Таро и Здраве/Начинаещи

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Mona написа:

Mona написа:

10 меча, 8 чаши 8 меча
      Жена ще оживее ли до края на месец май.
      Няма да изкара месеца. Въпрос дори на часове е.Съжалявам.

Изтрих си мнението от друг форум.
      Значи правилно се доверих на първото усещане... :( Защото е толкова бързо ли няма Пентакли, нито Голям Аркан ?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Roxelane написа:

Mona написа:

Mona написа:

10 меча, 8 чаши 8 меча
      Жена ще оживее ли до края на месец май.
      Няма да изкара месеца. Въпрос дори на часове е.Съжалявам.
      Изтрих си мнението от друг форум.
      Значи правилно се доверих на първото усещане... :( Защото е толкова бързо ли няма Пентакли, нито Голям Аркан ?
      Не ти трябват за смърт.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Ясно. Мона, ако ти се занимава... На друг не вярвам. Има ли наистина детето ми аутизъм ? Тегля и нищо не виждам. Дадоха диагноза, интелигентност идеална, но аутизъм....аз отдавна се съмнявах... според други проблемите са плод на предишната домашна среда. Не знам вече.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Roxelane написа:

Ясно. Мона, ако ти се занимава... На друг не вярвам. Има ли наистина детето ми аутизъм ? Тегля и нищо не виждам. Дадоха диагноза, интелигентност идеална, но аутизъм....аз отдавна се съмнявах... според други проблемите са плод на предишната домашна среда. Не знам вече.
      Категорично не.
      6 меча, Ас меча, Светът
    • Mona написа:

Roxelane написа:

Ясно. Мона, ако ти се занимава... На друг не вярвам. Има ли наистина детето ми аутизъм ? Тегля и нищо не виждам. Дадоха диагноза, интелигентност идеална, но аутизъм....аз отдавна се съмнявах... според други проблемите са плод на предишната домашна среда. Не знам вече.
      Категорично не.6 меча, Ас меча, Светът
      Уххх. Риба и той значи просто, кукувица... Благодаря <3 !!!
    • Има ли Изабела проблеми с плътността на костите?
      На 27 април махнахме гипса. На 7 май си счупи крака отново, същия крак, малко по-надолу. Късата клечка ли е изтеглила или има проблем с костите? Сякаш съм във филм на ужасите!
      Според лекарите ако има подобен проблем, то той отдавна щеше да е проличал, в много по-ранна възраст.

Маг - 8 пентакли - Ас жезли
      Мисля, че ще се оправи. Като майка се надявам само на най-доброто. Магът приемам като всички добри лекари, които срещнах по пътя си. (Малко офф-топик, но след наложилото се посещение на 2 различни спешни отделения+ планинска спасителна служба+ личен лекар и лекуващи ортопеди - 2 + ренгенолозите + рехабилитаторите - не срещах нито за миг някакво лошо отношение, всички са много адекватни в реакциите си).

В съзнание съм, че си изливам тука логореята и не казвам нищо съществено по картите и се нуждая повече от успокоение; даже детето го приема по-добре от мен. Така че пишете, кажете си мнението, теглете карти, моля.
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Armid написа:

Има ли Изабела проблеми с плътността на костите?
      На 27 април махнахме гипса. На 7 май си счупи крака отново, същия крак, малко по-надолу. Късата клечка ли е изтеглила или има проблем с костите? Сякаш съм във филм на ужасите!
      Според лекарите ако има подобен проблем, то той отдавна щеше да е проличал, в много по-ранна възраст.

Маг - 8 пентакли - Ас жезли
      Мисля, че ще се оправи. Като майка се надявам само на най-доброто. Магът приемам като всички добри лекари, които срещнах по пътя си. (Малко офф-топик, но след наложилото се посещение на 2 различни спешни отделения+ планинска спасителна служба+ личен лекар и лекуващи ортопеди - 2 + ренгенолозите + рехабилитаторите - не срещах нито за миг някакво лошо отношение, всички са много адекватни в реакциите си).

В съзнание съм, че си изливам тука логореята и не казвам нищо съществено по картите и се нуждая повече от успокоение; даже детето го приема по-добре от мен. Така че пишете, кажете си мнението, теглете карти, моля.

Об. 3 меча - Крал Чаши - Ас Меча

Не съм особено веща в Таро и здраве, не ми се вижда проблем с плътността да има, по-скоро някакви жезли щях да очаквам, някакво усещане за "празнина"... Тревожиш се много, разбираемо е, лечението е било адекватно по Краля ; об. 3 меча е твоето притеснение, плюс Ас Меча е може би точно "късата клечка", дали няма нещо пропуснато обаче от лекарите с този Ас Меч на трета... ? Ако го приемем като атрибут на Мага, всичко ще се оправи.
    • Kакво лечение ще ми наложат за коляното ?

Об. Императрица - Ас Жезли - Об. Император

ЪЪЪ... да пукна ако разбирам нещо тук, каква е тази комбинация въобще ? Абсолютна статичност, вероятно почивка (което няма как да се случи....), вероятно ще се отложи оперативната намеса, което ми е странно....
    • Карти за мъж, преживял тежка съдова операция.
      Как ще му се отрази операцията с оглед на бъдещите дни.

Рицар пентакли, 9 меча, 9 чаши

Уникални карти.
    • Mona написа:

Карти за мъж, преживял тежка съдова операция.

Уникални карти.
      Тежко ще я преживее, ще е на косъм... Но сякаш прескача трапа ? Устойчив е като че ли, поне на първо време. Три различни бои, борба...
    • Roxelane написа:

Mona написа:

Карти за мъж, преживял тежка съдова операция.

Уникални карти.
      Тежко ще я преживее, ще е на косъм... Но сякаш прескача трапа ? Устойчив е като че ли, поне на първо време. Три различни бои, борба...
      Изобщо не е на косъм.
    • Имам проблем/въпрос и нужда от помощ.

Свекърва ми има миома на матката от доста години - сигурно над 20 (!!!). Дълго време отказваше да се оперира и се лекуваше с "народни" лекове. Аз, разбира се, си мълча, акъл не давам като не ми го искат. Миналата година уж щеше да се оперира и по нейни думи не се оперирала, защото й казали че имала високо кръвно, но аз сефте чувам да се оплаква от кръвно, защото връщайки лентата назад, си спомням как каза, че нямало да се оперира, защото я било страх от пълна упойка (тогава пак си замълчах щото пълната упойка не е открита вчера и няма да е опитно зайче все пак).
      Та, операцията беше днес, има доста отстранени тъкани (не разбирам много), но доктора е казал, че тъканта е злокачествена и вероятно ще се наложи химиотерапия.
      Честно, вбесявам се от подобно поведение, но не ми е работа да съдя никого.
      Въпроса за изхода от операцията е (теглих преди 2 дни): 2 меча - Паж меча - 7 чаши
      Възстановяване след операцията? - 8 чаши - 9 чаши - 4 меча

Мисля, че комбинациите недвусмислено показват нарушеното здравословно състояние, както и установената вече онкология. Мисля, че заради 4 меча ще има някакво възстановяване, но това за мен е живот с болестта, а не пълно възстановяване.
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Ново

Mona написа:

Roxelane написа:

Mona написа:

Roxelane написа:

Имам едни карти, които малко ме тревожат, и не знам как да си обясня Отшелника на трета при подобен тип операция - не е животоспасяваща, а присаждане на тъкани, доста сложна и с неясен изход.

2 жезли - Обърнати 5 Меча - Отшелник

От няколко дена го умувам но може би защото съм пристрастна, не успявам да отсъдя, ще се радвам на мнения.
      С 2 жезли като че ли се осъществява връзката между кръвоносните съдове и тръгва живот по тях. Тия 5 меча, и то обърнати обаче, прецакват цялата работа, някакви непредвидени усложнения, мечовете прекъсват някъде нишката на живота по трасето. Отшелникът отначало ми се видя много негативна, сигурно и би била ако ставаше дума за друг тип операция, но тук може би нечия умела намеса ще успее да поправи щетите, и нещата ще тръгнат към по-добро ?
      Има некроза, затова се падат таквиа карти, няма живи тъкани, които да "вземат новите".об. 5 меча и Отшелник
      НО тук имаме обърнато време време в Таро, не е късно и всичко ще е ок.
      Много ме зарадва. Сега си обяснявам по-добре картите... Некроза има, да... Хирургът предупреди, че не дава гаранция, въпреки това ще опита, случаят, каза, е рядък... Ще присади хрущял и част от буза да "тапицирa". Вярвам ти, благодаря ти!
      Не се притеснявай. За теб ли е? Ок.
      Рицар жезли, 4 чаши, Рицар чаши

Споко. Имаме тотален баланс, ама да ти е обеца на ухото.
      Мона, прогнозата ти беше абсолютно правилна - днес ми махнаха силиконовите подпорки, тъканите са хванали, всичко е живо :) ! Целият етаж се изреди да поздравява хирурга. Благодаря !
    • Ново

Roxelane написа:

Mona написа:

Roxelane написа:

Mona написа:

Roxelane написа:

Имам едни карти, които малко ме тревожат, и не знам как да си обясня Отшелника на трета при подобен тип операция - не е животоспасяваща, а присаждане на тъкани, доста сложна и с неясен изход.

2 жезли - Обърнати 5 Меча - Отшелник

От няколко дена го умувам но може би защото съм пристрастна, не успявам да отсъдя, ще се радвам на мнения.
      С 2 жезли като че ли се осъществява връзката между кръвоносните съдове и тръгва живот по тях. Тия 5 меча, и то обърнати обаче, прецакват цялата работа, някакви непредвидени усложнения, мечовете прекъсват някъде нишката на живота по трасето. Отшелникът отначало ми се видя много негативна, сигурно и би била ако ставаше дума за друг тип операция, но тук може би нечия умела намеса ще успее да поправи щетите, и нещата ще тръгнат към по-добро ?
      Има некроза, затова се падат таквиа карти, няма живи тъкани, които да "вземат новите".об. 5 меча и ОтшелникНО тук имаме обърнато време време в Таро, не е късно и всичко ще е ок.
      Много ме зарадва. Сега си обяснявам по-добре картите... Некроза има, да... Хирургът предупреди, че не дава гаранция, въпреки това ще опита, случаят, каза, е рядък... Ще присади хрущял и част от буза да "тапицирa". Вярвам ти, благодаря ти!
      Не се притеснявай. За теб ли е? Ок.Рицар жезли, 4 чаши, Рицар чаши

Споко. Имаме тотален баланс, ама да ти е обеца на ухото.
      Мона, прогнозата ти беше абсолютно правилна - днес ми махнаха силиконовите подпорки, тъканите са хванали, всичко е живо :) ! Целият етаж се изреди да поздравява хирурга. Благодаря !
      Радвам се. Браво на хирурга ти.
      Браво и на теб!
    • Ново

Мерси, Мона :) !