Таро и Любовта III

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• kolevaani1 написа:

Какви са чувствата на мъж към мен ?

10 Чаши - Кралица Пентакли - Императрицата

Понеже говорим за чувства, тази 10 Чаши на първа позиция не ме притеснява. Понеже въпросът е за мен и чувства ,бих искала да чуя ваши мнения първо, за да не си нагласям картите, понеже комбинацията ми харесва много. Ще се радвам да на мненията ви.
      Ако някога разбереш - т.е. ако си говориш с него за това, ще ми е интересно да споделиш :)
      Това, което ми хрумна като видях картите е - майка. Нужда или намеса на майчини чувства. Затова се чудя дали те вижда в такава светлина и има нужда от такава жена - майчински настроена и подхранваща го.
      Ако беше някоя друга, а не 10 Чаши, можеше той да е загрижен за теб, но тези чаши като че ли го правят зависим...
      Освен това, тъй като се появяват две жени, е вероятно всичките му взаимоотношения с жени да минават през сравнението или дори разискването им с майката.
    • Sha написа:

kolevaani1 написа:

Какви са чувствата на мъж към мен ?

10 Чаши - Кралица Пентакли - Императрицата
      Това, което ми хрумна като видях картите е - майка. Нужда или намеса на майчини чувства. Затова се чудя дали те вижда в такава светлина и има нужда от такава жена - майчински настроена и подхранваща го.

Освен това, тъй като се появяват две жени, е вероятно всичките му взаимоотношения с жени да минават през сравнението или дори разискването им с майката.
      Ама момичета, то всички мъже са си леко инфантили и това правят, всичко пречупват през тази призма.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Жена има ли чувства към даден човек?

СТРАШНИЯ СЪД + 8 ЖЕЗЛИ +РИЦАР ЧАШИ

Не знам дали дават отговор на въпроса ми картите, но си мисля, че жената ще претърпи някаква емоционална трансформация. Може би, ще погледне човека с други очи, по Страшния съд. По 8 жезли ми се струва, че тя самата не знае какво изпитва, рано и е още.
    • LaVerite написа:

Жена има ли чувства към даден човек?

Не знам дали дават отговор на въпроса ми картите, но си мисля, че жената ще претърпи някаква емоционална трансформация. Може би, ще погледне човека с други очи, по Страшния съд. По 8 жезли ми се струва, че тя самата не знае какво изпитва, рано и е още.
      Мисля, че един лош период е останал зад гърба на тази жена и е отворена за нови трепети. Мисля, че изпитва привличане от скоро време към въпросния човек.
    • kolevaani1 написа:

LaVerite написа:

Жена има ли чувства към даден човек?

Мисля, че един лош период е останал зад гърба на тази жена и е отворена за нови трепети. Мисля, че изпитва привличане от скоро време към въпросния човек.
      Имам въпрос: Страшния съд на първа не казва ли, че не е възможно да изпитва чувства към този човек? Според мен изпитва любопитство към него и търси контакт с цел да го опознае. Може и да говоря пълни глупости
    • Аз разглеждам Страшният съд с 8 Жезли - говори ми за време,който е бил продължителен. Период който е към своя край или е приключил наскоро. Все едно жената е минала през някаква чистка, осъзнаване и настъпващата промяна по 8 Жезли, както и края на един период по 8 Жезли.
      За мен Страшният съд на първа показва един период, време от живота на жената. Една друга картина от живота на жената.
      Другото, което е какво ти разбираш под чувства?
      Интересът към някой, също е чувства, предвид това, че съм писала от скоро, че изпитва привличане, може да бъде спокойно заменено и с интерес.
      Тя е в период на промяна и при нея сякаш тепърва се зараждат тези емоции - интерес, привличане, любов..
    • kolevaani1 написа:

Mona написа:

На мен никак не ми харесва тази комбинация.
      А защо Мона, поради 10 Чаши на първа ли? И какво е това което не ти харесва, какво виждаш? Ако може разяснение, че малко се учудих :huh:
      Много просто: този мъж знае, че винаги ще се оправиш, защото имаш пари. Знае, че си луда глава, че си силна жена, каквито индикации има в Кралица пентакли и Императрицата - че си жена, с която никога няма да бъде в ролята си на водач на стадото, че ти сама си седиш на трона, яко подплътена със значение и със смисъл, 10-та чаши е неговото извинение да не прави нищо, вярвайки, че всичко ще се оправи от само себе си.
      А кое ще се оправи, не е ясно. Знае, че веднага ще го зарежеш, ако намериш нещо по-добро. Защото на теб вече просто ти писва.

