Важна тема Конструкции VI

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Кажи й на тази жена малко по-така да се държи пред този мъж, да му се покаже като доволна от живота жена. Той я вижда като Кралица Чаши - няма да стане така.
    • Въпросът е за Таро и здраве, но вече е късно. Ерекцията, както знаете, е наливане с кръв, тоест течност... За мен отговорът е "да", особено с Умереността накрая. Възможно е да е на психическо ниво, липсва му живец на тоя човек, виждам го като мамино момче.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Добре,как става така че при хубави карти с Умереността излиза такъв... неприятен меко казано проблем?Толкова ли е страшна тази комбинация чаши с Умереност накрая?
    • I Will Survive написа:

Добре,как става така че при хубави карти с Умереността излиза такъв... неприятен меко казано проблем?Толкова ли е страшна тази комбинация чаши с Умереност накрая?
      За да функционира правилно тялото, е необходима здрава обмяна на веществата. Всичко в тялото е биохимия, секреция на вещества и течности, дори емоциите са обикновена мозъчна биохимия... Затова и е констатирано, че Чаши с Умереност указват нарушение в обмяната на веществата. Мона би го обяснила по-добре от мен, предполагам, и аз от нея съм го учила. В случая е съвсем буквално течност - кръв, кръвоносна система...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Само на мен ли ми се струва, че тази тема не е в раздела за Таро. На мен ми се появява в „междуличностните отношения”. В моя телевизор ли е повредата?
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Armid написа:

Само на мен ли ми се струва, че тази тема не е в раздела за Таро. На мен ми се появява в „междуличностните отношения”. В моя телевизор ли е повредата?
      И на мен ми е там.

По въпроса за ерекцията на човека :D Аз още не гледам много за здраве, затова не мога да кажа категорично мнение. Сигурна съм, обаче, че със или без проблем в това отношение, този мъж желание към тази жена няма и не гледа към нея по този начин.
    • Silver Light написа:

Armid написа:

Само на мен ли ми се струва, че тази тема не е в раздела за Таро. На мен ми се появява в „междуличностните отношения”. В моя телевизор ли е повредата?
      И на мен ми е там.
      По въпроса за ерекцията на човека :D Аз още не гледам много за здраве, затова не мога да кажа категорично мнение. Сигурна съм, обаче, че със или без проблем в това отношение, този мъж желание към тази жена няма и не гледа към нея по този начин.
      Сега, ние карти ли коментираме или... ???Имаше комбинация, аз коментирах по нея, за останалото си има "чат" или може да отворим раздел "клюки", ако предпочитате ! Хайде малко по-сериозно.

I Will Survive написа:

Х има ли проблем с ерекцията?
      Рицар чаши 10 чаши Умереност

Не мисля,че има проблем.Очаквах я Обесен,я мечове.Падат му се съвсем нормални карти.

Сега обаче разлистих тефтерО и съм писала : " наличието на Умереността между чаши,тя крещи вече " .Между чаши задължително условие ли е?
    • Разбира се, че коментираме карти. Аз коментирам първата комбинация, която беше зададена за този мъж и тази жена и обяснявам, че, според мен, по тези карти, проблемът е, че мъжа не гледа така на тази жена. Това, дали има или няма такъв проблем мъжа със себе си, дори няма общо с жената, която задава въпроса.
    • Значи занапред задължително да цитираме поста, който коментираме, че стана една манджа с грозде. И аз не го правя понякога, защото не обичам "чаршафи", но явно е необходимо.
    • I Will Survive написа:

Човек Х има ли сексуално влечение към дадена жена?
      5 пентакли Кралица чаши Император
      По 5 пентакли,за която и тук е писано,че значи мислене за питащия и Кралицата чаши,смятам че Х има желание.Ама с тоя Император на края няма да стане нищо,това е контрол над себе си.Един вид казал си е ,че не може,забранено е.Кажете вие.
      Ето го цитата. При наличие на 5 пентакли аз не виждам, за какво сексуално привличане може да говорим изначално. Затова казвам, че жената не би трябвало да се вълнува от неговата възможност или невъзможност за ерекция, защото той такова отношение към нея няма.
    • Ама къде пише, че става дума за същия случай ? Или аз нещо не внимавам.
    • Roxelane написа:

Ама къде пише, че става дума за същия случай ? Или аз нещо не внимавам.
      Аз , доколкото разбрах, въпроса е зададен за същия този мъж, дали има по принцип проблеми с ерекцията.
    • Mona написа:

Roxelane написа:

Mona написа:

Ето и едни комбинации от мен. Отнасят се до един и същи човек.

Паж меча, Рицар пентакли, 9 меча на въпрос дали жена си намери работа до 3 месеца.

Паж пентакли, 8 пентакли, 9 пентакли на въпрос дали жената се върне да живее в старата си къща.

Ас меча, 3 чаши, Луната на въпроса относно майка й и кой ще я гледа занапред.(засега я гледа бабата).
      По първата : сякаш ще получи обещание, много ще разчита на него и ще се подготвя, а накрая ще я излъжат.По втората : с Паж Пентакли на 1ва мисля, че не ; нови хубави възможности ще се отворят сякаш другаде с 8+9 пентакли.

По третата : с Ас Меча нещо скрито излиза наяве сякаш, и по 3 чаши + Луната си помислих за съжаление за някаква болест на бабата. Ще викат трети човек на помощ, пак по 3 чаши ; трудно ще им е много.
      Аз вече писах на жената, казах й малко по-различни неща. Беше ми интересно и вашето мнение за комбинациите.
      Ето и моят отговор до госпожата:

Паж меча, Рицар пентакли, 9 меча на въпрос дали ще си намериш работа до 3 месеца.
      Честно казано, правиш такива опити, дори и с протекции от твои близки или познати, но не виждам това да те удовлетворява, защото реално, предложения за работа има, но има неща, които те смущават и ти много се колебаеш. Съветът ми е да рискуваш и да не мислиш много-много, защото задвижвайки един процес, който на пръв поглед ти се струва необнадеждаващ, ти провокираш съдбата си да се задейства, т.е. завърташ сама собственото си колело.

Паж пентакли, 8 пентакли, 9 пентакли на въпрос дали ще се върнеш в старата си къща.
      Не виждам как ще стане това. В картите има една устойчива градация, която ще доведе до много положителни резултати, част от които е и къщата/материалните облаги от нея. Както често е случва, ние питаме картите едно, но те отговарят по друг начин, на друг въпрос: предстои ти един добър период на израстване, на защитеност и на повече добри новини и ти отново ще се почувстваш пълноценна и доволна, както когато си била преди години. Това е особено положение в Таро, когато след период на разногласия и големи тревоги, следва един "слънчев" период.

Ас меча, 3 чаши, Луната на въпроса относно майка ти и кой ще я гледа.
      Както ти казах и преди, тук промяна няма да има скоро, освен, че майка ти напоследък се чувства по-нестабилна и това тревожи всички наоколо. Картите говорят за настоящето и по-скоро описват твоите чувства, отношение и тревожност. Прекалено много емоционално натоварени карти, за да отсеем прагматичността и евентуално бъдещо развитие на ситуацията. За да отговаря Таро така, означава, че питащият, т.е. ти най-добре знаеш кое е най-добре/добро за майка ти, само трябва да преодолееш собствените си предразсъдъци относно външен човек, който да гледа майка ти и да отмени баба ти. Въпросът е чисто екзистенциален.

Общата картина не ми говори за нищо трагично, а за преминаване през трудностите на живота. Понякога струпването на лоши събития е знак, че трябва ние да се променим и да погледнем света от друг ъгъл. Знам, че това е клише, но клишетата потвърждават големи истини.
      Въпреки всичко, втората комбинация е направо чудесна за Таро, имайки предвид, че това си е чиста проба лукс - картите рядко дават положителна картина, за добро или за зло.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Silver Light написа:

При наличие на 5 пентакли аз не виждам, за какво сексуално привличане може да говорим изначално.

5 Пентакъла не веднъж са ми излизали за силно чувствено и сексуално влечение. Тук проблемът е бил по-скоро, че двамата е нямало как да бъдат заедно.
    • Sha написа:

Silver Light написа:

При наличие на 5 пентакли аз не виждам, за какво сексуално привличане може да говорим изначално.

5 Пентакъла не веднъж са ми излизали за силно чувствено и сексуално влечение. Тук проблемът е бил по-скоро, че двамата е нямало как да бъдат заедно.
      Моите наблюдения са същите.
    • Roxelane написа:

Sha написа:

Silver Light написа:

Моите наблюдения са същите.
      Разбирам... Значи е моя грешката, съжалявам, не веднъж съм казвала, че има още много да уча.

Ето и една комбинация от мен. Подготвям се за нещо, питам картите, дали начинът, по който го правя, ще ме доведе до успех.

Паж Меч Крал Меч Светът

От блога на Sha знам, че често Светът на последна позиция покзва триумф, така, че комбинацията ме обнадежди. Пажът ме притеснява, защото винаги ми обозначава нещо, което пропускам, не знам, не очаквам и др.. От друга страна тук Пажът меч градира до Крал Меч , което ми говори, че може тук пажът да е самата подготовка. Може и да говоря пълни глупости , надявам се на вашите мнения.
    • 5 пентакли и секс - изумявате ме, тотален мазохизъм.
      Бурки.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Mona написа:

Mona написа:

Roxelane написа:

Mona написа:

Паж меча, Рицар пентакли, 9 меча на въпрос дали жена си намери работа до 3 месеца.

