Таро и Любовта III

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Извън картите - не чакай, не търси някой друг да те направи щастлива. Не може това да е условието - ще съм щастлива, ако има някой друг. Не - ще съм щастлива и с друг, и без друг. С друг - само ако си заслужава!
    Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
    La vie en rose
  • Armid написа:

Извън картите - не чакай, не търси някой друг да те направи щастлива. Не може това да е условието - ще съм щастлива, ако има някой друг. Не - ще съм щастлива и с друг, и без друг. С друг - само ако си заслужава!
    О, да. Съгласна съм. Щастието не е самоцелно в някой друг. Но след 3 години постоянна дупка в любовта, вече се чувствам празна. :(
  • ljubavi написа:

Питах: Какво ме чака през 2018 в любовен план?
    9 чаши/ Император/ Кула
    Стана ми депресарско. По тези карти аз не виждам нищо ново и любовно през 2018. Мисля си, че ще остана сама. Ще оставя всичко старо и ще се откажа от него, но с тая Кула май няма да е по лесния начин. Ето сега ми се иска да се включи някоя и да каже:"Не си разбрала картите. Очаква те щастие." ;) ;) ;) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
    Ти сякаш много трудно пускаш старото да си замине - Телец ли си, Скорпион, някоя от фиксираните зодии ? Значи, докато не се появи Кулата отвън, като външно събитие, нищо няма да се случи. Ще търпиш, ще се примиряваш със статуквото и накрая ще те разтърси една Кула отвън - така ги виждам нещата. Ще има промени, но генерирани отвън, ти до последно ще търпиш.
  • ljubavi написа:

9 чаши/ Император/ Кула
    Аз мисля, че промяната вече е започнала. Дали отвън/отвътре, все тая, ти не можеш да си същата вече.
    It's all process, baby, it's all process.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Хайде и аз в тази тема! Не помня кога и дали въобще съм задавала въпроси за любов/отношения та реших да се пробвам :)
    Какво е една жена за един мъж?
    Крал Чаши, Обесеният, Императрицата

Тук Обесеният направо ми стърчи в тази комбинация. Ами и той незнае какво е или по-точно знае, но не иска да приеме. Крал Чаши с Императрица буквално ми мина през ум като: От любовница - съпруга. Нямам обяснение защо. Но Обесеният... :( Не може,а може би и не иска да излезне от затвора на собствените си ограничения, да се преобърне и да повярва. Един невярващ мъж. Това е жената,но как да повярва?: "Ами ако се излъжа? Ако ме нарани?Ако ..."

Та какво мислите и вие :)
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
  • Хора, пиша с малко натежало сърце, признавам си. Сестра ми и дългогодишният й приятел се разделиха снощи много скорострелно. И преди се е случвало, но нещо абсолютно ми намириса в ситуацията. Няма скандали или драми някакви, просто като светкавица от нищото. Сестра ми ме помоли да тегля. Признавам, че картите ме объркаха малко.

Връзката им приключи ли окончателно? Магът, Глупакът, 2 жезли

Не очаквах да видя тия карти, мислех си главно за мечове, защото ситуацията е била неочаквана и болезнена, може би и Кулата. Изненадах се. Малко ми намириса на необмислени действия с Глупакът, но 2 жезли накрая...малката Сила. По мое мнение не са приключили окончателно. Единственото, което ме навежда на тази мисъл е, че картите са да кажем индивидуални.

Този въпрос си го зададох самосиндикално.

Ще се съберат ли скоро? Светът, Глупакът, 5 чаши

Е, тук си говорим вече. Глупакът пак е на втора. Има някакво начало в тези карти, но то е по-скоро индивидуално. 5 чаши на трета е ситуационна - за "скоро" не може да се говори. Болката и разочарованието се виждат, трябва да се преживеят. Раздяла ще има. Въпреки това усещам, че нещо ми се губи в анализа...Не мога да свържа адекватно двете комбинации. Малко ми е трудно да разтълкувам Глупакът на втора- на първа и трета- ясно, но тук ... дали става въпрос за наивни и необмислени действия или за нещо съвсем друго? Ако трябва да деля би било така : Магът+Глупакът_2 жезли ; Светът_Глупакът+5 чаши. Така ги усещам нещата. Повтаряемостта на Глупакът може и да иде да каже, че имат много да учат още и сега му е времето. Във втората конструкция Глупакът ще се скита сам по света и ще си изстрада 5-те чаши, няма бягане.

