Таро Конструкции VI

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• На мъж ще бъде ли разрешено да извърши нещо (действието е регламентирано, той търси вратичка в закона, за да заобиколи препятствие, но ако има въобще такава възможност, то трябва да бъде взето нарочно решение, чрез гласуване от ръководен орган)?
    5 чаши, Страшен съд, 6 пентакли

Много негативни емоции - по 5 чаши + Страшен съд, приема случващото се драматично - като край на света, но по 6 пентакли мисля, че ще получи разрешение.
  • Moon написа:

Kalistro написа:

Момичета, в понеделник трябва да подам документи до една комисия. Целта е да получа разрешение за нещо. Мислех да получа такова разрешение от друг град, но поради ред обстоятелства и информация за утежнена процедура, избрах да кандидатствам тук. Въпросът е как ще премине процедурата (в крайна сметка ще разрешат ли)?

Рицар меч, 10 жезли, 6 чаши

Май аз съм наострения до краен предел рицар, който се е натоварил до границата на поносимост (Рицар меч +10 жезли). По 6 чаши - не само, че ще получа разрешение, ами и ще стане някак свойски, по роднински, едва ли не. Какво мислите?
    Ако въпросът е бил "Как ще премине процедурата?",аз бих казала,че ще е тежичка,на теб очевидно доста ти е писнало,губиш търпение,войнствено настроена си,нащрек и ти е свръх,това е границата на възможностите ти.Готова си да не се даваш лесно,въпреки това.С 6-цата чаши на 3-та,обаче не съм сигурна какъв ще е резултатът...Възможно е да се окаже,че си се настроила така,пък нещата няма да бъдат толкова трудни.А може би ще ти помогне някой стар познат,ще използваш връзки от миналото,опит или ситуации,които ще ти бъдат от полза?
    Давам информация по този въпрос: получих одобрение, не беше лесно да приемат заявлението, наложи се да преправя документите, но след това всичко мина добре.
  • Kalistro написа:

На мъж ще бъде ли разрешено да извърши нещо (действието е регламентирано, той търси вратичка в закона, за да заобиколи препятствие, но ако има въобще такава възможност, то трябва да бъде взето нарочно решение, чрез гласуване от ръководен орган)?

Много негативни емоции - по 5 чаши + Страшен съд, приема случващото се драматично - като край на света, но по 6 пентакли мисля, че ще получи разрешение.
    "На всеки покровител са нужни нуждаещи се". Мисля, че ще получи разрешение, но ще трябва да обещае нещо май, да се нагърби с нещо в замяна.
    • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
  • Какво възспира Х да види и отговори на съобщенията на Y?

Зададох го по различен начин днес, не зная дали има значение, но... може би има, мисля че има...

Защо Х не отговаря на съобщенията на Y?

Получих:

10 мечове - 10 жезли - Слънцето

После попитах, с оставащите карти, дали ще отговори и кога:

Рицар Жезли - 4 пентакли

Като цяло тълкуванието ми е, че този човек е физически и психически пренатоварен в живота си, държи се глупаво и незряло и сякаш дори има нещо мазохистично в него, което му носи удоволствие. Харесва му да се прави на многострадална геновева, а в същото време е като детенцето от Слънцето. За жалост пак не виждам отговора на Защо? Но някак ми говори за психиката му, лабилна и влиятелна на чужите думи.

Относно втория въпрос, за мен е категорично не, има го порива, има го моментното желание, което идва от отсрещната страна (Рицаря), но единственото, което се получава е едно складиране на съобщенията в пощенската кутия, самодоволна усмивка и тишина (4 пентакли).

@Roxelane, тук може би е удобно да обсъдим?

Още веднъж се извинявам за хаотичността, с която пиша по форума... :/

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
  • Попитах Wolfy защо е теглила само две карти вместо 3 на втория си въпрос, та оттам тръгна темата.
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
    — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
  • Armid написа:

Kalistro написа:

На мъж ще бъде ли разрешено да извърши нещо (действието е регламентирано, той търси вратичка в закона, за да заобиколи препятствие, но ако има въобще такава възможност, то трябва да бъде взето нарочно решение, чрез гласуване от ръководен орган)?

"На всеки покровител са нужни нуждаещи се". Мисля, че ще получи разрешение, но ще трябва да обещае нещо май, да се нагърби с нещо в замяна.
    Получил е позитивен отговор на молбата.
  • Ще получи ли копие на документа до края на утрешния ден?
    9 меча, 9 пентакли, обърната 4 жезли

Необоснован страх, но и забавяне - по 9 меча + 9 пентакли. Объркана съм от обърнатата 4 жезли. Според мен подчертава зациклянето, което 9 пентакли загатва. Няма да получи документа в срока, за който се пита.
  • Kalistro написа:

Ще получи ли копие на документа до края на утрешния ден?

Необоснован страх, но и забавяне - по 9 меча + 9 пентакли. Объркана съм от обърнатата 4 жезли. Според мен подчертава зациклянето, което 9 пентакли загатва. Няма да получи документа в срока, за който се пита.
    Ще го получиш, но няма да е утре, което ще ти създаде излишно напрежение.

Аз искам да ви попитам относно следната комбинация на въпрос: Какво се опитва да ми подскаже подсъзнанието ми?

Смърт - Кралица Пентакли - 4 жезли

Разбирам, че трябва да оставя този период в живота си(смъртта), но какво означава Кралицата Пентакли? И във връзка с 4 жезли, значи ли, че проявявам един вид "егоизъм", докато заблуждавам себе си, че съм "добра" и "загрижена"?
    Или да го тълкувам, че след като оставя този период, ще успея да открия доброто в себе си?

