Таро и Любовта III

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Какво изпитва към мен?

8 ЖЕЗЛИ КРАЛИЦА ПЕНТАКЛИ РИЦАР ЖЕЗЛИ

Променливи чувства, с тези 8 жезли. Ту смята, че е удовлетворен по кралицата, ту ентусиазмът му изчезва, по рицар жезли.
  • LaVerite написа:

Какво изпитва към мен?

8 ЖЕЗЛИ КРАЛИЦА ПЕНТАКЛИ РИЦАР ЖЕЗЛИ

Променливи чувства, с тези 8 жезли. Ту смята, че е удовлетворен по кралицата, ту ентусиазмът му изчезва, по рицар жезли.
    Аз бих казала следното : смята, че не ти е на нивото, респектиращ го, но и смята че си глезла. Също ми прилича на влюбчива натура, която всеки ден мени настроенията си, днес харесва една, утре друга. От там може би и 8 жезли показва непостоянството на чувствата, холеричността на характера.
    Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
    La vie en rose
  • Какви чувства ще предизвика и породи дадено действие върху половинката (мъж)?
    Нека поясня - жена прави дадени неща, че да възобнови отношенията си и възроди любовта им с приятеля си, не ми каза какво прави, но искаше да знае дали ще имат ефект и ще спаси ли любовта и връзката им. Жената ми е близка.

Обърната 6 Мечове - Светът - Влюбените

В архива на доста места срещнах тълкуването на Обърната 6 Мечове, че е хубава карта за любовни отношения , като обяснения в любов, такива изблици и обяснения. В комбинация с Влюбените, мисля, че се подкрепя това и значение в отговор на въпроса, но Светът на втора като мост какво иде да каже?
    Като проследя картите ми изниква такава картина пред очите - той ще промени отношението си към нея, нещото или нещата, което(които) прави за да възроди любовта им, страстта им ще породят красиви моменти за в бъдеще.
    Но все пак тази карта Светът ме притеснява и то е защото в главата ми се е забила тълкуването ѝ за край. Но тя означава също и начало...
    Как тълкувате тази комбинация момичета?
  • kolevaani1 написа:

Какви чувства ще предизвика и породи дадено действие върху половинката (мъж)?
    Нека поясня - жена прави дадени неща, че да възобнови отношенията си и възроди любовта им с приятеля си, не ми каза какво прави, но искаше да знае дали ще имат ефект и ще спаси ли любовта и връзката им. Жената ми е близка.

Обърната 6 Мечове - Светът - Влюбените

В архива на доста места срещнах тълкуването на Обърната 6 Мечове, че е хубава карта за любовни отношения , като обяснения в любов, такива изблици и обяснения. В комбинация с Влюбените, мисля, че се подкрепя това и значение в отговор на въпроса, но Светът на втора като мост какво иде да каже?
    Като проследя картите ми изниква такава картина пред очите - той ще промени отношението си към нея, нещото или нещата, което(които) прави за да възроди любовта им, страстта им ще породят красиви моменти за в бъдеще.
    Но все пак тази карта Светът ме притеснява и то е защото в главата ми се е забила тълкуването ѝ за край. Но тя означава също и начало...
    Как тълкувате тази комбинация момичета?
    хм...на мен ми се струва,че това,което тя се опитва да направи ще помогне на връзката им,но не и в дългосрочен план.Мисля,че Светът на втора показва,че в крайна сметка ще се запътят към него поотделно.Някак си си мисля,че едва ли ще останат заедно,въпреки Влюбените на трета.Отвъд Светът има повече смисъл за тях двамата,търсене на щастието,голямата любов ще дойдат след раздялата? Чела съм,че Светът+Влюбените е дългосрочна връзка,но все така не ми се вярва така да се опростяват нещата...Дано и някой по-опитен даде мнение за това ,и на мен ми е интересно. :)
  • Здравейте. Зададох въпрос за това как ще се развият отношенията между двама души. Излязоха ми ОБЕСЕНИЯТ, СЛЪНЦЕТО и ЦАР ЧАШИ, ДЯВОЛ и СИЛА.
    Бихте ли ми помогнали в разгадаването им. Имам своето мнение, но съм дооооста начинаеща с Тарото и предпочитам да чуя вашето мнение. А и единият от двамата души съм аз, та... някак субективна ми се струва моята лична преценка. Ще съм ви благодарна, ако ми помогнете.
    И нещо друго искам да споделя... преди няколко години случайно ми подариха Карти Таро и ми стана интересно. Разтърсих се, открих значенията им и започнах чисто аматьорски да гледам на мои познати и приятели. Интересното е, че познавах доста често. После, не помня защо, спрях да ги ползвам и ги бях забравила. Това лято, от скука най-вероятно, ги преоткрих. С всички форуми и информации, които чета сега ми е някак по-трудно с тях. Направо понякога ми става каша в главата.
  • ljubavi написа:

Здравейте. Зададох въпрос за това как ще се развият отношенията между двама души.
    Излязоха ми ОБЕСЕНИЯТ, СЛЪНЦЕТО и ЦАР ЧАШИ, ДЯВОЛ и СИЛА.
    Да ти призная, тези карти биха ме притеснили - смятам, че единия иска да се налага над другия като му вменява виновност, манипулира го емоционално и т.н.
    А имат ли определени позиции - тъй като виждам, че ги пишеш по двойки.
  • Любави, моята история с Таро е подобна (имаме тема специално за това), исках дамо да ти кажа, че щом си стигнала до трудното, значи си на прав път, не се отказвай. И този форум ще ти бъде по-полезен от каквито и да било други източници, чети ! :thumbup:
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
    — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
  • Ако съдим по условните позиции, които си поставила, ти се чувстваш жертва в тези отношения, например че те използва, че се възползва, не ти дава това, от което имаш нужда и т.н.. Това наистина фактологически може да е така, но го има и момента че така се изживяваш, и това е ролята, която си си избрала сама да играеш - съзнателно или не... Но и ти искаш да си жертва до някаква степен, вероятно неосъзнато.
    Винаги можеш да избягаш, но нещо те задържа. Какво печелиш от това да си 'жертва' на тези отношения и на този човек, и жертва въобще? От какво те е страх, та не можеш да си тръгнеш?
    Той, той е егоцентричен, вярва си твърде много, незрял, използвач. Дявол+Крал чаши - никак добра комбинация... Атмосфера, отровена от интриги, задкулисни игри, игра с емоциите и слабостите на другия.. Има някаква зависимост между вас двамата, не можете да се оставите, въпреки че много се наранявате. Така чета тези карти аз, за съжаление не много позитивно! :/

Мисля си, че трябва да избягаш надалеч, нищо че ще ти е много трудно и че имаш доста съмнения. Но трябва да си истински смела (Кулата <---> Силата, заемка от едно мнение на Мона). Вероятно се и притесняваш другите какво ще кажат, какво ще стане с теб, страх те е - ето я Силата - нашата зависимост от хорското мнение, и от собствените ни представи как трябва да се случват нещата...

Нещо в тези линии си мисля аз.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Ето за това объркване говоря. Ти разчете картите по определен начин, който най-вероятно и на мен би ми изглеждал така, ако не познавам ситуацията. Аз пък гледам на картите субективно, заради очакванията си все пак. Тарото е дълбоооока, много дълбока материя.
    Всъщност ситуацията е такава, че ние реално нямаме връзка. Преди време се сближихме и станахме приятели. Просто приятели. Той ми споделяше проблемите в брака си и фактът, че всъщност все още живеят заедно, защото го е страх да не нарани децата. Аз му споделях моите проблеми и защо съм се развела... Въобще покрай проблемите си се сближихме много. В един момент и двамата осъзнахме, че не сме просто приятели, но и не можем да бъдем друго поради обстоятелствата. Така че ти си права Аз се чувствам жертва, защото го искам, а той хем ме обича, хем го е страх да рискува. Тук се намесва и хорското мнение. Той се притеснява (което е идиотското) да не помислят хората след време, че аз съм била виновна. Зависимостта юежду нас обаче е на лице. Няколко пъти решаваме да не се чуваме,но накрая съдбата ни сблъсква буквално. Затова въпросът ми беше за бъдещето, защото съм уморена от нито приятели, нито друго.
  • Обича ли я, влюбен ли е в нея?

Кралица Пентакли - 9 Мечове - Висшата Жрица

(това е същата двойката, за която питах по горе)
    Преди да наредя карти по този въпрос, бях с впечатлението, че не държи особено на нея.Дори, когато видях картите, си помислих какви сме артисти ние хората, преструваме се, крием истинските чувства, а показваме лъжливи.. фалшиви...

Така по картите - Кралица Пентакли преминава във Висшата Жрица по пътя на една 9 Мечове,
    Виждам страданието му по нея, мъката и мислите по нея.
    Имам чувството, че дори я идеализира в представите си по Висшата Жрица. Бях чела за Висшата Жрица (архива) , за значението ѝ и като на мечтаната жена, любимата жена и много исках да я видя в това ѝ значение, но почти винаги ми е мълчала, до сега... Преди докато не схващах значението ѝ в подредбата и се чудех какво иска да ми каже, сега просто я усетих - Тя е любимата и мечтаната жена за него, обича я и страда по нея, мисли я, тъгува за нея... В това съм сигурна, не от друго, а защото не се съмнявам в картите. Иначе аз бях сигурна в противоположното на това, сега съм изненадана... Сега въпросът е защо тогава се държи толкова просташки и я отбягва? Но това утре ще питам.
    Ако има желаещи да се включат ще се радвам :)
  • Казваш, че той се държи просташки с нея? А тя с него? Кралицата пентакли дали не показва непрекъснатите й изисквания към него, непрекъснато да се опитва да го прикрепи към себе си, да са двойка?
    Ако се абстрахирам от това, което си написала, аз бих казала, че той се опитва да се отскубне от нея, може и да е някаква параноя от обвързване. Висшата жрица подсилва значението на 9 меча, не знам дали дълготрайните отношения изобщо го интересуват.
    Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
    La vie en rose
  • kolevaani1 написа:

Обича ли я, влюбен ли е в нея?