Абе, ако трябва да съм честна мега объркана ми изглежда ситуацията. Аз лично имам чувството, че някой ще потърси някой, на интуиция.
    Тествам си интуицията : Ще я потърси ли идните дни? 7 жезли, 8 чаши, Кулата. Брутално. По моя опит с Кулата нещата се движат адски бързо, неочаквано и скорострелно. Цялостно конструкцията има друг аспект. Борбата в 7 жезли преминава през сбогуването на 8 чаши и стига до тотален взрив. Май събитията са го разтресли сериозно.

Цялостно не мога да кажа окончателна ли е раздялата, но клоня по-скоро към "да". Вашето мнение ще ми бъде адски полезно и обективно. Тъпо ми е ,много ги обичам.
    Ще съм благодарна от сърце на всеки включил се! <3
  • Ще се разделят ли окончателно М. и А. ?

1.9 меча 2.4 меча 3.Кралица Чаши

Изхвърчат Крал Жезли и 8 жезли

Съпротивление + Отлагане

Картите мисля,че описват ситуацията перфектно.9 меча е точният страх на А. да остави М. Не се чувства щастлива с него и се опитва от доста време да го остави,но той я заплашва.

Малко история - жената А. е майка ми,която се опитва да остави сегашният й партньор ,но той я заплашва с убийство и други тем подобни.Не знам дали е сериозен ... но аз се притеснявам,наскоро разбрах за тези заплахи..

По картите 4 меча я разбирам за нейните опити да се отдръпне от него,да остане сама.Също мисля,че говори за сегашната ситуация тъй като за момента живеят отделно.Кралица чаши е кофти карта според мен на трета позиция.Не мисля,че ми дава конкретен отговор,защото чашите са малко несигурни.Картите ,които изхвърчаха ги навързвам така - Кралят според мен описва точно М. който е импулсивен и не мисли какво прави,също е свикнал да става каквото той каже и да му се противопоставят е немислимо.8 жезли също според мен описват него с неустойчивите му желания и пълната безотговорност към семейството.
    Моля за помощ наистина не знам какво да мисля.
  • Armid написа:

Съжалявам, но не мисля, че кралица чаши има куража да извърши подобно нещо.
    Аз съм съгласна с Армид. Жената не е стабилна психически, няма волята и решителността в себе си, за да прекрати отношенията. Съжалявам... това е робия. Дано си стъпи на краката.
  • Двойка ще се разделят ли до края на тази година?

Кралица Жезли -Асо Пентакли/Аубедо - 8 Жезли /оплождане

Качих комбинацията, защото ми е интересна.
    Интересното е, че аз не виждам раздяла, въпреки, че отношенията им са на обтегнати доста. Жената е със статут (въпреки, че не са женени) той я приема и има като неговата жена, както Мона е писала "усвоената "жена. Тук Аубедо ми е интересна, сякаш заземява нещата, жената ми прилича на меняща мнението си бързо по Кралица Жезли с 8 Жезли -пали много, направо огън, но Асо Пентакли опазва да не действа прибързано...
    Сякаш жената решава, дали ще останат заедно или не...
  • Moon написа:

Тук разбра ли се дали няма намесено и трето лице? Глупакът да е решил да се пробва с друг партньор?

Ти казваш, че внезапно се е случило, но с Магът на първа ми се струва, че е бая обмислено решение, само дето единия (в случая вероятно сестра ти) не е била наясно със ситуацията...
  • Sha написа:

Moon написа:

Тук разбра ли се дали няма намесено и трето лице? Глупакът да е решил да се пробва с друг партньор?
    Ти казваш, че внезапно се е случило, но с Магът на първа ми се струва, че е бая обмислено решение, само дето единия (в случая вероятно сестра ти) не е била наясно със ситуацията...
    Няма намесено трето лице, доколкото се знае.

