Таро Конструкции V

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Таро Конструкции V

Добре дошли в новата тема, момичета ! Понатрупахме странички в предната, и така ще ни бъде по-лесно.
    Да започна с една комбинация, въпросът е "Ще има ли окончателна раздяла?"

Отшелникът - 6 меча - Обърнат Ас Чаши

Така, първите две ми се струват като по учебник, в полза на раздялата, която ще се случи. Бих искала обаче да разбера повече за Обърнатия Ас Чаши, ако беше прав, знам, че размива нещата, но нали Обърнат е ключ, и не разбирам каква е ролята му тук ? Надявам се, разбира се, на включване от Мона :rolleyes: , защото от доста време се чудя за този Обърнат Ас Чаши, макар и да ми се е падал извънредно рядко.
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
    — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
  • В контекста на питане ми изглежда просто като доста силна истерия, ще се излеят бая емоции и съдържания от несъзнаваното :D
    Може би ще излезе наяве защо е търпяна и отлагана толкова дълго раздялата, човекът ще погледне в себе си, ще види някои истини. Ако връзката е била нефункционална, особено... Защо е търпял толкова време, какви ползи е извличал да е в тези отношения. Такива работи. А и наличието на Отшелник ми допълва представата за духовно пътуване, па макар и болезнено, но поне отрезвяващо и малко по малко освобождаващо.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Roxelane написа:

Добре дошли в новата тема, момичета ! Понатрупахме странички в предната, и така ще ни бъде по-лесно.

Така, първите две ми се струват като по учебник, в полза на раздялата, която ще се случи. Бих искала обаче да разбера повече за Обърнатия Ас Чаши, ако беше прав, знам, че размива нещата, но нали Обърнат е ключ, и не разбирам каква е ролята му тук ? Надявам се, разбира се, на включване от Мона :rolleyes: , защото от доста време се чудя за този Обърнат Ас Чаши, макар и да ми се е падал извънредно рядко.
    Според мен няма да има. Може да е подвластен на емоции човекът, но ще се овладее.Аз така тълкувам обърнато асо чаши, като контрол над емоциите.
  • Много ви моля да ми съдействате с мнението си! Наистина ще се радвам!

Каква е причината днес да постъпи по този начин?

5 ПЕНТАКЛИ АСО ЖЕЗЛИ 7 ЖЕЗЛИ

Според мен, всичко е било нарочно по 7 жезли. Имало е нотка на досада май, по 5 пентакли.

Какво всъщност изпитва към мен?

6 ПЕНТАКЛИ ПАЖ ЧАШИ 10 МЕЧА

Според мен този човек се чувства емоционално натоварен в мое присъствие, по 10 меча. Завладян е от други мисли по паж чаши, общо взето нищо конкретно.
  • LaVerite написа:

Много ви моля да ми съдействате с мнението си! Наистина ще се радвам!

Каква е причината днес да постъпи по този начин?

5 ПЕНТАКЛИ АСО ЖЕЗЛИ 7 ЖЕЗЛИ

Според мен, всичко е било нарочно по 7 жезли. Имало е нотка на досада май, по 5 пентакли.

Какво всъщност изпитва към мен?

6 ПЕНТАКЛИ ПАЖ ЧАШИ 10 МЕЧА

Според мен този човек се чувства емоционално натоварен в мое присъствие, по 10 меча. Завладян е от други мисли по паж чаши, общо взето нищо конкретно.
    Първата комбинация ми говори за някаква по-скоро импулсивна постъпка (по Ас Жезли), причинена от накърнено его (5 пентакли + 7 жезли).
    По втората - има нещо инфантилно в този човек, пробва те, любопитно му е дали ще се вържеш на иди ми - дойди ми или някаква подобна глупава игра на надцакване.
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
  • Roxelane написа:

За мен също е окончателна раздяла, Асото показва изтощаване и пресъхване на всякаква емоция.
  • Здравейте и от мен в новата тема. :)
    Поствам тук,не в "Таро и човешките отношения",защото повече ме вълнуват самите комбинации.

Какви са впечатленията на мъж за жена?
    паж жезли,3-ка пентакли,паж пентакли

Какви са намеренията му към нея в момента?
    паж жезли,Кулата,4 меча

Как ще се развият отношенията им в най-скоро време?
    Умереност,Императрица,3-ка пентакли

Kакво ще се случи,ако тя започне да го търси повече?
    7 жезли,Колелото на съдбата,Страшния съд

Забелязах,че пак имам карти,които се повтарят.По първата комбинация мисля,че му е много приятна нейната компания,чувства се добре с нея,вижда я като жизнерадостна,но в същото време като земна,разговорите им вървят.Бих казала,че има по-специален интерес към нея по 3-ката пентакли и пажа пентакли,но тук вече се намесва втората комбинация...Сякаш иска да продължава да общува с нея,но нещо го спира.Искам да погледна отвъд традиционното тълкуване на Кулата...тук го чувствам сякаш общуването на този мъж с тази жена го е накарало да се погледне по друг начин,да се осъди за някакви свои модели на поведение в предишните си отношения,болезнено да осъзнае горчиви истини за себе си и да се почувства виновен за користното си отношение.Именно тези му емоции му пречат да установи по-близки отношения с нея и се стига до 4-те меча...започва да страни малко от нея,за да си оближе раните и да забрави,че не е достоен.Няма да има голяма промяна в отношенията им според мен,ще се развиват,но бавно,без сериозни обрати.Само че не съм сигурна какво е мястото на 3-ката пентакли на 3-та позиция.Може би че чакането ще си заслужава?
    Последната комбинация ми е най-интересна.Изчетох темата за Колелото и се чудя дали Страшния съд след него в тази комбинация затваря пътищата или й дава "зелена светлина"...Аз мисля,че съдбата е дала шанс и оттук нататък решенията са лично на жената.
    Сигурно изписах глупости :D Ще се радвам да ми кажете какво мислите за тези комбинации.
    Усмихната вечер! :)
  • От какъв пол е човекът? Няма да влизам в подробности, не не става дума за неродено дете. За възрастен човек е.

