Любовта III

• Ново

curi0us написа:

Да де, аз знам че питаш за мъж, но понякога като питаме за мъж, картите казват нещо за нас.
      Пак казвам, да не помислиш, че те обвинявам в Слънцето :) Защото то може да е просто заблуда, свръхпритеснение към човека до степен заблуждение - напр. че е опасен за теб, етц.

Иначе ако е за мъжа, не ми се иска да си права за егоизма...
      Крал пентакли си е голям мъжкар, но и труден характер. Добре, че има и нещо момчешко - Паж пентакли.

За много достоен мъж аз съм имала Крал жезли+Крал пентакли и си беше стабилно УАУ, особено сравнено с предишните, с които съм се занимавала... :D

Кажи после ОВ какво е станало с момчето. Надявам се всичко да е Ок! <3

Има ли общо интимно бъдеще между X. и Y.?
      Изпадна цяла комбинация - 8 чаши, 10 жезли, Отшелник

Какво е момичето за момчето? (Той не се прибира... Защооо?)
      Честа Сила, един път ми влезна в ръката, втори път при разместване пак се показа.
      10 пентакли, Паж чаши, Глупак

И да ме обвиняваш в Слънцето не бих се разсърдила, а замислила. :)

Между момчето и момичето вече няма какво да ги задържи, по Глупакът на последна много ясно се вижда, че това момче е продължило напред, тази връзка му тежи и напряга (8 чаши + 10 жезли) и ще си тръгне(Отшелник).

Силата значи, че не му стиска да обърне страницата, т.е. липсва му Сила.
      За жалост 10 пентакли са ми тъмна Индия на която и позиция, където и да се паднат... но Паж чаши само говори, празни приказки, обещания за любов и накрая какво? Шапка на тояга.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Ново

Здравейте момичета,
      Попитах как ще продължи връзка между мъж и жена. И двамата имат семейства, но от години демонстрират близост. Връзката им е приятелска, не е сексуална. Жената пита какво следва.

3 меча, Крал чаши, 8 меча

Първо - по 3 меча, тази история е поставила ново начало ("3 меча отрязва времето на първа позиция"), излекувала е рани, дала е надежда. Обаче комбинацията Крал чаши+8 меча не ми харесва - Мона беше писала, че в 80 процента от случаите означава тайна, която се разкрива в неблагоприятен момент за питащия.
      Извън това ми се струва, че се касае за слаб психически мъж, под чехъл, на който му се иска, но не му стиска. Само тормози жената. Няма перспектива тази връзка...
    • Ново

Kalistro написа:

Здравейте момичета,
      Попитах как ще продължи връзка между мъж и жена. И двамата имат семейства, но от години демонстрират близост. Връзката им е приятелска, не е сексуална. Жената пита какво следва.

Първо - по 3 меча, тази история е поставила ново начало ("3 меча отрязва времето на първа позиция"), излекувала е рани, дала е надежда. Обаче комбинацията Крал чаши+8 меча не ми харесва - Мона беше писала, че в 80 процента от случаите означава тайна, която се разкрива в неблагоприятен момент за питащия.
      Извън това ми се струва, че се касае за слаб психически мъж, под чехъл, на който му се иска, но не му стиска. Само тормози жената. Няма перспектива тази връзка...
      Щом жената пита и на средна позиция се пада Крал чаши, има проблем с нейната Анима, възприела е негативните черти на мъжко поведение, агресивна ли е, тя ли е инициаторката за подобна връзка? или по някаква причина не иска да приеме своята женска същност.
      3 меча отразява примирението, че мъжът е с друга жена, въпреки демонстрацията на близост. Жената познавала ли е мъжа преди той да стане семеен?
      Какво следва? - според мен няма да има нищо съществено. Някога е можело да има връзка, сега - едва ли.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Ново

Armid написа:

Kalistro написа:

Здравейте момичета,

Щом жената пита и на средна позиция се пада Крал чаши, има проблем с нейната Анима, възприела е негативните черти на мъжко поведение, агресивна ли е, тя ли е инициаторката за подобна връзка? или по някаква причина не иска да приеме своята женска същност.3 меча отразява примирението, че мъжът е с друга жена, въпреки демонстрацията на близост. Жената познавала ли е мъжа преди той да стане семеен?
      Какво следва? - според мен няма да има нищо съществено. Някога е можело да има връзка, сега - едва ли.
      Благодаря, Армид. Да, жената познава мъжа преди той да се запознае със съпругата си.