Отделно то това, ти искаш да си единствена владетелка на Царството, а това е невъзможно, той вижда това като мечти, нарича те често - дете.

НО май детето е той.
      И т.н.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Какво изпитва Д ?
      Рицар чаши - 2 пентакли - Крал пентакли
      Ок,Рицаря чаши е влюбения човек,2 пентакли преход,а Краля пентакли стабилност,сигурност в отношенията.И какво,има харесване,което ще премине в любов?Абсурд,преди две седмици нямаше такива карти.Тази комбинация мен ли показва в такъв случай?Как да различа,когато дадена комбинация говори за мен,а не за човекът,за когото питам??
      За същия човек "Как ме възприема?"- Дявол - 9 меча - 6 пентакли /комбинацията е от 25ти Ноември/
      Много му се иска да му изчезна от живота/въпреки че не присъствам кой знае как,я се мернем на улицата веднъж-два пъти месечно,я не.Дори не го поглеждам.
    • I Will Survive написа:

Какво изпитва Д ?
      Ок,Рицаря чаши е влюбения човек,2 пентакли преход,а Краля пентакли стабилност,сигурност в отношенията.И какво,има харесване,което ще премине в любов?Абсурд,преди две седмици нямаше такива карти.Тази комбинация мен ли показва в такъв случай?Как да различа,когато дадена комбинация говори за мен,а не за човекът,за когото питам??
      За същия човек "Как ме възприема?"- Дявол - 9 меча - 6 пентакли /комбинацията е от 25ти Ноември/
      Много му се иска да му изчезна от живота/въпреки че не присъствам кой знае как,я се мернем на улицата веднъж-два пъти месечно,я не.Дори не го поглеждам.
      Няма как Рицар чаши да значи какъвто и да е влюбен човек на първа позиция от конструкция.
      Колкото до втората комбинация - никак не присъстваш в живота му, но е свързан с теб, поне на този етап.
      НО понеже Дяволът на първа позиция е травматична комбинация, тя дори не е и осъзната, не виждам никакви добри перспективи за нея.

Всичко хвърчи в облаците.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Разглеждам различни комбинации и като все още съвсем в началото на пътя с Таро, опитвам, размишлявам, търся възможно по-точна посока.

Какво ще се случи между X и П?

Обърната двойка пентакли - Обърната седмица чаши - Смърт

Гледането е за жената, от нейна позиция. Комбинацията, според мен, представя период на преход - труден и в личен, и във финансов план. И всичко това, защото има едно безразсъдно влюбване, по детски непремерено и импулсивно. Всичко това ще доведе или до раздяла с настоящия й партньор, или до доста сериозно и болезнено приземяване. Според мен връзка с този мъж й е крайно непрепоръчителна, ще внесе хаос и проблеми в живота й, по-скоро би било добре да стъпи здраво на земята и да не се впуска в тези отношения.
    • Mona написа:

I Will Survive написа:

Какво изпитва Д ?
      Няма как Рицар чаши да значи какъвто и да е влюбен човек на първа позиция от конструкция.Колкото до втората комбинация - никак не присъстваш в живота му, но е свързан с теб, поне на този етап.
      НО понеже Дяволът на първа позиция е травматична комбинация, тя дори не е и осъзната, не виждам никакви добри перспективи за нея.

Всичко хвърчи в облаците.
      Да,никак не ми се стори вероятно тълкуването ми на първата комбинация.
      Какво значи травматична комбинация?Ясно,че не му съм като сбъдната мечта,но толкова ли негативно ме възприема?
    • Какво любовно развитие ги чака?
      1.8 Чаши 2.4 Пентакли 3.Крал Чаши

Питащата е уязвима.Решила е да се огледа за друг човек,вместо да стои и да чака.Чуди се как ще се развие новата й връзка.Страх я е че отново нищо няма да стане.Трябва да е по-отворена за връзка и да се пробва.Трябва да рискува иначе ще си остане сама.Виждам мъжът като внимателен,мил,позитивен.Мисля,че зависи от нея.
      Тя ми е много близка надявам се да действа и да не чака на готово.

Ще имат ли връзка през 2017?
      1.Паж Мечове 2.Висшата Жрица 3.10 Пентакли

Мисля,че ще си разменят чатове.Ще имат контакт.Тя иска да има връзка с него,но сякаш нещо й убягва.Може да й отнеме повече време преди да е във връзка с него.Но мисля ,че ще имат любовен романс./начинаеща/

Ще се радвам и на други мнения :)
    • Има ли чувства към жената?

9 ПЕНТАКЛИ КРАЛ ЖЕЗЛИ 4 ЖЕЗЛИ

Няма чувства за мен. Свързва ги работното място, по крал жезли. Човекът приема питащата, като една от многото му колежки. Може да му е приятно с нея по 4 жезли, но няма никакви емоции.

Мнението бе променено 3 пъти, последно от LaVerite ().

• Дааа, аре да се взимат :D

На мен тези карти ми звучат като "да", жалко че се заключват до 4 жезли, но това може да е просто датата, на която са се срещнали, или че ще се срещнат отново пак.
      Крал жезли за такива въпроси според мен е добре, и до 9 пентакли, така го виждам като позитивна комбинация.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • LaVerite написа:

Има ли чувства към жената?

Няма чувства за мен. Свързва ги работното място, по крал жезли. Човекът приема питащата, като една от многото му колежки. Може да му е приятно с нея по 4 жезли, но няма никакви емоции.
      Не е ли обвързан той ? Аз нищо позитивно не виждам тук, с 4ка на трета и айде поне Рицар Жезли да беше, а не Крал...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Чувства, че има, има. Дали е на добре с 4 жезли на края? Или е обвързан или Краля жезли може да стане Крал пентакли.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • LaVerite написа:

Има ли чувства към жената?

Чувства -не,но интерес да,според мен,приятна компания му е. Недостатъчен го виждам този интерес обаче,няма да стигне до действие този човек.
    • Здравейте от мен! :)
      Теглих за моя близка тази сутрин за отношенията й с мъж,с когото се виждат от около месец.

Как го кара да се чувства,когато са заедно?
      7 жезли,Умереност,Светът

Щастлив ли е той в тези отношения?
      Влюбените,Колесница,7 пентакли

Има ли чувства към нея?
      паж меч,6 меча,Обесен

Как ще се развие връзката им?
      ас пентакли,паж пентакли,Кралица пентакли

Пускам комбинацията тук главно заради асът пентакли,защото на първа позиция определено не е случайно.Тази карта ми е трудна на мен,разчитането на посланието й имам предвид.Мисля,че има по-дълбоко значение от тези,които на начинаещия му се въртят в главата.Затова моля някой с повече опит да ми помогне с тълкуването. :) Видях какво е писала Мона в темата "Боя пентакли" за асото и малко се постреснах,защото тук асът е точно в комбинация с Кралица пентакли. :huh:
      Мисля,че когато са заедно той има постоянната нужда да се доказва за нещо,гложди го,че тя ще го остави,ако стъпи накриво и гледа да не си показва "рогата" поради тази причина.Поискал я е много и се бори за нейното внимание.Бих казала,че е щастлив,но не е сигурен в развитието,може би му е и малко бързо,може би тя го кара да се чувства по-различно от предишните му връзки и се обърква малко,при всички случаи той самият гледа да не бърза,дава го спокойно.
      Мисля,че крие неща от нея,подхожда с недоверие,сякаш се е отдалечил малко,за да се предпази,може би очаква,че тя самата крие от него и го лъже.Получих чувство,че това му е цялостен проблем-параноичен е ,защото има проблеми с доверието.Като цяло мисля,че се ограничава от чувства,сам не си позволява да се отвори към ситуацията и някак си всичко идва от предишния му опит с връзките.Макар че с 6-те меча май тя го е накарала да погледне по-друг начин на нещата.
      Бих казала,че отношенията им ще се развият бавно,но стабилно,личи си,че тя много иска да им се получи връзката(асът е на първа позиция),но аз бих казала,че в същото време не си дава сметка за реалността и подхожда с простото желание да станат нещата без да осмисля събитията.
      Може и да изписах безумни глупости,но тази жена ми е много близка до сърцето и ми се ще да бъде щастлива вече.Затова и ми се ще да ми дадете вашето виждане за тези карти.
      Какво мислите? :)

Мнението бе променено 1 път, последно от Moon ().

• Много въпроси си задала. Два стигат, и без друго контекстът е общ. Нещата са още в началото съвсем, то е ясно и без карти. Тепърва ще има проявление, две седмици в първите две комбинации. След това картите се затварят, защото питаш за едно и също.

Наличието на големи аркани - умора, а не непременно голямо значение. Светът на трета позиция е добре, аз мисля съдейки по първите две комбинации че всичко е наред, по-скоро добре , но бавно се движат нещата.
      DIGNITY ALWAYS WIN.