Таро комбинации VI

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Аватар

ljubavi написа:

Аватар

wolfy написа:

Аватар

ljubavi написа:

Как ще се развият отношенията между мен и мъж?
      Умереност - Крал чаши - Кулата
      Той ще продължи да се опитва да имаме някакви отношения, но и сдържа чувствата си, не иска или го е страх да изкаже чувствата си гласно. По Кулата мисля, че нищо няма да стане все пак, може би точно защото го е страх от действия.
      Опитите ти за емоционална манипулация на ситуацията и отношенията ви (Умереност+Крал чаши), ще завършат със спор и размяна на разни кофти думи (Кула).
      Невъзможно! Аз не го манипулирам. Точно обратното. Опитвам се да сложа край. Но той ме търси.
      Във всеки случай по Кулата си личи, че ще успееш да сложиш някакъв край на отношенията ви, но не знам дали ще е окончателно.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Как ще се развият отношенията ми с мъж?
      ПАЖ ПЕНТАКЛИ /КРАЛ ЖЕЗЛИ/ ЗВЕЗДА
      Мисля си, че по Пажа, той изпитва нужда от мен, да има връзка с мен, да комуникираме. По краля смятам, че е взел решение да е с мен и дори Това, че пажът се е превърнал в Крал показва израстването му, Това, че е осъзнал какво иска и е готов да вземе окончателно решение, което връзвам и със Звездата.
    • Аватар

ljubavi написа:

Как ще се развият отношенията ми с мъж?
      Мисля си, че по Пажа, той изпитва нужда от мен, да има връзка с мен, да комуникираме. По краля смятам, че е взел решение да е с мен и дори Това, че пажът се е превърнал в Крал показва израстването му, Това, че е осъзнал какво иска и е готов да вземе окончателно решение, което връзвам и със Звездата.
      Този мъж, напомня ли ти за някой твой близък (заради Крал жезли + Звездата )?
      Другото, което ми хрумва - самият мъж да изживява някакъв труден в емоционално отношение период?
      Отношенията ви, отскоро ли са? Според мен, ще има приятна комуникация, но по-нататъшното развитие е някак - неясно (или поне аз го виждам така).
    • Аватар

ljubavi написа:

Аз не мисля, че Пажът тук израства в Крал. Няма преход между двете. Мисля, че е искал да опита с теб нещо ново, било му е интересно, но Звездата за любовни отношения никога не е добър предвестник. Още повече, че на мен той ми изглежда вече или обвързан, или с особено отношение към жените по принцип.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Аватар

ljubavi написа:

Пажът може да се "превърне" в крал, само ако са от една боя, а в случая има противоречие между пажа пентакли и кралят жезли: дават се неясни сигнали. Последната карта размива всичко и го връща в изходна позиция.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Теглих карти на една близка приятелка, която много обичам. Тя от доста време е сама, не знам защо така се получава, много е сладка, умна, но ми се оплаква, че дори напоследък и мъжете не я свалят, няма никого на хоризонта.

Каква е причината, да е сама?

ЖРЕЦ+ ИМПЕРАТРИЦА + СИЛА

Мисля си, че може би е твърде праволинейна, по Жреца. А и понеже познавам, знам, че никога няма да направи първа крачка. Праволинейна и си се придържа към обичайната практика, тоест чака някой да се появи сам в живота и, без да прави усилия. По Императрицата се вижда, че е силна, дори си мисля, че се е примирила със самотата си (императрица+ силата).

Ще има ли връзка с мъж до 6 месеца?

9 МЕЧОВЕ+ КУЛАТА+ ЗВЕЗДАТА

Нещо все пак ще разтърси страховете и задръжките и. Ще има промяна според мен, но най-вероятно ще си остане с надеждите, по звездата. Но поне ще промени мирогледа си или ще бъде по-смела.
    • Аватар

Mona написа:

Аватар

ljubavi написа:

Пажът може да се "превърне" в крал, само ако са от една боя, а в случая има противоречие между пажа пентакли и кралят жезли: дават се неясни сигнали. Последната карта размива всичко и го връща в изходна позиция.
      Както се обсъди в последния видеочат
      Звездата = тоталната обреченост. Т.е. никак.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Здравейте, момичета, от скоро се активизирах във въпросите си към Таро. Откривам, че въпреки изминалото време на притежание на картите, всъщност имам съвсем малка практика в тълкуването, винаги някой ми е помагал и в случая това е Мона. Но този път съм решила да положа усилие да вникна в езика на Таро, ще чета повече. Също много ще се радвам да имам обратна връзка и с момичетата тук, които имат много по-богат опит от мен, аз просто никога не съм си поставяла за цел да вникна истински в системата. Имала съм други приоритети и съм посветила много време на други неща.
      Вчера сутринта седнах и започнах да задавам въпроси на Таро, след като участвах във видео чата предната вечер. Осъзнавам, че въпросите ми не са конкретни, те са без времеви срок, или или. Ще се случи ли нещо до края на живота ми, предопределена ли съм за определени събития или съдба. Вярвам, че всеки е архитект на живота си в някаква степен, но има емпирични неща, които са зададени още с раждането, било то потенциали или конкретни цели, мисия в микро вселената на всеки човек.
      Задавам генерални въпроси, тъй като съм на абсолютен кръстопът, очаквах да се паднат големи аркани, но не стана точно така.
      Тъй като наскоро получих докторска степен, но работа в академичните среди нямам, чрез която да се препитавам, си задавам генералния въпрос имаше ли смисъл всичко това, да бъда аскет в продължение на цели 6 години, да посветя цялото си време и енергия на това и в крайна сметка да нямам никакви материални ползи. Зададох въпроса: Ще имам ли академична кариера? Висшата Жрица, 10 пентакли, Кралица Пентакли. С Висшата Жрица на първа позиция се размива цялата комбинация според мен. 10 пентакли я приемам като своеобразния уют на средата, която имах от себеподобни, а Кралица Пентакли като еманация на всичко, онова, което нямам, но към което се стремя: сигурност, стабилност, увереност, и финансова,и материализация на чисто личностни качества и признание.
      Може би това не е Таро, както казва Мона, но това е единствено съдържание, което мога да открия в тази комбинация.
      Другата ми комбинация е още по-обезнадеждаваща, хахха.
      Ще продължа ли да се занимавам с мода? - Смъртта, 9 пентакли и 6 чаши. Смъртта просто съвсем ме обезуражава, 9 пентакли -явно така трябва да стане по независещи от мен обстоятелства и 6 чаши - изваждане на скелетите от гардероба, страхове, блянове по невъзможното. Безмислено е човек да упорства за невъзможното, пълна липса на ресурси. Знам, че се движа по границите на собствената си психика по-скоро,от колкото истински да тълкувам арканите в комбинация. Ще ми е от полза всяка помощ.
      Благодаря Ви предварително, ще се радвам да се опознаем.
      ART IS THE HIGHEST FORM OF THINKING.

Мнението бе променено 1 път, последно от Ina ().

• Аватар

Ina написа:

Зададох въпроса: Ще имам ли академична кариера? Висшата Жрица, 10 пентакли, Кралица Пентакли. С Висшата Жрица на първа позиция се размива цялата комбинация според мен. 10 пентакли я приемам като своеобразния уют на средата, която имах от себеподобни, а Кралица Пентакли като еманация на всичко, онова, което нямам, но към което се стремя: сигурност, стабилност, увереност, и финансова,и материализация на чисто личностни качества и признание.

Може би това не е Таро, както казва Мона, но това е единствено съдържание, което мога да открия в тази комбинация.
      Другата ми комбинация е още по-обезнадеждаваща, хахха.
      Ще продължа ли да се занимавам с мода? - Смъртта, 9 пентакли и 6 чаши. Смъртта просто съвсем ме обезуражава, 9 пентакли -явно така трябва да стане по независещи от мен обстоятелства и 6 чаши - изваждане на скелетите от гардероба, страхове, блянове по невъзможното. Безмислено е човек да упорства за невъзможното, пълна липса на ресурси. Знам, че се движа по границите на собствената си психика по-скоро,от колкото истински да тълкувам арканите в комбинация. Ще ми е от полза всяка помощ.
      Благодаря Ви предварително, ще се радвам да се опознаем.
      Здравей, Ина! Моите усещанията за комбинациите ти са различни... какво по-академично от сигурни пентакли, които показват възможности, ресурси и установяване, на всичкото отгоре, те показват и структура, която е много стабилна, а Кралицата Пентакъл си е реализация в материята. Висшата Жрица, също показва "по-висше" познание и ниво. Всичко това е съвсем повърхностно поглеждане, но в тези карти виждам огромен потенциал, стига да пожелаеш да го ползваш.

