Таро за парите и финансите

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Споделям една комбинация, защото е като по учебник и се разви бързо (може би, когато зададения срок е кратък, получаваме най-ясни отговори).
      Ще получа ли дадена сума до края на деня - 5 жезли, 3 пентакли, Крал пентакли. Казах си - ясни карти, отивам в банката сутринта - парите не бяха преведени и се вбесих, помислих си, че комбинацията е проективна :) . До края на деня обаче, действително си получих парите. Хвана ме срам после, че се усъмних в картите.
    • Подобен въпрос - Ще получа ли сума до края на деня?
      Папата - 2 чаши - 7 чаши
      Не мисля.
      Но пък бях чела, че 7 чаши може да има положително отношение, когато е придружена от Влюбените, Висша жрица ии Папата. Кога това е така, в кои случаи?
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Armid написа:

Подобен въпрос - Ще получа ли сума до края на деня?
      Папата - 2 чаши - 7 чаши
      Не мисля.
      Но пък бях чела, че 7 чаши може да има положително отношение, когато е придружена от Влюбените, Висша жрица ии Папата. Кога това е така, в кои случаи?
      Тези пари от институция или от човек трябва да ги получиш?

Моето първоначално тълкуване е, че ще те смотаят от институция нещо, забавяне, приказки. До края на деня с тези чаши и за мен е “не”. Пиши после какво е станало. :)
    • Moon написа:

Armid написа:

Подобен въпрос - Ще получа ли сума до края на деня?
      Папата - 2 чаши - 7 чаши
      Не мисля.
      Тези пари от институция или от човек трябва да ги получиш?
      Моето първоначално тълкуване е, че ще те смотаят от институция нещо, забавяне, приказки. До края на деня с тези чаши и за мен е “не”. Пиши после какво е станало. :)
      От човек. Той пък се оправда с банката X/ Ясна е работата.
      La vie en rose
    • Следващ въпрос - утре ще си получа ли парите от застраховката?
      Паж меч - Император - Кралица меч

Изключително съм възмутена от БулИнс. Срокът им за изплащане на застраховка по ГО е от 15 дни до 3 месеца!!!
      Ок, изчаках си чинно 3-те месеца и нищо. Звъня им - дааа, разгледани са ви документите, всичко е ок. А парите? - Скоро. Е, как скоро бе, Кава**, нали срок имате? Писах им официално писмо и ги заплаших, че ако до края на седмицата не платят, ще пусна жалба.

Но по тия карти не виждам да ги платят утре. БулИнс не съм ги съдила до сега, явно си го просят.
      La vie en rose
    • При равна конструкция от мечове, имаш един заблуждащаващ Император - фалшив зануляващ фактор.
      Който къде респондира?
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

При равна конструкция от мечове, имаш един заблуждащаващ Император - фалшив зануляващ фактор.
      Който къде респондира?
      Равна не по стойност, а по амбиции. Да уточним.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Искаш да кажеш, че прекалено се ядосвам и "набирам"?
      Възможно е, но намирам ситуацията за несправедлива. Не защото се случва на мен, а защото те не спазват собствените си правила.

Иначе когато мислих върху картите си помислих за Императора като карта, която е като стена, която не може да бъде заобиколена, само се блъскаш в нея, като топче за пинг понг.

П.с. не съм сигурна, че разбирам какво имаш пред вид под "зануляващ" фактор. Занулява останалите карти? И по този начин ги обезсилва?
      La vie en rose

Мнението бе променено 1 път, последно от Armid ().

• За пари и въпроси, свързани с животни, Таро никога не ме е подвеждало :) . За животните ми е ясно - често питам и натрупах опит там, но за парите съм удивена - може би, защото поставям кратък срок (от ден, два)?

Ще ми преведат ли заплатата днес - 6 пентакли, Рицар меча, 2 пентакли.
      След като нямаше превод сутринта, не се сдържах и пак питах - Крал чаши, 2 меча, 6 пентакли.

Получих си парите днес :) . Да си призная, колебаех се заради Крал чаши на първа, но с повтаряща се 6 пентакли реших, че трябва да ги преведат днес. А по първата комбинация ме тресна параноята, защото 6 пентакли преминава в 2 пентакли - реших, че нещо са ми орязали от заплатата, но се оказа, че всичко е наред.
    • Въпросът е една жена ще си продаде ли имота до края на годината.
      4 жезли - 7 жезли - 2 чаши обърната

Озадачиха ме тези карти. Ако говорим за усещане, ще кажа - НЕ, но ми е трудно да се аргументирам.
      1/ несходство на стихиите
      2/ жезлите - първи 2 карти - ситуацията прегаря, последвано от чаши - нищо не се случва, действията са напразни
      3/ Завършваща карта - 2 чаши обърната - ниска; разлива се енергията - отново- действията са напразни;

Струва ми се обаче, че има и друго което казват тия карти, не мога да го уловя. Нещо има по 7 жезли - или са й дали срок за продажбата, или другите (предполагам, че е наследствен този имот, не съм питала) не са съгласни с продажбата, или и двете. Мисля, че парите са й много необходими, сякаш ги е нагласила вече, за нещо друго, ама Нъцки.

Моля за мнения.
      La vie en rose
    • Жена пита:
      Ще се подобри ли финансовото и състояние в най -скоро време?

2 Жезли- Кралица Пентакли -Маг

Хубави карти, според мен на жената ще и се отдадат възможности за стабилизиране на финансовото и състояние.
      С 2 Жезли, си мисля, че тя умува над някои алтернативи, как да излезе от трудната ситуация ( щом пита за подобрение на финансовото състояние).
      Ще измисли нещо тя, или ще е стечение на обстоятелствата. Макар че, не и се вярва...
    • kolevaani1 написа:

Жена пита:

Хубави карти, според мен на жената ще и се отдадат възможности за стабилизиране на финансовото и състояние.
      С 2 Жезли, си мисля, че тя умува над някои алтернативи, как да излезе от трудната ситуация ( щом пита за подобрение на финансовото състояние).
      Ще измисли нещо тя, или ще е стечение на обстоятелствата. Макар че, не и се вярва...
      Тя ли каза,че е зле финансово?
      Не ми прилича на човек, който има проблем с парите. Напротив.
      Според мен по-скоро въпросът ѝ е дали ще се реализира това което е замислила. Има съмнения, че ще успее, че планът ѝ ще ѝ донесе очакваната печалба. Споко - ще стане. От нея си зависи.
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Мнението бе променено 1 път, последно от Ceca ().

• Ceca написа:

kolevaani1 написа:

Жена пита:

Тя ли каза,че е зле финансово?Не ми прилича на човек, който има проблем с парите. Напротив.
      Според мен по-скоро въпросът ѝ е дали ще се реализира това което е замислила. Има съмнения, че ще успее, че планът ѝ ще ѝ донесе очакваната печалба. Споко - ще стане. От нея си зависи.
      Да Цеци, тя сподели, че е закъсала, по принцип си е разполагала до сега. Притеснена е, че е в труден период и мисли как да изплува.
      Права си, че си е наумила начин да си изкарва пари, но незнае дали ще има печалба, защото конкуренцията е голяма. И все отлага. Но по картите съдя, че ще успее.
    • Жена ще си получи ли парите от мъж до два дни?
      Парите са за извършена работа, един вид хонорар. Изплащат се периодично /през около три месеца/, но този път нещо се бавят.
      Картите са:
      10 меча, 7 чаши, Любовниците

Вижда се,че от доста време ги чака и даже вече ги е похарчила. Няма търпение да ги получи и се чуди каква е причината. Разума ѝ говори, че ще ги получи, но сърцето ѝ е свито "Ами ако е забравил?, "Ако е решил да не ми ги пусне този месец?"
      Не мисля,че до два дни ще ги има парите.
      Вие какво мислите?
    • Ceca написа:

Жена ще си получи ли парите от мъж до два дни?
      Парите са за извършена работа, един вид хонорар. Изплащат се периодично /през около три месеца/, но този път нещо се бавят.
      Картите са:

Вижда се,че от доста време ги чака и даже вече ги е похарчила. Няма търпение да ги получи и се чуди каква е причината. Разума ѝ говори, че ще ги получи, но сърцето ѝ е свито "Ами ако е забравил?, "Ако е решил да не ми ги пусне този месец?"
      Вие какво мислите?
      според мен картите показват притеснението на жената да си ги поиска.
      La vie en rose
    • Armid написа:

Ceca написа:

Картите са:

Вие какво мислите?
      Да, не го е питала. Притеснява се да го подсети/пита, а имат комуникация. Не е като да нямат
    • Armid написа:

Ceca написа:

Картите са:

Вие какво мислите?
      Не ги получи в този срок. Получи ги почти месец по-късно
    • Някой ще получи ли увеличение на заплатата, която трябва да вземе този месец?
      Паж жезли, 2 пентакли, 10 пентакли

Според мен ще получи :)
    • Писах в темата за Келтски кръст, ето и няколко въпроса свързани със същия случай.

Н. ще продаде ли кафето в Амстердам

Крал Чаши - Звездата - Рицар Пентакли

Той си е точно Крал Чаши един отвеян, замечтан, много дрънка и губи връзка с реалността. Звездата с Рицар Пентакли (сетих се за комбинацията Звездата с Рицар Жезли в скайп за въпроса с бизнес в чужбина), но тук е Пентакли. Рицаря така се е запънал тук, вярно е, че отдавна има намерението да го продаде, но все отлагаше, сега мисля, ще почака още...

Ю и Н ще вземат ли заведението в Зандам което искат ?

8 Мечове- Паж Чаши- Рицар жезли
      Много шум за нищо ще излезе. 8 мечове показва и за проблеми, които идват от преди, нещо не са наясно и а нещата , вярват като децата Паж Чаши (това е характера на Н мъжът), необмислено, безотговорно държание и действия.

Моля Таро за съвет
      Г да се включи ли като съдружник в ресторанта и заведението в Зандам
      Кралица Мечове- Звезда- Рицар Пентакли
      Според мен Таро дава съвет да изчака.
      Звездата отново не я разбирам, хммм... сега ми проблясна - освен да показва, че преди е действал с тях, влезе в бизнес и сега си чака парите( които с 300 зора му ги дават по малко хората, с които те го свързаха да работят ) , сякаш Таро казва - Спомни си какво стана, като "работи" с тях, сега си дръж парите и чакай по стабилно и сигурно време.

Последствията за Г, ако се включи
      Дяволът - 7 Жезли - 7 Пентакли
      Отново прецакан и ще чака парите си и за развитие.

• Ще ни върнат ли парите?
      Крал чаши - 10 жезли - 6 пентакли обърнати
      Даже не искам да коментирам, но за протокола - не и на този етап. Сладки приказки, увъртане... да не говорим, че и длъжника ги няма тези пари. Яд ме е само, че не слушам интуицията си в началото, а после се налага да гоня Михаля.
      La vie en rose