Таро и Здраве/Начинаещи

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ново

Препоръчвам ви да не се занимавате с такива сложни гледания. Не и, когато има уговорка с питащите. Просто отказвайте.

Едно е да има анализ на някакви карти за нещо си, но не и когато си поел ангажимент и чакат от теб отговор. Окончателен отговор.
    • Ново

Mona написа:

Препоръчвам ви да не се занимавате с такива сложни гледания. Не и, когато има уговорка с питащите. Просто отказвайте.

Едно е да има анализ на някакви карти за нещо си, но не и когато си поел ангажимент и чакат от теб отговор. Окончателен отговор.
      Затова и отказвам толкова време.

Ангажимент не съм поемала пред никого. Исках да видя докъде съм с Таро, имам ли правила посока. Иначе по никакъв начин не бих допуснала по подобни решаващи въпроси да имам думата. Далече съм от това ниво.
    • Ново

Moon написа:

Ще бъде ли успешна трансплантацията на В. от нейната майка Т.? (става въпрос за бъбрек)

2 чаши, Рицар чаши, Звездата

Няма насрочена дата за операцията, в момента се правят тестове.
      Привет.

Разсъжденията ми са следните:

2 чаши са замянята, а рицарят е движението, Звездата указва "лечението" трансплантацията, да замениш органът.
      Подобно на Умереността говори за замяна, но тук Звездата освен, че забавя е и отвъдна карта, страдалческа. Имаме баланс в твоите карти, макар и Звездата да е карта, която е тежка и трудна за понясяне.

Позволих си да тегля карти, дали операцията ще се състои.

пада 6 жезли // Силата - 7 пентакли - 6 жезли

Операцията ще състои, макар и да бъде отлагана доста дълго във времето, по 6 жезли и горните карти съдя, че ще бъде успешна.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Ново

wolf написа:

Moon написа:

Ще бъде ли успешна трансплантацията на В. от нейната майка Т.? (става въпрос за бъбрек)

2 чаши, Рицар чаши, Звездата

Няма насрочена дата за операцията, в момента се правят тестове.
      Привет.
      Разсъжденията ми са следните:

2 чаши са замянята, а рицарят е движението, Звездата указва "лечението" трансплантацията, да замениш органът.
      Подобно на Умереността говори за замяна, но тук Звездата освен, че забавя е и отвъдна карта, страдалческа. Имаме баланс в твоите карти, макар и Звездата да е карта, която е тежка и трудна за понясяне.

Позволих си да тегля карти, дали операцията ще се състои.

пада 6 жезли // Силата - 7 пентакли - 6 жезли

Операцията ще състои, макар и да бъде отлагана доста дълго във времето, по 6 жезли и горните карти съдя, че ще бъде успешна.
      Wolf, благодаря ти.

Звездата ми беше трудна тук- дали се проявява като лечителка или като угасване. Сега и по твоите карти се вижда- ще се случат нещата, макар и с чакане.

Още веднъж благодаря за отделеното време. :)