Таро и Здраве

• Moon написа:

Х. взима ли мерки за здравословния си проблем?
      Висшата жрица/Девицата,Рицар жезли/оплождане на духа,8 пентакли/заземяваме

Ще се разреши ли проблемът на Х. в следващите 6 месеца?
      Колелото на съдбата/Сляпата фортуна,паж меч,3 жезли/оплождане на духа

изхвръкна 4 меча

Според мен мерки се взимат,но бавно и славно.Има желание за лечение,но то ще е дълго. Чудя се дали с тези 4 меча не се подсказва хоспитализация? Разрешение в следващите 6 месеца не виждам.

Какво мислите?
      Няма какво да увъртам повече. Става дума за приятеля ми. Трудно се реших да тегля карти,но съм притеснена.
      Споменавал е,че не се чувства добре,то си и личи,че има нещо. Знам,че беше на лекар преди известно време,но не казва нищо освен,че го стягат гърдите,много лошо спи и постоянно работи. Не иска да ме тревожи и все казва,че всичко е наред. Аз не се чувствам така,обаче. Имам чувството,че е нещо по-сериозно. Наскоро случайно дочух думата "операция",изчаках да каже нещо,но не. А и отскоро сме заедно,нормално е до някаква степен. Все пак аз искам да знам какво се случва,но без да го натискам да говорим постоянно.Досадно е. И виждам ,че той се чувства зле - ментално и физически.

Моля ви да ми помогнете с анализа на комбинациите. Още прохождам в подредбите за здраве, става дума за мой близък човек и ми е притеснено.

1.Крие ли нещо за здравословното си състояние от мен в момента?
      Паж жезли,4 меча,2 чаши

2.Ще ми сподели ли фактите около здравословното си състояние?
      4 меча,10 меча,5 жезли

Знае ли вече диагнозата си?
      10 жезли,Силата,10 меча

3.Ще бъде ли хоспитализиран през 2018г.?
      4 меча,9 пентакли,Дявол

4.Налага ли се операция,за да оздравее?
      Крал жезли,Кралица меч,Крал пентакли

5.По-добре ли е за отношенията ни да не коментираме здравословното му състояние?
      Кралица жезли,7 жезли,Папата

Наясно съм,че прекалих с въпросите. Отворена съм за всякаква критика.

На първо място - 4 меча излиза почти навсякъде,в предната комбинация изхвърча от тестето. За мен това значи,че действително ходи по лекари и се изследва. Комбинация 3 обаче хич не ми харесва- ще се случва нещо,ще бъде тежко,особено психически,но времето е дошло. В комбинация 4 Кралица меч е на втора- сега е момента,технически винаги я свързвам с хирургическа намеса,но по здравословни въпроси ми липсва обширна практика. Намирисва ми обаче,че наистина операция ще има. Изглежда ми и доста травмиращо всичко. :/ Интересното са дворцовите карти в 4-тата комбинация.Фигуративно Кралят жезли минава през Кралицата мечове и преминава в Крал пентакли.Бях теглила,когато започнахме да се виждаме-Таро го опреличава на Крал жезли,даже с Калика го коментирахме. Образно казано комбинацията ми прилича на промяна. Сякаш това,което се случва и предстои да се случи със здравето му ще го промени радикално,но ще стане по-стабилен и по-силен. Не знам... май наистина е нещо сериозно. Мисля,че вече знае диагнозата си,но със Силата на втора и 10 жезли...някакво чувство на безсилие се очертава. Сигурно затова мълчи.

Относно това дали крие нещо...ами крие,че ходи по болници. Паж жезли показва,че комуникацията ни е от разстояние,към момента работим в различни градове. Чувствата му към мен са основна причина да премълчава. Дали ще сподели....според мен въпросът е наболял,иска да е искрен с мен,но се бори със себе си по въпроса. 10 меча обаче ме навеждат на мисълта,че разговор ще има,ще бъде болезнен,защото новините не са добри. Последната комбинация ме навежда на мисълта,че ще се справим. Отговорът обаче клони към това да бъда до него в това,да се борим. Моята подкрепа е нужна.

Възможно е напълно да съм оплескала тълкуването,но няма да се откажа.
      Много бих била благодарна на вашите мнения. Ясно е,че имам нужда от свежи очи,опитни.

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Moon ().

• Ново

Moon написа:

Moon написа:

Х. взима ли мерки за здравословния си проблем?
      Висшата жрица/Девицата,Рицар жезли/оплождане на духа,8 пентакли/заземяваме

Ще се разреши ли проблемът на Х. в следващите 6 месеца?
      Колелото на съдбата/Сляпата фортуна,паж меч,3 жезли/оплождане на духа

изхвръкна 4 меча
      1.Крие ли нещо за здравословното си състояние от мен в момента?
      Паж жезли,4 меча,2 чаши

2.Ще ми сподели ли фактите около здравословното си състояние?
      4 меча,10 меча,5 жезли

Знае ли вече диагнозата си?
      10 жезли,Силата,10 меча

3.Ще бъде ли хоспитализиран през 2018г.?
      4 меча,9 пентакли,Дявол

4.Налага ли се операция,за да оздравее?
      Крал жезли,Кралица меч,Крал пентакли

5.По-добре ли е за отношенията ни да не коментираме здравословното му състояние?
      Кралица жезли,7 жезли,Папата
      Колелото на съдбата показва, че проблемът не е от сега, появявал се и преди. Не съм сигурна, но по 4 меча предполагам, че проблема е свързан с нервите(не психическите такива), болка, трудно му е да се движи?

Дали крие нещо от теб? Паж жезли на първа показва проблемите ви в комуникацията, предпочита да е сам със себе си в това, по 2 чаши - да, лъже.

Дали ще сподели, вероятно да, но е в голям вътрешен спор със себе си (5 жезли)

Знае ли диагнозата? Да, знае я идеално, 10 меча на 3-та е винаги да, лошото е че с тия 10 жезли и Сила, това показва, че има и финансово затруднение, и още много други проблеми на главата си, които е възможно да са го докарали да състоянието му.

Не смея да коментирам дали ще бъде хоспитализиран, но според мен операция се налага, по Кралица меча.

Последната комбинация казва, че ти си Кралица жезли, копаеш в историята, по Папата - ще стигнеш до истината.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Ново

Moon написа:

Наясно съм,че прекалих с въпросите. Отворена съм за всякаква критика.
      Да, престани на всеки въпрос да задаваш по още 20. Това не ти помага, нито на него!
      До 3, най-важните.

Нищо сериозно му няма поне.
      Коментирам първите ти комбинации като основни и най-достоверни.
      Всичко му е наред, а ако не е, е просто нещо мъничко.

Мъжете по принцип не казват, когато са болни, освен ако не хванат някоя настинка и тогава са на умирачка.

Успокой се! <3
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur
    • Ново

Благодаря ви,момичета! <3

Наистина,бях се шашнала. В този момент не можех да отсея кое е най-важното и да го синтезирам в 1,2 въпроса. Темата за здравето е твърде сериозна,че да си позволявам волности. Но ще се науча.
    • Ново

Малко карти и от мен по здравословни проблеми:

Жени има ли тумор в мозъка?
      - Смъртта, Дяволът, 9 пентакли

Жени трябва ли да предприеме нови изледвания за потвърждение/отхвърляне и съответно, лечение?
      - 9 меча, Обесеният, Крал меча

След като видях тези карти, анализите ме наведоха на проблем, засягащ друга част от тялото и попитах: Жени има ли проблем с ..?
      - Магът, 8 меча, Рицар жезли

Какво мислите по картите и какви са вашите предположения?

П.С. Жени е условно име, става дума за жена на 35 години. Не казвам какъв е третият въпрос, защото се надявам да стигнете и вие до подобно предположние или до близко до него.
      Картите са много интересни и се вижда колко тематично са свързани.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Ново

Mona написа:

Жени трябва ли да предприеме нови изледвания за потвърждение/отхвърляне и съответно, лечение?

След като видях тези карти, анализите ме наведоха на проблем, засягащ друга част от тялото и попитах: Жени има ли проблем с ..?

П.С. Жени е условно име, става дума за жена на 35 години. Не казвам какъв е третият въпрос, защото се надявам да стигнете и вие до подобно предположние или до близко до него.
      Какво е състоянието на яйчниците / репродуктивната система при Жени и изобщо - органите, които са условно "по две" - бял дроб, бъбреци, яйчници?
      Има ли някой в рода с онкологично заболяване?
      Нови изследвания трябва да се предприемат според мен, но проблемът не е в мозъка (пак според мен).
    • Ново

Kalika написа:

Mona написа:

Какво е състоянието на яйчниците / репродуктивната система при Жени и изобщо - органите, които са условно "по две" - бял дроб, бъбреци, яйчници?Има ли някой в рода с онкологично заболяване?
      Нови изследвания трябва да се предприемат според мен, но проблемът не е в мозъка (пак според мен).
      Знаеш, че за такива въпроси и за такива карти, трябва аргументация.
    • Ново

По Крал меча сред 9 меча и Обесения - за нуждата от нови изследвания. Бих казала, че жената доста време е отлагала, страхувала се е.
      По Дяволът с 9 пентакли - предположението ми за наследственост, но не буквално, не и за това, което тя се съмнява.
      2 пентакли, 6 жезли, 2 жезли - това са мои карти - къде точно е локализиран проблема.
    • Ново

Kalika написа:

По Крал меча сред 9 меча и Обесения - за нуждата от нови изследвания. Бих казала, че жената доста време е отлагала, страхувала се е.
      По Дяволът с 9 пентакли - предположението ми за наследственост, но не буквално, не и за това, което тя се съмнява.
      2 пентакли, 6 жезли, 2 жезли - това са мои карти - къде точно е локализиран проблема.
      Първо, поздравления за това че за подобни сериозни проблеми, разчиташ само на своето Таро, аз правя същото.
      Второ, поздравления за това, че видя проблемът с яйчниците, моят извод е същият. Очевидно имаш дарба. Браво.

НО аргументацията ти куца. Визирам логическите Таро вазимовръзки между картите.

Бих те помолила отново да се опиташ да обясниш вътрешната схизма между Смъртта, Дяволът, 9 пентакли спрямо 9 меча, Обесеният, Крал меча и заключнението по моите карти - Магът, 8 меча, Рицар жезли. Като допълниш и анализа по своите.
      Мисля, че ще е идеално за обучителна цел.

Ако срещнеш някъде затруднение, го напиши и ще го разнищим. Рядко има подобни случаи, такива карти и направо, истинска лекция по Таро за здраве :)
      Нелеко е, да.
    • Ново

Щях да попитам, дали жената има деца - предвид това, че е на 35 , аз не видях деца, но не мога и да се обоснова логически по картите. Може би - Смъртта, Дяволът, 9 пентакли - по тази комбинация. После изплуваха подробностите.
      По заключителната комбинация - хрумна ми, че има процес, който се развива по Рицар жезли, но той е различен от сегашния проблем / блокаж по 8 меча.
    • Ново

Kalika написа:

Щях да попитам, дали жената има деца - предвид това, че е на 35 , аз не видях деца, но не мога и да се обоснова логически по картите. Може би - Смъртта, Дяволът, 9 пентакли - по тази комбинация. После изплуваха подробностите.
      По заключителната комбинация - хрумна ми, че има процес, който се развива по Рицар жезли, но той е различен от сегашния проблем / блокаж по 8 меча.
      Няма деца, да.

НО аз чакам Таро аргументация.

Откъде изплуваха подробностите :)
      Когато гледаме на Таро, нищо не ни хрумва просто хей така. Знаеш.
    • Ново

Mona написа:

Kalika написа:

Няма деца, да.
      НО аз чакам Таро аргументация.

Ами при теб е логически ясно, при мен - на моменти и не мога да се обоснова :) .
      Мисля, че първата комбинация е ключова, но вече не съм сигурна :)
    • Ново

Kalika написа:

Mona написа:

Kalika написа:

Няма деца, да.НО аз чакам Таро аргументация.

Ами при теб е логически ясно, при мен - на моменти и не мога да се обоснова :) .Мисля, че първата комбинация е ключова, но вече не съм сигурна :)
      Напротив.
      Винаги може да се обосновем.

Неслучайно ти го зададох този въпрос, знаеш, често на мен ми задават един и същи въпрос - ти това как го видя, но е едно да нямам карти и да не съм гледала, а друго е, когато вече си "хвърлил" карти, та затова те питам.

Почти всички искат да гледат и да прогнозират и здравословни задачи в Таро, а това знаем, е висш пилотаж.

Исках да стане дискусия, за да стане ясно - на другите, не на мен, че има невидими нишки, които свързват познанието с личния код на всеки.
    • Ново

Mona написа:

Въпреки, че вече прочетох дискусията ви, ще ви кажа аз какви логически връзки видях, пък вие кажете дали съм права.
      Това, което мен би ме навело на съмнения за друг проблем е Обесения и Крал меча, защото Обесения показва именно, че има някаква неясна и скрита причина за болезнеността, а Крал меча - може би оперативната намеса, която се налага.
      По първата комбинация - Смъртта ми напомня, че нещо е с изчерпана функция, а в комбинация с Дявол - Мона беше писала веднъж, че е символ на остаряването на организма, както и вероятност от лимфоми. Ако жената не е раждала Дяволът се явява да покаже всички симптоми, които могат да се отключат при такива хора. Разбира се, на моя етап, не мога да кажа категорично, че тумор в мозъка няма, но тумора е нещо, което расте, а не умира (като Смъртта). Бих помислила за "женски" проблем, но комбинацията Маг-8 меча - Рицар жезли не ми говорят много, по-скоро ме обърква. 8 меча може да ме насочи към някакви психични процеси, все едно проблема е в главата и бих се заблудила, че проблема е на психическа основа. Така че това е комбинацията, която ми е най-неясна. По какъв начин тя показва проблем с яйчниците?
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Ново

П.С. Моите карти за проблема на жената са: Императрица - Отшелник - 5 жезли
      Буквално мога да го преведа като - спад във функцията на женски репродуктивни органи и някаква инфекция там (5 жезли).
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Ново

Armid написа:

П.С. Моите карти за проблема на жената са: Императрица - Отшелник - 5 жезли
      Буквално мога да го преведа като - спад във функцията на женски репродуктивни органи и някаква инфекция там (5 жезли).
      По Отшелника си мисля за проблем, който е хроничен, от дълго време, но се е изострил сега по 5 жезли.