Таро и Любовта III

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ina написа:

Точно такова е поведението му armid! Ама баш, стои на пиедестала си! Е е жената. Н е мъжът. Ето сега попитах директно дали са имали връзка и се пада Кралица мечове, Паж Чаши, Крал жезли. Според мен да, и то с много обещания и то, докато е бил обвързан. Тя работи от 10 години при него. Цялата й младост е минала при него. В момента е на 34.
    С този Крал Жезли си мисля,че се е възприема много насериозно този пич.Възможно ли е да я е търсил,когато се е чувствал самотен или пък когато е искал да излее мъката си върху някого? Според мен също са имали връзка.. :)
  • moonlover написа:

Ina написа:

Точно такова е поведението му armid! Ама баш, стои на пиедестала си! Е е жената. Н е мъжът. Ето сега попитах директно дали са имали връзка и се пада Кралица мечове, Паж Чаши, Крал жезли. Според мен да, и то с много обещания и то, докато е бил обвързан. Тя работи от 10 години при него. Цялата й младост е минала при него. В момента е на 34.
    С този Крал Жезли си мисля,че се е възприема много насериозно този пич.Възможно ли е да я е търсил,когато се е чувствал самотен или пък когато е искал да излее мъката си върху някого? Според мен също са имали връзка.. :)
    Тя е яхнала яко метлата сега, хем иска да му се противоспостави, хем няма интелектът за това, той я превъзхожда като ум и опит. Тя много иска да му бъде равностоен партньор, но нещо не се получава. Въпреки, че реално тя движи нещата. Възможно е moonlover, възможно е да я е търсил, когато е имал нужда да излее мъката си. Разведен е. Мисля, че в момента си има тайна приятелка, хах, това още повече усложнява нещата. Както и да е въпросът е, дали Е ще остане на работа или не. Питам дали Е. ще остане на работа при нас, безумно тъпа комбинация:9 мечове, Звездата, 9 чаши. Според мен не, заради Зездата. Въпреки, че е на 2-ра.
  • Ina написа:

Питам дали Е. ще остане на работа при нас, безумно тъпа комбинация:9 мечове, Звездата, 9 чаши. Според мен не, заради Зездата. Въпреки, че е на 2-ра.
    Тя самата по своя воля няма да напусне. Напротив, таи Надежда, моли се, да си го върне - Звездата с 9 чаши.
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Armid, да, напълно права си, той ще я махне, пак ще е в периода на Звездата. Поне той афектирано само за това говори. Въпреки, че аз лобирах за нея, че това би му нанесло загуби и т.н. Цялата отговорност ще падне върху мен, не знам вече. И аз не съм в състояние да мисля повече.
  • На тази й се прищя да е Кралица меча, ала не се получи, тя е Паж чаши до Крал жезли - несъвместимо нито като боя, нито като ранг.
    Момичето (жената?) май никой не й е виновен че е била любовница с цел да се издига кариерно, но и той не е цвете за мирисане, просто си го представям дъртия коцкар.

Грозна работа като цяло. :D :thumbdown:
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Хехехех, curious, направо всички разнищихте всичко. Просто си е точно така. Коцкар и амбициозно, но ограничено момиче. Грозно е да. Да дадеш 10 години от живота си, на някой, който му е през...Въпросът е, изходът от ситуацията. В ума ми е Звездата.
  • Питам за себе си - казвам си го директно, макар че страня от темата напоследък като дявол от тамян.
    Как ме възприема мъжът Х. - Крал пентакли, 10 пентакли, Крал чаши. Да се смееш ли, да плачеш ли - май изобщо не фигурирам тук. Едно супер его по краля с 10 пентакли - може и да сниши гарда - да омекне, да го избие на чувства по Краля чаши, но не вярвам да е за постоянно.

