Таро и Любовта III

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Roxelane wrote:

Roxelane wrote:

Хора, лудница ! Зададох въпрос :
    Х мисли ли за мен тази вечер ?

6 жезли - 8 чаши - Кулата

Реших, че да, по 6 жезли, както и че иска да ме види, също така изпитва мъка по някого и желае да приключи определени отношения.

После попитах :
    Има ли шанс да го видя тази вечер ,

И... абсолютно същите карти !!!! А бях размесила добре.

Какво изненадващо има да се случва ??!
    Е, момичета, всичко се случи! Само 8 жезли липсваше....
    8 жезли ли или 6 жезли имаш предвид?
    ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
  • 6 жезли беше срещата, но стана толкова бързо, като 8 жезли :)
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
    — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
  • Мисли ли за нея?

КОЛЕСНИЦА КРАЛ МЕЧ РИЦАР ЖЕЗЛИ

Той се контролира, мисли главно за себе си. Дори по тези карти, бих казала, че не мисли за нея. Комбинацията кула и крал меч ми е, като едно голямо его, което е сляпо за хората около него.

А тя?

КУЛА ПАЖ ПЕНТАКЛИ 10 ЖЕЗЛИ

Тя със сигурност. Това я "разрушава", по Кулата, знае, че я натоварва, но не може да се контролира (10 жезли).
  • Е, само двама... :rolleyes:
    Но много се шокирах че два пъти едни и същи карти едно след друго. Но Кулата + 8 чаши е била и за друго, освен за бързината на случилото се и за разтърсването, но също и че, нищо вече няма да бъде същото.
    И така. Моят Х ми призна, че ме е обичал през цялото това време. Докато аз се тормозех и тормозех и Таро с "ама той защо...". И понеже няма как да бъдем заедно като двойка, всичко е перфектно. Боже, колко съм пораснала.... чак се натъжавам.
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
  • Обвързан ли е мъж в момента?
    4 жезли,4 пентакли,паж меч

А ще бъде ли обвързан скоро?
    8 чаши,10 меча,Сила
    Пускам комбинациите главно заради втория въпрос. По първата комбинация се чудих...мисля,че излиза с някого и иска да стигнат до връзка нещата,но няма да се получи-вероятно заради интриги на 3-ти човек. Този въпрос ми е труден. Затова го и зададох.
    По втората комбинация го очакват големи промени в скоро време. Аз връзка пак не виждам,но според мен успешно ще преодолее тежък период. Сам. Въпреки това втората комбинация ме изненада...уж човекът е щастлив и се справя. А може би точно раздяла ще изиграе ключова роля за него.
    Какво мислите вие? :)
  • Moon wrote:

Обвързан ли е мъж в момента?

8 чаши,10 меча,Сила
    Пускам комбинациите главно заради втория въпрос. По първата комбинация се чудих...мисля,че излиза с някого и иска да стигнат до връзка нещата,но няма да се получи-вероятно заради интриги на 3-ти човек. Този въпрос ми е труден. Затова го и зададох.
    По втората комбинация го очакват големи промени в скоро време. Аз връзка пак не виждам,но според мен успешно ще преодолее тежък период. Сам. Въпреки това втората комбинация ме изненада...уж човекът е щастлив и се справя. А може би точно раздяла ще изиграе ключова роля за него.
    Според мен , по 4 пентакли, живее със семейството си, т.е не живее сам. Млад, но консервативен. Ходи по срещи, но не често. Мисля, че няма сериозна връзка в момента. Човек в калъф.
    Не ми се струва, че и в скоро време ще бъде обвързан. Ще приключи някакъв период може би по 8 чаши +10 меча, но едва ли ще започне връзка. Или по-скоро много иска да приключи някакъв период, но дали ще успее да се пребори със себе си, със страховете си?
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Moon wrote:

Обвързан ли е мъж в момента?

8 чаши,10 меча,Сила
    Не е обвързан, вижда се още в първата комбинация- 4 жезли с 4 пентакли- добре му е така и няма намерение да променя нищо ,пък и не се чувства готов да се обвързва. Двете четворки са като Императорът тук, а той означава пълен контрол над емоциите, а и на заобикалящата го среда. А това го виждаме и в Силата. Но, по Паж меч бих казала, че води кореспонденция с някого, по интернет или чрез смс-и и проучва тайно обекта.
    Втората комбинация показва причината за да се въздържа от връзки- оттеглил се е от емоционална връзка и иска да си изясни нещо в тези отношения.(8 чаши с 10 меча)
    ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
  • Въпрос зададен от жена - Защо Х (приятеля ѝ) се държи така със нея?

