Таро Конструкции VI

• curi0us написа:

Въпросче, Справедливостта и Кралица жезли не е ли разправяне с рода? Ама на едно друго ниво, не физически да се караш с тях, по-скоро да се прекъснат някои родови връзки, травми и т.н. Например с майката.

Такава мощна комбинация като на Калика не съм имала, но Справедливост и долепената Кралица, определено.
    Sorry if I'm projecting x
    Кюриъс, вярно е това, което пишеш (аз не се сетих, а въпросът има връзка с това). Има в цялата история една кралица майка, която дирижира нещата - може би от там ще стартират промените.
  • Какво изпитва М. към С. ?

1.Паж Пентакли 2.Асо Чаши 3.Паж Жезли

1.Приземяване 2.Отлагане 3.Оплождане на духа

Една вметка - нямат любовни взаимотношения - само приятели са и то доста близки,но тя ме пита защото има разни съмнения.

Смятам,че я вижда като доста отговорен човек. Повечето отношения са били около училището.Асо чаши в средата ми се вижда притиснато между двата Пажа ... Друго ,което ми прави впечатление е че и двете дворцови карти са от един ранг-Паж . Така - Асото е емоции ,които са по някакъв начин неясни за него ? Паж Жезли го виждам като доброто общуване между тях , доста добри приятели са и си споделят всичко .

За пръв път ми се пада такава комбинация. Интересно ми е какво мислите и Вие? А дали е възможно да има някакви трепети към нея ,които да си стоят там прикрити от чувството за приятелство и уважението към нея ? Хелп !!
  • moonlover написа:

Какво изпитва М. към С. ?

Една вметка - нямат любовни взаимотношения - само приятели са и то доста близки,но тя ме пита защото има разни съмнения.

Смятам,че я вижда като доста отговорен човек. Повечето отношения са били около училището.Асо чаши в средата ми се вижда притиснато между двата Пажа ... Друго ,което ми прави впечатление е че и двете дворцови карти са от един ранг-Паж . Така - Асото е емоции ,които са по някакъв начин неясни за него ? Паж Жезли го виждам като доброто общуване между тях , доста добри приятели са и си споделят всичко .

За пръв път ми се пада такава комбинация. Интересно ми е какво мислите и Вие? А дали е възможно да има някакви трепети към нея ,които да си стоят там прикрити от чувството за приятелство и уважението към нея ? Хелп !!
    Картите са категорични, че има не само приятелски, но и надвишаващи приятелството, чувства. Картите са показателни, дори има и известна доза ревност спрямо останалите й приятелства, това се вижда по Паж пентакли и Паж жезли. Не споменавам тук за Ас чаши защото той е свързващото звено - несигурност/отлагане/забавяне. По това може да се съди, че човекът е колеблив/несигурен в отсрещната страна и като повечето мъже, иска сигурност, т.е. рибата да е вече на въдицата, което може да се окаже проблем впоследствие.

Независимо как ще се развият нещата, е добре да се обърне внимание на факта, че човекът е избухлив, ревнив и като цяло, обича да проверява и да подлага на проверка всичко, което може да развали манджата. Пресолява.
    Въпреки всичко, само от тези бързи и променящи се карти, не може да се направи велик извод за някакво развитие. Трябва да се следи ситуацията в движение, т.е. всичко е процес.
    Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
  • Mona написа:

moonlover написа:

Какво изпитва М. към С. ?

