Таро Конструкции V

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• I Will Survive wrote:

Мисли ли някой си за мен?
    Кулата Асо пентакли Страшния съд
    Не,очевидно :D Но защо такива карти?Да не би някаква неочаквана голяма промяна да му се случва(на този,който не се сеща за моя милост),след която нищо няма да е същото?Асо пентакли на втора е защита.От какво,от кого?
    а защо реши, че картите са за другия човек, а не за теб?
    Stay soft. It looks beautiful on you.
  • I Will Survive wrote:

Питах той дали мисли..а за себее си знам,че нишо кой знае какво не се случва.
    Много добре знаеш, че каквото и да питаме ние, Таро си има своя визия за нещата.

Така е, колкото по-силни карти се падат за типични ситуации, толкова повече нищо не се случва.
  • Мона,би ли обяснила за Ас пентакли-от какво е защита?Също и за Звездата-казваш,че в подредба тя няма значение.Буквално,т.е. не я взимаме под внимание в тълкуването на дадената комбинация ли?Благодаря предварително :)
  • Armid wrote:

Van Dal wrote:

Здравейте на всички,

пускам две комбинации, които са отговор на един и същи въпрос. Резултатът вече ми е известен, но ги намирам за интересни и реших да ги споделя с вас. Въпросът ми е, ще ми бъдат ли изплатени парите от застраховката? Картите са:

3 меча, 9 пентакли, Кралица Пентакли, и в последствие
    Колелото, Справедливостта, 2 меча

Намирам ги добри за тренировка
    Явно в началото е имало отказ за изплащане - по 3 меча и по Колелото. Но мисля, че сте се преборили с тях, пуснали сте жалба, например, или сте търсили някаква подкрепа от вътрешен човек и е имало преосмисляне на ситуацията от тяхна страна. Мисля, че застраховката е изплатена вече - по 9 пентакли и Кралица пентакли.

Така е, имаше отказ, бавене, протакване. На първата комбинация зададох срок един месец, след което попитах отново.

Интересното тук е Справедливостта с 2 меча. Не просто ми изплатиха това, което по договор трябваше да ми изплатят, покриха ми абсолютно всичките разходи, които бяха за тройно по-голяма сума. Най-хубавата дума, за която се сещам в случая, е "settled".

Тук има стабилна предистория и компромис от тяхна страна, с когото да избегнат съдебен процес.

So I'll start a revolution from my bed
    'Cause you said the brains I had went to my head

• Mona wrote:

Van Dal wrote:

Здравейте на всички,

пускам две комбинации, които са отговор на един и същи въпрос. Резултатът вече ми е известен, но ги намирам за интересни и реших да ги споделя с вас. Въпросът ми е, ще ми бъдат ли изплатени парите от застраховката? Картите са:

3 меча, 9 пентакли, Кралица Пентакли, и в последствие
    Колелото, Справедливостта, 2 меча

Намирам ги добри за тренировка
    Добре дошла, Ван Дал (Вандал) :D Беше крайно време ..
    Добре заварила :D Лека заигравка за ценители.

Времето и разстоянието не са константи и не ни касаят пряко 8)

So I'll start a revolution from my bed
    'Cause you said the brains I had went to my head

• Може ли малко помощ с една комбинация?

Като каква жена ме вижда мъж Х? :)

6 жезли Светът 8 меча

Ясно е, че не мога да съм безпристрастна, а и честно казано се озадачих. Цепих и на Луната, което допълнително ме обърка.
  • Silver Light wrote:

Може ли малко помощ с една комбинация?

Като каква жена ме вижда мъж Х? :)

6 жезли Светът 8 меча

Ясно е, че не мога да съм безпристрастна, а и честно казано се озадачих. Цепих и на Луната, което допълнително ме обърка.
    Като екстроверт, като част от група, заобиколена с много познати и приятели, с много занимания. Той самият обаче живее в собствения си свят, в своя си затвор и това му мнение е силно субективно.
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Приятелка си е намерила "бучка" под мишницата и ми се обади паникьосана. Естествено, че ще отиде на лекар и ще се изследва. Но няма как да стане тази вечер.
    Какво й има?
    6 жезли, Дявол, Рицар чаши

Мисля, че Дяволът е нейния страх да не е нещо лошо. Но според мен не е нещо сериозно. Би трябвало да получи добри новини след прегледа (Рицар чаши +6 жезли). Но не съм сигурна. Този Дявол не ми харесва.
    Моля за помощ.

