Важна тема Чат 3

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Moon написа:

Moon написа:

Умереност - Ас пентакли - Страшният съд

Умереността е стъпка преди Звездата. Спри да наливаш милостиня по чуждите чаши, защото Страшният съд идва. Не само за тях, но и за теб. Това виждам.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
  • wolf написа:

Moon написа:

Moon написа:

Умереността е стъпка преди Звездата. Спри да наливаш милостиня по чуждите чаши, защото Страшният съд идва. Не само за тях, но и за теб. Това виждам.
    Страшният съд за мен вече дойде. И погълна миналото със себе си- хора, ситуации, мисловни модели. Старото ми АЗ-също.
    Не знам кои са "тях". Милостиня от мен никой отдавна не получава.
    Процесът, за който говориш отдавна се случи. Чуждите чаши са далече от моя кръгозор. Камо ли да да сипвам нещо в тях.
    Станах вярна САМО на себе си. Последствията вече са налице.
  • ljubavi написа:

Императрица / Ас пентакли / Страшен съд
    Любави, усмихвай се по-често.
    Зарежи ги тия драми.
    Пусни Императрицата на свобода.
    :)
  • Благодаря, момичета. Благодаря за песента Mona. А относно Императрицата - тя ми е в природата. Знам го. Но се старая да се отърся от драмите. Ще успея. Няма как да е иначе.
  • Мацки, трябваше да пишем в темата за аватарите, ама айде, така е дошло, няма значение. После ще го преместя.

Искам да ви кажа следното: прекрасни сте, искрени сте, добри сте, а това Съдбата винаги го отчита, вярвайте ми. Пък и сега идва синя Луна. Юбилей на форума, не че това вас ви касае, но е красиво като презумпция.
    Вие вече отдавна сте от страната на печелившите и винаги ще имате дом и никога няма да сте сами.

Този форум за Таро е ващият дом, вашетоо място дори да напсувате, да изругаете, всичко може. Тук ще намерите момичета и жени, минали или минаващи по този път. Ако има път и към Таро ще е добре, но не е задължително.

Аз съм човек, който държи на честността, на истината, не крия нищо, не спестявам нищо. Помагам на всички, обричам на забвение неблагодарниците.

А вие сте прекрасни.
    Благодаря, че ви има!
    Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
  • Moon написа:

wolf написа:

Moon написа:

Moon написа:

Страшният съд за мен вече дойде. И погълна миналото със себе си- хора, ситуации, мисловни модели. Старото ми АЗ-също.Не знам кои са "тях". Милостиня от мен никой отдавна не получава.
    Процесът, за който говориш отдавна се случи. Чуждите чаши са далече от моя кръгозор. Камо ли да да сипвам нещо в тях.
    Станах вярна САМО на себе си. Последствията вече са налице.
    И за теб имам нещо специално ...

Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
  • Mona написа:

Мацки, трябваше да пишем в темата за аватарите, ама айде, така е дошло, няма значение. После ще го преместя.

Искам да ви кажа следното: прекрасни сте, искрени сте, добри сте, а това Съдбата винаги го отчита, вярвайте ми. Пък и сега идва синя Луна. Юбилей на форума, не че това вас ви касае, но е красиво като презумпция.
    Вие вече отдавна сте от страната на печелившите и винаги ще имате дом и никога няма да сте сами.

Този форум за Таро е ващият дом, вашетоо място дори да напсувате, да изругаете, всичко може. Тук ще намерите момичета и жени, минали или минаващи по този път. Ако има път и към Таро ще е добре, но не е задължително.

Аз съм човек, който държи на честността, на истината, не крия нищо, не спестявам нищо. Помагам на всички, обричам на забвение неблагодарниците.

А вие сте прекрасни.
    Благодаря, че ви има!
    <3
    Няма бутон сърчице, затова си го направих аз.
    Момичета, прекрасни сте. И за пореден път едно “БЛАГОДАРЯ!” на всички вас. Щастлива съм, че ви има, че ви намерих.
    БЛАГОДАРЯ и теб, Мона, за всичките уроци и помощта, за всичко! <3

“We are the lucky ones.” -
    както се казваше в един филм.
  • Не си позволявам честно да пиша и давам мнения по комбинации, защото не се чувствам достатъчно ДОБРА, че да давам мнението си по картите заедно с вашите. Затова пък няма и ден, в който да не съм влязла и да не съм чела писаното от повечето от вас.
    Вие ми помагате по странен и различен начин, без да сме говорили или да сте ме съветвали. Четейки думите му, можеш да усетиш характера на човек. Забелязала съм силата на характерите на повечето от вас и това ме стимулира. Наистина. Много пъти, когато съм чела мнения на Mona, а и не само на нея, съм се възхищавала на силата на характера й, на това, че знае коя е, какво търси и от какво има нужда.
    А относно Таро... това е мястото и вие сте хората, благодарение на които бавно, но сигурно израствам в отношението си към Таро.
    Голямо "Благодаря" на всички вас!
    ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  • Снощи съм заспала безславно :) Така че сега ще се включа.
    Смъртта - Ас пентакли - 2 жезли