Кралица Пентакли - 9 Мечове - Висшата Жрица

(това е същата двойката, за която питах по горе)
    Преди да наредя карти по този въпрос, бях с впечатлението, че не държи особено на нея.Дори, когато видях картите, си помислих какви сме артисти ние хората, преструваме се, крием истинските чувства, а показваме лъжливи.. фалшиви...

Така по картите - Кралица Пентакли преминава във Висшата Жрица по пътя на една 9 Мечове,
    Виждам страданието му по нея, мъката и мислите по нея.
    Имам чувството, че дори я идеализира в представите си по Висшата Жрица. Бях чела за Висшата Жрица (архива) , за значението ѝ и като на мечтаната жена, любимата жена и много исках да я видя в това ѝ значение, но почти винаги ми е мълчала, до сега... Преди докато не схващах значението ѝ в подредбата и се чудех какво иска да ми каже, сега просто я усетих - Тя е любимата и мечтаната жена за него, обича я и страда по нея, мисли я, тъгува за нея... В това съм сигурна, не от друго, а защото не се съмнявам в картите. Иначе аз бях сигурна в противоположното на това, сега съм изненадана... Сега въпросът е защо тогава се държи толкова просташки и я отбягва? Но това утре ще питам.
    Ако има желаещи да се включат ще се радвам :)
    Съгласна съм с Армид. Като гледам картите, по-скоро за него тя е една изключително материална жена, непрекъснато изискваща разни неща от него(по Кралица пентакли),а това го затормозява, не се чувства добре психически с тази жена(9 меча). А Висшата жрица тук никак не ми говори за идеализиране, а за нещо скрито, по-скоро за друга жена, за която все още никой не знае.
    ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
  • Армид, възможно е да го притиска в стремежа си да изгладят отношенията си и така да му създава напрежение и тревоги. Това не ми мина през главата, така ясно ми се появи чувството, и мисълта, че я обича, на което още държа, че нищо друго не ми минаваше през главата нито като чувство, нито като разсъждение повече. Те са близо 2 години заедно. Тя наистина е малко обсебваща и ревнива, но пък той е още повече от нея.
    Благодаря Армид, съгласявам, че може би го задушава в стремежа си да оправи нещата с него.

Alfa_Kentavar, тя не е материална жена, в този смисъл, който разсъждаваш, тя самата е финансово много стабилна жена, красива и поддържана винаги и много желана от други мъже, красива е наистина много. Жена естет и е свикнала да получава това, което пожелае или си науми, тази Кралица показва характера ѝ.
    Съмнявам се да има друга жена, дори съм сигурна, че няма. Не мисля, че картите показват две жени тук.
    Благодаря ви момичета ^^
  • Въпросът е - "Какво иска той от мен?"
    (картите не са за мен)

8 Чаши - Крал Пентакли - 8 Жезли

Според мен той иска тя да спре да се надява на сериозни отношения с него , дори иска тя да се отдръпне, откаже от него, колкото и трудно да е - 8 Чаши +8 Жезли. Но Крал Пентакли с 8 Жезли, ми подсказва също, че той ще предприеме някакво действие, комуникация, обаждане. (моята позната ѝ се струва невъзможно това, предвид ината му, качество присъщо на Карл Пентакли )
    8 Чаши на първа показва и отдалечеността между тях, която я има ,един вид отдръпване. Едно недоволство има, разочарование от негова страна.
  • Според мен тя го е притискала прекалено много и е го задушила, а той е човек със силен и тежък характер и това притискане го е подразнило и е отворило ината му, затова той предпочита всичко да приключи.

kolevaani1 написа:

Въпросът е - "Какво иска той от мен?"

(картите не са за мен)

8 Чаши - Крал Пентакли - 8 Жезли

Според мен той иска тя да спре да се надява на сериозни отношения с него , дори иска тя да се отдръпне, откаже от него, колкото и трудно да е - 8 Чаши +8 Жезли. Но Крал Пентакли с 8 Жезли, ми подсказва също, че той ще предприеме някакво действие, комуникация, обаждане. (моята позната ѝ се струва невъзможно това, предвид ината му, качество присъщо на Карл Пентакли )
    8 Чаши на първа показва и отдалечеността между тях, която я има ,един вид отдръпване. Едно недоволство има, разочарование от негова страна.