Важна тема Конструкции VI

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ще се изнесе ли от жилището? (за мъж)

Рицар жезъл - Кралица меч - 4 чаши

Рицарят говори за смяна на място на живеене, а 4 чаши показват, че изпитва досада и отегчение. Кралицата обаче в средата е толкова женска карта, че някак не я връзвам с въпроса. Но все пак точно заради нея си мисля, че няма да се изнесе.
    • ljubavi написа:

Ще се изнесе ли от жилището? (за мъж)

Рицарят говори за смяна на място на живеене, а 4 чаши показват, че изпитва досада и отегчение. Кралицата обаче в средата е толкова женска карта, че някак не я връзвам с въпроса. Но все пак точно заради нея си мисля, че няма да се изнесе.
      Няма да се изнесе заради Рицаря жезли на първа - нестабилна основа. Даже и не мисли.
      А дори мисля, че тук става въпрос за жената май, по Кралица меч, нейните желания, но действия има ли?
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Armid написа:

ljubavi написа:

Ще се изнесе ли от жилището? (за мъж)

Няма да се изнесе заради Рицаря жезли на първа - нестабилна основа. Даже и не мисли.А дори мисля, че тук става въпрос за жената май, по Кралица меч, нейните желания, но действия има ли?
      Не. Само разговори по темата. Затова и смятам, че само разговорите ще си останат.
    • Ще ми пише ли тази вечер?
      3 пентакли Дяволът Слънцето
      Няма смисъл да стоя на телефона и да чакам явно.Дяволът и Слънцето са ми се падали в комбинация и преди и въпреки всички условия нещото да се случи,то не стана.
    • Ще отида ли това лято да работя на морето?
      6 пентакли / крал меч / слънце
      Шестицата - много ми се иска, но слънцето на трета - няма да стане. Кралят - нещо важно и сериозно ще се случи и ще ми попречи и няма да стане.
    • ljubavi написа:

Ще отида ли това лято да работя на морето?

Шестицата - много ми се иска, но слънцето на трета - няма да стане. Кралят - нещо важно и сериозно ще се случи и ще ми попречи и няма да стане.
      Според мен пък може би ще се намери по-добра алтернатива и ще вземеш ти решение да не работиш на морето. Независимо,че много ти се иска,ще вземеш по-рационалното решение. Шестицата за мен е появата на добрата възможност,а Кралят решава да я вземе,вместо да бъде заслепен от Слънцето-голямото ти желание.
    • Човек Х има ли сексуално влечение към дадена жена?
      5 пентакли Кралица чаши Император
      По 5 пентакли,за която и тук е писано,че значи мислене за питащия и Кралицата чаши,смятам че Х има желание.Ама с тоя Император на края няма да стане нищо,това е контрол над себе си.Един вид казал си е ,че не може,забранено е.Кажете вие.
    • I Will Survive написа:

Човек Х има ли сексуално влечение към дадена жена?5 пентакли Кралица чаши Император
      По 5 пентакли,за която и тук е писано,че значи мислене за питащия и Кралицата чаши,смятам че Х има желание.Ама с тоя Император на края няма да стане нищо,това е контрол над себе си.Един вид казал си е ,че не може,забранено е.Кажете вие.
      По тези карти не смятам, че има, каквото и да било влечение по нея определено.
    • ljubavi написа:

Според мен картите са буквални и ти казват Да. Ще ти се даде, най-вероятно ще работиш за такъв човек (като този крал) или ти си твърдо решена да го направиш и Слънцето като символ на лятото и морето.
    • Sha написа:

ljubavi написа:

Според мен картите са буквални и ти казват Да. Ще ти се даде, най-вероятно ще работиш за такъв човек (като този крал) или ти си твърдо решена да го направиш и Слънцето като символ на лятото и морето.
      Този форум, освен основната си дейност и замисъл, е и едно училище за живота...
      Не е единствен случая, при който виждам комбинация, искам да коментирам и тълкувам по определен начин, но виждам, че вече един или повече души са изказали противоположни мнения на моето и макар, че не съм съгласна с тях, не казвам мнението си от липса на увереност. След това, някой, от когото само съм се учила, изказва същото мнение или подобно на моето.
      Когато започнах с картите един от блоговете, от който се учех, беше този на Sha (благодаря, за което!) Та, напоследък се улавям в такива случаи и искам да кажа на всеки, който не се чувства уверен в себе си или знанията си, да бъде по-смел. :)

Та... щях да тълкувам по-скоро в следната посока ... Видях картите, сякаш някой ще ти подаде ръка, което ще разплете някаква сложна ситуация или просто ситуацията, в която си в момента - вероятно на неведение или неяснота и ще имаш работата.
    • Silver Light написа:

Sha написа:

ljubavi написа:

Според мен картите са буквални и ти казват Да. Ще ти се даде, най-вероятно ще работиш за такъв човек (като този крал) или ти си твърдо решена да го направиш и Слънцето като символ на лятото

Този форум, освен основната си дейност и замисъл, е и едно училище за живота...

Не е единствен случая, при който виждам комбинация, искам да коментирам и тълкувам по определен начин, но виждам, че вече един или повече души са изказали противоположни мнения на моето и макар, че не съм съгласна с тях, не казвам мнението си от липса на увереност. След това, някой, от когото само съм се учила, изказва същото мнение или подобно на моето.
      Когато започнах с картите един от блоговете, от който се учех, беше този на Sha (благодаря, за което!) Та, напоследък се улавям в такива случаи и искам да кажа на всеки, който не се чувства уверен в себе си или знанията си, да бъде по-смел. :)

Та... щях да тълкувам по-скоро в следната посока ... Видях картите, сякаш някой ще ти подаде ръка, което ще разплете някаква сложна ситуация или просто ситуацията, в която си в момента - вероятно на неведение или неяснота и ще имаш работата.