Ами аз съм вечната промяна, тръпна пред някакви метаморфози винаги, все гледам и чакам бъдещето, а не успявам да се насладя на момента. Всичките ми въжделения са 2 стъпки напред, трудно ми е да съм тук и сега. И пак, поради тази причина, избора не е само един, поемам винаги по няколко пътеки, не мога да имам спокойствие на взетия избор, не - връщам се, преосмислям, поемам друг път...
    Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
    La vie en rose
  • И аз съм заспала, тази сутрин видях темата за аватарите :) . 6 чаши, Асо пентакли, 2 жезли. Много вярно! Имам склонност да живея в миналото по 6 чаши, сигурно е дошъл моментът за избор по 2 жезли - дали да се продължава така или не.
  • Mona написа:

За мен този форум е убежище, където мога да съм аз. С времето разбрах, че тук мога да кажа много неща без някой да ме осъжда за възгледите ми, дори и да е на противоположното мнение.
    Дано не звучи клиширано, но благодаря ви, че ви има. Благодаря на Мона, че е създала и поддържа форума, защото всички знаем колко трудоемко е не просто да създадеш нещо, а да го поддържаш живо.
    По неведоми пътища с всички вас имам такава здрава връзка, каквата в днешно време е много трудно човек да направи, ограничен от условностите и предразсъдъците.
    <3
    La vie en rose
  • Момичета, да попитам за съвет, имаме възможност да продаваме масло от роза и маточина в чужбина. Имаме продукция, трябва да намерим пазар само. Незнам как и къде да търся фирми, на които да предложа. Понеже съм в Германия, франция ми е близо и швейцария, да пиша имейли на фирми за парфюми, козметика ли, незнам дайте съвети как да намеря пазар, знам че това е най -трудната част.
  • kolevaani1 написа:

Момичета, да попитам за съвет, имаме възможност да продаваме масло от роза и маточина в чужбина. Имаме продукция, трябва да намерим пазар само. Незнам как и къде да търся фирми, на които да предложа. Понеже съм в Германия, франция ми е близо и швейцария, да пиша имейли на фирми за парфюми, козметика ли, незнам дайте съвети как да намеря пазар, знам че това е най -трудната част.
    Има една швейцарска фирма Luzi ( или Luzzi) която се занимава с такива неща - есенции, масла и пр. Преди сме внасяли от тях. Обаче комуникацията с тях е много трудна, много са тежки. Въпреки това преди време успяхме да осъществим контакт с тях, внесохме каквото ни трябваше. Нямам никакви контакти, може да потърсиш сайта им и да видиш дали изобщо търсят продукция да купуват.
    Успех :)
    La vie en rose
  • И аз съм заспала :/ Иначе Крал Мечове Ас Пентакли 9 Жезли ... сама си поставям бариери от страх , даже тези 9 жезли напоследък ми излизат доста често. Чакам до последният момент преди да се реша да направя нещо и когато вече се реша винаги се чудя дали е правилното нещо .. едно гласче постоянно ми повтаря "Ами ако е грешно" ," Ами ако стане като миналия път" .
  • moonlover написа:

И аз съм заспала :/ Иначе Крал Мечове Ас Пентакли 9 Жезли ... сама си поставям бариери от страх , даже тези 9 жезли напоследък ми излизат доста често. Чакам до последният момент преди да се реша да направя нещо и когато вече се реша винаги се чудя дали е правилното нещо .. едно гласче постоянно ми повтаря "Ами ако е грешно" ," Ами ако стане като миналия път" .
    Интересни карти, тук на Краля му е трудно да прекоси полето на Аса, само и единствено заради 9те жезли и страхът, че пътя по който трябва да поеме, може да не е верния.
    9 жезли говорят и за отлагане и стегнация в емоционален план.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
  • Не можах да се сдържа, проверих къде е Асо пентакли в моята колода:
    Императрица, Асо пентакли, 4 пентакли
    Търся сигурност, боя се от промяна, вероятно ставам неприятна, на еснафлък ми намирисва, колкото и да ме отвращава подобен манталитет. Сигурно така човек остарява...