Таро и Любовта III

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• kolevaani1 написа:

Попитах за една двойка дали ще се разделят, на ръба са на раздялата,жената го е решила.
    Кралица Пентакли -Сила /Борба с дракона- Императрица /Имаго на майката

Как ще постъпи мъжът, затова че жената се разделя с него?
    Асо Пентакли /Аубедо -Кралица Жезли-Имератрица/Имаго на майката
    1. Ще се разделят, но не днес, не сега. Нивата им са различни. Това винаги води до сътресения в отношенията и сривовете са незибежни.

2. Той не вярва, че това може да се случи.
    Pulvis et umbra sumus.
  • Mona написа:

kolevaani1 написа:

Попитах за една двойка дали ще се разделят, на ръба са на раздялата,жената го е решила.
    Кралица Пентакли -Сила /Борба с дракона- Императрица /Имаго на майката

Как ще да, постъпи мъжът, затова че жената се разделя с него?
    Асо Пентакли /Аубедо -Кралица Жезли-Имератрица/Имаго на майката
    1. Ще се разделят, но не днес, не сега. Нивата им са различни. Това винаги води до сътресения в отношенията и сривовете са незибежни.
    2. Той не вярва, че това може да се случи.
    да, той наистина не вярва, че тя може да го напусне, твърдо е убеден, че тя няма да го зареже.
    Е в крайна сметка оправили се, тя му простила. И наистина, да тя е интелигентна, умна, образована, много красива, много нежна, изключителна жена, а той е малко изостанал, добро момче е, но инат, вдигнали му се акциите, защото е с такава мадама. Но е добро момче, дано се изгладят нещата между тях, иначе пък много се обичат.
  • Една любовна комбинация без любов :(
    Каква ще бъде реакцията/поведението от тук нататък на Й ?
    3 пентакли, 5 пентакли, Крал мечове
    Да се ядосваш на съдбата на нещо, което не можеш да имаш, просто защото си ощетен от нея. Пълно отричане на телесното. Приемам 3 пентакли като позитив, материя и 5 пентакли като негатив. Обратното на материалното. Бесен е на себе си човекът. Бесен е на Бог,за онова, което му е взел априори. Ще се радвам да чуя и други мнения или някаква история, ако можете да разчетете по тези карти, аз вече блокирах тотално.
  • Ina написа:

Една любовна комбинация без любов :(
    Каква ще бъде реакцията/поведението от тук нататък на Й ?
    3 пентакли, 5 пентакли, Крал мечове
    Да се ядосваш на съдбата на нещо, което не можеш да имаш, просто защото си ощетен от нея. Пълно отричане на телесното. Приемам 3 пентакли като позитив, материя и 5 пентакли като негатив. Обратното на материалното. Бесен е на себе си човекът. Бесен е на Бог,за онова, което му е взел априори. Ще се радвам да чуя и други мнения или някаква история, ако можете да разчетете по тези карти, аз вече блокирах тотално.
    Има ли и други хора, намесени в тази ситуация? Мисля си, че Й. дълго е отлагал вземането на окончателно решение, а е отлагал, защото се е надявал..
  • Ina написа:

Ами не няма други хора. Любов между двама млади, както обича Й. да се изразява. Не знам и какво решение е взел. Но с Крал Меча би трябвало да е категоричен. Ти какво разчиташ по тези карти?
    Много изстрадала е тази любов по 5 пентакли - какви пречки има? Ако всичко е ОК., не би се появила 5 пентакли, така мисля. Като една дълга агония, на която той е решил да сложи край - така ги виждам картите.
  • Ще има изясняване и пречистване от егота и недомлъвки. Дали е агония не знам, може би в някакъв план е. Но е удовлетворяващо като творческо общуване, има израстване и уроци и за двете страни. Позитиви има в тези отношения, бяха плодотворни и невъзможни едновременно. :)
  • Ти търсиш любовта, ти я търсиш от много време и я търсиш във всякакви хора /не в смисъла че не подбираш!!!/, просто сега Таро е казало стоп!, няма да е това, няма да е сега.
    Не е Й.
    Май за теб са картите.