Момчето започна работа с трансгранични пътувания и постоянно отсъстваше. Раздялата е била по повод неговото решение да се развива кариерно. Да, права си, имаше съмнения и от двете страни за бъдещето на връзката, но уж щяха да пробват. Това знам аз.

Не са се виждали оттогава.

Теглих й още веднъж преди няколко дни, въпреки че не виждам смисъл лично аз.
    Ще промени ли решението си спрямо нея скоро? 5 жезли, Императрицата, Светът

По мое мнение няма да се съберат повече, но съм доста субективна.

Не мисля, че би я излъгал за трето лице. Имаха връзка няколко години и се уважаваха взаимно. Не знам все пак, всичко е възможно. Глупакът на втора така и не успях да го разбера тук. Може и да си права.

М. вижда ли се романтично с някого в момента? Рицар меч, 7 пентакли, Звездата

По тези карти съм за “не”. Повече ми говорят за самота, отколкото за връзка или влюбване.

Мнението бе променено 1 път, последно от Moon ().

• Kalika написа:

ljubavi написа:

9 чаши/ Император/ Кула
    Стана ми депресарско. По тези карти аз не виждам нищо ново и любовно през 2018. Мисля си, че ще остана сама. Ще оставя всичко старо и ще се откажа от него, но с тая Кула май няма да е по лесния начин. Ето сега ми се иска да се включи някоя и да каже:"Не си разбрала картите. Очаква те щастие." ;) ;) ;) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
    Ти сякаш много трудно пускаш старото да си замине - Телец ли си, Скорпион, някоя от фиксираните зодии ? Значи, докато не се появи Кулата отвън, като външно събитие, нищо няма да се случи. Ще търпиш, ще се примиряваш със статуквото и накрая ще те разтърси една Кула отвън - така ги виждам нещата. Ще има промени, но генерирани отвън, ти до последно ще търпиш.
    Тази сутрин се сетих, че си бях теглила карти за любовта. И всъщност просто ми се прииска да споделя, че точно така се случи. Аз продължавах да се примирявам и да се връщам назад като удавник за сламка, докато не се появи КУЛАТА и разби всичко. Тоест уж се бях разделила с човекът, когато чаках 3 години да БЛАГОВОЛИ да е с мен, но после отново се вънах назад, заради поредните му празни обещания. Докато една вечер без дори да подозирам, Че стар познат си е в БГ, го срещнах и....благодарение на него успях окончателно да сложа точката на другата история. То беше точно като Кула - изведнъж, неочаквано, и разби всичко старо на пух и прах. Другият човек ме оцветяваше, че съм го предала, че съм се отказала точно когато той бил решил да е с мен... бля-бля...но за пръв път от 3 години на мен не ми пукаше...
  • ljubavi написа:

Kalika написа:

ljubavi написа:

9 чаши/ Император/ Кула
    Тази сутрин се сетих, че си бях теглила карти за любовта. И всъщност просто ми се прииска да споделя, че точно така се случи. Аз продължавах да се примирявам и да се връщам назад като удавник за сламка, докато не се появи КУЛАТА и разби всичко. Тоест уж се бях разделила с човекът, когато чаках 3 години да БЛАГОВОЛИ да е с мен, но после отново се вънах назад, заради поредните му празни обещания. Докато една вечер без дори да подозирам, Че стар познат си е в БГ, го срещнах и....благодарение на него успях окончателно да сложа точката на другата история. То беше точно като Кула - изведнъж, неочаквано, и разби всичко старо на пух и прах. Другият човек ме оцветяваше, че съм го предала, че съм се отказала точно когато той бил решил да е с мен... бля-бля...но за пръв път от 3 години на мен не ми пукаше...
    Радвам се за теб! Бъди щастлива!
  • Момичета за какво ви говорят тези карти, има ли раздяла? Комбинацията е за мен аз питам, друг човек ми тегли картите.

Рицар Чаши /отлагане - Папата - Светът

Като цяло не ми се вижда лоша комбинация, но Папата със Светът не мога да изтълкувам.
    Край и начало, край на кое, началото на какво? На един период, етап? Край на връзката ни по Папата или преход на друго ниво?
    Той скоро се развежда с жена си, ускори процеса заради мен, но едва ли картите да показват това...
    Блокирала съм.
    Първата карта показва емоции, водиш се от тях...
    Помагайте момичета, много съм афектирана, а и бременността ми влияе, тези хормони са като торнадо, избухнах и си обрах багажа, за глупости, сега съм на кръстопът... ;(
  • kolevaani1 написа:

Момичета за какво ви говорят тези карти, има ли раздяла? Комбинацията е за мен аз питам, друг човек ми тегли картите.

Рицар Чаши /отлагане - Папата - Светът

Като цяло не ми се вижда лоша комбинация, но Папата със Светът не мога да изтълкувам.
    Край и начало, край на кое, началото на какво? На един период, етап? Край на връзката ни по Папата или преход на друго ниво?
    Той скоро се развежда с жена си, ускори процеса заради мен, но едва ли картите да показват това...
    Блокирала съм.
    Първата карта показва емоции, водиш се от тях...
    Помагайте момичета, много съм афектирана, а и бременността ми влияе, тези хормони са като торнадо, избухнах и си обрах багажа, за глупости, сега съм на кръстопът... ;(
    Здравей,Ани. Много ми е интересна тази комбинация. Така според мен Рицар Чаши наистина показва емоциите и като цяло любовната настройка.Светът на трета не ми е показвала до сега раздяла.Може ли Папата+Светът да означава краят/разводът му с жена му и след това нов период.
    Също така Светът на трета често означава сложен избор.
    Не знам дали съм ти била много от полза,но наистина ми е интересна тази комбинация! Ще чакам да видя и другите момичета какво ще кажат.
    Поздрави и няма да се притесняваш ,всичко ще се нареди !!
  • Идвам тук да оставя няколко комбинации, за които имам обратна връзка.
    Първите две са за двойка, която са ходили доста дълго време, не е била официална защото се е случвала в офиса.
    Все пак след някакво време решиха да се видят и изтеглих карти да видя как ще се развият нещата.

Как ще се разв отношенията на Х и У? Ас меч – Крал жезли – Кралица меч

Двамата са се видяли, но момичето ми разказа, че вече нищо не е било същото, той не е бил същия човек, прекалено много време вече е минало. Нямали особено много общи теми за разговор, единственото хубаво нещо бил секса. В крайна сметка по комбинацията си личи, че като Кралица меча на последна най-накрая се затваря страница, Кралица меча иска да продължи напред.

Х и У ще се съберат ли с перспектива за сериозна връзка? 8 пентакли – 9 чаши – 2 чаши

Ами... след горната комбинация тази е малко безсмислена, но се вижда по 8 пентакли, че нещата са започнали добре, но 9 чаши и една 2 чаши, особено на последна позиция са неперспективни. Лъжа и заблуда.

___________________________________________________________________________________________

Тези комбинации ги сметнах за интересни поради наличието на Маг във всяка една от тях.

Т ще ме хареса ли? 9 жезли – 6 пентакли – Маг
    Добра идея ли е да се занимавам с Т? 10 чаши – Паж чаши - Маг

Как ще се развият отношенията? Паж чаши – Маг – Кула

Една приятелка реши да ме запознае с момче, което е по-малко от мен. Навих се, отидох на среща, момчето не беше точно мой тип, но ми направи впечатление особено високото му самочувствие и че изобщо не се притесни за миг от абсолютно нищо. Просто страшно обиграно. АДСКИ.
    Хареса ме, 6 пентакли с Маг се оказа добра комбинация, направих впечатление, НО... както се вижда след това имаме 2 пъти Паж чаши. Макар обигран и прочие, момчето още търсеше мама. Оказа се, че излиза само и единствено с по-възрастни от него жени (нашата разлика е 3 год, което не е много, но предната е била по-възрастна).

И нещата завършиха с Кула. Опита се да ме потърси още няколко пъти, но интересчийството не ми харесва. Внимавайте ако ви се пада Маг или Паж чаши. Или в комбинация :Д

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.