Втората, също я виждам позитивна - възможна е промяна на приоритетите ти и установяване на реалността, която желаеш и те кара да се чувстваш щастлива.

Забелязваш ли, че често ти излизат 9 Пентакъла - смятам, че накъдето и да поемеш, ще успееш да се реализираш.
      Само не се отказвай! :) :thumbsup:
    • Здравей, Ша, наистина си чудесен и позитивен човек щом и толкова позитивно тълкуваш тези комбинации. Благодаря ти сърдечно, че се включваш по моите комбинации. Винаги съм възприемала Висшата Жрица като не особено човешка карта, някакси прекалено отвлечена, раждаща илюзии и чудовища от подсъзнателното. Съгласна съм, че пентаклите са реализация в материята, но в случая мисля, че има и втори пласт, присъствието на жена, която може да ми помогне да стартирам от някъде. За съжаление перспективите за тази година са обезсърчителни, просто има реални действия и факти около това да започна с малко теоретични лекции и стопирането на този процес.

Знам, че във видео чата говорихме за 9 пентакли като стабилност, но все пак в онази комбинация бяха на трета позиция, а тук са на втора. Не знам всичко ми е черно пред очите, напълно обезсърчена съм, просто споделям.

Втората комбинация завършва супер тъпо с 6 чаши, тази карта просто не мога да я понасям. А Смъртта на първа позиция не знам какво иде да каже. Промяна в приоритетите казваш, толкова бях устремена до преди един месец, преди публичната защита, толкова надежди имах, такава инерция бях набрала, а сега смъртта. Звучи ми като отказ от всичко онова,което обичам, което ценя и към което се стремя.
    • Казаха ти да спреш за известно време с въпросите за работа, след наличието на 9 ка пентакли, но явно притеснението ти за бъдещето е по - голямо от търпението. Според мен са ти излезли толкова положителни карти , защото Таро ти е отговорило това , което ти искаш да чуеш. Но и за мен картите са много положителни, но пак казвам не са отговор. Между другото 9 ка пентакли и 6 чаши ти бяха излезли и на други въпроси. Може би трябва само за тях да си помислиш. Поздрави!
    • Тони, ако този отговор е адресиран до мен, много те моля да се обръщаш към мен с името ми, някакси ми се струва по-учтиво. Мерси ! А няма как да спра с въпросите за работа, тъй като в момента активно търся и подавам документи, няма да задавам въпроси за работа след като си намеря, хахах.
      Просто приемам анализа на Ша, който е хубав и за който съм й благодарна. Все ще се намери някакво решение.

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Ina ().

• Ново

Момичета, ще се радвам на мнението ви!

Какво изпита днес към мен Л?

РИЦАР ЖЕЗЛИ+ 3 МЕЧОВЕ + 2 ПЕНТАКЛИ

Мислите ли, че по някакъв начин съм го разочаровала по 3 мечове? Почувствал се е натоварен от мен, по 2 пентакли. Усетил е, че искам прекалено много от него в професионален план. Ако в началото е изпитал желание да се видим по рицар жезли, то поривът му се е превърнал в разочарование, по 3 мечове?

Какво трябва да знам за неговото отношение към мен?

ОТШЕЛНИК + АСО ПЕНТАКЛИ + КРАЛ МЕЧОВЕ

По отшелника, може би иска да бъде на разстояние от мен, стреми се да се отдръпне, или по-скоро да пази дистанция. А по Крал мечове си мисля, че неговата позиция е непоклатима. Тоест, взел е това решение, независимо какво му се иска или не.

Привличам ли този човек?