Това ми е новият insight по тях.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Ina написа:

Ще мисля, планираме да се видим. ако не се скараме до следващия уикенд. Теглих карти дали ще правим секс, хах Рицар Пентакли, 8 пентакли, Асо пентакли. Нямам думи.
    Ако съдя правилно по картите, този човек е толкова бавен и муден в любовта си, че докато се стигне до това Асо, много вода има да изтече.
    Тука ти питаш за секс, ама Таро ти е казало нещо много по-ясно.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
  • Каква беше любовта между мен и човек?
    Тъп въпрос, но защо пък не... да видиш любов ли е било изобщо

Падат: Висшата Жрица, 3 Мечове се обръщат
    10 Жезли -8 Жезли -6 Жезли

Висшата жрица често се е падала. Тя освен като образ на "идеалната" жена е и самозаблудата, че съм била такава. Потайно усмихната, потайно мълчалива тя не е това, а само проекция в болен мозък.

10 жезли е постоянното напрежение, че носиш тегло, което не е писано да е твое, 8 жезли е постоянно случващите се наразбории и двусмислици, един вечен бяг на който не можеш да смогнеш. 6 жезли е може би благополучния край, една безболезнена естествена раздяла, която макар да е оставила след себе си 3 меча е дала повече отколкото да ти вземе.

Развитие на отношение до 1 г.
    4 жезли - Сила - Обесен
    Рицар чаши - Страшен съд - Крал чаши

Аз лично не виждам никакво развитие на отношенията, виждам само едно болезнено израстване от Рицар в Крал меча, което трябва да се случи точно сега, за доброто на тоя човек. Реално не знам дали взимноотношенията ни ще продължат, аз лично се надявам това да не се случи, което зависи само и единствено от мен самата(Може би това означава Силата тук).

Ако някой има желание, може да коментира картите. :)

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
  • Мъж изпитва ли още чувства към жена? (Имат връзка от много време)
    Обесеният, 2 чаши, Колелото на съдбата

Сега гледах подобна комбинация в Таро и любовта 1.

Mona написа:

Страшният съд, 2 чаши, Обесеният.
    Разликата е осезаема, но направих връзката.

В моята комбнация нещата ми изглеждат замръзнали във времето. Затворена изглежда. С Колелото си мисля, че Таро отказва повече коментари и въпроси. Има чувства все още, няма мърдане като гледам.

Не се е развила някаква драма в двойката, просто поредния случай на дълга връзка, която е в период на застой.

Какъв е съветът на Таро към двойката?
    Рицар меч, 7 жезли, Рицар пентакли

Да не се отказват. Трябва да действат, не да мислят толкова, да бъдат търпеливи. Движение, развитие трябва, дори и с бавни темпове. Според мен те искат да останат заедно, знаят какво трябва да направят, остава само да положат усилия.

Какво мислите? :)
  • Moon написа:

Мъж изпитва ли още чувства към жена? (Имат връзка от много време)
    Обесеният, 2 чаши, Колелото на съдбата
    Отдавна не изпитва чувства. Обаче не иска да си наруши рахата, да потърси нова състояние на духа си, не, ще си остане в собствения затвор. На него му харесва.

Moon написа:

Какъв е съветът на Таро към двойката?
    Рицар меч, 7 жезли, Рицар пентакли
    Съветът на Таро, според мен, е да са открити. 7 жезли ги провокира да извадят всички карти от ръкавите, да обявят начало на играта и да я играят. Да са открити не само един към друг, а и към самите себе си.
    Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
    La vie en rose
  • Ina написа:

Давам обратна връзка, секс имаше, имаше и щастлив край за някои, хахах. Ще видим, как ще се развият нещата, ако се виждаме по-често има някакъв шанс за някакви отношения, но по интернет не става, той е навит. Аз не знам, как съм точно. Има някои неща, които ме притесняват, но няма да ги споделям, те са от друг характер, нямат общо с Таро. Асо пентакли беше като да си дадем шанс един на друг. Тъй като пиша сега, теглих карти как ще се развият отношенията ни, ще има ли връзка изобщо: Смъртта, Крал Жезли, Крал пентакли. Аз тези карти смятам, че са неадекватни, не знам. Смъртта на първа, може да е обърнато време знам ли. Нещата изглеждат като да нямат бъдеще. Ако някой има желание да се включи ще се радвам.
    Здравей, Ина, отговарям тук, за да не размиваме темата Таро и секс - тя си е само за секс.