Кулата - Крал Чаши - Асо Чаши

(Казал ѝ, по точно ѝ писал, че иска да спрат да се виждат вече. Искал да си живее живота, а тя е била пречка, всеки го питал за нея и жените дори го отбягвали заради нея. Понеже той е женен, той ѝ заявил, че никоя не се притеснява от жена му, а от нея. Това се е случвало и преди, но винаги са се оправяли, защото те не могат един без друг, той се опитва да се раздели с нея няколко пъти, но никога не успява.)

Не мога да разбера защо въпросния човек се държи така, хрумва ми че е в някаква депресия, нестабилен психически. Преживял е нещо, което го е разтърсило и реагира много емоционално. Някакъв емоционален срив може да е преживял, но Кула с Чаши - сякаш ефектът на Кулата се размива, смекчава, което ме навежда и на друга мисъл, че каквото и да е преживял или осъзнал, не е толкова фрапиращо, колкото той си въобразява.

Ще оправят ли отношенията си, ще се сдобрят ли и съберат?

10 Чаши - Страшният съд - Кралица Чаши

10 Чаши на първа, помислих си дали не е проективна, но със Страшният съд на втора едва ли.
    По картите - връзката им преминава през изпитания, труден период- 10 Чаши +Страшният съд. Връзката им е доста дълга като период, но последните 4 - 5 месеца наистина им е трудно и то защото мъжът е нестабилен какво иска. Това го виждаме и в първата комбинация.
    Тук Кралица Чаши на трета какво иде да каже? Вярно е, че жената страда много, но това е защото много го обича и държи на него, както е готова да премине през деветте кръга на Ада за него, което и прави.
    Страшният съд между Чаши - ситуацията е много болезнена, сякаш няма шансове да се възстановят тези отношения да се съберат и да бъдат заедно или това си мисли жената, изгубила вяра. Кралица Чаши е слаба Кралица в сравнение с другите, тук всичко е много емоция, затова и толкова е нестабилно всичко към момента.
    Аз съм пристрастна към въпросите и хората, затова се усъмних и втората комбинация дали не показва и мен с 10 Чаши на първа, защото съм много, много близка с хората за които питам. Картите описват моето отношение и чувства, мисли към случващото се.
    Ще се радвам на още мнения.

The post was edited 1 time, last by kolevaani1 ().

• Въпросът е - "Защо иска да се раздели с мен?"

Когато разбърквах картите изпаднаха тези карти с лице към мен :
    10 Мечове - Дяволът - Кулата - Императрицата

Прибрах ги, но продължих да бъркам картите и изтеглих :
    Дяволът - Обърнат Рицар Жезли - Императрицата

Въпросът се отнася за мен.
    Дяволът се повтаря, а и тази карта често се появява при нас. Много съм се чудила защо, освен това, че мъжът е женен и показва общо казано, за "порочна връзка " :D показва също и проблемна - разбираемо е. Възможно ли е да показва и зависимостта ни един към друг? Предполагам да.
    По изпадналите карти виждам едно много тежко положение, което показва и дълъг период от време (така си е). Императрицата също се повтаря, тези две карти са най - важните според мен.
    Виждам, че приятеля ми си има доста проблеми с жена си. Виждам, че тя знае за нас и това е довело до сериозни проблеми и без това те си ги имат от години, бракът им е пълна пародия и цирк, също така и много нещастен и проблемен, но нещата вече са ескалирали.

По картите, които изтеглих отново виждам, спорове, караници, умора дори вече от това.
    На въпроса - защо иска да се разделим - отговорът е ясен - проблеми със жена си, това е причината. И без това нестабилния му брак, който едвам се крепеше е сериозно застрашен, едва ли не на ръба от раздяла.

Какво мислите за комбинацията Дяволът с Императрицата?

