Важна тема Кои сме ние?

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Кой съм аз?
      Казвам се Дани и вече десет години съм практикуващ астролог. В настоящия форум съм познат като Вендор, администратор на форум Астрология. Под същото име бях модератор на астрологичния форум в Портала за Съзнателен живот, в продължение на много години. Последовател съм на Западната астрологична школа, като поставям акцент върху ситуационните роли и практичното приложение на планетите във всяка една карта.

Какво правя?
      Хорарна, натална, елективна и синастрична астрология са само някои от възможностите, от които може да избирате като консултативен метод при мен. Цените на консултациите започват от 50 лв.

Как да се свържете с мен?
      На лични съобщения в сайта, на страницата на Синя Луна - Blue Moon или на ddd_1988@abv.bg

На фона на многото страници, групи, сайтове и литература от всякакво качество, ни трябва "Наръчник за оцеляване в джунглата на астрологията". Тези, които искат да се ориентират лесно в потока от информация, да отсяват излишното и най-вече - да спестят време, предлагам курс за начинаещи.

Продължителността на курса ще е 36 астрономически часа по 15 лв за час.

Основната задача на курса, ще бъде отговора на въпросите - защо и как работи астрологията, а като крайна цел да - да приложим наученото, за да оптимизираме графика, решенията и действията си, извличайки максимална полза от ситуациите, с които се сблъскваме в ежедневието.

В края на курса ще знаете:

- кога "късмета каца на рамото ви"
      - как да планирате седмицата си, така че да е максимално успешна
      - ще можете да предпазите близките си от излишни рискови решения
      - да избирате правилния момент, за да гарантирате оптимален резултат от действията си
      - да избирате моменти за важни покупки

въобще, да отстранявате всички онези малки съмнения, които освен че дразнят, могат да се превърнат и в тежки главоболия.

Целта ни е - да имаме повече време, за това което наистина харесваме ( а, ако не знаете, кое е то - ще разберете и това :) )
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • Казвам се Мила, на 24г. (засега :) ), администратор на форума. С Таро се занимавам по-сериозно от година и половина, две. Започнала съм да се занимавам с картите откакто бях 15-годишна - младежка, но да работя с тях - от по-скоро, както писах и по-горе. За учител възприемам създателя на форума и всичките му участници.

Минала съм по пътя на Таро по трудния начин - с прекъсвания, започвания, терзания, измъчване на картите, допускала съм познатите грешки на начинаещите. Трябваше ми доста време (близо 10 години), за да ми се избистри една кохерентна, реалистична представа за Таро, защото то е самият живот, а понякога дори го надхвърля.
      Погледът ми се е избистрил значително миналите две години.

По професия и образование съм психолог, но интересите ми не се изчерпват с психология.
      Те са по-скоро са разностранни - не обичам ограниченията, обичам свободата, трудно се дефинирам, защото често се меня. Така и моите интереси и увлечения. Сфери на любопитство и интерес за мен са философия, култура, кино, история, политика. Напоследък - маркетинг, реклама, потребителско поведение.
      Обичам да научавам нови неща, любопитен човек съм.
      В мен интерес провокира човешкото, личните истории на хората и как всичко може да се подобри, стига човек да се познава добре и да гледа реално на нещата. Но и да не спира да изследва. Знанието е свобода, а истината лекува, дори да е невероятно болезнена.

Не се възприемам за гледачка, това е по-скоро обидно.

Можете да ме намерите тук, във форума, да отговарям в темата Таро онлайн, а понякога и в бг-мама, където се подвизавам под друго име.
      Не таксувам нищо, но преценявам на кого ще гледам и на кого не. Бих казала, че по битови, работни и любовни въпроси мога да помогна в значителна степен.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Коя съм аз?

Аз съм Мона (така съм известна) и работя с картите Таро от повече от 20 години. Смятам себе си за експерт в Таро или както сега е модерно да се казва - таровед.
      Имам сериозен бекграунд в езотеричните и теософски практики и знание. Системата ми на работа с Таро е иновативна и е доказала своята ефективност във времето. Т.е. навсякъде може да се види, прочете и направи сравнение с други системи.

Какво правя?

Правя всякакъв тип прогностики, в зависимост от конкретната проблематика.
      Организирам и индивидуални курсове за работа с картите Таро (вижте съответната тема в подфорума).

Как да се свържете с мен?

На лични съобщения в сайта, на страницата на Синя Луна - Blue Moon или на liula@abv.bg
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.