Любовта III

• Moon написа:

Въпросът е с тази Кралица чаши какво точно искаш да чуеш. Излезе ли жената като Кралица чаши в гледане за отношения,неврастенията е налице. В мои гледания поне.

Не съм учудена,че има и други постове в различни форуми. Явно нещата,които ти се казват,не са това,което искаш да чуеш. А твоите мисли по картите какви са?
      Това което ме вълнува е , че си зададох въпроса в бг- мама- " Какви са ми взаимоотношенията с мъжа ми? Има ли някакъв проблем" ? И няколко човека ми теглят различни комбинации и различни отговори. Кралица чаши е едната комбинация , има още 2 , които няма никакви кралици и тълкуването е съвсем различно на един и същи въпрос. И всичкото това ми създава още по-голямо любопитство Кое е вярно и кое не. И кое какво означава. Това е.
    • сТи просто не вярваш на това, което ти се казва, а тогава какъв е смисълът да питаш?

curi0us написа:

Да, съжалявам, че съм рязка, имам такива моменти.
      Аз съм новото момиче в bg-mamma.

Няма никакъв смисъл от изтезание на картите, питане на 10 различни човека за едно и също нещо. Първият им отговор се счита за верен.
      Изглежда ти наистина много искаш да чуеш една друга прогноза - че има проблем.. и останалото, няма да споделям, защото все пак е лично.
      Проблем няма.

Ако имаше от това, за което се съмняваше, съвсем друго щеше да покаже.
      Успокой се.

Аз Ви споделих от къде идва проблема. Ползвам жена, на която плащам и винаги ми е познавала. Много е добра. Рядко греши. Много приятели съм и пращала. Виждала е събития, за които дори не съм питала. Ами признавам си тя ми вкара мухата в главата. Каза ми, че мъжа ми имал тайна връзка, че се чувствал виновен. Щял да мисли дали да не се разделим. Честно казано- нещо не ми се вярва това.Но признавам си ме издразни и ми наруши спокойствието. Това е. Затова ровя по въпроса.
    • Elea написа:

Moon написа:

Въпросът е с тази Кралица чаши какво точно искаш да чуеш. Излезе ли жената като Кралица чаши в гледане за отношения,неврастенията е налице. В мои гледания поне.

Не съм учудена,че има и други постове в различни форуми. Явно нещата,които ти се казват,не са това,което искаш да чуеш. А твоите мисли по картите какви са?
      Това което ме вълнува е , че си зададох въпроса в бг- мама- " Какви са ми взаимоотношенията с мъжа ми? Има ли някакъв проблем" ? И няколко човека ми теглят различни комбинации и различни отговори. Кралица чаши е едната комбинация , има още 2 , които няма никакви кралици и тълкуването е съвсем различно на един и същи въпрос. И всичкото това ми създава още по-голямо любопитство Кое е вярно и кое не. И кое какво означава. Това е.
      Мона е писала тук и е известно,че първият отговор на Таро по въпроса е фактическият отговор. Всички отговори след това са без значение.
      Не разбирам защо са ти нужни множество комбинации от различни хора на същия въпрос. Кралица чаши може и да няма във всеки отговор,но тя си личи в поведението ти.
      Ей така от интерес влязох в бг мама да видя какво са ти писали. По-красноречиво няма накъде. От написаното разбирам,че нямаш собствени карти. Ок,няма проблем друг да ти изтегли. Интересното в случая е,че ти никъде не включваш свое собствено тълкуване по изтеглените карти. Това ме кара да мисля,че не конкретният интерес към комбинациите в Таро те е накарал да търсиш тълкувания на същия въпрос от различни хора,а собствената ти нагласа към ситуацията.
      Както каза и Кюриъс-това е изтезаване на Таро,няма абсолютно никакъв смисъл. Ти търсиш нещо определено,но никъде не пише,че Таро ще ти го даде.
      Edit : сега ти видях горния пост. Да,търсиш нещо определено. Живей си живота и не се затормозявай с врачки. Сама виждаш,че повече те тормози психически,отколкото да ти помага с нещо.
    • Виж, съжалявам за това, което тази жена ти е казала и вярвам, че наистина е много мъчително.

