Таро и Любовта III

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Въпросът е - "Какво иска той от мен?"
    (картите не са за мен)

8 Чаши - Крал Пентакли - 8 Жезли

Според мен той иска тя да спре да се надява на сериозни отношения с него , дори иска тя да се отдръпне, откаже от него, колкото и трудно да е - 8 Чаши +8 Жезли. Но Крал Пентакли с 8 Жезли, ми подсказва също, че той ще предприеме някакво действие, комуникация, обаждане. (моята позната ѝ се струва невъзможно това, предвид ината му, качество присъщо на Карл Пентакли )
    8 Чаши на първа показва и отдалечеността между тях, която я има ,един вид отдръпване. Едно недоволство има, разочарование от негова страна.

Ljubavi, момичето сподели, че е имала изисквания от него, на които много държала, но сега като се замисля още върху картите ми направи впечатление, че комбинацията започва с Чаши, тук не мога да говоря за стабилност в намеренията му в смисъл да се раздели, за мен 8 Чаши описва състояние в което се намира, а с 8 Жезли не са ми постоянни. Сега се чувства така, след два три дни ще е на друг акъл, така мисля... Сякаш всичко е променливо тук...
  • Да. Затова казах, че с изискванията си го е накарала по-скоро да се инати. Тоест: "Няма да е на твоето, пък..." Според мен отговорът на въпроса й е: "Не ме притискай толкова. Задушавам се."
  • Какво чувства мъж към жена в момента?
    Рицар пентакли,2-ка пентакли,Светът

Как иска да се развият отношенията им?
    9 чаши,Колелото на съдбата,2 чаши

Мисля,че чувства има,ще се развият даже.Иска да имат романтични отношения според мен,но не виждам особена инициатива.Чувства,приятни емоции,но нищо сериозно.Този човек мисли повече за себе си и какво и как него го удовлетворява,отколкото за нея или общо благо.
    Много повърхностно тълкувах аз.
    Какво ще кажете вие ,дами? По-точно за първата комбинация...от какво към какво се преминава с 2-та пентакъла?Аз все така не гледам на Светът като на край,но все пак...
  • Moon написа:

Какво чувства мъж към жена в момента?

Мисля,че чувства има,ще се развият даже.Иска да имат романтични отношения според мен,но не виждам особена инициатива.Чувства,приятни емоции,но нищо сериозно.Този човек мисли повече за себе си и какво и как него го удовлетворява,отколкото за нея или общо благо.
    Какво ще кажете вие ,дами? По-точно за първата комбинация...от какво към какво се преминава с 2-та пентакъла?Аз все така не гледам на Светът като на край,но все пак...
    Първата комбинация :
    С Рицар Пентакли на първа мога да твърдя, че човекът е сериозен, осъзнати са чувствата му , не лети в облаците, наясно е и знае какво иска. А той иска развитие и на тези отношения, според мен и предстои такова, въпреки, че не бърза. Сякаш е наблюдавал досега, без да предприема кой знае какво, преценявал е. За мен тук Светът не е край, а напротив показва едно благоприятно развитие.

Втори въпрос :
    И на двете комбинации забелязвам, на средна позиция са карти на действие, вероятно вече е предприел действия за сближаване - 2 Чаши по някакъв начин, периодът е благоприятен за това. Предполагам ще има среща - Колелото на съдбата - 2 Чаши. Но по картите съдя, че тези отношения или сближаване са в начален етап още.
    Аз виждам хубава перспектива тук.
  • Благодаря за мнението ! :) И на мен ми изглеждаха доста обнадеждаващи карти.
    Да-най-скорошната им среща ще е чак след 2,3 месеца,защото мъжът е на работа в чужбина.Друг въпрос е дали ще се чуват.Жената има друга връзка в момента,но според мен въпросния човек й е на сърцето.Като гледам и тя е на неговото..поне е разбрал какво иска..а как ще си го вземе -не знам,то той я остави. :D

kolevaani1 написа:

Moon написа:

Какво чувства мъж към жена в момента?

