Таро и Здраве/Начинаещи

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• И още едни комбинации, този път за сериозен здравословен проблем (онкологичен).
      Какво е здравословното състояние на Х. - 4 меча, 2 меча, Смъртта.
      Как ще се развие болестта до 3 месеца - Магът, 7 жезли, 10 чаши.

Много тежки карти, първата комбинация ми е направо буквална. Мъчно ми е, защото познавам лично човека, страхотен мъж, баща, съпруг и приятел. Досега е нямал оплаквания, всичко се е развило ненадейно.
      По втората комбинация - мисля, че ще се бори и ще се положат всички възможни усилия (Магът със 7 жезли), но жезли с чаши изобщо не ми харесва..
    • 9 меча - 2 жезли обърнати - Звездата

Мисля, че в тази комбинация Звездата е едно от малкото й проявления на лечител. Конструкцията - показва сериозната ситуация, която вече е отминала и мисля, че 2 жезли обърната е онази малка част от време, която е била решаваща за ситуацията -да не се случи нещо много по-лошо; навременната реакция.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Виждам, че няма желаещи, затова пускам аз карти.

Въпросът:
      Какви ще са резултатите от хистологията на М.?

Крал чаши, Светът, Ас пентакли

М. е жена и влиза следващата седмица в болница за оперативна намеса, ще се вземат и проби за хистологично изследване, да се види дали туморът е злокачествен.

Какъв е вашият анализ?
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Mona wrote:

Kalika wrote:

Аз също мисля, че не става въпрос за злокачествено образувание. Дълго ли е отлагано (изследването)?
      По картите е указано откога е.
      Може да обсъдим, ако се затрудняваш, за да стане по-ясно и на другите.
    • Mona wrote:

Mona wrote:

Kalika wrote:

Аз също мисля, че не става въпрос за злокачествено образувание. Дълго ли е отлагано (изследването)?
      По картите е указано откога е.
      Може да обсъдим, ако се затрудняваш, за да стане по-ясно и на другите.
      Добре ще е, да. Не мога да се обоснова по картите. Мисля, че няма да се наложи хирургична интервенция заради Крал чаши.
    • Така.
      Хирургия ще има :)

Не е отлагала дълго, защото първа карта е Крал чаши, която говори за по-лек режим на лечение (съответно по-кратко време), ако беше Крал меча или Справедливостта, както и Обесеният/Страшният съд или АС пентакли на първа, щяхме да говорим за дълго отлагане. В този случай няма такова.

Така е, туморът не е злокачаствен, за което поздравления.

Сега остава да се види къде е.
      :)

П.С. Не е задължително да го видите къде е, но би било добре да го локализирате къде е по тялото, но без налучквания. Т.е. искам аргументация, дори и да е мистична. Поне да опитате.
    • Пак повтарям, че резултатите дори още не са проведени, това ще стане ясно другата седмица и самата жена не го знае. Не зная резултата, визирам.
      Утре ще й кажа.

Т.е. зная го.
    • Kalika wrote:

Мисля си за репродуктивна система. Това по тези карти не мога да го видя, но теглих мои на въпрос, къде е ситуиран проблема - Колесницата, Асо чаши, 6 чаши.
      Не, няма нищо общо с женските полови органи и репродукцията.
    • Мисля, че Светът е картата, която конкретизира къде е тумора. Много умувах, не мисля, че е от органите по двойки, а орган, който е централен, като гръбначен стълб или мозък.
      La vie en rose
    • Armid wrote:

Мисля, че Светът е картата, която конкретизира къде е тумора. Много умувах, не мисля, че е от органите по двойки, а орган, който е централен, като гръбначен стълб или мозък.
      Защо реши, че светът е указание?
    • Mona wrote:

Armid wrote:

Мисля, че Светът е картата, която конкретизира къде е тумора. Много умувах, не мисля, че е от органите по двойки, а орган, който е централен, като гръбначен стълб или мозък.
      Защо реши, че светът е указание?
      Защото средната карта ми е като носител на такава информация, като посредник на действията, нещо заради което се случват нещата. Мислих наистина коя карта или комбинация в случая дава тази информация, щом казваш, че е там трябва да я открия. За това мисля, че е Светът и Ас пентакли като допълнение - като нещо основно в тялото.
      La vie en rose
    • Каква е причината за здравословен проблем?
      9 пентакли, Силата, Кралица меча

Има ли сериозни основания да се притеснява питащият?
      Умереността, 5 меча, 9 меча

Как ще се развие проблема занапред?
      4 жезли, Крал чаши, 9 чаши

Пускам картите, защото има интересен преход и динамика между картите.

Какво мислите?
    • Mona wrote:

Каква е причината за здравословен проблем?

Какво мислите?
      Упорита съм, за добро или за лошо..

Каква е причината?- наследствено заболяване, което до момента е държано под контрол, (може ли да се е смятало, че е решен проблема с него?)
      Мисля, че има основание за притеснения с 5 меча и 9 меча, въпреки, че сякаш пациента "знае по-добре" от лекарите (Умереност и 5 меча).
      Как ще се развие - ще се търсят лекари и лечение (Крал чаши и 9 чаши) - неинвазивно? Въпреки, че заради Кралица меча в началото може би не е това отговора.

Твърде много може би в отговора ми, знам.
      La vie en rose
    • Armid wrote:

Mona wrote:

Каква е причината за здравословен проблем?

Какво мислите?
      Упорита съм, за добро или за лошо..
      Каква е причината?- наследствено заболяване, което до момента е държано под контрол, (може ли да се е смятало, че е решен проблема с него?)
      Мисля, че има основание за притеснения с 5 меча и 9 меча, въпреки, че сякаш пациента "знае по-добре" от лекарите (Умереност и 5 меча).
      Как ще се развие - ще се търсят лекари и лечение (Крал чаши и 9 чаши) - неинвазивно? Въпреки, че заради Кралица меча в началото може би не е това отговора.

Твърде много може би в отговора ми, знам.
      Нямаш никакви аргументи с карти.

Видяла си 9 пентакли, решила си, че е наследствено заболяване - не, не е.

Не винаги 9 пентакли говори затова, имайки предвид и другите карти от конструкцията.
      И не е заболяване, като такова.

Втората конструкция от Умереността с 5 меча и 9 меча, не говори, че има реална опасност, а че човекът е изведен за кратко извън зоната си на комфорт и се притеснява.

И т.н.