Видеочат

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Armid написа:

Аз потвърждавам за днес, може би към 22:00. Ако има и други желаещи ще се радвам.
      Ами намери ме по скайпа, само аз мога да те добавя на този етап.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Имаме тема за дискусия, без обосновaн отговор, все още. Какво мислите по темата?

[19:29:02] Mona: и още нещо важно, което пък е най-свързано - кога картите са ситуационни/преходни и кога карти само на състоянията/непреходни
      [19:29:47] wolfy: когато имаме малки аркани (съюзни конструкции) тогава са преходни
      [19:30:06] Mona: 8 чаши каква е
      [19:30:08] wolfy: когато имаме ГА говорим за вътрешно успещане и проблеми на психиката трупани с времето
      [19:30:15] wolfy: е... изключение
      [19:30:21] Mona: а Магът
      [19:30:35] wolfy: сгъстяване на времето
      [19:30:44] Mona: преходна или непреходна
      [19:30:50] Mona: ситуационна или не
      [19:31:03] wolfy: в зависимост от комбинацията преходна или не
      [19:31:12] wolfy: както и за ситуационно
      [19:31:17] wolfy: *ситуационна
      [19:31:20] Mona: а Магът до 8 чаши или 8 чаши до Магът
      [19:31:26] Mona: какви конструкции са това?
      [19:31:51] wolfy: преходна
      [19:32:00] Mona: коя
      [19:32:05] Mona: от двете и защо
      [19:32:07] wolfy: защото магът сгъстява времето до нуждата на човека да тръгне
      [19:32:12] wolfy: маг - 8 чаши
      [19:32:22] Mona: обратното е

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Момичета в Германия съм ,затова не мога да се включвам.Интернета е отвратителен и е абсурд да мога да се включа във видеочат поне засега,трудно ми отваря дори сайта понякога.Хората,при които сме засега нямат интернет и се свързвам от някъде незнам дори откъде.Трябва ни спешно квартира ,но е трудна работа :( дано се намери нещо скоро време :( Липсват ми дискусиите с вас...
      П.С. Това трябваше в чат да го постна,извинявам се за объркването.
    • kolevaani1 написа:

Момичета в Германия съм ,затова не мога да се включвам.Интернета е отвратителен и е абсурд да мога да се включа във видеочат поне засега,трудно ми отваря дори сайта понякога.Хората,при които сме засега нямат интернет и се свързвам от някъде незнам дори откъде.Трябва ни спешно квартира ,но е трудна работа :( дано се намери нещо скоро време :( Липсват ми дискусиите с вас...
      П.С. Това трябваше в чат да го постна,извинявам се за объркването.
      Хей, честито и успех в търсенето на квартира, хвърли ли карти? Ако не, може ние.
      И ти ни липсваш, намирай скоро интернет! (Бг е една от малкото държави с уникален интернет...) :D

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Wolvy благодаря,има 2 малки деца тук,постоянно след мен тичат,трудно е да се усамотя,ще се радвам ако ми теглите карти.Дано да намерим квартира най-силния интернет ще искам и с пълна газ ще се завърна в сайта и дискусиите.Ама наистина ми липсвате момичета,вие сте различни! Искам удобна квартира и интернет :( ,но има и друго има вероятност да заминем за Швейцария,незнам дали тук или там ще се местим,дали ще е по добре за нас там,както виждате съм малко в едно объркано положение,а нямам възможност да тегля карти.
    • Довечера ще говорим за Келтският кръст, ако някой има интерес, моля да се присъедини.
      Това е една от най-важните подредби, които са важни най-вече с това, че са практични и носещи полезна информация, но все още малко хора работят добре с нея. Би било добре, това да се попромени.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...