Попитах картите, защото той никога не ми сподели, че има проблеми заради мен с жена си, винаги е премълчавал, аз знаех от картите всичко, той постоянно се опитваше да ме предпази от тази истина, за да не се притеснявам.
    Какво е вашето мнение за картите момичета, имам нужда да чуя и други мнения. Благодаря ви.
  • kolevaani1,аз мисля,че този мъж е взел емоционално решение,не съвсем необмислено,но някак си твърде бързо-от онези решения,които човек взима след като дълго време нещо го е подтиквало да размишлява,наранявало,натоварвало и така нататък и вече е време да се направи нещо,насъбира се едно,друго и в един момент 1 капка е достатъчна,за да прелее чашата.Мисля,че е настъпил момент на отрезвяване и осъзнаване,също и на вина-по Кулата,което се е проявило чрез действието на Краля чаши-взимане на решение,което да удовлетвори ситуацията най-продуктивно за момента(както е наречен в темата за Малките аркани - "великият комбинатор").По ас чаши обаче още емоционалности,т.е. мисля,че самият той не е на 100% сигурен какво и защо точно е направил и равносметката за това тепърва предстои.За мен е имал идеята,че по този начин ще предпази теб и себе си от проблеми и по-нататъшни усложнения.Като да си извадиш зъб с дълбок кариес,вместо да го пломбираш,за да си спестиш дълготрайна болка за сметка на еднократната/моментна.Така си го представих аз. :D
    По втората комбинация бих казала,че чак да се съберат-не,но ще се мисли за всичко това,което се е случило и то много.Време на равносметки и решения по Страшния съд ,но нищо постоянно и стабилно (по 10 чаши и Кралица чаши)-само емоция и някое друго емоционално действие.
    Нещата и според мен са ескалирали.Рицарят жезли е обърнат,което аз виждам като липса на бързина и точност в действията,т.е. няма да се реши бързо ситуацията,Дяволът показва невъзможността да се откъснат един от друг тези хора,хем сърби ,хем боли.Знаеш,че вреди,но не можеш да се откажеш.Порочният кръг се е завъртял.
    За комбинацията Дявол+Императрица съм си записвала преди време,че означава първичност,животинско привличане,първични сили.
    Така ги виждам аз нещата,но може и да не съм съвсем точна.Дано съм помогнала :)
  • Moon благодаря за мнението ти, има доста неща, за които си права (понеже знам ситуацията), но първия ми пост се отнася за друга жена с двете комбинации, вторият пост е за мен. Казвам го, защото (може и да греша), помислих, че си с впечатлението че и двата поста са за мен. Нека споделя също, че днес моя приятел ми се извини и помоли да му простя, каза че не може да стои далеч от мен, слава богу ^^
    Благодаря!
  • Момичета, как тълкувате комбинацията 7 чаши + 7 жезли?

Питам, за определен човек, какво е провокирала жена у него. Паднаха се Рицар чаши+ 7 чаши+ 7 жезли

Влюбеният мъж, по рицар чаши, който се надява на нещо, равносилно на илюзии, по 7 чаши. И въпреки, че знае, че са само илюзии е решил да събере смелост и да ''хвърли жезлите'' върху ''жертвата си'. Нещо в този смисъл...
  • kolevaani1 wrote:

Moon благодаря за мнението ти, има доста неща, за които си права (понеже знам ситуацията), но първия ми пост се отнася за друга жена с двете комбинации, вторият пост е за мен. Казвам го, защото (може и да греша), помислих, че си с впечатлението че и двата поста са за мен. Нека споделя също, че днес моя приятел ми се извини и помоли да му простя, каза че не може да стои далеч от мен, слава богу ^^
    Благодаря!
    Ох,да,извинявай много за объркването...на два пъти писах и съм изключила като гледам. :D
    Радвам се,че имаш хубави новини! :)
  • LaVerite wrote:

Момичета, как тълкувате комбинацията 7 чаши + 7 жезли?