Ще промени ли отношението си към мен - Крал чаши, 4 жезли; Кралица чаши. Тук се обърках - истерични карти, но пък има две адекватни дворцови. Май, никой не е наясно с желанията си - затова се явяват дворцови чаши - тънем си в заблуди.
  • Крал пентакли с Крал чаши - за мен е убийствена комбинация. Омайник, че и с претенции. Кралят Слънце. Пак добре, че не са един до друг.
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Далече от тоя - Крал чаши.
    Не му е чиста работата грам. Винаги излиза за мъже с любовница, повече от една приятелка, лигльовци с красиви думи и никаква мъжка дума.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Armid написа:

Крал пентакли с Крал чаши - за мен е убийствена комбинация. Омайник, че и с претенции. Кралят Слънце. Пак добре, че не са един до друг.
    Тук си на 100 % права - излизал ми е в съчетание точно Крал пентакли + Слънцето
  • Здравейте, отново, има развитие по въпроса за Е и Н. Днес стана страхотен скандал сутринта и шефът ми изгони Е. Утре е последният й работен ден. Толкова по комбинацията 9 мечове, Звездата, 9 чаши. Просто вчера имах толкова силна интуиция затова не се сдържах и питах всички тези неща за тях, трябваше да разнищим нещата.

Мнението бе променено 1 път, последно от Ina ().

• Ще има ли позитивна промяна в отношенията между мъж и жена в следващия месец?
    паж жезли,6 чаши, Светът

Негови чувства към нея в момента? 6 жезли, Кралица пентакли, Кулата

Нейни към него? 10 жезли, рицар пентакли, 5 чаши

За моята връзка става дума. Кратка предистория : последният месец ми беше адски откъм напрежение и работа, настоящият се очертава да е даже по-зле. Моят приятел също е в подобна ситуация, само дето и пътува. Напоследък ни стана малко нанагорно.

Аз бях бая скептична още в началото (като писах тук), но нещата си се случиха от само себе си после. Не е имало драми, като на шега стана. Понякога много ме е яд на себе си, защото връзките не са ми силна страна., мине не мине време и все си намирам повод да късам. Тук не ми се ще пак да е така, но усещам как пак тръгнах с тоя див индивидуализъм...

По картите : вижда се, че си комуникираме от разстояние в повечето време (той работи в друг град). 6 чаши честичко сигнализира, че "нещото" се е случвало и преди, а то е - проблем в комуникацията, защото и двамата сме малко особена порода. Светът на трета е доста оптимистична прогноза уж. През декември пуснах тук комбинациите, които бях теглила точно преди да се съберем - пак Светът беше на трета. Да, нещата се развиха добре, леко, щастливо, ваканции, пътувания, ама сега реалността ни удари. :D

Чувствата му към мен- ами да, малко изглеждам сякаш се интересувам само от собствения си кеф, аз мисля същото за него. Така съм свикнала за съжаление -да се оправям сама. Кулата я харесвам за отношения принципно, дава едно чувство за реализъм, без лигавщини. При мен се вижда, че съм затрупана, много ми е писнало и ми идва в повече напрежението напоследък. Опитвам се да хвана всички дини под една мишница и накрая пак съм разочарована...

Склонна съм да мисля, че ще го избутаме този период - заради Светът на трета.

Ясно е ,че съм субективна. :D Ако някой има желание, може да удари едно рамо. :rolleyes:
  • Moon, здравей, знаеш ли по твоите комбинации, само първата ми се струва смислено да се тълкува.
    Паж жезли,6 чаши, Светът. Първо помислих, че малко го карате на спомени и отминали преживявания, но да Светът дава нов изглед. Теглих карти, защото някакси не ми се стори много информативно, въпреки това и ето, че почти идентична комбинация. Въпросът е как ще се развият вашите отношения. Рицар Жезли, 6 чаши, Маг.
    Малко по-висока дворцова Карта в лицето на Рицар Жезли, любов и пътувания, спомени, запечатани емоции, но имаме и Маг, което говори за Воля за развитие и крачка напред и от негова и от твоя страна. Но ще трябва да се балансира, чувства има и от двете страни, както и привличане и идеи за съвместен път.
  • Ina написа:

Moon, здравей, знаеш ли по твоите комбинации, само първата ми се струва смислено да се тълкува.
    Паж жезли,6 чаши, Светът. Първо помислих, че малко го карате на спомени и отминали преживявания, но да Светът дава нов изглед. Теглих карти, защото някакси не ми се стори много информативно, въпреки това и ето, че почти идентична комбинация. Въпросът е как ще се развият вашите отношения. Рицар Жезли, 6 чаши, Маг.
    Малко по-висока дворцова Карта в лицето на Рицар Жезли, любов и пътувания, спомени, запечатани емоции, но имаме и Маг, което говори за Воля за развитие и крачка напред и от негова и от твоя страна. Но ще трябва да се балансира, чувства има и от двете страни, както и привличане и идеи за съвместен път.
    Ина, благодаря ти, че си теглила.
    Много хубаво започнахме изведнъж, да. В момента нямаме възможност да сме заедно толкова и да правим каквото обичаме. Картите са окей, но ще трябва да се потрудим.
    Нищо не се дава даром, както се казва. Март ще бъдем заедно цял месец в София, такъв е планът поне. Дотогава трябва да положим повече усилия.
    Благодаря отново! <3
  • Здравейте!
    Днес си изтеглих карти за бившият ми,за който не мога да спра да мисля.Въпросът не зная доколко е точно зададен ,но е следния-Ще предприеме ли някакво действие спрямо мен Х
    ДЯВОЛ АСО МЕЧ ПАЖ ЖЕЗЛИ
    Дяволът ,може би показва моите постоянни мисли за него и един вид зависимост,асото е може би неговото решение да ми се обади и Пажът е самото обаждане :)
    Ще се радвам да чуя и друго мнение :)
  • julia написа:

Здравейте!
    Днес си изтеглих карти за бившият ми,за който не мога да спра да мисля.Въпросът не зная доколко е точно зададен ,но е следния-Ще предприеме ли някакво действие спрямо мен Х
    ДЯВОЛ АСО МЕЧ ПАЖ ЖЕЗЛИ
    Дяволът ,може би показва моите постоянни мисли за него и един вид зависимост,асото е може би неговото решение да ми се обади и Пажът е самото обаждане :)
    Ще се радвам да чуя и друго мнение :)
    Привет, Джулия!
    Имам усещането, че тези карти показват повече теб, твоята нагласа и състояние. Не е изключено и ти да го потърсиш. Много мислиш за него, постоянно ти е в главата и накрая май ще ти писне и ще търсиш начин да се свържете. Дяволът е кофти в такива ситуации, човърка, обсебва мислите. Усещането, че ще се пръснеш, ако не действаш, но собствените ти комплекси те парализират. Затова чакаш другия да направи първата стъпка. А това чакане всъщност е по-мъчително.

Аз също теглих карти, по-прямо, за което ме извини, ако е неуместно.

Ще се съберете ли?
    9 чаши, Дяволът, 5 жезли

Дяволът и тук се показа. Много егоизъм има в тези отношения, да не кажа гордост. Сякаш и двамата се въздържате да се търсите, защото сте твърде самодоволни. Един вид демонстрация "супер съм си и без теб", а отвътре нещо гризе. Водите битка със себе си. Скоро не мисля, че ще се съберете, просто всеки си гледа собствената паничка на този етап. Взаимност няма, егоцентризъм -има.

Нека и някой друг да се включи, ако желае , това е от мен.

Мнението бе променено 1 път, последно от Moon ().

• Благодаря ти за вниманието ,Moon
    Аз не съм склонна на този етап да го търся,честно казано не обичам да досаждам ,когато усещам ,че явно не съм желана.
    Нещата са точно такива ,каквито ги описваш.Честно казано ми се иска да го забравя ,защото така само си вредя и се вторачвам в миналото,но много се съмнявам това да стане скоро с този често появяващ се Дявол :(
  • julia написа:

Благодаря ти за вниманието ,Moon
    Аз не съм склонна на този етап да го търся,честно казано не обичам да досаждам ,когато усещам ,че явно не съм желана.
    Нещата са точно такива ,каквито ги описваш.Честно казано ми се иска да го забравя ,защото така само си вредя и се вторачвам в миналото,но много се съмнявам това да стане скоро с този често появяващ се Дявол :(
    На никого не е чуждо подобно чувство. Рано или късно човек се сблъсква със СЕБЕ СИ. Защото Дяволът е именно там.

Много его има картите, започни оттам. Запитай се защо искаш да си с този човек. Там е разковничето.
  • julia написа:

Благодаря ти за вниманието ,Moon
    Не Дяволът ти е проблем, ти си си проблем, а Дяволът е част от теб.
    Вкопчването. Просто отрежи, иначе то ще отреже теб.
  • Питах: Какво ме чака през 2018 в любовен план?
    9 чаши/ Император/ Кула
    Стана ми депресарско. По тези карти аз не виждам нищо ново и любовно през 2018. Мисля си, че ще остана сама. Ще оставя всичко старо и ще се откажа от него, но с тая Кула май няма да е по лесния начин. Ето сега ми се иска да се включи някоя и да каже:"Не си разбрала картите. Очаква те щастие." ;) ;) ;) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: