Другите за нас

• Другите за нас

Имаше преди такава тема, аз отново я изтрих, може би от излишна скромност, някак се почувствах неудобно спрямо хората, на които съм помогнала.
      НО реално, такава тема е задължителна. За всички нас.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

Имаше преди такава тема, аз отново я изтрих, може би от излишна скромност, някак се почувствах неудобно спрямо хората, на които съм помогнала.
      НО реално, такава тема е задължителна. За всички нас.
      Аз не познавам всички, но искам да ги познавам... Познавам Мона, не лично... Някак случайно чу болката ми, безнадежността ми .. и толкова много промени всичко в живота ми, че аз като един невярващ в нищо до този момент човек, останах като гръмната... Рязко , ама много рязко както копаех под дъното изведнъж заплувах нагоре! Детето ми, което беше с тежка диагноза от лекарите в България и Англия се оказа, че има само паник атаки, както Мона заяви категорично: Нищо му няма, каза! Това са глупости! Виждам само някакво виене на свят... Каквото и да е било - вече го няма!
      И точно така се оказа- паник атаки с виене на свят... Тя, Мона, сигурно не си и спомня всичко , но на мен думите и са ми се забили в главата... Единствената надежда, която чух , единствената подкрепа! Всички бягаха от нас като от прокажени- приятели ни напуснаха и забравиха, роднини- всеки си има проблемите, приятелите на сина ми го забравиха, останахме сами с болката си и изведнъж - ПОМОЩ ! Подкрепа! Обич, надежда... Сила! Усетих сила! Моят син беше диагностициран с епилепсия, шизофрения, биполярна депресия! Беше пълна развалина той и цялото ни семейство! Стана наркоман! Лекарствата му бяха непосилни за плащане... къщата ни - развалина... Сега е студент в Лондон, аз правя торти и имам време да мисля за себе си и за своите занимания... Промених начина си на мислене и вярвам!!! Вярвам в добрите , силни хора! Благодаря ти, Мона! Знам, че не искаш да го пиша, но аз имам нужда!
    • Та с многото писаници ( дето така ми изскочиха без дори да ги поправя) исках да кажа, че аз се доверих на Мона! И не сбърках... Доверих е слабо казано... По- точно е - аз се давех и тя ме извади...
    • Здравейте дами, ето, че реших да пиша в тази тема, която е изключително важна. Искам да споделя, нещо, което Мона ми каза категорично преди година, дори е година и половина даже, въпреки, че тя не помни, но аз помня и искам да споделя това с всеки.
      Знаете, че се преместих да живея в Германия, или поне момичетата от скайп знаят. Само че, аз никога повече не исках да излизам в чужбина да живея и бях не на 100 а на 1000 % убедена, че каквото и да стане, няма да отида да жиеея в чужбина, но Ивета ми каза друго, хахаха лелеее как и оспорвах само, тя ми казваше -ще заминеш в чужбина, няма да си тук, тук не е за теб, тук в България няма как да се развиваш, да бъдеш свободна, да постигнеш повече в живота, аз и виках -неее, никъде няма да ходя, не искам, тя ми казваше, ще заминеш, аз -неее, няма, Ивета - е ай ще приказваме пак :D сега се смея как успорвах, но тогава зле ми ставаше, а на всичкото отгоре, бях във връзка с един мухльо и тя ми казваше е и с него няма да си :D :D :D :D лелееее хахаха откачах, виках -е няма пък ще бъда, a Ивета с един такъв нормален тон ми отговаряше-е ай ще приказваме пак :D :D . Тогава тя каза ясно-ти ще заминеш в чужбина, там ще се установиш, няма да си с този мъж, а ще срещнеш друг, ще бъдеш с него там дори, мъж, който много ще те уважава и ще ти покаже какво всъщност заслужаваш, дори ми каза, че ще е пак черноок така го вижда. Боже как се форсирвах само :D еееее какво да ви кажа хора, всичко което ми каза Мона преди толкова време се случи едно по едно и всичко изведнъж -за кратко време аз се озовах в Германия с новият мъж в живота ми, който ме уважава и обгрижва толкова много, щастлива съм, е има още някои притеснения за сега, но ще ги преборим, има още за случване, но вече хубави неща(водя се по нещата, които ми каза Мона тогава още, които все още не са се случили, но ще се случат, мямам съмнения никакви, все пак Мона ми каза) , е пътят е трънлив разбира се :)
      Та искам да кажа, аз която толкова сигурна бях, че никога повече няма да отида в чужбина да живея, сега съм в Германия :D толкова бях сигурна, че ще съм с бившия си завинаги хахаха е не съм и слава богу :D
      Дори се сещам сега, бях казала, че аз ако отида ще е Холандия, защото съм била там години наред, но ще е на гости, ееее Мона ми каза -не, друга държава ще е, няма да е Холандия и няма да е на гости, а ще се преместиш там, беше ми трудно да повярвам, по точно не исках да вярвам, но си знаех едно -Щом Мона е казала, така ще е...
      Благодаря на Мона за всичко от сърце, тя е моята Пазителка <3
      Тя ме изкара от дълбока заблуда, насочи ме в правия път, отвори ми нови пътища и хоризонти, благодарна съм от сърце и душа <3 <3 <3

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().

• Такава е Мона - вълшебница! Тотална промяна има в живота ми, съпоставяйки го с този от преди няколко години. Промяна в мирогледа, светоусещането, на едно практично ниво - започнах работа, която работя с удоволствие. Това за един Телец, който с всички сили се съпротивлява на промяната е голямо постижение. Може би при огнените и въздушни знаци е по-лесно. Малко извън темата - ще е интересно да се споделят комбинации, предхождащи промяната, карти които са се падали често.
    • Kalika написа:

Такава е Мона - вълшебница! Тотална промяна има в живота ми, съпоставяйки го с този от преди няколко години. Промяна в мирогледа, светоусещането, на едно практично ниво - започнах работа, която работя с удоволствие. Това за един Телец, който с всички сили се съпротивлява на промяната е голямо постижение. Може би при огнените и въздушни знаци е по-лесно. Малко извън темата - ще е интересно да се споделят комбинации, предхождащи промяната, карти които са се падали често.
      Зодия Телец съм, значи ме разбираш, как и колко съм се противила и инатила, промените са страшно нещо за нас Телците :D