Колелото на съдбата + Асо чаши + Асо пентакли

Може и да се е задвижило нещо в него по колелото на първа позиция. Ако емоцията е била нетрайна по Асо чаши, струва ми се, че започва да се заземява по Асо пентакли. Или съм в пълна заблуда?
    • Ново

Мъж и жена ще се разделят ли?
      2 жезли/ 4 чаши / Силата
      Нещата са изчерпани, двамата са заедно по навик и по задължение по 4 чаши, по 2 ЖЕЗЛИ - ситуацията с течение на времето е стигнала до 4 чаши и двамата търсят изход, но по Силата си мисля, че и това няма да им стиска, да се разделят.
    • Ново

Аватар

LaVerite написа:

Момичета, ще се радвам на мнението ви!

Какво изпита днес към мен Л?

РИЦАР ЖЕЗЛИ+ 3 МЕЧОВЕ + 2 ПЕНТАКЛИ

Мислите ли, че по някакъв начин съм го разочаровала по 3 мечове? Почувствал се е натоварен от мен, по 2 пентакли. Усетил е, че искам прекалено много от него в професионален план. Ако в началото е изпитал желание да се видим по рицар жезли, то поривът му се е превърнал в разочарование, по 3 мечове?

Според мен си го изненадала неприятно с нещо ... даже може би прекалено много неща са му са се случили наведнъж и сега ги асимилира.Каквото и да изпитва според мен ще мине ,преходно е /по 2 пентакли/
    • Ново

Аватар

ljubavi написа:

2 жезли/ 4 чаши / Силата
      Нещата са изчерпани, двамата са заедно по навик и по задължение по 4 чаши, по 2 ЖЕЗЛИ - ситуацията с течение на времето е стигнала до 4 чаши и двамата търсят изход, но по Силата си мисля, че и това няма да им стиска, да се разделят.
      Ами да ти кажа, доста ми е спокойна тази комбинация, направо не знам дали нещо изобщо може да се раздвижи тук. Според мен са си намерили удобна среда, в която няма силни противоречия, които да ги накарат да променят нещо, така че ще си стоят заедно и ще си прощават или ще се приемат... понякога дори по навик.
    • Ново

Аватар

Sha написа:

Аватар

ljubavi написа:

2 жезли/ 4 чаши / Силата
      Ами да ти кажа, доста ми е спокойна тази комбинация, направо не знам дали нещо изобщо може да се раздвижи тук. Според мен са си намерили удобна среда, в която няма силни противоречия, които да ги накарат да променят нещо, така че ще си стоят заедно и ще си прощават или ще се приемат... понякога дори по навик.
      Това може да е всичко друго, но не и "удобна среда" с 4 Чаши и Силата. Чудя се, защо хората си причиняват това, защо търпят и събират такава "отрова", а не се освободят нея. Ще си мълчат и страдат, защото нямат куража да кажат "край". Ами нека тогава....

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().

• Ново

Мъж е ударил приятелката си. Подробности не знам. Въпросът е - "Защо я ударил"
      Не им знам и имената.
      Обърната 8 Мечове - Рицар Чаши - 2 Мечове

Тази комбинация ми говори за ревност, така си е бил набил нещо в главата, 8 Мечове Обърната, че нищо друго не виждал и чувал за обяснения по 2 Мечове.
      Рицар Чаши в комбинация с тези карти, ми говори за реакция лишена от съзнателна постъпка, воден от емоциите си и тотално вглъбен и обсебен от филма, който му е в главата. Той си знае, той е прав.
    • Ново

Аватар

kolevaani1 написа:

Не им знам и имената.

Тази комбинация ми говори за ревност, така си е бил набил нещо в главата, 8 Мечове Обърната, че нищо друго не виждал и чувал за обяснения по 2 Мечове.
      Рицар Чаши в комбинация с тези карти, ми говори за реакция лишена от съзнателна постъпка, воден от емоциите си и тотално вглъбен и обсебен от филма, който му е в главата. Той си знае, той е прав.
      8 меча обърната ми е като "паднало му е пердето". Но според мен, заради 2 меча, причината за удрянето е някаква друга, т.е. той си го изкарва на жената, защото не може да нарани реалната причина за гнева му. Нещо като - шефа те е мъмрил, а ти защото не можеш да му кажеш какво мислиш, набиваш детето. Ей така го виждам аз.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Ново

Аватар

kolevaani1 написа:

Не им знам и имената.

На мен пък ми се струва, че е влюбен в друга и иска тази да го напусне, затова се държи като прасе. Иска му се да е свободен, но не му стиска все още.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."