Таро и Здраве/Начинаещи

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Препоръчвам ви да не се занимавате с такива сложни гледания. Не и, когато има уговорка с питащите. Просто отказвайте.

Едно е да има анализ на някакви карти за нещо си, но не и когато си поел ангажимент и чакат от теб отговор. Окончателен отговор.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Mona wrote:

Препоръчвам ви да не се занимавате с такива сложни гледания. Не и, когато има уговорка с питащите. Просто отказвайте.

Едно е да има анализ на някакви карти за нещо си, но не и когато си поел ангажимент и чакат от теб отговор. Окончателен отговор.
      Затова и отказвам толкова време.

Ангажимент не съм поемала пред никого. Исках да видя докъде съм с Таро, имам ли правила посока. Иначе по никакъв начин не бих допуснала по подобни решаващи въпроси да имам думата. Далече съм от това ниво.
    • Moon wrote:

Ще бъде ли успешна трансплантацията на В. от нейната майка Т.? (става въпрос за бъбрек)

2 чаши, Рицар чаши, Звездата

Няма насрочена дата за операцията, в момента се правят тестове.
      Привет.

Разсъжденията ми са следните:

2 чаши са замянята, а рицарят е движението, Звездата указва "лечението" трансплантацията, да замениш органът.
      Подобно на Умереността говори за замяна, но тук Звездата освен, че забавя е и отвъдна карта, страдалческа. Имаме баланс в твоите карти, макар и Звездата да е карта, която е тежка и трудна за понясяне.

Позволих си да тегля карти, дали операцията ще се състои.

пада 6 жезли // Силата - 7 пентакли - 6 жезли

Операцията ще състои, макар и да бъде отлагана доста дълго във времето, по 6 жезли и горните карти съдя, че ще бъде успешна.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolf wrote:

Moon wrote:

Ще бъде ли успешна трансплантацията на В. от нейната майка Т.? (става въпрос за бъбрек)

Привет.
      Разсъжденията ми са следните:

2 чаши са замянята, а рицарят е движението, Звездата указва "лечението" трансплантацията, да замениш органът.
      Подобно на Умереността говори за замяна, но тук Звездата освен, че забавя е и отвъдна карта, страдалческа. Имаме баланс в твоите карти, макар и Звездата да е карта, която е тежка и трудна за понясяне.

Операцията ще състои, макар и да бъде отлагана доста дълго във времето, по 6 жезли и горните карти съдя, че ще бъде успешна.
      Wolf, благодаря ти.

Звездата ми беше трудна тук- дали се проявява като лечителка или като угасване. Сега и по твоите карти се вижда- ще се случат нещата, макар и с чакане.

Още веднъж благодаря за отделеното време. :)
    • Здравейте! От известно време един близък приятел се държи доста странно. Опитвала съм се да поговоря с него,обаче по никакъв начин не желае да споделя проблеми, а преди не е било така.Почвам да си мисля,че може да има здравословен проблем и затова хвърлих карти. Паднаха се
      Страшния съд(обърнат) - 2 жезли-Кралица меч
      От четеното досега виждам, че кралица меч излиза, когато има проблем и се нуждае от намеса. 2 жезли - може би, че нещата не зависят от това какво той ще предприеме, а страшния съд и то обърнат-нямам идея. Искам да споделя, че това е първата ми комбинация относно здраве и може в тълкуванията ми изобщо да няма нищо вярно. Ще се радвам да помогнете с мнения. Благодаря!
    • Здравейте, нова съм в гледане на таро и затова бих искала да се посъветвам с вас. Подредбата е Висшата Жрица Крал мечове 10 пентакли за въпрос ще се закрепи ли здравословно? Според мен ще трябва да се консултира с лекар, може би хирургична намеса, но всичко ще е благополучно.
    • Galya wrote:

Здравейте, нова съм в гледане на таро и затова бих искала да се посъветвам с вас. Подредбата е Висшата Жрица Крал мечове 10 пентакли за въпрос ще се закрепи ли здравословно? Според мен ще трябва да се консултира с лекар, може би хирургична намеса, но всичко ще е благополучно.
      Здравей, не препоръчвам на съвсем начинаещи да задават въпроси за здраве.

Въпреки това, задай въпроса си така: Как ще се развие здравословното състояние на еди кой си до края на годината. Пиши пак какви са картите, ще ти помогна.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Здравейте, днес имах разговор с мой близък, в който намекна за това, че са му открили онкологично заболяване. Не пожела да разговаряме повече по темата, избягва въпроса. Попитах картите:
      Открили ли са на Т. онкологично заболяване?

Изпадна- 4 жезли

Смърт. Колесницата. 9 жезли

Според мен отговорът е не. По-скоро има свои съмнения, които не са потвърдени. Моля, помогнете ми?

The post was edited 1 time, last by desi ().

• По принцип нямам компетенции да пиша в този раздел, но понеже става дума за мен, пускам карти с молба за мнение. Напоследък Таро ми говори сякаш на китайски и нищо не разбирам, вярно че известно време не го бях ползвала, не знам дали това е причината. Та, два пъти поред ми закъснява менструацията с по 2-3 седмици, никога не ми се е случвало такова нещо, направих цитонамазка, но още чакам резултатите.

Об.Рицар Жезли - Обърната 7 жезли - Магът

Тук не виждам нито хормони, нито кисти, нито стрес. И трите карти ми говорят единствено за евентуално ускоряване на процеси, или че скоро ще мине от само себе си (Магът), или, евентуална ранна менопауза, което би ме потресло но не мога да го изключа като вероятност, дори минимална. Много ви моля за вашето мнение по тези карти.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Roxelane wrote:

По принцип нямам компетенции да пиша в този раздел, но понеже става дума за мен, пускам карти с молба за мнение. Напоследък Таро ми говори сякаш на китайски и нищо не разбирам, вярно че известно време не го бях ползвала, не знам дали това е причината. Та, два пъти поред ми закъснява менструацията с по 2-3 седмици, никога не ми се е случвало такова нещо, направих цитонамазка, но още чакам резултатите.

Об.Рицар Жезли - Обърната 7 жезли - Магът

Тук не виждам нито хормони, нито кисти, нито стрес. И трите карти ми говорят единствено за евентуално ускоряване на процеси, или че скоро ще мине от само себе си (Магът), или, евентуална ранна менопауза, което би ме потресло но не мога да го изключа като вероятност, дори минимална. Много ви моля за вашето мнение по тези карти.
      Здравей, Рокси. Здраве не коментирам, но винаги когато тегля много жезли, винаги съм под сериозен стрес. При теб първа е и рицар, мисля си да не си сменила климата и географската ширина?
    • Благодаря за включването, alissa. Не, не съм мърдала никъде. Стрес че имам, имам, ама не ми се случва за първи път да съм под стрес...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Roxelane wrote:

Благодаря за включването, alissa. Не, не съм мърдала никъде. Стрес че имам, имам, ама не ми се случва за първи път да съм под стрес...
      Не подценявай стреса ... Споко, everything gonna be all right, както се пее в песента
    • Много моля за помощ с картите, които изтеглих, за много близък човек става дума...

Каква е причината за симптомите (проблем при уриниране) :

2 Пентакли - 4 Пентакли - Колесницата

Тук се успокоих, казвайки си, че по-скоро става дума за камъни в бъбреците (нищо не указва 'мъжки' проблем), макар че се зачудих дали Колесницата тук показва овладяване, или ускоряване на развитието на проблема.

Изследванията показаха обаче проблем с простатата. Много се притеснявам...

Об. Влюбените - Об. Паж Чаши - 3 чаши

Помислих си за хормонално натрупване, което води до хипертрофия на простата. Това е общо взето донякъде безобиден проблем. Теглих още веднъж :

Об. Кралица Жезли - Об. Паж чаши - 3 чаши !

След това четох, че Мона е писала в една дискусия, че много чаши показват онкологичен, най-малкото сериозен проблем... Има още време до ЯМР и много се притеснявам. Мъжът не е стар. Моля ви за мнения...
    • Moon wrote:

wolf wrote:

Moon wrote:

Привет.Разсъжденията ми са следните:

Wolf, благодаря ти.
      Звездата ми беше трудна тук- дали се проявява като лечителка или като угасване. Сега и по твоите карти се вижда- ще се случат нещата, макар и с чакане.

Още веднъж благодаря за отделеното време. :)
      Привет, момичета!

Давам обратна връзка за този казус- операцията се е състояла и е напълно успешна! :)
    • Здравейте, група :)
      Става въпрос за млада жена с миома на маточната шийка. И въпросите започнаха по друга линия, но ...

1. Ще има ли деца?
      Дявол; 4 меча; 3 пентакли
      Тук ми е по- лесно тълкуването, защото съм запозната с проблема.
      Дяволът го свързвам с мястото- маточната шийка. Но си мисля, че и проблемът е отлаган във времето. 4 меча е безплодие, а 3 пентакли са образуванията и консултацията ѝ с лекари. Като заключение миомата може да доведе до безплодие, но все още има надежда и нещата зависят от нея (3 пентакли).

2. Какво да направи, за да се излекува?
      Рицар чаши; 10 чаши; 8 меча
      Подхожда безотговорно (рицар), самозаблуждава се и не желае да види истината (10 чаши+8 меча). Ако не предприеме действия, проблемът ще се задълбочи (ричар чаши+10 чаши)

3. Необходима ли е операция
      Глупакът; асо жезли; 10 меча
      С глупакът на първа, бих казала, че е глупав въпрос. А 10 меча на трета - да. Но смятам, че ще има възобновяване на силна болка (глупак + асо жезли), което ще я принуди да направи каквото трябва, което е операция.

Вие как мислите?