Паж пентакли, 8 пентакли, 9 пентакли на въпрос дали жената се върне да живее в старата си къща.

Ас меча, 3 чаши, Луната на въпроса относно майка й и кой ще я гледа занапред.(засега я гледа бабата).
      По първата : сякаш ще получи обещание, много ще разчита на него и ще се подготвя, а накрая ще я излъжат.По втората : с Паж Пентакли на 1ва мисля, че не ; нови хубави възможности ще се отворят сякаш другаде с 8+9 пентакли.
      По третата : с Ас Меча нещо скрито излиза наяве сякаш, и по 3 чаши + Луната си помислих за съжаление за някаква болест на бабата. Ще викат трети човек на помощ, пак по 3 чаши ; трудно ще им е много.
      Аз вече писах на жената, казах й малко по-различни неща. Беше ми интересно и вашето мнение за комбинациите.
      Ето и моят отговор до госпожата:
      Паж меча, Рицар пентакли, 9 меча на въпрос дали ще си намериш работа до 3 месеца.
      Честно казано, правиш такива опити, дори и с протекции от твои близки или познати, но не виждам това да те удовлетворява, защото реално, предложения за работа има, но има неща, които те смущават и ти много се колебаеш. Съветът ми е да рискуваш и да не мислиш много-много, защото задвижвайки един процес, който на пръв поглед ти се струва необнадеждаващ, ти провокираш съдбата си да се задейства, т.е. завърташ сама собственото си колело.

Паж пентакли, 8 пентакли, 9 пентакли на въпрос дали ще се върнеш в старата си къща.
      Не виждам как ще стане това. В картите има една устойчива градация, която ще доведе до много положителни резултати, част от които е и къщата/материалните облаги от нея. Както често е случва, ние питаме картите едно, но те отговарят по друг начин, на друг въпрос: предстои ти един добър период на израстване, на защитеност и на повече добри новини и ти отново ще се почувстваш пълноценна и доволна, както когато си била преди години. Това е особено положение в Таро, когато след период на разногласия и големи тревоги, следва един "слънчев" период.

Както ти казах и преди, тук промяна няма да има скоро, освен, че майка ти напоследък се чувства по-нестабилна и това тревожи всички наоколо. Картите говорят за настоящето и по-скоро описват твоите чувства, отношение и тревожност. Прекалено много емоционално натоварени карти, за да отсеем прагматичността и евентуално бъдещо развитие на ситуацията. За да отговаря Таро така, означава, че питащият, т.е. ти най-добре знаеш кое е най-добре/добро за майка ти, само трябва да преодолееш собствените си предразсъдъци относно външен човек, който да гледа майка ти и да отмени баба ти. Въпросът е чисто екзистенциален.

Общата картина не ми говори за нищо трагично, а за преминаване през трудностите на живота. Понякога струпването на лоши събития е знак, че трябва ние да се променим и да погледнем света от друг ъгъл. Знам, че това е клише, но клишетата потвърждават големи истини.
      Въпреки всичко, втората комбинация е направо чудесна за Таро, имайки предвид, че това си е чиста проба лукс - картите рядко дават положителна картина, за добро или за зло.
      Мона, имам един въпрос за тази втора комбинация. Когато са 3 пентакъла аз щях да кажа, че ситуацията се "спича", не бих си и помислила, че дава положително развитие, независимо какви точно са картите. Явно обаче не е точно така, има си специфика. Искам малко повече да напишеш за този въпрос, какви са изключенията, какво щеше да е ако на мястото на 9 пентакли например имаше друга карта от пентаклите, или ако местата на картите бяха разменени.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Armid написа:

Mona написа:

Mona написа:

Roxelane написа:

Mona написа:

По първата : сякаш ще получи обещание, много ще разчита на него и ще се подготвя, а накрая ще я излъжат.По втората : с Паж Пентакли на 1ва мисля, че не ; нови хубави възможности ще се отворят сякаш другаде с 8+9 пентакли.По третата : с Ас Меча нещо скрито излиза наяве сякаш, и по 3 чаши + Луната си помислих за съжаление за някаква болест на бабата. Ще викат трети човек на помощ, пак по 3 чаши ; трудно ще им е много.
      Ето и моят отговор до госпожата:Паж меча, Рицар пентакли, 9 меча на въпрос дали ще си намериш работа до 3 месеца.

Мона, имам един въпрос за тази втора комбинация. Когато са 3 пентакъла аз щях да кажа, че ситуацията се "спича", не бих си и помислила, че дава положително развитие, независимо какви точно са картите. Явно обаче не е точно така, има си специфика. Искам малко повече да напишеш за този въпрос, какви са изключенията, какво щеше да е ако на мястото на 9 пентакли например имаше друга карта от пентаклите, или ако местата на картите бяха разменени.
      Къде в тези комбинации има 3 пентакли?