The post was edited 1 time, last by Kalistro ().

• Kalistro wrote:

Приятелка си е намерила "бучка" под мишницата и ми се обади паникьосана. Естествено, че ще отиде на лекар и ще се изследва. Но няма как да стане тази вечер.
    Какво й има?
    6 жезли, Дявол, Рицар чаши

Мисля, че Дяволът е нейния страх да не е нещо лошо. Но според мен не е нещо сериозно. Би трябвало да получи добри новини след прегледа (Рицар чаши +6 жезли). Но не съм сигурна. Този Дявол не ми харесва.
    Моля за помощ.
    Дяволът е промяна на материята. Тя раждала ли е? Може би е лимфен възел това което е напипала, а не "бучка".
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Какво е мнението на жената К.Ж за жената А? Не е имало конфликт между тях.

РИЦАР ЧАШИ 5 ЧАШИ АСО ПЕНТАКЛИ

Смята, че е вятърничава по рицар чаши или, че говори неща, които не мисли реално. Според мен е разочарована от нея, по 5 чаши. И като цяло мисли, че А поставя бариера по между им, по асо пентакли.

Какво е мнението на жената Л за жената А? И тук не е имало пряк конфликт

8 МЕЧОВЕ ПАЖ ЖЕЗЛИ 6 МЕЧОВЕ

Намира трудно общуването с А или не знае за какво да си говори с нея, не смята че имат общи интереси по 8 мечове+паж жезли. И 6 мечове потвърждават, че я намира за далечна, може би и странна...
  • Какво е мнението и отношението на.... към А.? (по натам ще ви кажа за кое мнение и отношение питам към мен)

Влюбените - 3 Пентакли - Жрецът

Не става въпрос за любовни отношения.

Аз виждам здрава връзка и разбирателство, сплотеност и доверие дори. Малко силно казано, но като едно вричане, отдаване...
    Ще ми е интересно да чуя и други мнения, за мен е важно...
  • Ще се раздели ли Х със У до май?
    Звезда - Крал жезли - Сила
    Според мен по Силата чака удобен момент. Търси някакъв начин, защото не желае да действа първично. Всичко за човека е приключило , но май няма смелостта да действа. По скоро само си представя какво ще направи, но на практика няма да направи нищо. Поне не в този срок.
  • ljubavi wrote:

Ще се раздели ли Х със У до май?
    Според мен по Силата чака удобен момент. Търси някакъв начин, защото не желае да действа първично. Всичко за човека е приключило , но май няма смелостта да действа. По скоро само си представя какво ще направи, но на практика няма да направи нищо. Поне не в този срок.
    Според мен със Звездата на първа е доста вероятно да се разделят.Има желание за разрешаване на конфликтите,има и действия в тази посока-поддържане на връзката,но с цената на доста компромиси,едната страна прави повече такива и започва да й се отразява,ако не и на и двете страни.Аз виждам стремеж към запазване на връзката,но разпадът между тях е вече налице.Най-много да продължат с опитите и компромисите,но те само биха ги натоварили повече.Не мисля,че връзката е щастлива с тази Сила на 3-та...
  • Moon wrote:

Според мен със Звездата на първа е доста вероятно да се разделят.Има желание за разрешаване на конфликтите,има и действия в тази посока-поддържане на връзката,но с цената на доста компромиси,едната страна прави повече такива и започва да й се отразява,ако не и на и двете страни.Аз виждам стремеж към запазване на връзката,но разпадът между тях е вече налице.Най-много да продължат с опитите и компромисите,но те само биха ги натоварили повече.Не мисля,че връзката е щастлива с тази Сила на 3-та...
    Връзката хич не е щастлива. Напротив - доста конфликтна и изчерпана, въпрос на време е раздялата. Затова въпросът е с конкретен срок.
  • ljubavi wrote:

Ще се раздели ли Х със У до май?
    Ако искаш отговор без увъртане с една дума - не, няма да се разделят.
  • Дадено нещо ще стане ли?

3 чаши 5 чаши 5 жезли

Според мен, ако стане, ще бъде доста трудно или ще отнеме доста саможертва, по 5 жезли. И най-вероятно резултатът няма да е очаквания, по 5 чаши. Ще има разочарование или усещане, че не си е струвало чак толкова много.