Първата комбинация :С Рицар Пентакли на първа мога да твърдя, че човекът е сериозен, осъзнати са чувствата му , не лети в облаците, наясно е и знае какво иска. А той иска развитие и на тези отношения, според мен и предстои такова, въпреки, че не бърза. Сякаш е наблюдавал досега, без да предприема кой знае какво, преценявал е. За мен тук Светът не е край, а напротив показва едно благоприятно развитие.

Втори въпрос :
    И на двете комбинации забелязвам, на средна позиция са карти на действие, вероятно вече е предприел действия за сближаване - 2 Чаши по някакъв начин, периодът е благоприятен за това. Предполагам ще има среща - Колелото на съдбата - 2 Чаши. Но по картите съдя, че тези отношения или сближаване са в начален етап още.
    Аз виждам хубава перспектива тук.
  • Според мен 9-ката и Колелото индикират факта,че този мъж е избрал личното си професионално развитие,себе си и своето благополучие пред връзката си с тази жена.(Разделени са,защото тя не може да се премести при него.) За мен има определена доза егоизъм.Но и също така мисля,че около него няма друга жена,сам е.Тази,за която става дума тук е "неговата" и той си го знае,обаче все така първо гледа себе си.В главата узрява,но на действия не мисля,че ще го бъде още.
  • Каква е тенденцията в близко време нещата /проблемите между И. (момче ) и Е. (момичето) да се изяснят?

3 Пентакли - Влюбените - 2 Пентакли

По картите съдя, че ситуацията около тях е доста нестабилна,намират се в период на избор, на вземане на решение - Влюбените, но по 2 Пентакли сякаш има опит да се отложи още малко, но също така показва, че следва развитие по въпроса.
    3 Пентакли - казах поначало, че е имало разговор помежду им, но Е. ми каза, че той е спрял комуникацията си с нея от около седмица - две без обяснение. Но преди това, също е била трудна, но я имало.
    Тогава единственото, което си помислих, е, че за да се изяснят нещата между тях е да проведат разговор, за да има някакво развитие (за което не са нужни карти да го знаем). Но 3 Пентакли е ниска карта за база, но поне е Пентакли, а не друга боя. Според мен предстои развитие в скоро време на въпроса, но в каква посока, по тези карти не мога да кажа.

И понеже Е. (момичето) ме помоли да попитам картите - в каква посока ще е развитието?

Кралица Мечове - 8 Пентакли - Колесница

Първоначалното ми тълкуване (и усещане) беше, че това което тя иска да е като развитие това ще е. Това, което тя има в главата си като цел това ще е, но ще трябва действия от нейна страна. Кралица Мечове за мен е тя - наранената, изстрадалата, но решителна жена. Тя знае какво иска и как да действа, за да го постигне 8 Пентакли + Колесница. По 8 Пентакли разбирам, че трябва да действа без да бърза, търпеливо, което и гарантира "победата", постигане на това, което всъщност тя желае и се стреми - Колесница. Никой не казва, че ще ѝ е лесно, но това не може да изплаши Кралица Мечове.

Попитах я да не би да иска раздяла, защото по картите малко се подвуомих впоследствие, тя каза категорично не и че ще премине през деветте кръга на ада но е решена на всяка цена да изгладят отношенията си, само където изобщо не знаела какво да прави, той я отбягвал.

П. П. Всъщност по 8 Пентакли си мисля, че тя прави нещо, някакви опити, предприела е действие, по който си работи, но не казва. А и Кралица Мечове на първа с тази 8 Пентакли, пак това ми показва.

Имате ли мнение по картите момичета :)
  • kolevaani1 написа:

И понеже Е. (момичето) ме помоли да попитам картите - в каква посока ще е развитието?

Кралица Мечове - 8 Пентакли - Колесница
    Най-вероятно тя ще действа и ще бъде по-настойчива, за да промени ситуацията. По 8 пентакли бих казала, че проблемите им са повтарящи се, едни и същи. По колесницата на последна позиция си мисля, че взаимоотношенията им ще достигнат до състояние, при което трябва да се вземат решения.
  • Според вас има тези карти само приятелски чувства ли показват?

3 ЖЕЗЛИ+ РИЦАР ПЕНТАКЛИ+ 6 МЕЧА

С тези 6 меча ми е като желание за нещо повече от това.

Мнението бе променено 1 път, последно от LaVerite ().

