,за да се преодолее подобно нещо,да не кажа,че не знам дали изобщо може да се преодолее... <X
      За всичко, което пишеш, си права.
      Не мога да допълня нищо.
    • Ново

Въпрос: Какви са отношенията ми с мъжа ми в момента? Има ли някакъв проблем?
      Тези карти са изтеглени-
      Кралица чаши, 7 меча, 2 меча
      Как го тълкувате това. За 2 меча прочетох това: - "Застой и примирение. Други автори тълкуват 2 мечове като помирение, но аз не мисля така. Ако видя тази карта, си зная – времето за действие все още не е дошло."
    • Ново

В колко форума още искаш да зададеш този въпрос?

Аз съм пас, надявам се другите момичета да ти помогнат.
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.
    • Ново

Elea написа:

Въпрос: Какви са отношенията ми с мъжа ми в момента? Има ли някакъв проблем?
      Тези карти са изтеглени-
      Кралица чаши, 7 меча, 2 меча
      Как го тълкувате това. За 2 меча прочетох това: - "Застой и примирение. Други автори тълкуват 2 мечове като помирение, но аз не мисля така. Ако видя тази карта, си зная – времето за действие все още не е дошло."
      Има проблем доколкото ти най-вероятно желаеш сигурност и спокойствие заради тази кралица, а другият вече е с различна нагласа спрямо вашата ситуация, променил се е по 7М, вече не иска да се съобразява с даденостите и съответно трябва да се правят компромиси по 2М.
      Друг прочит е, че домашният уют вече не е това, което ви тегли... По 7 Меча имаме излизане, търсене, планиране според по-различни представи, които не искат да се съобразяват със средата, с това, което за другите е ценно - търси се собствен път. Но заради двата меча би трябвало да има склонност за компромиси и внимание.... макар, че ако се изразяват като обърнати... може да е тотално несъобразяване.
      Липса на доверие.

Току що прочетох поста на Кюриъс. Би ми било интересно да пишеш, какви са били другите тълкувания и кое точно не резонира с теб, че търсиш още :)
    • Ново

Въпросът е с тази Кралица чаши какво точно искаш да чуеш. Излезе ли жената като Кралица чаши в гледане за отношения,неврастенията е налице. В мои гледания поне.

Не съм учудена,че има и други постове в различни форуми. Явно нещата,които ти се казват,не са това,което искаш да чуеш. А твоите мисли по картите какви са?
    • Ново

curi0us написа:

В колко форума още искаш да зададеш този въпрос?

Аз съм пас, надявам се другите момичета да ти помогнат.
      В bg- mamma под кое име сте? И защо се дразните, че питам? Ами така интересно ми е какво означават картите, интересни са ми интерпретациите и на други хора. Уча се по малко, кое какво означава, разсъждавам с това , което е в момента. Анализирам си. Не разбирам, защо така с груб тон.
    • Ново

Ти просто не вярваш на това, което ти се казва, а тогава какъв е смисълът да питаш?

Да, съжалявам, че съм рязка, имам такива моменти.
      Аз съм новото момиче в bg-mamma.

Няма никакъв смисъл от изтезание на картите, питане на 10 различни човека за едно и също нещо. Първият им отговор се счита за верен.
      Изглежда ти наистина много искаш да чуеш една друга прогноза - че има проблем.. и останалото, няма да споделям, защото все пак е лично.
      Проблем няма.

Ако имаше от това, за което се съмняваше, съвсем друго щеше да покаже.
      Успокой се.
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.