Важна тема Конструкции VI

• Мнооооого ти благодаря.Наистина много.
      Мен ме терзае обаче дали аз ще го дочакам тоя ден, в който той ще се разведе, или ще се откажа.
      Още веднъж ти благодаря от сърце.
    • ljubavi написа:

Мнооооого ти благодаря.Наистина много.
      Мен ме терзае обаче дали аз ще го дочакам тоя ден, в който той ще се разведе, или ще се откажа.
      Още веднъж ти благодаря от сърце.
      Всеки решава какво да прави с остатъците от сърцето си.
      :)
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

Рядко има конструкции, които ме озадачават, но днес се появи такава.
      Попитах картите дали онова, което съм видяла и ми е помогнало с реални действия, наистина съществува (малко странен въпрос, признавам, но беше неизбежен). Да каже човек, че не съм запозната с езотеричните закони или парадгими, е малко не на място, защото е точно обратното, но очевидно се сблъсках с тотално различни обекти/образи, с които не знаех, че имам отношение, а реално имам.

Картите са:

Влюбените, Ас меча, 5 меча
      като изпаднаха Звездата с Рицар пентакли, по време на самото питане

Нищо драматично няма в картите на пръв поглед, нищо, което да упоменава за случилото се или за обекта, за когото питам, с изкл. на Звездата и Рицаря пентакли.
      Останалите карти са като някакво есенно поле с окалян път, по който върви някой и се чуди кога най-после ще има неблатиста земя, гора или поне някакъв хоризонт със селище и димящи комини в студената зима.
      Голям ситуационен аркан, придружен от 2 карти боя меча. Едната от които - по средата и без структуриращо значение. Третата - избесняла карта, твърде човешка.
      Остават двете - Звезда и Рицар пентакли, Спасителят от Небесата, безотказен в помощта си.

Но, винаги ли когато облаците се сгъстят толкова егоистично, Орелът ще дойде?!
      Не ми се вярва да е толкова елементарно, че и лесно. Няма как да е, не и на този план на битието.

Non lo so.

Ще се радвам на идеи, колкото и да са нетипични и странни.
      Понякога и аз забивам, май ми е за първи път.
      Беше време, чаках това 20 години.
      Позволих си и аз да изтегля карти на твоя въпрос, дано нямаш против ☺. Императрицата, Звездата, Висшата Жрица. Няма как да не ми направи впечатление повторението на Звездата. Друго, което забелязвам е, че всичките карти са условно женски (липсва само Луната за допълнение). Не знам, дали това е от значение и дали три големи аркана носят някакво послание. Усещането ми е за един далечен, непознат свят, различен от човешкото битие.
    • Здравейте, мили момичета. Преди време ми помогнахте с един въпрос и аз после върнах обратна връзка. Дали някой е съгласен да погледне за отношенията с мъжът ми. Важно ми е. Може и на лични или тук. Ако нямате такава възможност, пак ви благодаря.
    • дали една жена е наркоманка
      9 чаши - Крал жезли - 6 чаши

Аз опит с такива зависимости нямам, затова не ми изглежда такава тази жена. Но тези чаши дали не наблягат на алкохол? Мислих, че проблемите й са финансови, а то май ще излезе друго.

Добре, питах какви проблеми има К.? 6 пентакли - Ас чаши - Сила /Борбата с Дракона/
      Цитирам Мона: Силата на трета позиция след чаши особено (и не само), говори за парични затруднения и за трудни избори, свързани с финанси.
      Трудно ще се справи, направо не виждам изход. А и Ас чаши - няма потенциал личен, 6 пентакли - някой да помогне.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Armid написа:

дали една жена е наркоманка
      9 чаши - Крал жезли - 6 чаши

Аз опит с такива зависимости нямам, затова не ми изглежда такава тази жена. Но тези чаши дали не наблягат на алкохол? Мислих, че проблемите й са финансови, а то май ще излезе друго.

Добре, питах какви проблеми има К.? 6 пентакли - Ас чаши - Сила /Борбата с Дракона/
      Цитирам Мона: Силата на трета позиция след чаши особено (и не само), говори за парични затруднения и за трудни избори, свързани с финанси.
      Трудно ще се справи, направо не виждам изход. А и Ас чаши - няма потенциал личен, 6 пентакли - някой да помогне.
      И според мен обича да си пийва,ама зависимост...по-скоро обича да си угажда и да си изкарва добре. За зависимости Дяволът и Обесеният ми излизат на мен,особено с чаши.

За втората комбинация и аз мисля,че потенциал да си разреши проблемите самата тя няма. Няма активна дворцова карта,някак си жената я няма в комбинацията. Разчита може би на помощ отвън,от съдбата и обстоятелствата,сякаш чака някой да й подари решение. Тя активно да направи нещо-не мисля.
    • Срещнах я преди малко, рядко тъпо същество. Някакси не ми се вързва да е толкова базова, толкова първосигнална, и да има нещо общо с наркотици.
      Не знам защо Господ, който претендира да съществува, и претендира да е милостив, е дарил такива хора с деца.
      Дразня се, защото такива хора смятат, че с нещо си им длъжен. Аз съм помогнала до колкото мога, отнесла съм се човешки, дала съм втори шанс, дори мисля, че в комуникацията съм слязла на нейното ниво, за да ме разбере, да не съм претенциозна или надута. Но уви. Според нея аз съм длъжна да поема цялата помия. Не е познала.
    • Ново

От какво има нужда И.Н., за да си оправи живота?

9 меча, Рицар чаши, Паж на мечовете

Ох, не мога. Ама от цялата боза има изглед да излезне нещо смислено, няк'ва идея да й се посади в главата и да дръпне малко.
      Имаше доста карти-инвенции, докато бърках - Паж чаши, Умереност, 6 пентакли... Може пък за мен да са били. Не знам.
      Мнения?

Става дума за самотна майка с дете, младичка. Има травми в историята й, да го кажем така.
      Не знае, че й гледам :!: . Просто ми дожаля и искам да видя картите какво ще кажат,какво ще я посъветват.

edit: Абе май че се оправи момичето. От 9 меча преминава в Паж меча, not bad. Процесът ще е г/д гладък?
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.
    • Ново

curi0us написа:

От какво има нужда И.Н., за да си оправи живота?

9 меча, Рицар чаши, Паж на мечовете

Ох, не мога. Ама от цялата боза има изглед да излезне нещо смислено, няк'ва идея да й се посади в главата и да дръпне малко.
      Имаше доста карти-инвенции, докато бърках - Паж чаши, Умереност, 6 пентакли... Може пък за мен да са били. Не знам.
      Мнения?

Става дума за самотна майка с дете, младичка. Има травми в историята й, да го кажем така.
      Не знае, че й гледам :!: . Просто ми дожаля и искам да видя картите какво ще кажат,какво ще я посъветват.

edit: Абе май че се оправи момичето. От 9 меча преминава в Паж меча, not bad. Процесът ще е г/д гладък?
      Някакво вродено, инфантилно чувство за вина. Трябва да го преодолее, да преодолее усещането, че е жертва в любовта и това е нормално. Усещането ми е за блудкав любовен роман по 9 меча с Рицар чаши. Май Паж меча е най-силната карта тук - когато стане мнителна, когато започне да се съмнява, ще се появи и решението.
    • Ново

Жената е преживявала системно сексуално насилие от доведения си баща.
      От там съм склонна да й оправдавам поведението и налитането на мъже-идиоти непрекъснато.
    • Ново

Крал чаши - Ас пентакли - 4 пентакли
      Защо В. винаги намира причина да не се видим? (т.е. има ли друга причина, освен тази която изтъква, че имала много работа)
      Явно си въобразявам, че има друга причина, с този Крал чаши в началото, питането ми, явно не е състоятелно.
      Водя се по това: (цитат на Мона) -комбинации, започващи с карти от боя чаши: Крал, 2 и 5, което не дава изобщо стабилна основа на каквото и да е питане. Говорят за хаотичност, отдалеченост,нецеленасоченост, приливи и отливи, отменени обещания, нерешени проблеми.Това, че веднага до чашите се появяват Големи Аркани отново подчертава липсата на реалистичност, на заземяване: нямаме преходни карти, например пентакли, които да осъществят "топла връзка" с третата карта/карти.
      Обаче пък тук е Ас пентакли, което хем е пентакли, хем се разглежда като голям аркан.

Мога само да кажа, че нещата ще си останат такива, каквито са., няма да се случи нищо за сега, няма да има среща.
    • Ново

Armid написа:

Защо В. винаги намира причина да не се видим? (т.е. има ли друга причина, освен тази която изтъква, че имала много работа)
      Явно си въобразявам, че има друга причина, с този Крал чаши в началото, питането ми, явно не е състоятелно.
      Водя се по това: (цитат на Мона) -комбинации, започващи с карти от боя чаши: Крал, 2 и 5, което не дава изобщо стабилна основа на каквото и да е питане. Говорят за хаотичност, отдалеченост,нецеленасоченост, приливи и отливи, отменени обещания, нерешени проблеми.Това, че веднага до чашите се появяват Големи Аркани отново подчертава липсата на реалистичност, на заземяване: нямаме преходни карти, например пентакли, които да осъществят "топла връзка" с третата карта/карти.
      Обаче пък тук е Ас пентакли, което хем е пентакли, хем се разглежда като голям аркан.

Мога само да кажа, че нещата ще си останат такива, каквито са., няма да се случи нищо за сега, няма да има среща.
      Здравей Армид, на мен картите ми говорят друго, а именно, че има нещо, което не ти е известно, нещо което не знаеш, пазена тайна-Крал Чаши + 4 Пентакли.
      Асо Пентакли може да има функцията на голям аркан, но си е малък аркан, въпреки силата ѝ, затова тук според мен, това което си цитирала Мона, не се отнася за тази конструкция.
      Всъщност мисля, че тя пази нещо дълбоко в нея, ревниво го пази и затова си намира оправдания и отлага.
    • Ново

Ас пентакли нали може да е непробиваема стена, огромна защита и няма пречупване. Напълно метафорично казано, цитирам Мона, естествено.

Тази яко се е затворила в себе си,но и не допуска много до себе си.
      Честно казано с тоя Крал си мисля за лудост даже, въпреки че може и да се терапевтира вътрешно, в себе си, просто да е потънала в себе си.
      Друго което ми хрумна беше дали ти е истинска приятелка, аз не харесвам дворцовите чаши,освен ако не говорим за някакво "духовно извисяване" и "лечение", път към себе си. ?(

Сигурно не ти помогнах много,но исках да предложа моите 2 стотинки :D
    • Ново

Не знам, по-скоро си мисля, че може да е обидена от нещо (знам ли от какво). 3 пъти я каня по различни поводи, не просто така да пием кафе, 3 пъти намира причина (винаги супер нескопосано ми изглежда обяснението й). Да речем, че й идвам твърде хард с някои мои схващания за света и живота. Няма да ме заболи далака, че не ми уважава поканата, ама се чудех кво пък толкова се прави на ощипана.
    • Ново

Armid написа:

Не знам, по-скоро си мисля, че може да е обидена от нещо (знам ли от какво). 3 пъти я каня по различни поводи, не просто така да пием кафе, 3 пъти намира причина (винаги супер нескопосано ми изглежда обяснението й). Да речем, че й идвам твърде хард с някои мои схващания за света и живота. Няма да ме заболи далака, че не ми уважава поканата, ама се чудех кво пък толкова се прави на ощипана.

На тази жена правила ли си й услуги често преди?
      По 4 пентакли имам чувството, че не намира за полезно да излиза с теб, взела е каквото й е нужно.

Armid написа:

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.