• LaVerite написа:

Според вас има тези карти само приятелски чувства ли показват?

С тези 6 жезли ми е като желание за нещо повече от това.
    6 жезли или 6 меча?
    Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
  • Mona написа:

LaVerite написа:

Според вас има тези карти само приятелски чувства ли показват?

С тези 6 жезли ми е като желание за нещо повече от това.

Има заигравка, но какво ще се случи не е ясно.
    Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
  • Защо мъж се държи по определен начин с жена? /дистанциран, а в същото време търси контакт с нея, но отношенията са строго платонични/
    Кулата, Обесен, 9 пентакли

Имало е някакъв преломен момент в миналото, в който се корени проблемът - Кулата + Обесен. Някъде из Архива май съм срещала тази комбинация като равностойна на Страшен съд, но може и да греша. И в добавка към бетониранено на статуквото - 9 пентакли. Мъжът като, че ли е попаднал в патова ситуация и предпочита да не променя нищо, за да не си навреди.
  • Ще заживеят ли двама души заедно?
    2 ЧАШИ; 9 ЧАШИ; РИЦАР ЖЕЗЛИ
    По деветте чаши, които показват сбъдване на желанията и Рицаря, които е свързан с пътувания т.е. някакъв вид местене мисля, че отговорът е Да. А и двойката чаши говори за събиране на двама души.
    Между другото от известно време, около седмица, тази Двойка чаши ми излиза всеки път и все на първа позиция.
  • ljubavi написа:

Ще заживеят ли двама души заедно?
    2 ЧАШИ; 9 ЧАШИ; РИЦАР ЖЕЗЛИ
    По деветте чаши, които показват сбъдване на желанията и Рицаря, които е свързан с пътувания т.е. някакъв вид местене мисля, че отговорът е Да. А и двойката чаши говори за събиране на двама души.
    Между другото от известно време, около седмица, тази Двойка чаши ми излиза всеки път и все на първа позиция.
    Не мисля така. С толкова чаши... твърде неустойчива комбинация, че и Рицар Жезли накрая... Поне една 4ка да имаше... Мисля, че комбинацията ти е проективна, отразява желанието ти.
    Освен това мисля, че мъжът малко "вятър го вее на бял кон" и не му е много до общ дом и планове за бъдещето.
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
    — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
  • Какво развитие ги във взаимоотношенията?

3 меча Паж меча 9 меча

По тези карти ми се струва, че доста страдания ще има. Най-вероятно ще бъде един любовен триъгълник, без никаква алтернатива, по 3 меча. По паж меч, ще бъдат постоянно нащрек,няма да могат открито да показват чувствата си, едно напрегнато внимание. А и паж меч излиза често за нещо скрито, за тайна..По 9 меча е ясно, че взаимно само ще се нараняват, ще е лутане и търсене на верния път, докато свърши всичко.

Вкарах ли се във филм или има нещо вярно в тълкуването ми?
  • Единият от двамата е много ревнив, пълен със страхове и заблуди. Какво развитие с 9 меча на трета?
    Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
    La vie en rose
  • Хора, лудница ! Зададох въпрос :
    Х мисли ли за мен тази вечер ?

6 жезли - 8 чаши - Кулата

Реших, че да, по 6 жезли, както и че иска да ме види, също така изпитва мъка по някого и желае да приключи определени отношения.

После попитах :
    Има ли шанс да го видя тази вечер ,

И... абсолютно същите карти !!!! А бях размесила добре.

Какво изненадващо има да се случва ??!
    Изображения
    • FB_IMG_1484420305747.jpg

49.63 kB, 720×405, прегледано 40 пъти
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
  • Roxelane написа:

Хора, лудница ! Зададох въпрос :
    Х мисли ли за мен тази вечер ?

6 жезли - 8 чаши - Кулата

Реших, че да, по 6 жезли, както и че иска да ме види, също така изпитва мъка по някого и желае да приключи определени отношения.

После попитах :
    Има ли шанс да го видя тази вечер ,

И... абсолютно същите карти !!!! А бях размесила добре.

Какво изненадващо има да се случва ??!
    Е, момичета, всичко се случи! Само 8 жезли липсваше....