Тази си е за любов.

Нека е по-прегледно. :!: Моля всички пишещи да се съобразяваме с това, нека не си разводняваме темите.
    В конструкциите - за конструкции, в работа - за работни отношения, в любовта - за взаимоотношения и т.н.;

Ина, това не е лично към теб, просто reminder.

Имала съм комбинация Императрица, Крал жезли, Крал пентакли, с изпаднал Маг преди това.

Мъжът дупе и половина, за връзка - става. Имаше *някакъв* респект, имаше глезондрене, опитваше се да е мъжкар и дори му се получаваше. Само че мен това не ме удовлетвори. Исках и малко смисъл.

Да, вярно е, комбинацията е различна, има голяма разлика коя е началната карта. При мен имаше едно обилно наливане на женското начало, не че не съм му търпяла простотиите де. Ама се появиха наченки на - "Аз съм жена, ще ми купуваш неща, ще глезиш, ще черпиш." - и той самият ме подтикваше към това. И то не защото съм материалситка, просто защото така се отнасяш с Венера.
    При теб е Смъртта и контекстът е различен, ще пиша по-долу разсъждения.

Относно двете дворцови, това е човек, който ще се старае, друг е въпросът ще успее ли да match-не.
    Не смятам, че е толкова безнадеждно, друг е въпросът това ли заслужаваш точно.
    Смъртта си е смърт, освен "трансформация", означава и "съпротивление", може би именно на първото (цит. Мона). Но не е зле да се мине и през това.

Може би ти сама знаеш дали не можеш да имаш и нещо по-добро. На един нов етап да прескочиш какво заслужаваш като мъж до себе си - като представа която си имала преди, сега, и за в бъдеще. Защото всичко се мени, а човек расте понякога и с всяка секунда.

Иначе само по себе си, Крал жезли+Крал пентакли, ами не е зле. И определено е удобна връзка, стараещ се мъж, с мъжко поведение. Проблемът е, че няма движение, стагнирано е малко.

В кратце, по-добре се наслади, ако има мегдан. Че няма за него да се ожениш, мисля е ясно.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Момичета, много се извинявам, че пиша малко през просото в темите. Това е защото често хвърлям карти, когато пиша. А не предварително. Объркала съм и комбинацията, Смъртта, Крал меча, Крал пентакли. Не знам защо все този Крал жезли е в главата ми.
    Крал меча с Крал пентакли. Мисля,че той беше решил да късаме, така както и аз. Същевременно все повече се обвързваме, нищо не схващам вече. Мерси, още веднъж се извинявам, че обърках и темата и комбинацията. Разсеяна съм просто явно.
  • Здравейте, реших да питам нещо Таро, тъй като имам много силни подозрения, че шефът ми е имал отношения с една моя колежка, има много напрежение между тях и това влияе на работата на всички.
    Попитах какви чувства има Е към Н ?
    3 мечове, Асо пентакли, 10 пентакли
    По тези карти със сигурност тя има обида в себе си, а и той постоянно я оплюва пред всички. Обаче всъщност той не може да си позволи да я махне, това би нанесло трайни загуби на фирмата по пентаклите, мисля, че ще й даде шанс. А и в последно време има стопляне на отношенията им. Според мен е имало нещо между тях. Тя поне е влюбена, аз така мисля. Някой, предположения?
    Задавам тези въпроси, защото касае пряко работата и задълженията ми.
  • Кой е мъжа, коя е жената?
    Има много ревност тук, а мъжа стои на пиедестала си - на 10 пентакли (поне той така си мисли) и смята, че така се дистанцира от нея.
    Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
    La vie en rose
  • Точно такова е поведението му armid! Ама баш, стои на пиедестала си! Е е жената. Н е мъжът. Ето сега попитах директно дали са имали връзка и се пада Кралица мечове, Паж Чаши, Крал жезли. Според мен да, и то с много обещания и то, докато е бил обвързан. Тя работи от 10 години при него. Цялата й младост е минала при него. В момента е на 34.