Картите са категорични, че има не само приятелски, но и надвишаващи приятелството, чувства. Картите са показателни, дори има и известна доза ревност спрямо останалите й приятелства, това се вижда по Паж пентакли и Паж жезли. Не споменавам тук за Ас чаши защото той е свързващото звено - несигурност/отлагане/забавяне. По това може да се съди, че човекът е колеблив/несигурен в отсрещната страна и като повечето мъже, иска сигурност, т.е. рибата да е вече на въдицата, което може да се окаже проблем впоследствие.
    Независимо как ще се развият нещата, е добре да се обърне внимание на факта, че човекът е избухлив, ревнив и като цяло, обича да проверява и да подлага на проверка всичко, което може да развали манджата. Пресолява.
    Въпреки всичко, само от тези бързи и променящи се карти, не може да се направи велик извод за някакво развитие. Трябва да се следи ситуацията в движение, т.е. всичко е процес.
    Направо в 10та ... тя тъкмо ми казва,че почва да й задава разни въпроси "защо ще излизаш с този" и т.н. и това я е подтикнало да пита дали няма нещо друго. Като цяло не би трябвало така да се чувства защото си има приятелка от няколко месеца. Докато с това момиче са като "брат и сестра" уж.
    Благодаря ти много за включването.Със сигурност ще наблюдавам ситуацията.
  • 8 меча - Звезда / Усмиряване - Висша жрица/Девица
    Като ми излязат такива карти и съм в ступор, без значение въпроса. Голяма драма. Какво виждате вие?
    • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
  • Рядко има конструкции, които ме озадачават, но днес се появи такава.
    Попитах картите дали онова, което съм видяла и ми е помогнало с реални действия, наистина съществува (малко странен въпрос, признавам, но беше неизбежен). Да каже човек, че не съм запозната с езотеричните закони или парадгими, е малко не на място, защото е точно обратното, но очевидно се сблъсках с тотално различни обекти/образи, с които не знаех, че имам отношение, а реално имам.

Картите са:

Влюбените, Ас меча, 5 меча
    като изпаднаха Звездата с Рицар пентакли, по време на самото питане

Нищо драматично няма в картите на пръв поглед, нищо, което да упоменава за случилото се или за обекта, за когото питам, с изкл. на Звездата и Рицаря пентакли.
    Останалите карти са като някакво есенно поле с окалян път, по който върви някой и се чуди кога най-после ще има неблатиста земя, гора или поне някакъв хоризонт със селище и димящи комини в студената зима.
    Голям ситуационен аркан, придружен от 2 карти боя меча. Едната от които - по средата и без структуриращо значение. Третата - избесняла карта, твърде човешка.
    Остават двете - Звезда и Рицар пентакли, Спасителят от Небесата, безотказен в помощта си.

Но, винаги ли когато облаците се сгъстят толкова егоистично, Орелът ще дойде?!
    Не ми се вярва да е толкова елементарно, че и лесно. Няма как да е, не и на този план на битието.

Non lo so.

Ще се радвам на идеи, колкото и да са нетипични и странни.
    Понякога и аз забивам, май ми е за първи път.
    Беше време, чаках това 20 години.
  • Mona написа:

Рядко има конструкции, които ме озадачават, но днес се появи такава.
    Попитах картите дали онова, което съм видяла и ми е помогнало с реални действия, наистина съществува (малко странен въпрос, признавам, но беше неизбежен). Да каже човек, че не съм запозната с езотеричните закони или парадгими, е малко не на място, защото е точно обратното, но очевидно се сблъсках с тотално различни обекти/образи, с които не знаех, че имам отношение, а реално имам.

Картите са:

Нищо драматично няма в картите на пръв поглед, нищо, което да упоменава за случилото се или за обекта, за когото питам, с изкл. на Звездата и Рицаря пентакли.
    Останалите карти са като някакво есенно поле с окалян път, по който върви някой и се чуди кога най-после ще има неблатиста земя, гора или поне някакъв хоризонт със селище и димящи комини в студената зима.
    Голям ситуационен аркан, придружен от 2 карти боя меча. Едната от които - по средата и без структуриращо значение. Третата - избесняла карта, твърде човешка.
    Остават двете - Звезда и Рицар пентакли, Спасителят от Небесата, безотказен в помощта си.

Не ми се вярва да е толкова елементарно, че и лесно. Няма как да е, не и на този план на битието.

Non lo so.