Питам, за определен човек, какво е провокирала жена у него. Паднаха се Рицар чаши+ 7 чаши+ 7 жезли

Влюбеният мъж, по рицар чаши, който се надява на нещо, равносилно на илюзии, по 7 чаши. И въпреки, че знае, че са само илюзии е решил да събере смелост и да ''хвърли жезлите'' върху ''жертвата си'. Нещо в този смисъл...
    Провокирала е интерес у него,със сигурност.Само че аз мисля,че и той не знае в какво точно е влюбен т.е. очакванията му за тази жена и реалността се разминават.Или тя е съвсем различна от представата му или ситуацията,в която се намира е едно "хвърчене в облаците".По 7-цата жезли ще е напорист,ще настоява и ще се бори за вниманието й,може и да има конкуренция (а може и това само да му е в главата),но усилията му според мен ще отидат на вятъра.Не бих казала,че ще получи това,което иска от нея.Огън и вода- не мисля,че ще даде някакъв смислен плод.
  • Липсва ли жена на мъж в момента?
    паж жезли,3 меча,10 жезли

Ще бъдат ли още дълго време разделени?
    Дявол,3 чаши,8 жезли

Става дума за моя роднина,която се раздели с приятеля си преди няколко месеца.Тя е вирнала носа и не го търси изобщо,само той нея.
    Според мен тя му липсва,да,раздялата им му тежи все още,освен това има и други неща на главата,потиснат е.Пажът на първа за мен индикира желанието му за комуникация,но може би го отблъсква фактът,че тя не го търси.
    По втората комбинация-мисля,че няма да бъдат разделени още дълго.Те са "зависими" един от друг,не могат да стоят далече дълго време.Възможно е да има протакане по 8-ца жезли,но в крайна сметка,ще завършат заедно.
  • Moon wrote:

Липсва ли жена на мъж в момента?

Дявол,3 чаши,8 жезли

Става дума за моя роднина,която се раздели с приятеля си преди няколко месеца.Тя е вирнала носа и не го търси изобщо,само той нея.
    Според мен тя му липсва,да,раздялата им му тежи все още,освен това има и други неща на главата,потиснат е.Пажът на първа за мен индикира желанието му за комуникация,но може би го отблъсква фактът,че тя не го търси.
    По втората комбинация-мисля,че няма да бъдат разделени още дълго.Те са "зависими" един от друг,не могат да стоят далече дълго време.Възможно е да има протакане по 8-ца жезли,но в крайна сметка,ще завършат заедно.
    Moon, доколкото аз знам, Дявол + 3 чаши е константна комбинация и означава излизане от зависимост. С 8 жезли напоследък имам проблеми, така че не мога да се изкажа компетентно, но тя по принцип сгъстява времето, не го удължава.
    Според мен на единият от тях ще му писне на шапката и ще му хареса свободата, може даже да срещне друг човек.
    Иначе по първата ти комбинация в момента му липсва, да.
  • Roxelane wrote:

Moon wrote:

Липсва ли жена на мъж в момента?

Дявол,3 чаши,8 жезли

Moon, доколкото аз знам, Дявол + 3 чаши е константна комбинация и означава излизане от зависимост. С 8 жезли напоследък имам проблеми, така че не мога да се изкажа компетентно, но тя по принцип сгъстява времето, не го удължава.Според мен на единият от тях ще му писне на шапката и ще му хареса свободата, може даже да срещне друг човек.
    Иначе по първата ти комбинация в момента му липсва, да.

Благодаря за мнението,Roxelane ! :) За 8-цата жезли-да,така е,на мен ми излиза,когато започне бързо развитие на застояла ситуация,но много често е кратковременно,не индикира големи промени,по-скоро единични случаи.Аз тук съм си мислела за 9-ка жезли,все тя ми е в главата. :D
    За Дяволът+3 чаши прочетох темата за Малки аркани и на мен в случая ми се вижда като опит за бягство от въпросните отношения,което обаче не продължава дълго.Не им е първата раздяла сега,затова мисля,че се опитват да се измъкнат от порочния кръг,в който са попаднали.Жената ме попита дали има окончателна раздяла по тези карти-аз все си мисля,че няма.Странно защо,но по мои наблюдения Дяволът във въпроси за връзки не значи раздяла,а често даже обратното...
  • Така е, Дявол и Обесен не индикират раздяла, както и Отшелник - интересно, но "дяволът е в детайлите", тоест комбинациите.
  • Раздялата е неизбежна и ще е по-добрият вариант, иначе се очертава продължителна робия. За всичко обаче са си виновни хората, в случая жената, тя не дава ясни сигнали, че иска да се раздели. Няма случай, в който една жена има ясни сигнали за край, това не се приеме от мъжа, те са буквалисти.

Няма вечна любов, има вечна невроза.
    Stay soft. It looks beautiful on you.