Таро Конструкции VI

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Една трудна комбинация от мен ...въпросът е какви чувства изпитва към мен Х

6 ЖЕЗЛИ МАГ ДЯВОЛ
    Мона е писала в темата за големите аркани ,че както Дяволът не можел без Мага,така и Магът не можел без Дявола ,а аз не мога да разбера какво точно е имала в превид........... ?(
  • Що за човек е Х. ? Рядко имам щастието да срещна хора като него, възхищавам му се искрено. Картите са силни (според мен) - обърнат Крал жезли, Асо пентакли, Магът. Изключителна вътрешна сила и харизма. Това, което не разбирам е обърнатия Крал жезли - защо е обърнат?
  • julia написа:

Една трудна комбинация от мен ...въпросът е какви чувства изпитва към мен Х

6 ЖЕЗЛИ МАГ ДЯВОЛ
    Мона е писала в темата за големите аркани ,че както Дяволът не можел без Мага,така и Магът не можел без Дявола ,а аз не мога да разбера какво точно е имала в превид........... ?(
    Магът и Дяволът нямат общо с чувства към мъж или към жена, тук (онова, което съм визирала) бекграундът е съвсем различен.
  • julia написа:

Една трудна комбинация от мен ...въпросът е какви чувства изпитва към мен Х

6 ЖЕЗЛИ МАГ ДЯВОЛ
    Преди години имах повтаряща се комбинация - почти същата, само че вместо Магът, присъстваше Колесницата. Властови битки, битки на еготата - така бих описала всичко :) . И проблемна комуникация (никой не иска да се вслуша в другия), пак поради същите причини.
  • Kalika написа:

Що за човек е Х. ? Рядко имам щастието да срещна хора като него, възхищавам му се искрено. Картите са силни (според мен) - обърнат Крал жезли, Асо пентакли, Магът. Изключителна вътрешна сила и харизма. Това, което не разбирам е обърнатия Крал жезли - защо е обърнат?
    Аз не бих му се възхищавала, никак даже.
    Това е един неуспял маг. Във всяко едно отношение.

Сега изпитва затруднения и го е споменал.

....
  • Mona написа:

Kalika написа:

Що за човек е Х. ? Рядко имам щастието да срещна хора като него, възхищавам му се искрено. Картите са силни (според мен) - обърнат Крал жезли, Асо пентакли, Магът. Изключителна вътрешна сила и харизма. Това, което не разбирам е обърнатия Крал жезли - защо е обърнат?
    Аз не бих му се възхищавала, никак даже.Това е един неуспял маг. Във всяко едно отношение.

....
    Той си има кауза, която е отвъд личното и за която се бори. Доколко е правилна и доколко ще успее - не знам. Не е искал нищо от мен, но аз научих някои неща от него.
  • Какво е мнението на жена Х. за жена У.?

Рицар мечове

10 пентакли, 10 жезли, 3 жезли обърната

Какво е У. за жената Х.?

Кулата об.

Звезда, Кралица чаши, Императрица

Жената Х. просто не разбира добре жената У. Все едно са от различни вселени.
    Нали знаете, как един път, говорите нещо на някого, и той уж ви е разбрал, ама не ви е разбрал и е много фрустриращо.
    Просто няма допирна точка.
    Даже си мисля, че Х. може би се плаши от У.

Мъчно я разбира, и съответно се плаши от нея, да не би да е опасна или подмолна, въпреки че това са страхове на Х, а не непременно реалността.
    Не се разбират просто. Много въображение стои между тях. Не се вижда истината.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Х (мъж) ще остане ли в този град?
    Крал меча, 10 пентакли, 6 пентакли

Първоначалният устрем да започне отначало (Крал меч) е отминал. Сега търси финансова стабилност. Мисля, че ще остане, но пак питах:

Х ще напусне ли града?
    4 жезли, Кралица жезли, 8 жезли

Не виждам мъжка фигура тук - само ю Кралицата жезли, която е припряна и импулсивна, вероятно близка приятелка - ако беше от семейството, ми се струва, че щеше да е Императрица или Кралица пентакли. Май жена го притиска да се премести.

Ако Х успее да получи нова работа, вероятно ще остане в града. Ще започне ли Х работата?
    Асо пентакли, Кулата, 3 меча

Е, не виждам как би могъл да я получи
  • Онзи ден един човек ми подари едно нещо. Стана ми много, много странно.

Искам да знам, каква е била причината да го направи?

2 ПЕНТАКЛИ 9 МЕЧА 4 ЧАШИ

Странни карти, за човек който подарява подарък...

Преди време направих нещо като услуга на този човек, затова си мисля, че по 9 меча му е тежало по някакъв начин и просто е искал да се реваншира. По 4 чаши не му е гузна съвестта вече, един вид се е отървал от досадната мисъл, как да ми покаже, че е оценил жеста ми.

Правилно ли съм се насочила според вас, или си нагласям картите понеже познавам човека?
  • Mona написа:

Kalika написа:

Аз не бих му се възхищавала, никак даже.Това е един неуспял маг. Във всяко едно отношение.

....
    Оказа се права за пореден път. Аз не вярвах или по-скоро - не исках да повярвам.
  • curi0us написа:

Какъв човек е Г.Т.? Може ли да му се има доверие?
    Става дума за човек, който има желание да пренощува в нас. [...] Чрез платформа couchsurfing. Аз се колебая.
    Изпада 2 пъти Паж меча.

Пак се пръсна цяла комбинация - 4 меча, Жрица, Крал пентакли

Отговор:
    Паж меча, 9 пентакли, Император

Може би е добре да се въздържа от това да го host-на у нас.
    Обаче не се въздържах и го host-нах. Сама си направих лайнце и за 2-3 дена си направих нерви като за месец напред, хахаха.

Ебаси нервите, ебаси мискомуникацията, ебаси НИКАКВОТО напасване на характери и дори динамика на поведение и отношение към живота. Все нещо не сме се разбрали. Аз говоря english по-добре от него, и всякакви такива неща. Говорим си, ама никак не се интересуваме от това, което има другия да каже, все едно говорим на стена. Много е потискащо.

Много сконфузно, неприятно, почти през цялото време. Като цяло едва го трая, утре заминава, не можем да се напаснем нещо и да ми стане поне малко симпатичен. Опитва се да ме сваля от време на време, но в рамките на поносимото.

Човекът иначе не е обрал нищо от нас, държи се нормално; Ала не помага хич в нас.

Особен човек, постоянно изглежда тъжен.

Коментирали сме с Мона за някои неща - той е в БГ по причина, по която не казва, лъже за какво е тук. По картите може да се види загатване, иначе е теглена и друга комбинация от wolfy - 3 пентакли, Кралица жезли; не помня цялата;

И наистина е много объркан и има разни неща и по семейството, по корените.

Кат' цяло да, при изпадащ Паж меча за такъв тип въпроси... хора, въздържайте се :D
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Mona написа:

Би било добре някой да хвърли карти за причината за масовото убийство в Нови Искър от вчера. Рядко има подобни случаи.
    Каква е причината? 7 жезли - 6 меча - Ас жезли обърнат
    Кой е убиецът - Крал пентакли обърнат - Справедливост /Съдията - 5 жезли обърнати

Тези жезли ми говорят, че на някой му е прекипяло, не е успял да се овладее. Някаква нечестна сделка, интриги, подвеждане, някой на някого нещо е обещал, но не е спазил обещанието си. Сякаш не е било подготвяно предварително, въпреки, че така четох. Крал пентакли обърнат ако описва убиеца е безскрупулен човек, алчен, възможно е да става въпрос за пари в мотива за убийство. Също така Крал пентакли обърнат е комплексар и е твърде възможно да се изживява като Съдията, като този който раздава правосъдието.
    Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
    La vie en rose
  • Бившият приятел на Кети ли е отговорникът за убийството? - излезе нова, че Кети, която е открита в кладенец, е имала връзка преди Неделчо, с някакъв бивш затворник

Изпадат Слънце, 7 чаши

3 меча, Глупак, 7 пентакли

Това убийство сякаш отдавна е мислено като такова.
    От друга страна, може би е просто "импулсивна" постъпка, разумът е "отрязан" по 3 меча, като преход имаме Глупакът - пълна ирационалност, а всичко това завършва в 7 пентакли - станалото, станало. Човекът може и да съжалява вече, но просто е нямало как. Убил е един, "наложило" му се е да убие и другите хора в къщата, за да няма свидетели. Само не знам какво си е мислил тоя убиец...

Чудех се, знаейки, че жената е ходила с бивш затворник, дали това не е убийство от ревност. Затворникът да е убил Неделчо от ревност, а нея да я е хвърлил в кладенец. Останалите членове да са били просто ... убити някак, защото са го видели или нещо в този дух.

Ужасен казус наистина.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Понеже се появиха из медиите мнения, че убиецът е сред убитите, т.е. самоубил се е, питах дали е жив: 9 меча - 8 жезли обърнати - 3 пентакли - ами според мен си е жив, укрива се и подготвя алибито си. Така си мисля.
    Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
    La vie en rose
  • Armid написа:

Понеже се появиха из медиите мнения, че убиецът е сред убитите, т.е. самоубил се е, питах дали е жив: 9 меча - 8 жезли обърнати - 3 пентакли - ами според мен си е жив, укрива се и подготвя алибито си. Така си мисля.
    Моите карти говорят за родствена връзка - Паж жезли (почти роднинска), която се върти около дете/млад човек/. Това е на въпрос какъв е генезисът на убийствата. Виждайки впоследствие профила на убиеца, стигам до извода, че целта е била дъщерята на първата убита, а не любовните им отношения, доколкото изобщо са били любовни.

Това е от едната страна, от страната на социопатното поведение на заподозрения. Няма да навлизам изобщо в конспиративни теории, каквито всички българи вече сътвориха, защото този случай е брутално примитивен и просташки. Бих акцентирала върху поведението на майката, на жената, защото подобно поведение се наблюдава в повечето български жени: жени без самочувствие, с жени с налудно поведение, хора, които изобщо не могат да предвидят последствията от действията си, само и само да получат одобрение от който и да е мъж. Истината за нашето общество и за интелектуалното ни ниво е брутална.

Този частен случай е умален вариант на цялото ни общество.