Важна тема Кои сме ние?

• Кои сме ние?

Кой съм аз?
      Казвам се Дани и вече десет години съм практикуващ астролог. В настоящия форум съм познат като Вендор, администратор на форум Астрология. Под същото име бях модератор на астрологичния форум в Портала за Съзнателен живот, в продължение на много години. Последовател съм на Западната астрологична школа, като поставям акцент върху ситуационните роли и практичното приложение на планетите във всяка една карта.

Какво правя?
      Хорарна, натална, елективна и синастрична астрология са само някои от възможностите, от които може да избирате като консултативен метод при мен. Цените на консултациите започват от 50 лв.

Как да се свържете с мен?
      На лични съобщения в сайта, на страницата на Синя Луна - Blue Moon или на ddd_1988@abv.bg

Коя съм аз?
      Казвам се Деспина, администратор на настоящия сайт под името Van Dal.
      Също така бях модератор в Таро форума в Портала за съзнателен живот под псевдонима Lifetime.
      Това е деветата година, откакто се занимавам с Таро. Професионално гледане на карти съм практикувала в Гърция и във Великобритания, по време на пребиваването ми там, главно със сеанси наживо. Отскоро разработвам и своя фейсбук страница на английски език, наречена 78 Gates Tarot.

Какво правя?
      Отговарям на всякакви въпроси, свързани с емоционални и лични проблеми от разностранен характер. Имам хуманитарен и аналитичен подход, като се стремя не просто да отговоря на въпросите ви, но и да ви изслушам. Силно вярвам в холистиката и не ограничавам съветите си в рамките на конвенционализма.
      Провеждам чатове наживо, видео разговори или, по ваше желание, имейл комуникация. Цената на един сеанс е 80 лв., продължителността - около час, без ограничения в броя на зададените въпроси.

Как да се свържете с мен?
      Посредством фейсбук страницата 78 Gates Tarot, чрез имейл - 78gates@gmail.com, както и директно тук, на сайта. Старая се да отговарям в рамките на 24 часа.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • На фона на многото страници, групи, сайтове и литература от всякакво качество, ни трябва "Наръчник за оцеляване в джунглата на астрологията". Тези, които искат да се ориентират лесно в потока от информация, да отсяват излишното и най-вече - да спестят време, предлагам курс за начинаещи.

Продължителността на курса ще е 36 астрономически часа по 15 лв за час.

Основната задача на курса, ще бъде отговора на въпросите - защо и как работи астрологията, а като крайна цел да - да приложим наученото, за да оптимизираме графика, решенията и действията си, извличайки максимална полза от ситуациите, с които се сблъскваме в ежедневието.

В края на курса ще знаете:

- кога "късмета каца на рамото ви"
      - как да планирате седмицата си, така че да е максимално успешна
      - ще можете да предпазите близките си от излишни рискови решения
      - да избирате правилния момент, за да гарантирате оптимален резултат от действията си
      - да избирате моменти за важни покупки

въобще, да отстранявате всички онези малки съмнения, които освен че дразнят, могат да се превърнат и в тежки главоболия.

Целта ни е - да имаме повече време, за това което наистина харесваме ( а, ако не знаете, кое е то - ще разберете и това :) )
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • Да припомня темата, ако някой я е забравил.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Ново

Аз искам да благодаря на Мона за това, което направи за мен! Бавно се развиха нещата, бях се отчаяла (явно съм неспасяем случай ). Но, дори и днес, тя ми помогна ☺. Благодаря ти, че ме изгради като Човек ❤! Правете добро - винаги се връща ☺.