Винаги има един начин да тълкуваш нещата, но много често се "подхлъзвам".

• Какво крие И. от А.?
    паж жезли,Глупакът,Рицар чаши
    Първото,което си помислих беше,че нищо не крие от нея,даже с Глупакът+рицар чаши сигурно яко му е завъртяла главата и буквално се чувства като оглупял. :D
    Има ли основания тя да се притеснява в отношенията им?
    рицар пентакли,8 меча,10 пентакли
    Тук ме притесняват тези 8 меча...рицарят е човек,на когото може да се разчита,стабилен и отговорен,но дали пък не се страхува от нещо той?Като цяло рицар пентакли и 10 пентакли е стабилна комбинация и бих казала,че човекът гледа сериозно на нея,не се опитва да я мами или да се преструва,но бих се радвала да ми дадете мнение за 8-те меча тук.
  • Ще се проведе ли утре един професионален разговор?

8 ПЕНТАКЛИ 7 ПЕНТАКЛИ АСО ПЕНТАКЛИ

Как мислите, дали разговорът ще се проведе, по 8 пентакли+ асо пентакли. Един вид толкова се е изчаквало по 7 пентакли, че в един момент ще се каже всичко, което трябва. Асо пентакли ще даде тласъка.

Или напротив, желанието го има по 8 пентакли, но нещата ще продължат да се за циклят по 7 пентакли и асото на последна е като стена?
  • Mona написа:

Само един въпрос: как изобщо е възможно Таро да подскаже какво иска да ти каже подсъзнанието.
    Към мен ли е този въпрос? Не съм си го и помисляла даже, че картите биха ми казали подобно нещо... :) ;)
  • LaVerite написа:

Ще се проведе ли утре един професионален разговор?

Как мислите, дали разговорът ще се проведе, по 8 пентакли+ асо пентакли. Един вид толкова се е изчаквало по 7 пентакли, че в един момент ще се каже всичко, което трябва. Асо пентакли ще даде тласъка.

Или напротив, желанието го има по 8 пентакли, но нещата ще продължат да се за циклят по 7 пентакли и асото на последна е като стена?
    Събрани на едно място само пентакли показват стагнация на ситуацията, Ас пентакли на последна мисля указва стената, с която ще се срещнеш. Дори и да има разговор той няма да доведе до нищо. Все пак, със 7 пентакли мисля, че има надежда за някакво развитие малко по-нататък, още търпение се иска.
  • Mona написа:

Само един въпрос: как изобщо е възможно Таро да подскаже какво иска да ти каже подсъзнанието.
    В смисъл, че усещам, че има нещо, което изспускам и не виждам, а е пред очите ми?

• wolfy написа:

Аз искам да ви попитам относно следната комбинация на въпрос: Какво се опитва да ми подскаже подсъзнанието ми?

Смърт - Кралица Пентакли - 4 жезли

Разбирам, че трябва да оставя този период в живота си(смъртта), но какво означава Кралицата Пентакли? И във връзка с 4 жезли, значи ли, че проявявам един вид "егоизъм", докато заблуждавам себе си, че съм "добра" и "загрижена"?
    Или да го тълкувам, че след като оставя този период, ще успея да открия доброто в себе си?

Винаги има един начин да тълкуваш нещата, но много често се "подхлъзвам".
    Кралица пентакли е горделива и инатлива, но иначе чувствителна жена. Може би проявяваш твърде голям инат, съпротивляваш се на някакви факти, просто защото не ти харесват. Не можеш да ги видиш дори. Но за момента остават нещата така.

Не знам, ама аз имах една комбинация за работа със същата кралица, само че с 3 меча, и се оказа, че през цялото време аз съм се държала неадекватно. Е, при теб не е същата комбинация, имаш накрая друга карта от друг регистър от друга боя и номерация, но все пак исках да споделя и моя опит/виждане за тази кралица.
    Особена е. Може би картите ти казват да правиш повече компромиси.
    Une immense espérance a traversé la terre
    Une immense espérance a traversé ma peur
  • Armid написа:

LaVerite написа:

Ще се проведе ли утре един професионален разговор?

Събрани на едно място само пентакли показват стагнация на ситуацията, Ас пентакли на последна мисля указва стената, с която ще се срещнеш. Дори и да има разговор той няма да доведе до нищо. Все пак, със 7 пентакли мисля, че има надежда за някакво развитие малко по-нататък, още търпение се иска.
    Позна Армид! Имаше разговор, но не в тази насока за която питах. Мерси!
  • wolfy написа:

Kalistro написа:

Ще получи ли копие на документа до края на утрешния ден?

Ще го получиш, но няма да е утре, което ще ти създаде излишно напрежение.
    Нищо не е получил, направил опит да се свърже с отговорния чиновник, но - всуе, когато можели щели да го пратят...
  • Ще изпратят ли документа на мен утре?
    Кралица жезли, Дявол, 8 жезли

Мисля, че е станало ясно колко съм раздразнена - Кралица жезли+ Дявол и бързо ще получа желаното (8 жезли).
  • Kalistro написа:

Ще изпратят ли документа на мен утре?
    Кралица жезли, Дявол, 8 жезли

Мисля, че е станало ясно колко съм раздразнена - Кралица жезли+ Дявол и бързо ще получа желаното (8 жезли).
    Аз не бих била така категорична, точно заради 8 жезли, която е много менлива. Възможно е да имаш проблеми с жени - Кралица жезли с Дявола, могат дори да се пробват да те манипулират или да искат нещо в замяна.