Важна тема Общи положения за Големите Аркани

• Общи положения за Големите Аркани

Отварям аналогична тема и за Големите Аркани.
      Ще повторя и тук: когато пускате конструкциите и в тях присъстват Големи Аркани, ще ви помоля да ползвате и новите имена - първите, които са по ред - по Юнгианската традиция. Вторите /по вуду традицията/ са само, за да ги знаете, за обща култура.

Ще ви помоля, както направих и за Малките аркани, сами да анализирате новите имена на ГА, за да стане и по-лесна употребата им. Без значение върху кой/кои Големи Аркани ще се спрете в анализа си.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Здравейте,
      напоследък все по-рядко си позволявам да тегля карти по дадени въпроси. Да не разтягам локуми - в града, в който живея, откриха труп на разложен мъж - оказа се познат на мои познати. Погребали са го набързо, но моите познати се съмняват, че смъртта може да е насилствена.
      "Убит ли е Р.?- Усмирявяне (Звездата ), Змията (Дяволът ), Крал меча. По Дяволът с Крал меча си мисля, че смъртта е била насилствена, но си блъскам главата и не мога да разбера Звездата на първа - защо е там.
      От какво е починал Р. - Девицата (Жрицата ), Нощта (Луната ), 4 пентакли - тук си мисля за психическо умопомрачение (дължащо се може би на алкохол или наркотици ), но не ми се връзва с пъврата комбинация. Обърках се тотално...
    • Kalika написа:

Здравейте,
      напоследък все по-рядко си позволявам да тегля карти по дадени въпроси. Да не разтягам локуми - в града, в който живея, откриха труп на разложен мъж - оказа се познат на мои познати. Погребали са го набързо, но моите познати се съмняват, че смъртта може да е насилствена.
      "Убит ли е Р.?- Усмирявяне (Звездата ), Змията (Дяволът ), Крал меча. По Дяволът с Крал меча си мисля, че смъртта е била насилствена, но си блъскам главата и не мога да разбера Звездата на първа - защо е там.
      От какво е починал Р. - Девицата (Жрицата ), Нощта (Луната ), 4 пентакли - тук си мисля за психическо умопомрачение (дължащо се може би на алкохол или наркотици ), но не ми се връзва с пъврата комбинация. Обърках се тотално...
      Чудя се дали не е било наказание за нещо, което е направил...
      И на мен ми прилича като да е насилствено, заради... Девицата или заради нещо скрито... възможно ли е да е изнасилил някое момиче и да са му отмъстили? Това са ми първичните връзки, които правя...
    • Пак смесихте темите.

Тази тема е за общите положения, които касаят принцпини отношения.

Mona написа:

Ще ви помоля, както направих и за Малките аркани, сами да анализирате новите имена на ГА, за да стане и по-лесна употребата им. Без значение върху кой/кои Големи Аркани ще се спрете в анализа си.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.