Таро конструкции за здраве

• Mona написа:

Sha написа:

Детенце в аутистичен спектър -
      Ще успее ли да се справя сама с живота?
      О ПАЖ МЕЧ - КРАЛ ЖЕЗЪЛ - 5 МЕЧА
      О Съпротивление - Оплождане на Духа - Съпротивление

Тук бих казала, че може да се справя сама - Краля Жезъл е активност, жизненост, сила... въпросът е дали това е тя или партньор, който ѝ помага... За мен петте меча са съзряване на ментално ниво и излизане от ограниченията на четворката, така че отговорът ми е позитивен.

Ще успее ли да бъде независима от родителите си?
      СИЛА - О ОТШЕЛНИК - О РИЦАР ЖЕЗЪЛ
      Борбата с Дракона - Старецът от Планината - О Оплождане на Духа

Тук обаче не ми е ясно... ако може да се справя сама, защо се явяват тези обърнати карти... Отшелникът по принцип е супер самостоятелен, но когато е обърнат, не иска да е там... търси себеподобните си и не може да ги открие... О РЖ ми е излизал за случване на нещата.... т.е. той може да даде още по-голяма сила.... но май леко хаотична, когато е обърнат...

Някой да има мнение по тези комбинации? ?( :saint:
      Накратко, няма да може да се справи.
      Благодаря за включването!
      Струва ли си според теб да питаме при такива ситуации - може ли да се направи нещо, да се промени нещо, за да се промени и бъдещето?
    • Ново

Ох, момичета, какво ми се случи днес!
      Жена ми казва, че е много притеснена за здравето си и пита дали има основание -
      3 ПЕНТАКЪЛА - О 5 МЕЧА - КРАЛ ПЕНТАКЪЛ
      Приземяване - Съпротивление - Приземяване

Картата най-долу на тестето беше Асо Пентакъл и тъй като твърде ми се навряха в очите тези пентакли, питах - това живот ли е или смърт и изтеглих Смъртта!!! Да се смея ли, да плача ли...
    • Ново

Sha написа:

Mona написа:

Sha написа:

Детенце в аутистичен спектър -
      Ще успее ли да се справя сама с живота?
      О ПАЖ МЕЧ - КРАЛ ЖЕЗЪЛ - 5 МЕЧА
      О Съпротивление - Оплождане на Духа - Съпротивление

Тук бих казала, че може да се справя сама - Краля Жезъл е активност, жизненост, сила... въпросът е дали това е тя или партньор, който ѝ помага... За мен петте меча са съзряване на ментално ниво и излизане от ограниченията на четворката, така че отговорът ми е позитивен.

Ще успее ли да бъде независима от родителите си?
      СИЛА - О ОТШЕЛНИК - О РИЦАР ЖЕЗЪЛ
      Борбата с Дракона - Старецът от Планината - О Оплождане на Духа

Тук обаче не ми е ясно... ако може да се справя сама, защо се явяват тези обърнати карти... Отшелникът по принцип е супер самостоятелен, но когато е обърнат, не иска да е там... търси себеподобните си и не може да ги открие... О РЖ ми е излизал за случване на нещата.... т.е. той може да даде още по-голяма сила.... но май леко хаотична, когато е обърнат...

Някой да има мнение по тези комбинации? ?( :saint:
      Накратко, няма да може да се справи.
      Благодаря за включването!Струва ли си според теб да питаме при такива ситуации - може ли да се направи нещо, да се промени нещо, за да се промени и бъдещето?
      Може да питаш, разбира се. Но трябва да имаш и силата да го промениш поне малко в някаква степен.
      НО не съм сигурна дали си струва да се помага.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Ново

Sha написа:

Картата най-долу на тестето беше Асо Пентакъл и тъй като твърде ми се навряха в очите тези пентакли, питах - това живот ли е или смърт и изтеглих Смъртта!!! Да се смея ли, да плача ли...
      Тази жена май често е ... притеснена за здравето си.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Ново

Mona написа:

Sha написа:

Нямам идея, не я познавам... Но сега се замислям, че мога да си питам картите, струва ли си да отговарям или не :saint:
      Истината е, че тук си нямам идея, какво да ѝ кажа де.
      Поздрави!
    • Ново

Sha написа:

Mona написа:

Sha написа:

Нямам идея, не я познавам... Но сега се замислям, че мога да си питам картите, струва ли си да отговарям или не :saint: Истината е, че тук си нямам идея, какво да ѝ кажа де.
      Поздрави!
      Би трябвало като човек, който от години работи с Таро да знаеш какво да й кажеш.
    • Ново

Ето и едни карти за една жена, дали ще се пребори с рак на гърдата - злокачествен, вече има рецидив:

Кралица меча, 7 чаши, 3 жезли

Много интересни карти, откъдето и да ги погледне човек.
      Аз съм убедена, че тази жена е обиколила поне 10 лечители и врачки.

Какво мислите? Интересни карти, сериозни.
    • Ново

Mona написа:

Ето и едни карти за една жена, дали ще се пребори с рак на гърдата - злокачествен, вече има рецидив:

Според мен, картите акцентират върху времето - можело е да се излекува, ако не е отлагала. Тя оперирана ли е (мисля, че е отказала операция или я е отложила). Категоричен отговор не мога да дам по картите, но жезли с чаши за здраве не са Ок.
    • Ново

Mona написа:

Тя би трябвало да е доста оправна... но цялата сила на тази кралица не успява да стигне за манифестиране на желанията и плановете ѝ в материалния свят. Твърде са слаби следващите карти, за да покажат лечение. За врачките и лечителите, 7 Чаши наистина показват търсене на "по-висш смисъл" и се е задействала по трите жезъла, но картите не показват проявление на оздравяване, а само нейните търсения.
    • Ново

Mona написа:

Според мен се налага операция по Кралица меч,един вид неизбежна е тази операция според мен,не може да мине без нея. Жената обаче се опитва да я избегне с всякакви методи,многото врачки и лечители,но не може да се отърве от операция. Според мен ,ако иска наистина да се оправи-трябва да се оперира. Картите по мое мнение показват състоянието на нещата в момента,не дават отговор дали ще се оправи. Иначе казано - налага й се операция,но тя всячески се опитва да я избегне с алтернативни методи и сама залъгва себе си,че прави нещо. Начинаеща съм в картите за здраве,но пък искам да задобрея. Мона,надявам се да дадеш твоето тълкуване накрая. :saint:
    • Ново

Mona написа:

Sha написа:

Mona написа:

Sha написа:

Нямам идея, не я познавам... Но сега се замислям, че мога да си питам картите, струва ли си да отговарям или не :saint: Истината е, че тук си нямам идея, какво да ѝ кажа де.Поздрави!
      Би трябвало като човек, който от години работи с Таро да знаеш какво да й кажеш.
      Ша, аз мисля, че ако обсъдите заедно ситуацията, картите ще ти помогнат да се ориентираш правилно или поне да намериш начин да получиш повече инфо. Много е трудно да се гледа "на сляпо".
    • Ново

Гледам за един човек, за когото ми пука, но не ми е близък.
      Близък е на бившия ми приятел, както и беше близък на моя приятелка...

Момчето го мъчи черния дроб до степен на автоимунност.
      Много тежка съдба има момчето, с нищо не е заслужило да има такъв баща. Разбирайте - изоставяне, после прелъстяване с пари. Оставил ги е да влачат кредити. Абе някакви безумни истории.
      Момчето е добро и точно и си личи, че е така, доколкото го познавам.
      Но го изби на мъжкареене, на озлобление. Животът не спря да го удря това момче, сега и тази болест.

Ще оздравее ли, ще живее ли Y.Y.? - назован по име и фамилия;

Изпаднаха 6 пентакли обърната + 3 чаши

Изтеглих:
      Колесницата (Отпътуването на героя) - Луната (Нощта) - Магът (Трикстер)

Докато меся, честа поява в полезрението ми на 9 меча, Паж чаши...

Имам някакво усещане, че момчето ще живее, но лекуването ще е много, много продължително, ама много.
      Тежко е положението, много, защото са се задействали и психически механизми, и несъзнавани механизми. Това момче се наказва. Ама сякаш и Съдбата го наказва, а аз не знам защо.

Ужас! После някой се вайка, че не му вървяло в любовта - хахаха.

Мисля, че ще се оправи в края на краищата, и това е нещо като "последен шанс". Трябва да сменя модели на поведение и мислене, на всичко.

:!: Осъзнавам, че да гледам за здраве е свръх-лъжица за моята уста, но исках да опитам. Не съм анализирала картите много, говоря по усещане. (Което често е грешка)
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.
    • Ново

Трябва да се ПРЕсъздаде като човек според мен. Някак си ми се струва,че проблемът по-скоро е тръгнал от психически механизми. При автоимунност организмът се атакува сам. Това е доста красноречиво.
      3 ГА не знам как да погледна в подредби за здраве,но с Магът на последна и според мен шанс има. Много има да допринесе и той самият. Само с хапчета и обгрижване в болници няма да станат нещата. “Промяната започва от теб” важи за този случай според мен. Трябва да се осъзнае,да порастне. Ако се изживява като жертва или обвинява някой друг,ще пропадне всичко. Трябва да се стегне.
    • Ново

Ще постигне ли Х. трайна ремисия, ще се излекува ли (мъж) - 6 пентакли, 5 меча, Крал жезли. Мисля, че картите обрисуват ситуацията до момента - след щастливо стечение на обстоятелствата и почти постигната ремисия (6 пентакли ), човекът отново не се чувства добре, болестта буквално, отново се е озъбила по 5 меча. Крал жезли не знам, как да го тълкувам тук, но интуитивно смятам, че ще се справи (няма чаши, слава богу).
    • Ново

Не ми се смейте много, но ми се случи следното: сутринта се порязах на показалеца от вътрешната страна, точно на сгъвката. Имаше кръв, но умерено, не е шуртяла, раната не е дълбока. Сложих си лепенка и забравих. Обаче към обяд започна да ме боли ръката и пръстта, все едно съм го пресрещана и даже леко е надут. С момента едва си размесих картите и едва цепих .
      Притесних се да не съм си засегнала нещо важно, но пак казвам, че няма рана, почти повърхностно е. Но доста боли
      Картите са: 6 пентакли - Висша жрица/ Девица - 3 чаши
      Пентаклите са физическата болка. Ако чашите са течност, напр.кръвта - може ли да показва, че нещо се е инфектирало? Ама инфектирано не боли така. Пръстта ми е като парализиран.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Ново

Armid написа:

Не ми се смейте много, но ми се случи следното: сутринта се порязах на показалеца от вътрешната страна, точно на сгъвката. Имаше кръв, но умерено, не е шуртяла, раната не е дълбока. Сложих си лепенка и забравих. Обаче към обяд започна да ме боли ръката и пръстта, все едно съм го пресрещана и даже леко е надут. С момента едва си размесих картите и едва цепих .
      Притесних се да не съм си засегнала нещо важно, но пак казвам, че няма рана, почти повърхностно е. Но доста боли
      Картите са: 6 пентакли - Висша жрица/ Девица - 3 чаши
      Пентаклите са физическата болка. Ако чашите са течност, напр.кръвта - може ли да показва, че нещо се е инфектирало? Ама инфектирано не боли така. Пръстта ми е като парализиран.
      Спокойно, нищо важно не си зссегнала.
      В конкретния случай, при тези карти 3 Чаши някак размива всичко, 6 Пентакли с Висшата жрица ми говори и като съвет, да я пазиш чиста раничката, хигиена, промивки. Няма нищо страшно ;)
      Все пак знам колко ммого боли това :S
    • Ново

Ще се излекува ли Х. - 4 пентакли, Рицар пентакли, 3 меча.
      Понеже става въпрос за онкологично заболяване - мисля си, че растежа на тумора (Рицар пентакли след 4 пентакли ) е спрян по 3 меча. Т.е. - временно процесът е овладян / спрян, но не виждам окончателно излекуване.
      Какво трябва да направи Х., какво е най-подходящото лечение - 2 меча, 3 меча, Звездата. Тук отново мисля, че процесът е стопиран само временно. Няма опция за избор, по-скоро за приемане. Едни от най-тежките карти, които съм виждала за подобни въпроси. Само да вметна, че става въпрос за случай след постигната ремисия..
    • Ново

Kalika написа:

Понеже става въпрос за онкологично заболяване - мисля си, че растежа на тумора (Рицар пентакли след 4 пентакли ) е спрян по 3 меча. Т.е. - временно процесът е овладян / спрян, но не виждам окончателно излекуване.
      Какво трябва да направи Х., какво е най-подходящото лечение - 2 меча, 3 меча, Звездата. Тук отново мисля, че процесът е стопиран само временно. Няма опция за избор, по-скоро за приемане. Едни от най-тежките карти, които съм виждала за подобни въпроси. Само да вметна, че става въпрос за случай след постигната ремисия..
      Имам само един въпрос - кой друг от семейството е болен?
    • Ново

Mona написа:

Kalika написа:

Имам само един въпрос - кой друг от семейството е болен?
      Не ми е толкова близка жената, но ще се постарая да разбера и ще пиша.