Таро и Любовта III

• Ново

kolevaani1 написа:

Попитах за една двойка дали ще се разделят, на ръба са на раздялата,жената го е решила.
      Кралица Пентакли -Сила /Борба с дракона- Императрица /Имаго на майката

Как ще постъпи мъжът, затова че жената се разделя с него?
      Асо Пентакли /Аубедо -Кралица Жезли-Имератрица/Имаго на майката
      1. Ще се разделят, но не днес, не сега. Нивата им са различни. Това винаги води до сътресения в отношенията и сривовете са незибежни.

2. Той не вярва, че това може да се случи.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Ново

Mona написа:

kolevaani1 написа:

Попитах за една двойка дали ще се разделят, на ръба са на раздялата,жената го е решила.
      Кралица Пентакли -Сила /Борба с дракона- Императрица /Имаго на майката

Как ще да, постъпи мъжът, затова че жената се разделя с него?
      Асо Пентакли /Аубедо -Кралица Жезли-Имератрица/Имаго на майката
      1. Ще се разделят, но не днес, не сега. Нивата им са различни. Това винаги води до сътресения в отношенията и сривовете са незибежни.
      2. Той не вярва, че това може да се случи.
      да, той наистина не вярва, че тя може да го напусне, твърдо е убеден, че тя няма да го зареже.
      Е в крайна сметка оправили се, тя му простила. И наистина, да тя е интелигентна, умна, образована, много красива, много нежна, изключителна жена, а той е малко изостанал, добро момче е, но инат, вдигнали му се акциите, защото е с такава мадама. Но е добро момче, дано се изгладят нещата между тях, иначе пък много се обичат.
    • Ново

Една любовна комбинация без любов :(
      Каква ще бъде реакцията/поведението от тук нататък на Й ?
      3 пентакли, 5 пентакли, Крал мечове
      Да се ядосваш на съдбата на нещо, което не можеш да имаш, просто защото си ощетен от нея. Пълно отричане на телесното. Приемам 3 пентакли като позитив, материя и 5 пентакли като негатив. Обратното на материалното. Бесен е на себе си човекът. Бесен е на Бог,за онова, което му е взел априори. Ще се радвам да чуя и други мнения или някаква история, ако можете да разчетете по тези карти, аз вече блокирах тотално.
      ART IS THE HIGHEST FORM OF THINKING.
    • Ново

Ina написа:

Една любовна комбинация без любов :(
      Каква ще бъде реакцията/поведението от тук нататък на Й ?
      3 пентакли, 5 пентакли, Крал мечове
      Да се ядосваш на съдбата на нещо, което не можеш да имаш, просто защото си ощетен от нея. Пълно отричане на телесното. Приемам 3 пентакли като позитив, материя и 5 пентакли като негатив. Обратното на материалното. Бесен е на себе си човекът. Бесен е на Бог,за онова, което му е взел априори. Ще се радвам да чуя и други мнения или някаква история, ако можете да разчетете по тези карти, аз вече блокирах тотално.
      Има ли и други хора, намесени в тази ситуация? Мисля си, че Й. дълго е отлагал вземането на окончателно решение, а е отлагал, защото се е надявал..
    • Ново

Ами не няма други хора. Любов между двама млади, както обича Й. да се изразява. Не знам и какво решение е взел. Но с Крал Меча би трябвало да е категоричен. Ти какво разчиташ по тези карти?
    • Ново

Ina написа:

Ами не няма други хора. Любов между двама млади, както обича Й. да се изразява. Не знам и какво решение е взел. Но с Крал Меча би трябвало да е категоричен. Ти какво разчиташ по тези карти?
      Много изстрадала е тази любов по 5 пентакли - какви пречки има? Ако всичко е ОК., не би се появила 5 пентакли, така мисля. Като една дълга агония, на която той е решил да сложи край - така ги виждам картите.
    • Ново

Ще има изясняване и пречистване от егота и недомлъвки. Дали е агония не знам, може би в някакъв план е. Но е удовлетворяващо като творческо общуване, има израстване и уроци и за двете страни. Позитиви има в тези отношения, бяха плодотворни и невъзможни едновременно. :)
    • Ново

Ти търсиш любовта, ти я търсиш от много време и я търсиш във всякакви хора /не в смисъла че не подбираш!!!/, просто сега Таро е казало стоп!, няма да е това, няма да е сега.
      Не е Й.
      Май за теб са картите.

Това ми е новият insight по тях.
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur
    • Ново

Ще мисля, планираме да се видим. ако не се скараме до следващия уикенд. Теглих карти дали ще правим секс, хах Рицар Пентакли, 8 пентакли, Асо пентакли. Нямам думи.
    • Ново

Ina написа:

Ще мисля, планираме да се видим. ако не се скараме до следващия уикенд. Теглих карти дали ще правим секс, хах Рицар Пентакли, 8 пентакли, Асо пентакли. Нямам думи.
      Ако съдя правилно по картите, този човек е толкова бавен и муден в любовта си, че докато се стигне до това Асо, много вода има да изтече.
      Тука ти питаш за секс, ама Таро ти е казало нещо много по-ясно.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Ново

Хах, просто Й. е в пълен шах. Но и аз от него. Това ще е едва третата ни среща, чакам до събота за нови впечатления. До сега разстоянието беше проблем, сега не е. Да видим.