Но тайна връзка по комбинацията ти не виждам!
      За тайни връзки и мъж-измамник ще излязат други чаши, няма да излезе това. Ще излезе например Крал чаши.. Примерно. Има и други комбинации.

Понеже Мона беше спомената, да кажа и аз - цялото си познание дължа на нея и на момичетата тук в този форум.
      Време е да се каже едно БЛАГОДАРЯ. <3
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.
    • Благодаря ви момичета и извинявайте. Каквото има да става ще стане. Това съм го разбрала от Таро. Не можеш да промениш нищо. <3

П.П. - интересни са ми комбинациите и тайничко ми се иска и аз да разбирам от Таро. Но като знам, че Мона е отделила 20г за Таро и се отказвам... :(

Мнението бе променено 3 пъти, последно от Elea ().

• Така е, нищо даром не идва, виждаш какъв е труда на всички тук. Учим се, грешим, и пак се учим. Не са много хората готови да посветят живота си на Таро.
      Виждам в бг мама всички питат всеки, не само ти. Очакват да получат гранд- отговора.
      А защо например не ти стиска да отидеш при мъжа си и да го попиташ в очите има ли, аджеба афера? Но това е по- трудно, нали. Не знаеш дали отговора ще ти хареса, както и не знаеш дали ако ти отговори отрицателно, да му вярваш. А това вече е криза в отношенията. Ето, това е сериозния въпрос - в каква фаза са вашите отношения, удобно съжителство? Кралица чаши е зависима от другия емоционално и залага в отношенията трикове и машинации. А 2 мечове на края показва неувереността ти какво ще се случи ако...?
      Помисли по въпроса с 2 възможни отговора - какво ще направя, ако...
      Успех и take it easy, както се казва.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Всички сме почнали неразбиращи комбинациите... Спокойно.
      Можеш да си купиш колода, да почнеш да гледаш. Както на себе си, така и на другите. Спазвай само правилото да не гледаш за един и същи въпрос през кратък период от време, това обижда картите (поне моите). За 1 въпрос, 1 комбинация.
      Ако останеш във форума, или дори ако го четеш редовно, много неща ще просветнат.
      Просто и това иска търпение, както и повечето умения.
      В случай че наистина ти се занимава с Таро.

Никой от нас не се сравнява с Мона, но идеята е, че човек все пак може да напредне.
    • Ооо, Аrmid- жената като ми каза тези неща ме посъветва да не повдигам изобщо въпрос, да изчакам да 4 седмици или 4 месеца. По никакъв начин да не искам развод и тем подобни. Аз не я послушах, още вечерта му казах:- Ако има нещо, нямам против. Имам против да има нещо и да живеем под един покрив. Предложих му ако иска развод, но нека да е честен. .......Категорично отрече и каза, че никога не е искал развод и така. Аз изобщо не се страхувам. Не казвам, че искам да съм сама. Но каквото имаше да губя вече го загубих в този живот.Така че, изобщо не ме е страх от нищо. Но след огромните загуби последните 5 години- искам спокойствие в дома си.
      И да ще си купя карти- изкушават ме по някакъв начин.
    • Аз ще направя анализ на моята комбинация.- Кралица чаши, седмица мечове, двойка мечове. По кралица чаши- ми се струва, че емоционално съм засегната на тема ето. Провокираха ме нещата, които ми казаха на таро ( защото най- първото гледане си беше на таро), изостриха ми се сетивата, изревнувах, издразних се, съмнявам се, Повече го мисля вътрешно- външно не го показвам, няма сцени, скандали. Проведох един разговор и толково. Седмица мечове мисля че, показва това което аз мисля да направя- " Проверката- висша форма на доверие " . Ще го наблюдавам и проверявам , къде тайно, къде по- явно. Държа да се знае, че паралелни връзчици при мен няма как да станат. Не съм от жените, които не се усещат или ще си мълчат. Идеята ми е да му осуетя намеренията, ако има такива. Напълно е възможно всичко. Просто му преча в момента да му е спокойно и да си вихри коня :). Но поведението ми наистина е лежерно и спокойно ( нещо истерично няма, ) В момента сме в крайно добри отношения, излизаме , забавляваме се. Но, съмнението си го има. Не знам тези двойки мечове, какво искат да кажат. Помирение за мен ли, ще ми мине или още не е ясно.
      Това което ме притеснява от вашите коментари , е че най- първото гледане е вярно. На мен ми гледаха на Торо, мисля, че жената реди Келтски кръст. Тя не гледа с 3 карти. Това е от мен.
      Но, аз не разбирам от таро , така че може да греша. Тази комбинация отразява само моите намерения. Ще споделя след месец, какво е станало и дали има нещо.

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Elea ().

• Ново

въпрос на позната -Сърдит ли ѝ е приятелят ѝ?
      Паж Мечове(съпротивление) -2 Пентакли (приземяване) -5 Пентакли (приземяване)

Имало е кофти ситуация -приятелите на момчето показали интерес към нея, без да се съобразят с него- от това е провокиран въпроса ѝ.

Така, не ѝ е сърдит на нея, но е изревнувал и ревнува доста, вижда се, че е засегнат силно. Според мен има яд от това, че не е реагирал на поведението им или случващото се- Паж Мечове +5 Пентакли, но от един Паж Мечове толкова до тези карти.
      Виждам и силна обида от случилото се, също така и нещо, което не му позволило да реагира на ситуацията, затова и този стаен гняв и безпомощност.
      Попитах я, какво му е попре. чило да направи поне забележка на момчетата, тя ми каза че били роднини (не кръвни) и по малки от него, също така много пияни.
      Да обобщя, не се сърди на нея, а един вид се самосъжалява, че се е наложило да изтърпи това поведение от другите, засегнал се е силно.
    • Ново

Хубавото е,че тази ситуация може да търпи изменение заради наличието на 2 пентакли. По спомен най-силна е, когато е на 3та,но може би и тук ще повлияе.
      Съгласна съм с всичко написано, доста го е заболяло, егото също :(
    • Ново

curi0us написа:

Хубавото е,че тази ситуация може да търпи изменение заради наличието на 2 пентакли. По спомен най-силна е, когато е на 3та,но може би и тук ще повлияе.
      Съгласна съм с всичко написано, доста го е заболяло, егото също :(
      точно, егото най -много, показаното неуважение към него от тях.
      2 Пентакли показва прехода в случая, от едно състояние в друго, ще му тежи дълго това отношение, което е видял още дълго време...

Извън картите, това е било наистина долно от тяхна страна, били са изключително нагли с присламчването към нея, дебнели са да остане за малко сама, въпреки, че и пред него не се съобразявали, но той всичко е виждал. Момичето ми разказа какво е станало през въпросната нощ, това е обидно...
    • Ново

Днес си направих експеримент с една позната. Като се замисля,вече редовния ми въпрос към Таро (ако някой пита за отношения,връзка) е да попитам какви са им отношенията реално,вместо да отговарям на тъпи въпроси.Може би ,защото започнах все по-отчетливо да различавам кога някой ми говори пълни бози,колко всичко супер и прекрасно и сам/а не си вярва. Изненадващо или не отговорът на Таро е коренно различен от разказите,които съм чувала. Общо взето забелязвам изключително нереалистична преценка за личните отношения между хората,особено при двойки. Единият мисли едно,другият-второ,а често реалността е нещо съвсем трето. :D

В този случай не мисля,че някой си е сложил розовите очила,но комуникацията между въпросните е нарушена от известно време.
      И така :

Какви са отношенията на К. и Я. в момента?
      Кулата/Его контрол,Крал жезли/Оплождане на духа,9 меча/съпротивление

