Таро за парите и финансите

• Kalika написа:

А дали К. не подозира истината по Паж меча, но по Паж чаши - да си затваря очите и да е склонна да прости? Понеже разбрах, че и преди са ставали такива "грешки" там.
      За да са ставали такива неща и преди, означава, че някой висшестоящ го допуска, т.е. има протекции. Много чаши, много нещо.
      Както обикновено, и тук има история в бекстейджа, отвъд завесите.
      Това иска да каже и Таро.
      Обърнете внимание още веднъж на картите и ги вижте през тази призма, т.е. какво още иска да сподели Таро.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Armid написа:

Някое от момичетата да е бремено?
      Харесва ми, че ровиш, незавивисмо за какво се пита.
      Радвам се, че Таро вече започва да отваря, често неприятно за питащите.

Действай в тази посока, до откат. Не се отказвай.

Разбирам, че картите вече нахлуват яко в съзнанието ти и е нужна добра преценка и анализ.
      Като искаш, ще споделиш.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • При мен излязоха също много чаши и много пентакли.
      В началото мислих дали някой не иска да се хареса на някого, да го прави от любов, обаче не ми се вързва. Накрая питах "с липсата има ли свързан и друг, освен този който взима парите" ? Излязоха Дявол /Змия - Папата /целта на пътуването - 8 чаши.
      Ами този, който иска да се раздели със старите си навици, няма да успее, няма да постигне целта на пътуването. Змията здраво го е стиснала за шията. Може би трябва да се запитаме защо някой е бил повишен?
      Мисля, че в случая има зависимост от някого, не толкова от нещо, не е клептомания, а някой, който е назначил Х., я държи по някакъв начин. Трябвало е да я назначи, дължал е услуга на някой трети. Голям филм измислих.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Armid написа:

При мен излязоха също много чаши и много пентакли.
      В началото мислих дали някой не иска да се хареса на някого, да го прави от любов, обаче не ми се вързва. Накрая питах "с липсата има ли свързан и друг, освен този който взима парите" ? Излязоха Дявол /Змия - Папата /целта на пътуването - 8 чаши.
      Ами този, който иска да се раздели със старите си навици, няма да успее, няма да постигне целта на пътуването. Змията здраво го е стиснала за шията. Може би трябва да се запитаме защо някой е бил повишен?
      Мисля, че в случая има зависимост от някого, не толкова от нещо, не е клептомания, а някой, който е назначил Х., я държи по някакъв начин. Трябвало е да я назначи, дължал е услуга на някой трети. Голям филм измислих.
      Почвам да си мисля, че Таро акцентира върху съдбите на двете жени, за които питам. Т.е. - за Таро дребните кражби не са важни, то акцентира другаде. Прави ми впечатление, че при първото ми теглене, както и при Кюриъс и теб, се повтаря 8 чаши. Изобщо - много осмици има, но 8 чаши се повтаря при всички. К. е дошла преди няколко години в нашия провинциален град, което е леко странно - малък град, скучен, а нито тя, нито мъжът й са от тук. Не знам, какви са й били мотивите. В. я усещам като самотна, има някакви лични проблеми, но не говори за тях. Религиозна е, но едва ли да членува в секта. Има някаква драма при нея, усеща се едно разочарование от живота, но не знам, за какво точно иде реч.
      Благодаря ти, че се включи! Ако разбера нещо, което има връзка с комбинациите, ще споделя.
    • Ново

Чували сте, предполагам повечето за възхода на биткойна. Сега всички разсъждават е ли биткойна балон, не е ли и ако е, кога ще се спука.
      На мен ми е интересно и следя как се движи, не съм инвестирала точно в тази криптовалута, мисля, че изпуснах момента.

Питах- как ще се развие движението на бтк до 15 дни - 10пентакли - 7 пентакли обърнати - Обесен обърнат/ Затвор
      И до 2 месеца - 4 пентакли - 7 меча - Крал жезли

Смятам, че тези които са инвестирали могат да са спокойни. Не се очаква никакъв крах. Те държат контрола, не смятат да го пускат, и не смятат да падат в жертва. С тези обънати 7 пентакли и Обесен ситуацията сякаш се държи добре на повърхността, макар че долните пластове са разклатени, но успяват да устискат, да удържат положението. Сякаш само те виждат потенциала, но все още са с вързани ръце и крака. И знаят че това ще продължи дълго. В настоящия момент не може да се отприщи нищо.
      До 2-та месеца ще се запази високата позиция на биткойна - 4 пентакли, а 7 меча мисля нещата са режисирани много сериозно, с добра стратегия, няма късмет тук, няма "пазар".

Интересно ми е какво виждате по тези карти?
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица