Таро и Здраве

• curi0us написа:

Може би й няма нищо.
      Въпреки че здравните въпроси никак не са ми експертиза.
      Просто 1вите карти ми говорят, че нищо няма, така си мисля. :)

Опасения, страхове, да, рак на гърдата - не.
      Да, и аз така разсъждавам. Но дали е вярно, не знам.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Какво е здравословното състояние на баба ми?
      Приета е в болница днес. Сърдечна и бъбречна недостатъчност. 84 г

7 меча - 2 жезли - Отшелника

Цитирам Мона - Ако търсите сигнал, знак за край на нещо, то първият признак е винаги по картата Отшелникът - започне ли да се появява някъде из колодата, из гледанията, то началото на края е дошло. прокрадва ли се идеята на Отшелника, то нещата са отекли вече.

Тя отдавна не е добре, но сякаш нещата се бяха стабилизирали и имаше живинка в нея.
    • Лошото е, че е трета Отшелникът. Но все пак не е Папата или някакви кофти пентакли, които буквално открадват живота. Оххххххх нямам никакъв опит със здравни въпроси и аз.
      ART IS THE HIGHEST FORM OF THINKING.
    • Аз мисля, че в случая, Отшелникът символизира старостта, самият процес на остаряване. Но не го виждам като край, като прекратяване. Хронични болежки, дължащи се на напредналата възраст.
    • wolfy написа:

Тлее. Лека по-лека светлинката във фенера на Отшелника гасне.
      и аз така го виждам, за съжаление.
    • Ще се излекува ли Х. (дете)? Състоянието му е сериозно. Слънцето, Кралица меча, Влюбените. Иска ми се да вярвам, че Влюбените дават възможност за избор, дават шанс и надежда. Нещо като отворена врата. Може би ще се наложи операция по Кралицата меча (всъщност, почти е сигурно). Не разбирам Слънцето на първа, каква роля играе (освен може би, че става въпрос за дете)? В случая, не става въпрос за проекция или преувеличение на тежестта на самото състояние.
    • Kalika написа:

Ще се излекува ли Х. (дете)? Състоянието му е сериозно. Слънцето, Кралица меча, Влюбените. Иска ми се да вярвам, че Влюбените дават възможност за избор, дават шанс и надежда. Нещо като отворена врата. Може би ще се наложи операция по Кралицата меча (всъщност, почти е сигурно). Не разбирам Слънцето на първа, каква роля играе (освен може би, че става въпрос за дете)? В случая, не става въпрос за проекция или преувеличение на тежестта на самото състояние.
      По мое мнение операция трябва да се направи, тя ще даде някакъв шанс за оздравяване. Иначе така погледнато не мисля, че има отговор “да/не”. По-скоро става дума за метода на лечение, отколкото за изхода от него. Миже би досега за пробвали различни методи, надявали са се, че нещо ще даде резултат, но на този етап само драстичният метод би помогнал/ Кралица меч.

На кръстопът са в лечението. Слънцето ми се вижда точно като заслепяване тук. Силно желание нещата да не са толкова сериозни-само че са, или пък грешка в диагнозата да е имало в началото. Сега става ясно,че нещата са си сериозни и няма бягане. Ако се придържам към моите виждания- Кралица меч е традиционно лечение, консервативно, в това число и операция. Има може би и чудене и мислене дали да се подходи така в случая, но може би това ще даде шанс за оздравяване.

Това е от мен.

Дано се оправи детенцето! :/
    • От два,три дни имам някаква странна болка в челюстта. Няма подуване или други симптоми. Проблемът е,че от същата страна имам един мъдрец, който никне от няколко години поне. Ходих на снимка преди година и лекарката каза,че е ретинирал - няма място да изникне напълно и трябва да се премахва с хирургическа намеса, ако реша. Не съм имала никакви проблеми със зъба досега, но ми е останало в ума,че все на един етап трябва да се вади. Все не стигам дотам, често казано напълно забравям за него, ходя си на почистване и толкова. Тази болка обаче ме притесни, защото когато стискам челюстта усещам болка в съседните до мъдреца зъби.

1.Каква е причината за болката в челюстта?
      Умереност, Кралица меч, Обесен

2.От зъба ли е?
      Кралица чаши, Висша жрица, 3 чаши

3.Налага ли се екстракция в момента?
      Страшния съд, паж жезли, Рицар пентакли

По първата комбинация си помислих,че е нещо,свързано може би с някакъв нерв или мускул. Не ми се вижда като възпаление или инфекция. Затова теглих втората комбинация. По нея мисля,че по-скоро си въобразявам и се притеснявам излишно. Напоследък съм много изнервена и недоспала, не съм съвсем стабилна.
      Третата комбинация я изтеглих информативно. Спешна интервенция не се налага в момента според мен. Макар че аз на моменти си го мисля, но все отлагам. Случва се някакъв процес, но бавно и славно.

В петък имам важна презентация, за която се готвим от месеци и не мога да си позволя лигавщини сега. :D

Едит : сега се сетих,че бях теглила само веднъж по този въпрос преди няколко месеца.
      Какво е положението със зъба ми ? Паж пентакли, 5 жезли, Маг
      И тогава и сега си мисля,че зъбът никне,но трудно, "бори се" да излезе и накрая ще си намери пътя навън т.е. няма сериозен проблем. Оставих нещата така оттогава.

Вашето мнение ще ми бъде от полза. За здраве още съм боса, да не говорим,че става дума за мен. Какво виждате?

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Moon ().

• Аз си мисля, че действително е от мъдреца - Обесеният след Кралица меча - не може да пробие.

Извън картите - вадиха ми оперативно единия мъдрец точно поради същите причини. Много бързо се възстанових, няма нищо страшно. Другия мъдрец ми го извадиха нормално - имах чувството, че щяха да ми изкъртят челюстта, въпреки упойката. Та операцията мина много по-леко и по-бързо се възстанових от нея.
    • Kalika написа:

Аз си мисля, че действително е от мъдреца - Обесеният след Кралица меча - не може да пробие.

Извън картите - вадиха ми оперативно единия мъдрец точно поради същите причини. Много бързо се възстанових, няма нищо страшно. Другия мъдрец ми го извадиха нормално - имах чувството, че щяха да ми изкъртят челюстта, въпреки упойката. Та операцията мина много по-леко и по-бързо се възстанових от нея.
      Мерси,Калика!
      Не ме е страх толкова от операцията, колкото от това, че поне седмица, две трябва да изчакам. Спешни мерки трудно мога да предприема в момента,само в краен случай. Не мога да се появя подута и отекла пред инвеститора. :D
      Тъпото е, че човек трябва да поставя здравето си на първо място, а аз все избирам нещо друго.
    • Moon написа:

Kalika написа:

Аз си мисля, че действително е от мъдреца - Обесеният след Кралица меча - не може да пробие.

Мерси,Калика!Не ме е страх толкова от операцията, колкото от това, че поне седмица, две трябва да изчакам. Спешни мерки трудно мога да предприема в момента,само в краен случай. Не мога да се появя подута и отекла пред инвеститора. :D
      Тъпото е, че човек трябва да поставя здравето си на първо място, а аз все избирам нещо друго.
      Муун, ще ти кажа нещо, скоето да облекчиш болката, докато идеш при дентиста. Вземи си Sandrin разтвор жълт етикет и се жабури. До другия ден няма да те боли. Това е уникално средство за всякакви болки в зъбите и най-вече венците, които в случая болят.
      Успех.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Moon написа:

От два,три дни имам някаква странна болка в челюстта. Няма подуване или други симптоми. Проблемът е,че от същата страна имам един мъдрец, който никне от няколко години поне. Ходих на снимка преди година и лекарката каза,че е ретинирал - няма място да изникне напълно и трябва да се премахва с хирургическа намеса, ако реша. Не съм имала никакви проблеми със зъба досега, но ми е останало в ума,че все на един етап трябва да се вади. Все не стигам дотам, често казано напълно забравям за него, ходя си на почистване и толкова. Тази болка обаче ме притесни, защото когато стискам челюстта усещам болка в съседните до мъдреца зъби.

2.От зъба ли е?

По първата комбинация си помислих,че е нещо,свързано може би с някакъв нерв или мускул. Не ми се вижда като възпаление или инфекция. Затова теглих втората комбинация. По нея мисля,че по-скоро си въобразявам и се притеснявам излишно. Напоследък съм много изнервена и недоспала, не съм съвсем стабилна.
      Третата комбинация я изтеглих информативно. Спешна интервенция не се налага в момента според мен. Макар че аз на моменти си го мисля, но все отлагам. Случва се някакъв процес, но бавно и славно.

В петък имам важна презентация, за която се готвим от месеци и не мога да си позволя лигавщини сега. :D

Едит : сега се сетих,че бях теглила само веднъж по този въпрос преди няколко месеца.
      И тогава и сега си мисля,че зъбът никне,но трудно, "бори се" да излезе и накрая ще си намери пътя навън т.е. няма сериозен проблем. Оставих нещата така оттогава.

Вашето мнение ще ми бъде от полза. За здраве още съм боса, да не говорим,че става дума за мен. Какво виждате?
      Моята “драма” продължава. :D
      Отидох на зъболекар сутринта. Каза, че мъдрецът има кариес и ме прати на снимка. Чак в петък следобед ще ида да се снимам. Ако е стигнал до нерва, ще се вади тези дни.

Имам ли пулпит?
      Паж меч, Крал меч, Рицар меч

Нещата са сериозни вече, вижда се. Яко обострени. Направо е цяло чудо, че не се гърча в адски болки и не съм се издула.

Както е тръгнало, няма накъде повече да отлагам. :S
    • За жалост не мога да кажа нищо по горните карти, освен, че три карти от боя меч не са много хубави за здраве, но пък по-добре от пентакли... Кажи какво е станало и какво е казал доктора. :)

Аз идвам да споделя три комбинации.

Какви са проблемите? об 9 жезли – 3 жезли – 10 жезли
      Човека ми се оплака от болки в коляното, по обърнати 9 жезли + 3 жезли тълкувам едно огромно протакване и отказване да се вземат мерки, а 10 жезли е доста кофти развитие на проблема, т.е. затрудняване в движението след дори малко прренатоварване.

Сериозно ли е? Об 8 пентакли – Рицар пентакли – Обесен
      Об 8 пентакли ... май трябваше да изправя картите преди да гледам за здраве, но ... здраве да е.
      Об 8 пентакли + Рицар пентакли пак ми говори за адско отлагане на проблема, като накрая се стига до обесен, решаваме проблема временно с бинтове, но болката си остава и не се вземат мерки.

Как ще се развие проблема? Страшен съд – об Рицар чаши – Ас меча
      Мисля, че няма да има някакво лошо развитие, освен че Страшния съд говори, че трябва да се обърне внимание на теб самия, на здравето ти, об Рицар чаши хич не ми се връзва с Ас меча, но мисля че все пак тоя ас меч дава някакво крайно решение, което щещ не щеш ще вземеш.

Мнения?

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolf написа:

Сериозно ли е? Об 8 пентакли – Рицар пентакли – Обесен
      Тази комбинация ми е за изключително сериозно, особено щом става въпрос за здраве.
      Нито се работи по въпроса, нито му е обърнато внимание - О 8П, а напротив, има нещо много нагнетено/ удебелено, което продължава да се развива - РП и няма отпускане по Обесен... по този аркан бих казала дори, че той ще го приеме, без значение дали го боли, като нещо което е... без изход или възможност за лечение.

Каквото и да е, най-добре е да иде на преглед. Макар че по картите като че ли ще отлага до последния възможен момент.
    • Moon написа:

Moon написа:

От два,три дни имам някаква странна болка в челюстта. Няма подуване или други симптоми. Проблемът е,че от същата страна имам един мъдрец, който никне от няколко години поне. Ходих на снимка преди година и лекарката каза,че е ретинирал - няма място да изникне напълно и трябва да се премахва с хирургическа намеса, ако реша. Не съм имала никакви проблеми със зъба досега, но ми е останало в ума,че все на един етап трябва да се вади. Все не стигам дотам, често казано напълно забравям за него, ходя си на почистване и толкова. Тази болка обаче ме притесни, защото когато стискам челюстта усещам болка в съседните до мъдреца зъби.

2.От зъба ли е?

Моята “драма” продължава. :D Отидох на зъболекар сутринта. Каза, че мъдрецът има кариес и ме прати на снимка. Чак в петък следобед ще ида да се снимам. Ако е стигнал до нерва, ще се вади тези дни.

Имам ли пулпит?
      Паж меч, Крал меч, Рицар меч

Нещата са сериозни вече, вижда се. Яко обострени. Направо е цяло чудо, че не се гърча в адски болки и не съм се издула.

Както е тръгнало, няма накъде повече да отлагам. :S
      Едит с чисто учебникарски цели :

Днес ходих на хирург. Болката НЕ е от мъдреца. Действително зъбът трябва да се вади, но не той е причина за болките в челюстта. Имам силно възпалена става. Хирургът е категоричен, че на този етап, ако извадя зъба ,болките само ще се влошат. Изписа ми противовъзпалителни и 10 дни нагревки. За ваденето - след това.

Има кариес, но няма пулпит. Спешно вадене точно в този момент не се налага, но в следващите месец, два е разумно да го планирам.
      Мерси за включванията, девойки. :)