Другите за нас

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Другите за нас

Имаше преди такава тема, аз отново я изтрих, може би от излишна скромност, някак се почувствах неудобно спрямо хората, на които съм помогнала.
      НО реално, такава тема е задължителна. За всички нас.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Mona написа:

Имаше преди такава тема, аз отново я изтрих, може би от излишна скромност, някак се почувствах неудобно спрямо хората, на които съм помогнала.
      НО реално, такава тема е задължителна. За всички нас.
      Аз не познавам всички, но искам да ги познавам... Познавам Мона, не лично... Някак случайно чу болката ми, безнадежността ми .. и толкова много промени всичко в живота ми, че аз като един невярващ в нищо до този момент човек, останах като гръмната... Рязко , ама много рязко както копаех под дъното изведнъж заплувах нагоре! Детето ми, което беше с тежка диагноза от лекарите в България и Англия се оказа, че има само паник атаки, както Мона заяви категорично: Нищо му няма, каза! Това са глупости! Виждам само някакво виене на свят... Каквото и да е било - вече го няма!
      И точно така се оказа- паник атаки с виене на свят... Тя, Мона, сигурно не си и спомня всичко , но на мен думите и са ми се забили в главата... Единствената надежда, която чух , единствената подкрепа! Всички бягаха от нас като от прокажени- приятели ни напуснаха и забравиха, роднини- всеки си има проблемите, приятелите на сина ми го забравиха, останахме сами с болката си и изведнъж - ПОМОЩ ! Подкрепа! Обич, надежда... Сила! Усетих сила! Моят син беше диагностициран с епилепсия, шизофрения, биполярна депресия! Беше пълна развалина той и цялото ни семейство! Стана наркоман! Лекарствата му бяха непосилни за плащане... къщата ни - развалина... Сега е студент в Лондон, аз правя торти и имам време да мисля за себе си и за своите занимания... Промених начина си на мислене и вярвам!!! Вярвам в добрите , силни хора! Благодаря ти, Мона! Знам, че не искаш да го пиша, но аз имам нужда!
    • Та с многото писаници ( дето така ми изскочиха без дори да ги поправя) исках да кажа, че аз се доверих на Мона! И не сбърках... Доверих е слабо казано... По- точно е - аз се давех и тя ме извади...
    • Времето отмерва само онези ртими, които Съдбата умее да чува.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...