Отпътуването на Героя, Dance /Колесницата/

• Отпътуването на Героя, Dance /Колесницата/

Да поговорим малко за тази карта, излезе ми няколко пъти последните дни.

Какво е мнението на новия ми екип за мен?

7 жезли - Ас жезли - Отпътуването на героя (Колесницата)

Устремена, не бих отстъпила пред нищо и никой,с цел самоусъвършенстване. Ас жезли е искрата, която е нужна, за да се задвижи колесницата и да отпътувам. Т.е. да остана в този екип и да не се връщам в предния.

=> новият ми екип смята, че ще остана при тях.

Много ме е яд за една комбинация, която или не съм записала, или не виждам.
      Въпросът беше дали ще назначат някого на постоянна позиция. Колесница на трета позиция. Не бях сигурна, но човекът беше назначен, просто в екип в друга сграда на фирмата.

Как ще се развият отношенията между двама души до края на годината?

8 меча - Отпътуването на героя (Колесницата) - 2 меча

Незнанието, мъчението, мълчанието, които те терзае. Болката, която предстои от научаването на отговорите. Съпротивата, срещу теб самия и нежеланието да махнеш превръзката от очите си и да погледнеш истината (8 меча). Но това не е вечно, героят отпътува, и стига до 2ка меча. Временното примирение със ситуацията. Отново с превръзка на очите, но приел, че не е сега моментът.

=> отношения между тези двама души - НЯМА. Отношенията им се развиват само в главата на питащия, който решава да приеме фактите, но не напълно, макар тръгнал по пътя на отрезвяването, той все още таи надежда (2 меча).

Колесницата е преходът, промяната, пътят, който трябва да извървим, от себе си към себе си.
      Ние сме Героите, ние сме тези които дърпат юздите в живота си. Картата е подвеждащо стряскаща първоначално.
      Щом не можем да управяваме собствения си живот, то тогава на какъв път изобщо сме тръгнали? Ако не можем да укротим животинското в себе си и да го накараме да ни поведе мирно в нови посоки, завинаги ще стоим закотвени, без развитие.
      Но трябва винаги да внимаваме, не всички каруци стигат до края, а Андрешко се смее...

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolfy написа:

Да поговорим малко за тази карта, излезе ми няколко пъти последните дни.

Какво е мнението на новия ми екип за мен?

7 жезли - Ас жезли - Отпътуването на героя (Колесницата)

Устремена, не бих отстъпила пред нищо и никой,с цел самоусъвършенстване. Ас жезли е искрата, която е нужна, за да се задвижи колесницата и да отпътувам. Т.е. да остана в този екип и да не се връщам в предния.

=> новият ми екип смята, че ще остана при тях.
      Грешка.
      7 жезли - подкопаване, дълбаене все по-надолу. Докато накрая не стигнеш до финалното решение. Че нямаш повече място там.
      И си тръгваш.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.

Мнението бе променено 1 път, последно от wolfy ().