Таро и Здраве

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• wolf написа:

Какви са проблемите? об 9 жезли – 3 жезли – 10 жезли
      Човека ми се оплака от болки в коляното, по обърнати 9 жезли + 3 жезли тълкувам едно огромно протакване и отказване да се вземат мерки, а 10 жезли е доста кофти развитие на проблема, т.е. затрудняване в движението след дори малко прренатоварване.

Сериозно ли е? Об 8 пентакли – Рицар пентакли – Обесен
      Об 8 пентакли ... май трябваше да изправя картите преди да гледам за здраве, но ... здраве да е.
      Об 8 пентакли + Рицар пентакли пак ми говори за адско отлагане на проблема, като накрая се стига до обесен, решаваме проблема временно с бинтове, но болката си остава и не се вземат мерки.

Как ще се развие проблема? Страшен съд – об Рицар чаши – Ас меча
      Мисля, че няма да има някакво лошо развитие, освен че Страшния съд говори, че трябва да се обърне внимание на теб самия, на здравето ти, об Рицар чаши хич не ми се връзва с Ас меча, но мисля че все пак тоя ас меч дава някакво крайно решение, което щещ не щеш ще вземеш.

Мнения?
      Oказа се, че е сериозно, питахме дали ще се наложи операция?
      2 меча - Умереност - Ас меча

Според мен ще се наложи, горе като съм питала как ще се развие проблема пак се пада Ас меча, но както приятелката ми каза операцията е рутинна. Умереността е, че ще инфилтрират течност и според мен два меча показват отстраняването на скъсаната част.

Питах как ще се развие проблема?
      Паж меча - 6 меча - 7 чаши

Не съм сигурна, но ще дам обратна връзка по-късно.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.