Доста интересна ми се стори тази комбинация. Честно казано като видя Кулата в карти за отношения ,й се радвам,защото обикновено в такива случаи маските падат. Мисля,че в този случай се наблюдава именно нещо такова. Вижда се,че отношенията претърпяват криза, има страх и отдръпване. Единият,ако не и двамата, се чувстват изоставени и/или наранени. Трябва да отбележа,че не е имало скандал или някакво спречкване. Просто са се отдалечили драстично. Това според мен се дължи на емоционално претоварване в отношенията по 9 меча и ескалация по Кулата. Интересно ми е какво прави Крал жезли в тази комбинация.Какво е неговото място в нея? Бих казала,че представлява мотивация тази криза да се преодолее,да се премине през нея.Хубаво е,че е Крал. За мен именно този Крал се е представял доста добре в лични отношения. Цялостно комбинацията ми прилича по-скоро на осъзнати отношения,които болят-да,но боли именно заради осъзнаването по Кулата. 9 меча по мои наблюдения е с краткотраен ефект-макс 1,2 седмици като състояние,че и по-малко. Могат да преодолеят положението,ако не са толкова емоционални и наплашени.

Тук от чисто любопитство(и да видя дали се усещам правилно),жената не ме е молила,но се разбрахме да се чуем към средата на декември пак.

Как ще се развият отношенията им в следващите 2 седмици?
      Смъртта/Страхът,8 жезли/оплождане на духа,Магът/Трикстер

Смъртта може би разтяга времето и става дума за период от повече от 2 седмици. Цялостно ще тъпчат още в ситуацията,променливи настроения и желания,ще се лашкат още насам-натам. С Магът на трета обаче, според мен изход от ситуацията има. И то зависи само от тях двамата. Според мен отношенията имат потенциал да се стабилизират,но и двамата трябва да се стегнат и да приемат ситуацията по-реалистично и спокойно. Магът на трета за мен показва,че решението на ситуацията им е по възможностите,никой не им е виновен,нито причината е външна. Става дума за техни личностни проблеми,на които трябва да обърнат внимание.
      Обещала съм да следя ситуацията ,така че ще пиша и другия месец като се видя с К.
      Това са ми от трайните опити да гледам на живо и се тренирам да мисля бързо.Това виждам на прима виста.

Какво е вашето мнение?
    • Ново

Бих сложила комбинациите в друга тема, но според мен тук им е мястото.
      Странно, но само на Таро имам доверие...

Какъв човек според Таро е Х?

Слънцето - Паж пентакли - Крал пентакли

Слънцето ми се пада за егоистични, себични хора, с огромно его. Обичат светът да се върти около тях и ако не се... лошо.
      Паж пентакли е човекът в момента, показва ентусиазмът, ново начинание, тази карта често я свързвам с моментните ни вълнения и идеи, които рано или късно занемаряваме, но тук Крал пентакли като че ли дава тежест и позволява на пажа да се заземи, развие.
      Кралят в комбинацията със слънцето говори за властен, ревнив, себичен човек.

Мога ли да му имам доверие? (картите ги тегли Ани)

Светът - 6 меча - Паж жезли

Светът е може би заблудата ми, че съм намерила... "светът", моментното щастие.
      6 меча и Паж жезли - може би продължаването напред и превъзмогването на страхът ми от общуване с хората, страхът ми от връзки.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Ново

А дали не е за теб комбинацията?
      Не, че си егоистична или еди как си, а че си се застопорила много, затворена си в себе си, страх от доверие?
      Слънцето е няма толкова мрачна карта :(

Втората ми навява по-скоро на скорошна, лична комуникация с елемент на разкриване.
      Като че ли Светът не е проективен тук, макар и 1ви.
    • Ново

curi0us написа:

А дали не е за теб комбинацията?
      Не, че си егоистична или еди как си, а че си се застопорила много, затворена си в себе си, страх от доверие?
      Слънцето е няма толкова мрачна карта :(

Втората ми навява по-скоро на скорошна, лична комуникация с елемент на разкриване.
      Като че ли Светът не е проективен тук, макар и 1ви.
      Тц, питам за мъж.

За жалост втората комбинация не мисля, че казва мога или не мога да му имам доверие, а че Светът ми е даден, но трябва да мина на другия бряг към това да се разкривам, да позволя да ме наранят и да нараня. Да не се страхувам да говоря.

• Ново

Да де, аз знам че питаш за мъж, но понякога като питаме за мъж, картите казват нещо за нас.
      Пак казвам, да не помислиш, че те обвинявам в Слънцето :) Защото то може да е просто заблуда, свръхпритеснение към човека до степен заблуждение - напр. че е опасен за теб, етц.

Иначе ако е за мъжа, не ми се иска да си права за егоизма...
      Крал пентакли си е голям мъжкар, но и труден характер. Добре, че има и нещо момчешко - Паж пентакли.

За много достоен мъж аз съм имала Крал жезли+Крал пентакли и си беше стабилно УАУ, особено сравнено с предишните, с които съм се занимавала... :D

Кажи после ОВ какво е станало с момчето. Надявам се всичко да е Ок! <3

Тъй и тъй съм в темата, ще тегля за двойка, които са от 6 години заедно.
      По думи на момичето връзката е била хубава, но и турбулентна. В самият й разказ и примерите, които дава, говорят за противоречие. Имали са 1 година съвместно съжителство, а последната 1 година разделение. Уж не е фактическо, а просто ... континентално. :D
      Y.(момче) работи в чужбина, и не се връща вече година, X.(момиче) го чака.
      Тя не се държи особено зряло с него по каналите, по които си комуникират, изнудва го, обижда го. Той пък все си намира оправдания да не се връща, ама иначе голяма любов?! Дощя ми се да гледам...
      Момичето ми е колежка от работа.

Има ли общо интимно бъдеще между X. и Y.?
      Изпадна цяла комбинация - 8 чаши, 10 жезли, Отшелник - надали имат каквото и да е общо бъдеще повече, краят им е много близко - говоря за фактическия край. Казването на "Точка, край!"; Интимно нещата отдавна са оставени. Момчето е продължило напред, момичето и то вътрешно знае, че това е краят, трудно й е да го приеме. Ще пострада и ще е сама, ще си извлича тежки поуки.
      Аз от не знам какъв инат, все пак теглих и 2ра комбинация (не трябваше!).
      Все едно картите се излигавиха, че не уважих 1вия им отговор - 7 жезли, 8 жезли, 3 чаши. Несериозна комбинация, но и показва пълна истерия за невъзможната им връзка. И наивното очакване как всичко ще е ок, само да се прибере момчето. Вярване в тази фантазия и никакъв мозък (жезли, все пак, и няма дворцови)

Какво е момичето за момчето? (Той не се прибира... Защооо?)
      Честа Сила, един път ми влезна в ръката, втори път при разместване пак се показа.
      10 пентакли, Паж чаши, Глупак

Взимам под внимание само болднатите комбинации и натрапилата се Сила - това е истинският отговор на Таро. Другите (сини к-ции) не мисля да анализирам много, ако ли не хич..

Момчето не желае да се прибира в БГ, независимо какво говори. Ментално е приключил вече с момичето, тя е бреме за него. По Силата, се притеснява от нейните реакции, би се върнал при нея, само защото така трябва, 6 години са делили заедно, още от младежките им години. И някак си, знае, че е "добра", че "би трябвало" да се завърне и да свие гнезо, че "така трябва". Но обич няма тук, никаква истинска обич.
      Не че я иска, охладнял е, не я ще. Не че тя му помага много де.
      Възможно е, и то според мен много възможно, да се разделят окончателно.
      Останат ли заедно, ще е една посредствена връзка без обич.
    • Ново

Mona написа:

Какво причиних на един човек.

Паж чаши, 7 меча, Смъртта

Трала ла ла.
      Смърт.

Ще се оправи.
      Нямаш жалост ти. Но добре ще му дойде Смъртта :D

• Ново

wolfy написа:

Mona написа:

Какво причиних на един човек.

Паж чаши, 7 меча, Смъртта

Трала ла ла.
      Смърт.

Ще се оправи.
      Нямаш жалост ти. Но добре ще му дойде Смъртта :D
      Класика за приказката играчка-плачка.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.