Май "налучквам" нещо - там имаше тайни, които ме беше страх да приема.
    5 меча - полето след битката, нищо не е останало и за теб, не само, че врагът ти е победен.

НО и този анализ е тъп.
  • Каква ирония?
    Прозрях каква е истината.

По типичния си ужасяващ начин, Таро посочиха не онова, за което питам, а посочиха мене - двата свята, единият в ситуацията на 5 меча, а другият - Звездата с Рицаря пентакли.

И какво ми отговориха картите?
    Да, страданието е реално и носи твоето име, защото ако него го няма, няма да има и обект, който да се ОТЗОВЕ. Големият аркан в началото играе отключваща роля - завесата се вдига, за да се види по-добре бойното поле. Точка от вселената, обект, измерен с лазерна прецизност и логистика.
    Онова за което питам кое е, всъщност съм аз. Не успявам добре да се видя отстрани, както през погледа на онова, за което питам. И което вече ме е видяло.
    Това е. И звучи като в антиутопичен роман.
    Наистина живеем в мултивеселени.
  • Здравейте. Отдавна не бях теглило на себе си и съответно нямах проблем да ги тълкувам за другите. Но вчера ме потърси мъжът, когото преди около два месеца отрязах тотално и реших да не го чакам да се "накани" да е с мен и продължих..."уж"... Писа ми че се е изнесъл и че мисли да се разведе. Съответно аз някак не вярвам вече че е възможно и тегли карти.
    Дали тона че се е изнесъл е окончателно?
    7 пентакли/ Луна/ 5 пентакли
    Със сигурност картите показват цялата бавна и мудна ситуация...това че много бавно се е решил, показват и многото семейни проблеми които имат и са имали по 5 пентакли. И сега тая Луна, която за мен е много противоречива. Рядко ми се е падала и не съм много убедена доколко е хубава. Според мен по-скоро показва неговите страхове в момента какво да прави. И все си мисля, че не ми дава много голяма надежда, че това е окончателното му решение и няма да се върне назад.
  • ljubavi написа:

Здравейте. Отдавна не бях теглило на себе си и съответно нямах проблем да ги тълкувам за другите. Но вчера ме потърси мъжът, когото преди около два месеца отрязах тотално и реших да не го чакам да се "накани" да е с мен и продължих..."уж"... Писа ми че се е изнесъл и че мисли да се разведе. Съответно аз някак не вярвам вече че е възможно и тегли карти.
    Със сигурност картите показват цялата бавна и мудна ситуация...това че много бавно се е решил, показват и многото семейни проблеми които имат и са имали по 5 пентакли. И сега тая Луна, която за мен е много противоречива. Рядко ми се е падала и не съм много убедена доколко е хубава. Според мен по-скоро показва неговите страхове в момента какво да прави. И все си мисля, че не ми дава много голяма надежда, че това е окончателното му решение и няма да се върне назад.
    Сподели, ако не е тайна каква е твоето финансово положение и неговото, ако знаеш.
  • Mona написа:

ljubavi написа:

Здравейте. Отдавна не бях теглило на себе си и съответно нямах проблем да ги тълкувам за другите. Но вчера ме потърси мъжът, когото преди около два месеца отрязах тотално и реших да не го чакам да се "накани" да е с мен и продължих..."уж"... Писа ми че се е изнесъл и че мисли да се разведе. Съответно аз някак не вярвам вече че е възможно и тегли карти.
    Сподели, ако не е тайна каква е твоето финансово положение и неговото, ако знаеш.
    Той има собствен бизнес. Добре е финансово. Аз съм учителка. Но мисля че също съм добре финансово за моите си стандарти.
  • ljubavi написа:

Mona написа:

ljubavi написа:

Той има собствен бизнес. Добре е финансово. Аз съм учителка. Но мисля че също съм добре финансово за моите си стандарти.
    Питам неслучайно, как му се развива бизнеса през последните 4/3 месеца, наясно ли си?
  • Mona написа:

ljubavi написа:

Питам неслучайно, как му се развива бизнеса през последните 4/3 месеца, наясно ли си?
    Той има камион, но нещо се върна да вози за бившия си шеф преди няколко месеца(около 3-4 даже) а неговия камион друг да го кара.... някакви врътки направиха и към момента вози за стария си шеф и чака шофьор за неговия.
  • ljubavi написа:

Mona написа:

ljubavi написа:

Той има камион, но нещо се върна да вози за бившия си шеф преди няколко месеца(около 3-4 даже) а неговия камион друг да го кара.... някакви врътки направиха и към момента вози за стария си шеф и чака шофьор за неговия.
    Последно: пишеш, че си го отрязала преди два месеца, а имаш информация - информацията съвсем прясна ли или е стара.
    Какво се е случило през тези два месеца?

Т.е. искам да разбера, ти през това време откъсна ли се или продължи да мислиш за него. Да се интересуваш от него. Има нещо, което не казваш, не си и длъжна де, но днес имам отворени сетива и доста неща виждам и то доста ясно.
  • Mona написа:

ljubavi написа:

Mona написа:

ljubavi написа:

Последно: пишеш, че си го отрязала преди два месеца, а имаш информация - информацията съвсем прясна ли или е стара.Какво се е случило през тези два месеца?

Т.е. искам да разбера, ти през това време откъсна ли се или продължи да мислиш за него. Да се интересуваш от него. Има нещо, което не казваш, не си и длъжна де, но днес имам отворени сетива и доста неща виждам и то доста ясно.
    Да. Откъснах се, но няколко пъти се срещахме абсолютно случайно и той почваше да ме търси,а аз се опитвах да се отдръпна и да не се поддавам. Пишех с други само и само да не го мисля, но не че ми се получаваше кой знае колко успешно. Просто явно психически не мога да се откажа от него, макар да знам, Че е безсмислено. Затова и това изнасяне сега не ме кара да вярвам, че е окончателно.
  • ljubavi написа:

Mona написа:

ljubavi написа:

Mona написа:

ljubavi написа:

Последно: пишеш, че си го отрязала преди два месеца, а имаш информация - информацията съвсем прясна ли или е стара.Какво се е случило през тези два месеца?
    Да. Откъснах се, но няколко пъти се срещахме абсолютно случайно и той почваше да ме търси,а аз се опитвах да се отдръпна и да не се поддавам. Пишех с други само и само да не го мисля, но не че ми се получаваше кой знае колко успешно. Просто явно психически не мога да се откажа от него, макар да знам, Че е безсмислено. Затова и това изнасяне сега не ме кара да вярвам, че е окончателно.
    Добре.
    Този мъж ще се разведе. Но не сега и веднага.

Рицар пентакли, Сраведливостта, Крал пентакли

Реших да те подпомогна.

3 пентакли, Папата, 9 пентакли
  • Мнооооого ти благодаря.Наистина много.
    Мен ме терзае обаче дали аз ще го дочакам тоя ден, в който той ще се разведе, или ще се откажа.
    Още веднъж ти благодаря от сърце.
  • ljubavi написа:

Мнооооого ти благодаря.Наистина много.
    Мен ме терзае обаче дали аз ще го дочакам тоя ден, в който той ще се разведе, или ще се откажа.
    Още веднъж ти благодаря от сърце.
    Всеки решава какво да прави с остатъците от сърцето си.
    :)
  • Mona написа:

Рядко има конструкции, които ме озадачават, но днес се появи такава.

Картите са:

Non lo so.

Позволих си и аз да изтегля карти на твоя въпрос, дано нямаш против ☺. Императрицата, Звездата, Висшата Жрица. Няма как да не ми направи впечатление повторението на Звездата. Друго, което забелязвам е, че всичките карти са условно женски (липсва само Луната за допълнение). Не знам, дали това е от значение и дали три големи аркана носят някакво послание. Усещането ми е за един далечен, непознат свят, различен от човешкото битие.