Таро и Здраве/Начинаещи

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Имам ли хранително разтройство - Асо пентакли, 10 меча, 8 меча.
      За пръв (или втори път) си позволявам да питам за себе си за здраве (не съм хипохондрик в никакъв случай ). Просто забелязах, че панталоните ми падат - и чак тогава се присетих, че не съм яла от дни. И при мисълта да хапна нещо - направо ми се доповръща. Не мога да ям!
      Дали е на емоционална почва ? Чудя се за картите, защото Асо пентакли на първа ми говори за проекция, обаче следват тежки мечове.
    • И аз се осмелих да питам за здраве.

В други теми съм писала за сестра ми, която се бори с много психологически симптоми от бая време. Чудно как, но за толкова сменени лекари и психолози, никой не се присетил да изследва функциите на щитовидната жлеза. В крайна сметка се намери лекар, който да направи връзка между симптомите и изследванита показаха завишени нива на TSH- хиперфункция на щитовидната жлеза. Започна лечение от днес , в понеделник ще се ходи на ехограф при ендокринолог. Цялата кръвна картина иначе е в норма.

1. Има ли болест на Хашимото (като евентуален причинител) ?
      Кралч, ас меча, 8 чаши

2. Има ли хипертиреоидизъм?
      Кралица пентакли, 6 меча, паж жезли

4. Ще оздравее ли напълно?
      Кула, Свят,7 пентакли

Така, моите познания в Таро и здраве са още оскъдни, но ще кажа какво виждам.

По първата комбинация смятам, че няма тежко имунно заболяване, каквото е Хашимото. С хормоните нещата са кофти - Крал чаши и 8 чаши.

Втората комбинация никак не ми харесва. По Кралица пентакли има болестен процес от известно време, нелекуван, защото никакво внимание не е насочвано натам. След като е оставен на произвола, проблемът се развил с времето по 6 меча и сега има обостряне, мисля си за някакво възпаление с този паж жезли. Но е и факт, че симптомите се влошиха рязко в последните 2 месеца.

Накрая- проблемът беше открит изневиделица по Кулата, по време на преглед при диетолог. Лечението обаче ще е продължително по Светът и 7 пентакли. Не знам... не мисля, че отсега може да се каже, че ще има пълно излекуване, след време може би трябва да се тегли пак. Предстои й справяне.

Нека който има желание се включи. Аз ще пиша след ехографа в понеделник. Тогава ще е ясно вече.

Няма какво да се правя, наистина съм притеснена, но положението е такова.
    • Ето едни карти от мен:

3 пентакли, Крал чаши, Слънцето

Изглеждат сложни, а и са реално, но все пак: питащата в същинска менопауза ли е или още може да има деца?
      Как мислите?
      Pulvis et umbra sumus.
    • Дори и с подходящо лечение(Краля) съм скептична при появата на Слънце на трета позиция. За да бъде осъществено едно дете (Слънцето), трябва да имаме и налични други карти, по мое мнение, които сме обсъждали на курса.

Струва ми се, че баланса и опциите за разширяване на 3 пентакли са нарушени по Краля.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Здравейте, днес разбрах, че мой близък роднина е много тежко болен.
      Попитах дали ще умре до един месец, картите са : 7 меча- 3 жезли-ас пентакли
      Предисторията е, че е болен от дълго време, не се е лекувал, но ние разбрахме вчера. Сестра цял ден опитва да го настани в болница, утре вече трябва да успее. Не съм сигурана в тълкуването на картите, дали 7 меча се появява като нея (вътрешния човек, помоща) + асото (защитата), т.е. има шанс да оцелее или асото е потвърждение за смърт? Моля ви за помощ...
    • alissa написа:

Здравейте, днес разбрах, че мой близък роднина е много тежко болен.
      Предисторията е, че е болен от дълго време, не се е лекувал, но ние разбрахме вчера. Сестра цял ден опитва да го настани в болница, утре вече трябва да успее. Не съм сигурана в тълкуването на картите, дали 7 меча се появява като нея (вътрешния човек, помоща) + асото (защитата), т.е. има шанс да оцелее или асото е потвърждение за смърт? Моля ви за помощ...
      Тълкуваш напосоки.
      Няма да умре до края на месеца.
      Pulvis et umbra sumus.
    • Mona написа:

alissa написа:

Тълкуваш напосоки.Няма да умре до края на месеца.
      Тълкувам на посоки, така е. Картите не са лоши, за разлика от предполагаемата диагноза- лимфом.
    • alissa написа:

Mona написа:

alissa написа:

Тълкуваш напосоки.Няма да умре до края на месеца.
      Тълкувам на посоки, така е. Картите не са лоши, за разлика от предполагаемата диагноза- лимфом.
      Трябваше да започнеш с въпроси за здравословно състояние, за да се увериш, че обектът е болен и каква е прогностиката му до 3 месеца напред. Независимо от това кой какво ти е казал и каква е официалната диагноза или липсата й.
      Да изградиш една стройна картина от карти, според които да направиш и съответната прогностика и анализ.
      И т.н.
      Pulvis et umbra sumus.