Президентски избори 2016

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mona wrote:

Mona wrote:

Е, аз вече знам кой ще е следващият 45-ти президент на САЩ.
      Не го казвам публично, защото се пазя.

Подсказки: „doughface", това е едно от прозвищата на един от президентите на САЩ.
      Курсът взема остър завой :)
      Острият завой се състоя, толкова съм хепи, оправи ми се денят!
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Armid wrote:

Ако острия завой наистина се състои и аз ще съм хепи. Най-малкото за да видя дали наистина нещо различно ще се случи!
      Говорим за картите, по тях се състоя.
      Останалото са прогнози, които тепърва ще се случват или не. За нас са важни картите.
    • Sha wrote:

Теглих и аз за щатите.

Ще бъде ли президент -

Тръмп - 2 МЕЧА - О 10 ЧАШИ - О КУЛА

Хилари - ИМПЕРАТОР - ДЯВОЛ - ПАЖ ПЕНТАКЪЛ

Друг - 10 ЧАШИ - О АСО ПЕНТАКЪЛ - ДЯВОЛ

Ами за мен тя ще е, твърде е силна нейната комбинация, на мощна основа стои.
      :D :D :D Ох, грешно ли теглих, грешно ли тълкувах!!! :saint:
    • Ша, на Хилъри първата карта Император ми бърка в очите.
      Император първа е и калциран голям аркан, т.е. вероятно Хилъри е трябвало да се кандидатира още предния мандат, вместо Обама, пропуснала е шанса си.

Mona wrote:

Разгледай пак картите: ключови са в първата - 10 меча, във втората - Рицар меча.

Там е разковничето.
      Добре, и двете карти са мечове.
      10 меча е завършек на нещо, кулминация на събитията - "няма връщане назад".
      Рицар меча - гняв, яд, конфронтация, предателство? Но ситуацията бързо ще бъде разрешена (1 ден)
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid wrote:

Ша, на Хилъри първата карта Император ми бърка в очите.
      Аз си мисля, че колкото и да са силни първите - Император и Дявол, колкото и корупция и влияния да има, Пажа Пентакъл, няма капацитет да поеме всичко това ... ако беше обърнат можеше ли да се изхитри? Или просто е нямала шанс.... но с 50 милиона зад гърба си едва ли.

А Тръмп си играе с емоциите и недоволствата на хората - заседналото положение, пълно с компромиси по 2 Меча и изхабяването по О 10 Чаши.
      Но обърнатата Кула никак не ми ясна... усещам я по-скоро като нагнетяване, а не избухване...
    • Mona wrote:

Mona wrote:

Mona wrote:

Е, аз вече знам кой ще е следващият 45-ти президент на САЩ.
      Не го казвам публично, защото се пазя.

Подсказки: „doughface", това е едно от прозвищата на един от президентите на САЩ.
      Курсът взема остър завой :)
      Острият завой се състоя, толкова съм хепи, оправи ми се денят!
      Защо никой не провери това?

Когато написах, че се пазя, така е - не желая никакви нещастници от партии или от други места да ме търсят за консултации. Както са го правели.

От това не може да стане новина, а ако някой мечтае за подобна слава, е ненормален.
    • Ако искате да си улесните живота с картите, задайте и странични въпроси, освен традиционните с имената на съответните кандидати.
      Например, как си представя българският народ (разбира се, в по-голямата си част) бъдещия си президент и кой от двамата повече се доближава повече до този образ.
    • Шоуто за новите избори продължава. Та реших да тренирам.
      2 въпроса: 1. Ще спечили ли Х изборите? 2. Х ли ще състави правителство
      за едните - 1. 3 меча - Крал чаши - Императрица 2. 7 чаши - Ас пентакли - 5 меча
      за другите - 1. 7 пентакли - Маг - 2 чаши 2. 4 меча - Глупак - Паж меч

Много сложна ми се вижда ситуацията за "едните". Мисля, че се заблуждават и им липсва център, обединение около нещо. Може и да успеят да пробият на изборите, но няма да им е лесно да направят правителство, срещат голям отпор, и ще има много конфликтни ситуации.
      За "другите" картите ми се виждат по-благосклонни, за съжаление. Подготвят се отдавна за това, редят ред по ред, манипулират, властват, направо. Въпреки слабата 2 чаши на края... мисля, че от тях ще зависят много неща, ирационален ще е този вот.
      La vie en rose
    • Аз също гледах днес затова, но ще пиша по-натам.
      Целият проблем е изключителната сложност за съставяне на правителство, вследствие на изборните резултати. И тук проблемът не е бсп, а друга партия. Не е и ГЕРБ, а друга ламя, която се задава на хоризонта, това отново по картите.

Комбинациите не са при мен и не ги помня добре.
    • Mona wrote:

Аз също гледах днес затова, но ще пиша по-натам.
      Целият проблем е изключителната сложност за съставяне на правителство, вследствие на изборните резултати. И тук проблемът не е бсп, а друга партия. Не е и ГЕРБ, а друга ламя, която се задава на хоризонта, това отново по картите.

Ето и картите така, както съм ги записала:
      ГЕРБ ще бъдат ли първи, дори и с малка преднина:
      2 меча, Справедливостта, 10 жезли

БСП ще застане ли начело:
      Силата, Кулата, Крал чаши

Къде ще се ситуират обединените патриоти:
      Паж чаши, 6 чаши, Умереността

No comment.
    • Mona wrote:

Mona wrote:

Аз също гледах днес затова, но ще пиша по-натам.

Ето и картите така, както съм ги записала:ГЕРБ ще бъдат ли първи, дори и с малка преднина:
      2 меча, Справедливостта, 10 жезли

БСП ще застане ли начело:
      Силата, Кулата, Крал чаши

Къде ще се ситуират обединените патриоти:
      Паж чаши, 6 чаши, Умереността

No comment.
      10 жезли - егати ужаса, егати невъзможността да се обърнеш нито наляво, нито надясно.
      За гледания от такъв тип - за избори, видите ли чаши, винаги се сещайте, че това е архетипна неориентирана енергия, идваща от масите - там мисъл няма, там има само емоция и липса на мозък.

П.С. и за президентските избори беше подобно, специално за радев - архетипна безразброна маса от океан от несъзнавани емоции, без азов цензър и без грам прагматичност. Чаши, чаши, чаши.
      Отврат. Понякога си мисля, че нацията ни е на 5 години, не на 1400.
    • Armid wrote:

Не съм оптимист, за човечеството изобщо. И по-зле ще става.
      Много си права, това е тенденцията, напук на всички ентусиасти и сектанти за епохата на водолея, абсолютна глупост е това.
      Ами това е, щото пишман езотериците не са и помирисвали да почетат Блаватска, обяснила е всичко.

Епохата на Водолея и на не знам какво духовно събуждане, смея се с глас. Никога човечеството не е било толкова пропаднало.
    • Ще има ли партия Х най-голямо мнозинство на евро изборите?
      10 пентакли - Кулата - Рицар жезли
      Според мен ще загубят. В картите има срив и промяна на досегашната ситуация. затова смятам, че ще загубят.
      La vie en rose