Таро и Любовта III

• Момичета, според вас има ли нещо "любовно" в тези карти?

6 меча, рицар пентакли, 10 меча

Въпросът е какви са чувствата на Х. към У. в момента.

Според мен комбинацията не е лоша, въпреки 10-те меча. Картата е доста отрезвяваща, както и самата комбинация като цяло. Бих казала, че романтични чувства има, но има и болка и осъзнаване. Човекът не храни илюзии за нещата, вижда ги такива каквито са.

Какво може да очаква У. от Х. в най-скоро време? Рицар пентакли, Обесеният, ас жезли

Отговорът е простичък- според мен "нищо". Чувства има, но човекът няма да действа спрямо нея, нещо не си вярва много. Ако момичето иска да става нещо, трябва да се зареди с голяямо търпение. Асът жезли може да подтикне към действие, но до Обесеният ми се струва твърде слаба искрата. Аз лично не виждам активно развитие. Може и да бъркам. Отдавна не съм теглила карти за любовни отношения.
    • Напоследък и аз си преглеждах старите комбинации и ще споделя и мои с обратна връзка.

1) Х. и В. ще се разделят ли?
      9 пентакли, 5 чаши, Крал меч

—————————————————————

2) М. и А. ще се разделят ли до 1 година?
      Смъртта, Рицар жезли, Светът

Имат ли перспектива в момента?
      Рицар пентакли, Висшата жрица, 8 чаши / изпада 3 пентакли

И двете двойки се разделиха в крайна сметка.

1) се крепяха основно на усилията на жената и мъжът сложи край. Връзката имаше потенциал някакъв (9 пентакли), но продължителното разочарование и неудовлетворение (5 чаши) доведе до безкомпромисното решение (Крал меч).

2) искаха до последно да оправят нещата (Смъртта), защото чувства имаше (рицар пентакли) , но единият предпочете да гони кариера и замина за повишение в чужбина. (Рицар жезли+ Светът / 8 чаши/ 3 пентакли). Разделиха се по-малко от месец след като изтеглих тези карти.

3) Ще укрепне ли връзката на двама души отново? (имаха романтични отношения по това време)
      Висшата жрица, Папата, Рицар чаши

Не се случи нищо такова, тази двойка също се раздели скоро след като им теглих.

——————————————————————-

4) Мъж ще предприеме ли действия спрямо жена? Паж жезли, Справедливостта, Звездата

Ще се опита ли да си я върне? Силата, ас пентакли, Кулата

Каква е за него тя? Кулата, паж меча, Императрицата

(За същите) Съжалява ли, че се разделиха? Крал жезли, Рицар чаши, Императрицата

Ще започнат ли пак да се виждат в скоро време? Рицар жезли, Императрица, Кралица жезли

Комбинациите са теглени в течение на седмици. Все още следя ситуацията.

При номер 4 историята е далеч по-неприятна. Ставаше дума за син на мои познати и неговата приятелка (22г.). Момчето я остави по болезнен начин и за двамата и след това стана ясно, че се е забъркал с някаква протестантска секта зад гърба на всички. Основно пасторът, който “го изповядвал” отдавна. Действието се развива от около 2г. Въпросната църква убеждава младите хора да се откъснат от семейството и приятелите си, за да поемат по нов път. Смята се, че раздялата му с момичето е част от цялата работа.

По картите е видно, че тя е любимата жена (Императрицата/ Рицар чаши/ Кралица жезли) , но по паж меч и паж жезли се кове отстрани, много неща не са ясни, даже е и лъгано (това се установи по-късно). Младият мъж преживява голяма криза в момента (Справедливостта+ Звездата / Кулата / Силата) и до ден днешен семейството му се опитва да го върне в реалността. С момичето не са имали контакт от раздялата- минаха повече от 2 месеца. Тя самата помогна на семейството му да разнищи историята, но той така и не я е потърсил.

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Moon ().

• Питах днес картите няколко въпроса, но мисля да сумаризирам нещата тук :D

Какво поведение трябва да имам за да е по-успешна във връзките си(питах цялостно)?
      5 жезли – ас жезли - Папа

Какво е поведението ми като цяло?
      5 жезли – Ас жезли - Смърт

Ще предприеме ли стъпки към мен Х?
      5 жезли – Ас жезли – Смърт

В първото Таро ми казва, че трябва да играя онази игра на котка и мишка, защото моя начин на общуване е такъв, обичам да съм шеговита, но и да жегвам хората от време на време. Проблемът е, че в даден момент или ми става скучно, или се плаша и бягам като дявол от тамян. Таро чисто и просто ми казва, че след тая игра трябва да поема отговорност за действията си и да продължа да инициирам виждания, срещи и прочие.

Въпросния Х няма нищо да направи, ако и аз не направя, защото явно е същия пулю като мене, една зодия сме даже :D

Какви са намеренията му към мен, как ме е възприел?
      Рицар жезли – 7 меча – паж пентакли

Рицар жезли показва, че не е от София, 7 меча според мен говори за човек интересчия, крие се зад маска, аз също се крия зад такава. По паж пентакли се разбира, че комуникацията ни е в зародиш.

Как ще се развият отношенията ни?
      Крал п – Риц ч - Звезда

Така като гледам и тоз ще се забие в шеста глуха по една или друга причина, не знам рицар чаши дали значи че аз ще хлътна или той, но предния скорпион, с когото излизах и тотално игнорирах след две хубави срещи му се падна рицар чаши и звезда. Нищо де... може пък нещо да съм се заблудила (ХАХАХАХ)

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.