Не би ми хрумнало, че картите биха могли да бъдат толкова буквални "Слънцето - символ на лятото".

Аз също много често си мисля нещо, но като видя нещо коренно различно от моите мисли и се отказвам. Но наистина е много голям опит.
    • Какво е отношението на човек към жена?

2 меча+ Асо чаши+ Император

Мисля, че има прилив на емоции по асо чаши,тази жена не му е безразлична, но е във вътрешна борба по 2 меча. Поради някаква причина човекът овладява всичко това по императорът, с цел да запази сигурността си. Смята, че ако покаже емоциите си, ще си навлече проблеми. И излъчва безразличие.

Има ли различни, от приятелски чувства този човек към същата жена?

Кулата + 2 жезли + 9 пентакли

Може да е завъртяла леко главата му, по кулата + 2 жезли. По някакъв начин е нарушила комфорта му. Но 9 пентакли са по-силни, тоест за него удобството му в личен план е по-важно.
    • Silver Light написа:

Sha написа:

ljubavi написа:

Този форум, освен основната си дейност и замисъл, е и едно училище за живота...Не е единствен случая, при който виждам комбинация, искам да коментирам и тълкувам по определен начин, но виждам, че вече един или повече души са изказали противоположни мнения на моето и макар, че не съм съгласна с тях, не казвам мнението си от липса на увереност. След това, някой, от когото само съм се учила, изказва същото мнение или подобно на моето.

Момичета, аз не съм 100% сигурна :saint: Просто ми се е случвало, картите да показват съвсем буквални неща, а тук имаме много силни карти преди Слънцето - и 6 Пентакъла и краля Меч.
      Това беше най-силното ми впечатление за тази комбинация. ^^
    • Sha написа:

Silver Light написа:

Sha написа:

ljubavi написа:

Този форум, освен основната си дейност и замисъл, е и едно училище за живота...Не е единствен случая, при който виждам комбинация, искам да коментирам и тълкувам по определен начин, но виждам, че вече един или повече души са изказали противоположни мнения на моето и макар, че не съм съгласна с тях, не казвам мнението си от липса на увереност. След това, някой, от когото само съм се учила, изказва същото мнение или подобно на моето.Когато започнах с картите един от блоговете, от който се учех, беше този на Sha (благодаря, за което!) Та, напоследък се улавям в такива случаи и искам да кажа на всеки, който не се чувства уверен в себе си или знанията си, да бъде по-смел. :)

Момичета, аз не съм 100% сигурна :saint: Просто ми се е случвало, картите да показват съвсем буквални неща, а тук имаме много силни карти преди Слънцето - и 6 Пентакъла и краля Меч. Това беше най-силното ми впечатление за тази комбинация. ^^
      След два месеца ще разберем.
    • I Will Survive написа:

Човек Х има ли сексуално влечение към дадена жена?
      На този май няма да му стане пишката, дори да има възможност :D
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.
    • От известно време следя биткоина, но сякаш не съм чак такъв авантюрист. И реших да питам и Таро.
      1. Ще се утвърди ли като валута в по-голямата част от света? - Паж жезли - Справедливост - 2 жезли - Паж жезли е слабак, но пък може да е вестител на някакви новини, по които ще бъде Отсъдено, изобщо ще има нещо/ някой, което ще се окаже фактор по този въпрос. и 2-те жезли на края може би са избирането на едното от двете, взимането на вестта като фактор под внимание.
      2. Ще увеличи ли стойността си биткоина до 1г? 10ж - Обесен -Кулата - сякаш 10 жезли са големите надежди, които му се възлагат. Обесен+Кулата - една бавна и една от най-бързите големи аркани. Кулата все пак е разрушаване на стереотипите, а биткоина е точно обратното на стереотип, то е новото. Може ли да бъде точно това - да разруши сегашната структура - да преобърне света на Обесения, който показва една голяма време рамка - и ако да - може ли след това да се наложи?
      Изобщо интересна ми е тази конструкция, ако някой има по-различен поглед върху нея, нека да го сподели.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • curi0us написа:

I Will Survive написа:

Човек Х има ли сексуално влечение към дадена жена?
      На този май няма да му стане пишката, дори да има възможност :D
      Муахахаха :D
      Сега сериозно,кои карти ни навеждат на мисълта за проблеми в тази област?
    • Ще си задам въпроса тук,пък ако Мона или друг прецени нека преместят.
      Х има ли проблем с ерекцията?
      Рицар чаши 10 чаши Умереност

Не мисля,че има проблем.Очаквах я Обесен,я мечове.Падат му се съвсем нормални карти.

Сега обаче разлистих тефтерО и съм писала : " наличието на Умереността между чаши,тя крещи вече " .Между чаши задължително условие ли е?
    • Мисля, че не става въпрос за проблем с ерекцията като такъв. По-скоро имаме предвид, че мъжът не е привлечен към жената сексуално и не гледа на нея като на сексуален обект по никакъв начин.
      Аз лично мисля, че всичко се развива само в главата и мечтите на тази жена.

(Много мразя като казвам такива неща... Вярвам, че всичко в живота тече и се развива и не обичам абсолютната категоричност, но понякога си трябва :D)