Важна тема Конструкции VI

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Мнооооого ти благодаря.Наистина много.
      Мен ме терзае обаче дали аз ще го дочакам тоя ден, в който той ще се разведе, или ще се откажа.
      Още веднъж ти благодаря от сърце.
    • ljubavi написа:

Мнооооого ти благодаря.Наистина много.
      Мен ме терзае обаче дали аз ще го дочакам тоя ден, в който той ще се разведе, или ще се откажа.
      Още веднъж ти благодаря от сърце.
      Всеки решава какво да прави с остатъците от сърцето си.
      :)
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Mona написа:

Рядко има конструкции, които ме озадачават, но днес се появи такава.
      Попитах картите дали онова, което съм видяла и ми е помогнало с реални действия, наистина съществува (малко странен въпрос, признавам, но беше неизбежен). Да каже човек, че не съм запозната с езотеричните закони или парадгими, е малко не на място, защото е точно обратното, но очевидно се сблъсках с тотално различни обекти/образи, с които не знаех, че имам отношение, а реално имам.

Картите са:

Влюбените, Ас меча, 5 меча
      като изпаднаха Звездата с Рицар пентакли, по време на самото питане

Нищо драматично няма в картите на пръв поглед, нищо, което да упоменава за случилото се или за обекта, за когото питам, с изкл. на Звездата и Рицаря пентакли.
      Останалите карти са като някакво есенно поле с окалян път, по който върви някой и се чуди кога най-после ще има неблатиста земя, гора или поне някакъв хоризонт със селище и димящи комини в студената зима.
      Голям ситуационен аркан, придружен от 2 карти боя меча. Едната от които - по средата и без структуриращо значение. Третата - избесняла карта, твърде човешка.
      Остават двете - Звезда и Рицар пентакли, Спасителят от Небесата, безотказен в помощта си.

Но, винаги ли когато облаците се сгъстят толкова егоистично, Орелът ще дойде?!
      Не ми се вярва да е толкова елементарно, че и лесно. Няма как да е, не и на този план на битието.

Non lo so.

Ще се радвам на идеи, колкото и да са нетипични и странни.
      Понякога и аз забивам, май ми е за първи път.
      Беше време, чаках това 20 години.
      Позволих си и аз да изтегля карти на твоя въпрос, дано нямаш против ☺. Императрицата, Звездата, Висшата Жрица. Няма как да не ми направи впечатление повторението на Звездата. Друго, което забелязвам е, че всичките карти са условно женски (липсва само Луната за допълнение). Не знам, дали това е от значение и дали три големи аркана носят някакво послание. Усещането ми е за един далечен, непознат свят, различен от човешкото битие.
    • Здравейте, мили момичета. Преди време ми помогнахте с един въпрос и аз после върнах обратна връзка. Дали някой е съгласен да погледне за отношенията с мъжът ми. Важно ми е. Може и на лични или тук. Ако нямате такава възможност, пак ви благодаря.
    • Ново

дали една жена е наркоманка
      9 чаши - Крал жезли - 6 чаши

Аз опит с такива зависимости нямам, затова не ми изглежда такава тази жена. Но тези чаши дали не наблягат на алкохол? Мислих, че проблемите й са финансови, а то май ще излезе друго.

Добре, питах какви проблеми има К.? 6 пентакли - Ас чаши - Сила /Борбата с Дракона/
      Цитирам Мона: Силата на трета позиция след чаши особено (и не само), говори за парични затруднения и за трудни избори, свързани с финанси.
      Трудно ще се справи, направо не виждам изход. А и Ас чаши - няма потенциал личен, 6 пентакли - някой да помогне.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Ново

Armid написа:

дали една жена е наркоманка
      9 чаши - Крал жезли - 6 чаши

Аз опит с такива зависимости нямам, затова не ми изглежда такава тази жена. Но тези чаши дали не наблягат на алкохол? Мислих, че проблемите й са финансови, а то май ще излезе друго.

Добре, питах какви проблеми има К.? 6 пентакли - Ас чаши - Сила /Борбата с Дракона/
      Цитирам Мона: Силата на трета позиция след чаши особено (и не само), говори за парични затруднения и за трудни избори, свързани с финанси.
      Трудно ще се справи, направо не виждам изход. А и Ас чаши - няма потенциал личен, 6 пентакли - някой да помогне.
      И според мен обича да си пийва,ама зависимост...по-скоро обича да си угажда и да си изкарва добре. За зависимости Дяволът и Обесеният ми излизат на мен,особено с чаши.

За втората комбинация и аз мисля,че потенциал да си разреши проблемите самата тя няма. Няма активна дворцова карта,някак си жената я няма в комбинацията. Разчита може би на помощ отвън,от съдбата и обстоятелствата,сякаш чака някой да й подари решение. Тя активно да направи нещо-не мисля.
    • Ново

Срещнах я преди малко, рядко тъпо същество. Някакси не ми се вързва да е толкова базова, толкова първосигнална, и да има нещо общо с наркотици.
      Не знам защо Господ, който претендира да съществува, и претендира да е милостив, е дарил такива хора с деца.
      Дразня се, защото такива хора смятат, че с нещо си им длъжен. Аз съм помогнала до колкото мога, отнесла съм се човешки, дала съм втори шанс, дори мисля, че в комуникацията съм слязла на нейното ниво, за да ме разбере, да не съм претенциозна или надута. Но уви. Според нея аз съм длъжна да поема цялата помия. Не е познала.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица