Важна тема Конструкции VI

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Какво ще е развитието на взаимоотношенията между А и Л?

6 ЖЕЗЛИ РИЦАР ЖЕЗЛИ ЛУНАТА (нощта)

В общуването им, като че ли ще има по-голяма активност по комбинацията 6 жезли и рицар жезли. В същото време тази луна, дали не показва една илюзия, единия да се надява всъщност взаимоотношенията им да станат по-стабилни, да живее в очаквания и напразни надежди? Не знам как да ги навържа тези карти...

А и Л ще имат ли интимни взаимоотношения?

2 ЧАШИ АСО ПЕНТАКЛИ 6 ЧАШИ

С тези 2 чаши, слаба работа според мен. Може би гледат в една посока, по 2 чаши, иска им се, но асо пентакли е кат стена, бариера пред изкушението ( 6 чаши.)
    • LaVerite написа:

Какво ще е развитието на взаимоотношенията между А и Л?

6 ЖЕЗЛИ РИЦАР ЖЕЗЛИ ЛУНАТА (нощта)

В общуването им, като че ли ще има по-голяма активност по комбинацията 6 жезли и рицар жезли. В същото време тази луна, дали не показва една илюзия, единия да се надява всъщност взаимоотношенията им да станат по-стабилни, да живее в очаквания и напразни надежди? Не знам как да ги навържа тези карти...

А и Л ще имат ли интимни взаимоотношения?

2 ЧАШИ АСО ПЕНТАКЛИ 6 ЧАШИ

С тези 2 чаши, слаба работа според мен. Може би гледат в една посока, по 2 чаши, иска им се, но асо пентакли е кат стена, бариера пред изкушението ( 6 чаши.)
      Аз и в двете комбинации не виждам развитие и стабилни отношения.

В първата има желание за комуникация,но намеренията не са ясни. Не мисля,че участващите си дават реална сметка за обстоятелствата и отношенията. Няма на какво да се стъпи,няма основа.

Втората комбинация е съвсем разводнена,много чаши. Това няма как да доведе до стабилни отношения и сериозна връзка. Може в миналото да са имали нещо или да се познават отдавна,но като цяло щом комбинацията започва и завършва с чаши,положението е боза в главата на питащия. Според мен най-много пак да се тегли в някакъв момент,за сегашното положение нищо нормално не може да се каже.Объркани емоции,илюзии,някой не знае какво иска... не виждам някой да приема нещата сериозно и/или зряло.

Това е според мен

Мнението бе променено 1 път, последно от Moon ().

• Защо постъпих по еди-какъв-си начин?
      6 меча, 6 чаши, Паж чаши

Става дума за ситуация, в която можех да поканя една приятелка на парти, но не го направих. И съм й казала истината как станаха нещата. И тя с право е ядосана. Усетила е, че не искам да идва с мен - едни чужденци ме поканиха на парти. Чужденци, на които ние двете помогнахме (но повече аз) да намерят нещо изгубено в БГ.

Просто не исках бе, хора, така го усетих. Че тоя момент ще е само за мен.
      Но по правилото на логиката и на етиката, ... е било неетично. Постъпка като лош приятел. Аз си признавам - бая егоистична съм на моменти. И, резонно, след като ме конфронтира седмица по-късно, се чувствам виновна и няма какво да й кажа, как да се оправдая.

Смятам, че картите показват, че просто съм искала да се "спася", да поема по един различен път. Все пак Паж чаши е малък лечител. За мен това с тия чужденци беше съдбовен момент, ако искате вярвайте. Може би показва и какво лукаво същественце съм - ако приемам Пажа, че изобразява мен. Можех да я взема, можех да й се обадя, но чисто и просто не пожелах. И въпреки всичко не скрих истината от нея.

edit: В интерес на истината до 30 мин. от публикуването на поста се сдобрихме с момичето, даже изкарахме приятна вечер навън, а аз не изпитвам угризения за постъпката си вече, както и тя призна, че е било заслужено/спечелено от моя страна. И никоя няма негативни чувства.
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur

• curi0us написа:

Защо постъпих по еди-какъв-си начин?
      6 меча, 6 чаши, Паж чаши

Става дума за ситуация, в която можех да поканя една приятелка на парти, но не го направих. И съм й казала истината как станаха нещата. И тя с право е ядосана. Усетила е, че не искам да идва с мен - едни чужденци ме поканиха на парти. Чужденци, на които ние двете помогнахме (но повече аз) да намерят нещо изгубено в БГ.

Просто не исках бе, хора, така го усетих. Че тоя момент ще е само за мен.
      Но по правилото на логиката и на етиката, ... е било неетично. Постъпка като лош приятел. Аз си признавам - бая егоистична съм на моменти. И, резонно, след като ме конфронтира седмица по-късно, се чувствам виновна и няма какво да й кажа, как да се оправдая.

Смятам, че картите показват, че просто съм искала да се "спася", да поема по един различен път. Все пак Паж чаши е малък лечител. За мен това с тия чужденци беше съдбовен момент, ако искате вярвайте. Може би показва и какво лукаво същественце съм - ако приемам Пажа, че изобразява мен. Можех да я взема, можех да й се обадя, но чисто и просто не пожелах. И въпреки всичко не скрих истината от нея.

edit: В интерес на истината до 30 мин. от публикуването на поста се сдобрихме с момичето, даже изкарахме приятна вечер навън, а аз не изпитвам угризения за постъпката си вече, както и тя призна, че е било заслужено/спечелено от моя страна. И никоя няма негативни чувства

Възможно ли е, да не си и предложила, понеже ти в миналото си се борила по някакъв начин за да има такива събития в живота ти и един вид, не желаеш на нея да и е поднесено на ''тепсия''. Нещо такова го виждам аз...
    • LaVerite написа:

curi0us написа:

Защо постъпих по еди-какъв-си начин?
      6 меча, 6 чаши, Паж чаши
      Възможно ли е, да не си и предложила, понеже ти в миналото си се борила по някакъв начин за да има такива събития в живота ти и един вид, не желаеш на нея да и е поднесено на ''тепсия''. Нещо такова го виждам аз...
      Да, и това.
      А и си беше моят момент и истинско включване на съдбата, ако щеш вярвай.

Ако имаше reaction-и във форума, бих ти дала за това мнение <3 . Благодаря, LaVerite!

• Ново

В заведение Х ли е чантата?
      5 пентакли, 3 пентакли, 8 жезли

Отрадната ли е?
      6 пентакли, Кралица чаши, 9 чаши

Притежателката й ще си я върне ли обратно?
      2 жезли, Паж меча, Папата

Публикувам тук, гледам за приятелка, но ме затрудниха малко картите. Имах си някакво усещане, че чантата ще се намери, но все пак картите не са само усет.

По първата комбинация си помислих за кражба, но дълбоко в себе си, мислех че ще се намери. Някак си странно противоречие.
      Иначе се вижда все едно как бандичка си взима чантата и дим да ги няма... Но може и да се тълкува различно, по helpful начин - 5 пентакли (притежателката си тръгва без чантата) преминаваме към 3 пентакли (съвестен персонал в заведението) и 8 жезли - активизиране по някакъв начин, не знам и аз...

Откадната ли е - като по милост, на добър късмет, тая чанта е останала в заведението. Понеже 1вата комбинация е малко спорна, чудя се, дали сред персонала не е имало хора, които са се ЧУДИЛИ дали да злоупотребят, но в крайна сметка са се отказали, т.е. има справедливост и доволност за всички въвлечени, вкл. за разсеяната притежателка. (6 пентакли - милостта става на 9 чаши - "щедрост", че не е постъпено лошо; Кралица чаши е както процеса, така и описва самата притежателка - леко разсеяна)

Чантата ще е отново при притежателката си, позволявам си да го твърдя заради 2жезли+Папата.

Искам да чуя и вашите мнения.

пп/едит: Сега като гледам картите, се замислям и за алтернативна посока на мислене, напр. как картите са описали процеса по загубването на чантата - с приятелки, пийване; може би питащата не се е чувствала никак добре въпреки компанията, ииии всичко се разпилява до 8 жезли. Това по първата комбинация))

• Ново

curi0us написа:

В заведение Х ли е чантата?
      5 пентакли, 3 пентакли, 8 жезли

Отрадната ли е?
      6 пентакли, Кралица чаши, 9 чаши

Притежателката й ще си я върне ли обратно?
      2 жезли, Паж меча, Папата

Публикувам тук, гледам за приятелка, но ме затрудниха малко картите. Имах си някакво усещане, че чантата ще се намери, но все пак картите не са само усет.

По първата комбинация си помислих за кражба, но дълбоко в себе си, мислех че ще се намери. Някак си странно противоречие.
      Иначе се вижда все едно как бандичка си взима чантата и дим да ги няма... Но може и да се тълкува различно, по helpful начин - 5 пентакли (притежателката си тръгва без чантата) преминаваме към 3 пентакли (съвестен персонал в заведението) и 8 жезли - активизиране по някакъв начин, не знам и аз...

Откадната ли е - като по милост, на добър късмет, тая чанта е останала в заведението. Понеже 1вата комбинация е малко спорна, чудя се, дали сред персонала не е имало хора, които са се ЧУДИЛИ дали да злоупотребят, но в крайна сметка са се отказали, т.е. има справедливост и доволност за всички въвлечени, вкл. за разсеяната притежателка. (6 пентакли - милостта става на 9 чаши - "щедрост", че не е постъпено лошо; Кралица чаши е както процеса, така и описва самата притежателка - леко разсеяна)

Чантата ще е отново при притежателката си, позволявам си да го твърдя заради 2жезли+Папата.

Искам да чуя и вашите мнения.

пп/едит: Сега като гледам картите, се замислям и за алтернативна посока на мислене, напр. как картите са описали процеса по загубването на чантата - с приятелки, пийване; може би питащата не се е чувствала никак добре въпреки компанията, ииии всичко се разпилява до 8 жезли. Това по първата комбинация))
      Много обичам такива въпроси: ясни и конкретни за реални неща, не за фантасмагории. Виждате колко добре си работи Таро, когато не го ползваме за носна кърпичка.
      Идеално.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Ново

Момичета, каква е според вас причината днес човек да се направи, че не ме вижда? Стана ми много странно, защото не го очаквах. После се засякохме на асансьора...

7 чаши 9 чаши Кралица пентакли

Според мен е реагирал емоционално, дори си мисля, че се е колебал да продължи или да се спре, по 7 чаши. А по 9 чаши е искал да остане сам, така си мисля, действал е егоистично. Кралица пентакли не знам как да я навържа с тези карти...

Как ще се държи същия човек с мен на 22/12?

Кулата Светът Асо пентакли

его контрол+ индивидуация +аубедо

Не знам, може би ще се държи не особено приятелски по кулата и после ще се опита да замаже положението по светът?