Таро Конструкции VI

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ще се изнесе ли от жилището? (за мъж)

Рицар жезъл - Кралица меч - 4 чаши

Рицарят говори за смяна на място на живеене, а 4 чаши показват, че изпитва досада и отегчение. Кралицата обаче в средата е толкова женска карта, че някак не я връзвам с въпроса. Но все пак точно заради нея си мисля, че няма да се изнесе.
  • ljubavi написа:

Ще се изнесе ли от жилището? (за мъж)

Рицарят говори за смяна на място на живеене, а 4 чаши показват, че изпитва досада и отегчение. Кралицата обаче в средата е толкова женска карта, че някак не я връзвам с въпроса. Но все пак точно заради нея си мисля, че няма да се изнесе.
    Няма да се изнесе заради Рицаря жезли на първа - нестабилна основа. Даже и не мисли.
    А дори мисля, че тук става въпрос за жената май, по Кралица меч, нейните желания, но действия има ли?
    Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
    La vie en rose
  • Armid написа:

ljubavi написа:

Ще се изнесе ли от жилището? (за мъж)

Няма да се изнесе заради Рицаря жезли на първа - нестабилна основа. Даже и не мисли.А дори мисля, че тук става въпрос за жената май, по Кралица меч, нейните желания, но действия има ли?
    Не. Само разговори по темата. Затова и смятам, че само разговорите ще си останат.
  • Ще ми пише ли тази вечер?
    3 пентакли Дяволът Слънцето
    Няма смисъл да стоя на телефона и да чакам явно.Дяволът и Слънцето са ми се падали в комбинация и преди и въпреки всички условия нещото да се случи,то не стана.
  • Ще отида ли това лято да работя на морето?
    6 пентакли / крал меч / слънце
    Шестицата - много ми се иска, но слънцето на трета - няма да стане. Кралят - нещо важно и сериозно ще се случи и ще ми попречи и няма да стане.
  • ljubavi написа:

Ще отида ли това лято да работя на морето?

Шестицата - много ми се иска, но слънцето на трета - няма да стане. Кралят - нещо важно и сериозно ще се случи и ще ми попречи и няма да стане.
    Според мен пък може би ще се намери по-добра алтернатива и ще вземеш ти решение да не работиш на морето. Независимо,че много ти се иска,ще вземеш по-рационалното решение. Шестицата за мен е появата на добрата възможност,а Кралят решава да я вземе,вместо да бъде заслепен от Слънцето-голямото ти желание.
  • Човек Х има ли сексуално влечение към дадена жена?
    5 пентакли Кралица чаши Император
    По 5 пентакли,за която и тук е писано,че значи мислене за питащия и Кралицата чаши,смятам че Х има желание.Ама с тоя Император на края няма да стане нищо,това е контрол над себе си.Един вид казал си е ,че не може,забранено е.Кажете вие.
  • I Will Survive написа:

Човек Х има ли сексуално влечение към дадена жена?5 пентакли Кралица чаши Император
    По 5 пентакли,за която и тук е писано,че значи мислене за питащия и Кралицата чаши,смятам че Х има желание.Ама с тоя Император на края няма да стане нищо,това е контрол над себе си.Един вид казал си е ,че не може,забранено е.Кажете вие.
    По тези карти не смятам, че има, каквото и да било влечение по нея определено.
  • ljubavi написа:

Според мен картите са буквални и ти казват Да. Ще ти се даде, най-вероятно ще работиш за такъв човек (като този крал) или ти си твърдо решена да го направиш и Слънцето като символ на лятото и морето.
  • Sha написа:

ljubavi написа:

Според мен картите са буквални и ти казват Да. Ще ти се даде, най-вероятно ще работиш за такъв човек (като този крал) или ти си твърдо решена да го направиш и Слънцето като символ на лятото и морето.
    Този форум, освен основната си дейност и замисъл, е и едно училище за живота...
    Не е единствен случая, при който виждам комбинация, искам да коментирам и тълкувам по определен начин, но виждам, че вече един или повече души са изказали противоположни мнения на моето и макар, че не съм съгласна с тях, не казвам мнението си от липса на увереност. След това, някой, от когото само съм се учила, изказва същото мнение или подобно на моето.
    Когато започнах с картите един от блоговете, от който се учех, беше този на Sha (благодаря, за което!) Та, напоследък се улавям в такива случаи и искам да кажа на всеки, който не се чувства уверен в себе си или знанията си, да бъде по-смел. :)

Та... щях да тълкувам по-скоро в следната посока ... Видях картите, сякаш някой ще ти подаде ръка, което ще разплете някаква сложна ситуация или просто ситуацията, в която си в момента - вероятно на неведение или неяснота и ще имаш работата.
  • Silver Light написа:

Sha написа:

ljubavi написа:

Според мен картите са буквални и ти казват Да. Ще ти се даде, най-вероятно ще работиш за такъв човек (като този крал) или ти си твърдо решена да го направиш и Слънцето като символ на лятото

Този форум, освен основната си дейност и замисъл, е и едно училище за живота...

Не е единствен случая, при който виждам комбинация, искам да коментирам и тълкувам по определен начин, но виждам, че вече един или повече души са изказали противоположни мнения на моето и макар, че не съм съгласна с тях, не казвам мнението си от липса на увереност. След това, някой, от когото само съм се учила, изказва същото мнение или подобно на моето.
    Когато започнах с картите един от блоговете, от който се учех, беше този на Sha (благодаря, за което!) Та, напоследък се улавям в такива случаи и искам да кажа на всеки, който не се чувства уверен в себе си или знанията си, да бъде по-смел. :)

Та... щях да тълкувам по-скоро в следната посока ... Видях картите, сякаш някой ще ти подаде ръка, което ще разплете някаква сложна ситуация или просто ситуацията, в която си в момента - вероятно на неведение или неяснота и ще имаш работата.

Не би ми хрумнало, че картите биха могли да бъдат толкова буквални "Слънцето - символ на лятото".

Аз също много често си мисля нещо, но като видя нещо коренно различно от моите мисли и се отказвам. Но наистина е много голям опит.
  • Какво е отношението на човек към жена?

2 меча+ Асо чаши+ Император

Мисля, че има прилив на емоции по асо чаши,тази жена не му е безразлична, но е във вътрешна борба по 2 меча. Поради някаква причина човекът овладява всичко това по императорът, с цел да запази сигурността си. Смята, че ако покаже емоциите си, ще си навлече проблеми. И излъчва безразличие.

Има ли различни, от приятелски чувства този човек към същата жена?

Кулата + 2 жезли + 9 пентакли

Може да е завъртяла леко главата му, по кулата + 2 жезли. По някакъв начин е нарушила комфорта му. Но 9 пентакли са по-силни, тоест за него удобството му в личен план е по-важно.
  • Silver Light написа:

Sha написа:

ljubavi написа:

Този форум, освен основната си дейност и замисъл, е и едно училище за живота...Не е единствен случая, при който виждам комбинация, искам да коментирам и тълкувам по определен начин, но виждам, че вече един или повече души са изказали противоположни мнения на моето и макар, че не съм съгласна с тях, не казвам мнението си от липса на увереност. След това, някой, от когото само съм се учила, изказва същото мнение или подобно на моето.

Момичета, аз не съм 100% сигурна :saint: Просто ми се е случвало, картите да показват съвсем буквални неща, а тук имаме много силни карти преди Слънцето - и 6 Пентакъла и краля Меч.
    Това беше най-силното ми впечатление за тази комбинация. ^^
  • Sha написа:

Silver Light написа:

Sha написа:

ljubavi написа:

Този форум, освен основната си дейност и замисъл, е и едно училище за живота...Не е единствен случая, при който виждам комбинация, искам да коментирам и тълкувам по определен начин, но виждам, че вече един или повече души са изказали противоположни мнения на моето и макар, че не съм съгласна с тях, не казвам мнението си от липса на увереност. След това, някой, от когото само съм се учила, изказва същото мнение или подобно на моето.Когато започнах с картите един от блоговете, от който се учех, беше този на Sha (благодаря, за което!) Та, напоследък се улавям в такива случаи и искам да кажа на всеки, който не се чувства уверен в себе си или знанията си, да бъде по-смел. :)

Момичета, аз не съм 100% сигурна :saint: Просто ми се е случвало, картите да показват съвсем буквални неща, а тук имаме много силни карти преди Слънцето - и 6 Пентакъла и краля Меч. Това беше най-силното ми впечатление за тази комбинация. ^^
    След два месеца ще разберем.
  • I Will Survive написа:

Човек Х има ли сексуално влечение към дадена жена?
    На този май няма да му стане пишката, дори да има възможност :D
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • От известно време следя биткоина, но сякаш не съм чак такъв авантюрист. И реших да питам и Таро.
    1. Ще се утвърди ли като валута в по-голямата част от света? - Паж жезли - Справедливост - 2 жезли - Паж жезли е слабак, но пък може да е вестител на някакви новини, по които ще бъде Отсъдено, изобщо ще има нещо/ някой, което ще се окаже фактор по този въпрос. и 2-те жезли на края може би са избирането на едното от двете, взимането на вестта като фактор под внимание.
    2. Ще увеличи ли стойността си биткоина до 1г? 10ж - Обесен -Кулата - сякаш 10 жезли са големите надежди, които му се възлагат. Обесен+Кулата - една бавна и една от най-бързите големи аркани. Кулата все пак е разрушаване на стереотипите, а биткоина е точно обратното на стереотип, то е новото. Може ли да бъде точно това - да разруши сегашната структура - да преобърне света на Обесения, който показва една голяма време рамка - и ако да - може ли след това да се наложи?
    Изобщо интересна ми е тази конструкция, ако някой има по-различен поглед върху нея, нека да го сподели.
    Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
    La vie en rose
  • curi0us написа:

I Will Survive написа:

Човек Х има ли сексуално влечение към дадена жена?
    На този май няма да му стане пишката, дори да има възможност :D
    Муахахаха :D
    Сега сериозно,кои карти ни навеждат на мисълта за проблеми в тази област?
  • Ще си задам въпроса тук,пък ако Мона или друг прецени нека преместят.
    Х има ли проблем с ерекцията?
    Рицар чаши 10 чаши Умереност

Не мисля,че има проблем.Очаквах я Обесен,я мечове.Падат му се съвсем нормални карти.

Сега обаче разлистих тефтерО и съм писала : " наличието на Умереността между чаши,тя крещи вече " .Между чаши задължително условие ли е?
  • Мисля, че не става въпрос за проблем с ерекцията като такъв. По-скоро имаме предвид, че мъжът не е привлечен към жената сексуално и не гледа на нея като на сексуален обект по никакъв начин.
    Аз лично мисля, че всичко се развива само в главата и мечтите на тази жена.

(Много мразя като казвам такива неща... Вярвам, че всичко в живота тече и се развива и не обичам абсолютната категоричност, но понякога си трябва :D)