АСО ПЕНТАКЛИ 6 ПЕНТАКИ 2 МЕЧА

Аз мисля, че става дума за жена. Пентаклите отговарят на женския елемент вода. А и 2 меча накрая го потвърждават.
  • LaVerite написа:

От какъв пол е човекът? Няма да влизам в подробности, не не става дума за неродено дете. За възрастен човек е.

АСО ПЕНТАКЛИ 6 ПЕНТАКИ 2 МЕЧА

Аз мисля, че става дума за жена. Пентаклите отговарят на женския елемент вода. А и 2 меча накрая го потвърждават.
    Човеците са двама.
    Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
  • LaVerite написа:

Мъж и жена?
    Това има ли изобщо някакво значение, след като и двамата се проявяват с друга природа, отвъд мъжкото и женското. Защо питаш затова?
  • Moon написа:

Здравейте и от мен в новата тема. :)
    Поствам тук,не в "Таро и човешките отношения",защото повече ме вълнуват самите комбинации.

Какви са впечатленията на мъж за жена?
    паж жезли,3-ка пентакли,паж пентакли

Какви са намеренията му към нея в момента?
    паж жезли,Кулата,4 меча

Как ще се развият отношенията им в най-скоро време?
    Умереност,Императрица,3-ка пентакли

Kакво ще се случи,ако тя започне да го търси повече?
    7 жезли,Колелото на съдбата,Страшния съд

Забелязах,че пак имам карти,които се повтарят.По първата комбинация мисля,че му е много приятна нейната компания,чувства се добре с нея,вижда я като жизнерадостна,но в същото време като земна,разговорите им вървят.Бих казала,че има по-специален интерес към нея по 3-ката пентакли и пажа пентакли,но тук вече се намесва втората комбинация...Сякаш иска да продължава да общува с нея,но нещо го спира.Искам да погледна отвъд традиционното тълкуване на Кулата...тук го чувствам сякаш общуването на този мъж с тази жена го е накарало да се погледне по друг начин,да се осъди за някакви свои модели на поведение в предишните си отношения,болезнено да осъзнае горчиви истини за себе си и да се почувства виновен за користното си отношение.Именно тези му емоции му пречат да установи по-близки отношения с нея и се стига до 4-те меча...започва да страни малко от нея,за да си оближе раните и да забрави,че не е достоен.Няма да има голяма промяна в отношенията им според мен,ще се развиват,но бавно,без сериозни обрати.Само че не съм сигурна какво е мястото на 3-ката пентакли на 3-та позиция.Може би че чакането ще си заслужава?
    Последната комбинация ми е най-интересна.Изчетох темата за Колелото и се чудя дали Страшния съд след него в тази комбинация затваря пътищата или й дава "зелена светлина"...Аз мисля,че съдбата е дала шанс и оттук нататък решенията са лично на жената.
    Сигурно изписах глупости :D Ще се радвам да ми кажете какво мислите за тези комбинации.
    Усмихната вечер! :)
    Я да те питам - колко пъти си питала за това?
  • Добър вечер,дами.
    Въпрос за чувства на момче към една девойка.
    7пентакли-Колелото-2пентакли

Не ми се вижда лоша комбинацията.7пентакли според мен е досегашното състояние,този просто е наблюдавал,не я е харесвал досега
    и не е правил нищо относно момичето.Сега обаче нещо са се раздвижили нещата,харесва ли я вече?Колелото и 2пентакли ми е все едно нещата тепърва ще се случват,той тепърва ще я захаресва.
  • Roxelane написа:

Няма да има никаква окончателна раздяла, тъкмо напротив.
  • Само един от въпросите е задаван за същите хора в рамките на около месец. Ако не се лъжа,третият,но беше формулиран без времева рамка.
  • Moon написа:

Само един от въпросите е задаван за същите хора в рамките на около месец. Ако не се лъжа,третият,но беше формулиран без времева рамка.
    А защо въпросите ти звучат по един и същи начин?
  • Mona написа:

Moon написа:

Само един от въпросите е задаван за същите хора в рамките на около месец. Ако не се лъжа,третият,но беше формулиран без времева рамка.
    Има ли значение,ако се задават симиларно формулирани въпроси за различни хора/ситуации?
  • Moon написа:

Mona написа:

Moon написа:

Има ли значение,ако се задават симиларно формулирани въпроси за различни хора/ситуации?
    Има, разбира се - фиксирана си, а това вече говори за проблем и за анализ извън Таро. Ти интепретираш не себе си/други чрез таро, а Таро чрез едни и същи ситуации от себе си и други хора. Това е проблем на всяка проекция.

Нещо, което искаме да избегнем.
  • Mona написа:

Roxelane написа:

Няма да има никаква окончателна раздяла, тъкмо напротив.

Оо Монааа X/ :D тъкмо се бях зарадвала...
    Моля те, обясни ми ! Асото ли променя всичкo ?