Таро за парите и финансите

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Armid написа:

Ще ни върнат ли парите?
      Крал чаши - 10 жезли - 6 пентакли обърнати
      Даже не искам да коментирам, но за протокола - не и на този етап. Сладки приказки, увъртане... да не говорим, че и длъжника ги няма тези пари. Яд ме е само, че не слушам интуицията си в началото, а после се налага да гоня Михаля.
      Допълвам се, че ми стана смешно.
      Какво да направя, за да си върна парите?
      10 меча - 4 чаши - Рицар чаши.... Ми, да пия една студена вода... Такъв мил човечец...той без да иска...
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Armid написа:

Допълвам се, че ми стана смешно.Какво да направя, за да си върна парите?
      10 меча - 4 чаши - Рицар чаши.... Ми, да пия една студена вода... Такъв мил човечец...той без да иска...
      Според мен отнесени към въпроса картите, освен всичко друго ти казват, че за да си върнеш парите ще трябва и да се държи малко лицемерно. Да си малко по-добронамерена към него и един вид да го ухажваш, каквото и да ти струва това. Има пари да връща... :)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Добър ден ,момичета и аз изскачам с комбинация.

А. ще получи ли наследството до 6 месеца?

1.Страшният съд 2.10 пентакли 3.Рицар жезли

Така първото нещо,което забелязвам е Страшният съд на първа позиция /калциран голям аркан/ тук говорим за нещо,което се влачи от години и то наистина е така.Даденото наследство е трябвало отдавна да се вземат мерки за да се прибере.10 пентакли тук според мен индикират самото наследство,че е наистина крупно,говорим за земи в чужбина и голяма банкова сметка.Рицар жезли го навързвам така - за да се вземе наследството /10П/ то трябва някой лично да пътува до чужбина и да действа.Друг е въпроса дали ще стане с този Страшен съд отпред.

Ще се радвам на помощ и мнения.
    • moonlover написа:

Добър ден ,момичета и аз изскачам с комбинация.

А. ще получи ли наследството до 6 месеца?

1.Страшният съд 2.10 пентакли 3.Рицар жезли

Така първото нещо,което забелязвам е Страшният съд на първа позиция /калциран голям аркан/ тук говорим за нещо,което се влачи от години и то наистина е така.Даденото наследство е трябвало отдавна да се вземат мерки за да се прибере.10 пентакли тук според мен индикират самото наследство,че е наистина крупно,говорим за земи в чужбина и голяма банкова сметка.Рицар жезли го навързвам така - за да се вземе наследството /10П/ то трябва някой лично да пътува до чужбина и да действа.Друг е въпроса дали ще стане с този Страшен съд отпред.

Ще се радвам на помощ и мнения.
      Здравей, Муунловър!

Отлагано е до откат това нещо- по Страшния съд. Заедно с прибирането на парите вървят и отговорности, които въпросният човек е отказвал да поеме. Наскоро обаче, се е задействал и е решен да получи тези пари. И ще ги получи. Може да има малко забавяне, Рицарят е подпалил, но няма активен меч да подкрепи нещата.

Това е моето мнение.
    • Moon написа:

Здравей, Муунловър!
      Отлагано е до откат това нещо- по Страшния съд. Заедно с прибирането на парите вървят и отговорности, които въпросният човек е отказвал да поеме. Наскоро обаче, се е задействал и е решен да получи тези пари. И ще ги получи. Може да има малко забавяне, Рицарят е подпалил, но няма активен меч да подкрепи нещата.

Това е моето мнение.
      Здравей, Муун. Много благодаря за включването !! И много си права. Вярно е ,че жената до сега не е направила нищо за това наследство както си права,че сега е решена да си ги вземе. Когато има някакво развитие ще пиша. Още веднъж ти благодаря ,че се включи!!! <3
    • Въпрос: Много искам да се подобри финансовото ни състояние. Ще се случи ли? Мога ли да разчитам на допълнителна работа като източник на допълнителни средства?
      Всичко, което ми се случва е за мое добро! :pari:
    • Луси, всички въпроси, които се задават от хора, които не използват картите, се задават в Таро онлай. Всеки може да прецени на кой въпрос и дали да отговори. Благодаря.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose