Чат 3

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Подкрепям мненията на всички ви. Моят подход е друг:
      Аз пък обичам да ги провокирам другите. Да съм им като интересен сувенир, който да разглеждат, и барем пречупя някого да се замисли. Трудно ме забравят в интерес на истината :D Макар в началото да са ми се смели или отбягвали.. който успея да замисля, после не ме забравя.
      Иначе в болшинството случаи ги оставям да си мислят, че съм <<лепни някакъв обиден епитет тук>>, че съм странна или каквото и да е, защото и аз не се вписвам идеално в социални среди. Не че не мога, но и на мен често ми е доста досадно.

Естествено, за мен те са странни. Горделиви, затворили душичката си в 1000 кутийки, повърхностни и уплашени от самите себе си.

Смях, смях!
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.
    • Ново

И аз бях така, но интересното е, че дори от простаците има какво да научиш.
      Аз съм принудена по цял ден да стоя покрай кокошки, но имаше разни неща, които научих от тях.
      Главно защото никога не съм комуникирала с жени, винаги съм била сред мъже...

Бая досадно е, по цял ден да слушаш кой колко грим си слага, не общувам с тях, но мисля, че човек трябва да види и 2 и 200 :D
      Или поне така си въобразявам, защото не мога да понеса да хейтвам тъпотата на останалите.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Ново

Властелинът на пръстените ще се превърне в сериал за "Амазон".

Поредното омазване на велик филм. Примери много, само да спомена какво сътвориха с Междузвездни войни.

Което ми напомня и за това:

Световнизвестеният календар на Пирели с Алиса, ама ... черна Алиса и всички в календара са афроамериканци. То бива безмозъчна политкоректност, но това вече граничи с ментални увреди ...

dnevnik.bg/razvlechenie/2017/1…oviia_kalendar_na_pireli/
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Ново

Здравейте,момичета! Не знам дали това,което ще напиша е за чата,но сметнах,че е най-подходящо.Съвсем случайно даже и аз не знам как се случи попаднах на "гледачка" на ръка.Слагам го в кавички защото накрая единственото ,което направи е да ме стресира.На кратко ми каза,че имам направена любовна магия заради която не мога да се задържа във връзка с мъж.Поиска ми сума пари да я развали при което аз си тръгнах,защото не й повярвах.Обаче това така ми се е забило в главата,че сега се чувствам кофти и почвам даже да й вярвам.Защото наистина в тази зона съм много зле по необясними за мен причини.Както и да е ... исках да ви помоля ,който има време или изобщо на когото му се занимава да ми хвърли дали наистина имам направена любовна магия ? И сама бих го направила,но до сега не съм питала за магии,а за любов избягвам да си гледам защото имам чувството,че влияя на картите.Още един път съжалявам за притеснението...просто ми бърника в мозъка това. :( Help :(
    • Ново

Не ходи при простачки.
      Всички казват така. Това им е вечният наратив. Нали после трябва да ти вземат пари за разваляне.
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.
    • Ново

curi0us написа:

Не ходи при простачки.
      Всички казват така. Това им е вечният наратив. Нали после трябва да ти вземат пари за разваляне.
      Просто явно търсят слаби характери ,които се поддават .. и аз както съм една дива коза ... :/ Благодаря ти Кюриъс ! :) :)
    • Ново

moonlover написа:

Здравейте,момичета! Не знам дали това,което ще напиша е за чата,но сметнах,че е най-подходящо.Съвсем случайно даже и аз не знам как се случи попаднах на "гледачка" на ръка.Слагам го в кавички защото накрая единственото ,което направи е да ме стресира.На кратко ми каза,че имам направена любовна магия заради която не мога да се задържа във връзка с мъж.Поиска ми сума пари да я развали при което аз си тръгнах,защото не й повярвах.Обаче това така ми се е забило в главата,че сега се чувствам кофти и почвам даже да й вярвам.Защото наистина в тази зона съм много зле по необясними за мен причини.Както и да е ... исках да ви помоля ,който има време или изобщо на когото му се занимава да ми хвърли дали наистина имам направена любовна магия ? И сама бих го направила,но до сега не съм питала за магии,а за любов избягвам да си гледам защото имам чувството,че влияя на картите.Още един път съжалявам за притеснението...просто ми бърника в мозъка това. :( Help :(
      Трябваше да й шибнеш два шамара.
      И изведнъж магията ще изчезне.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Ново

Mona написа:

moonlover написа:

Трябваше да й шибнеш два шамара.И изведнъж магията ще изчезне.
      Разсмях се! Другият път ги подминавам и забравям.Изобщо не смятам да се занимавам с такива лъжци.Двата шамара щяха да са малко.Не знам каква съвест имат да лъжат хората така...
    • Ново

Armid написа:

Кюриъс, споко бе момиче, споко! Малко ти е Ом-а, налей си нещо!
      Бе остави я, това са първи срещи от 15-ти вид :D
    • Ново

curi0us написа:

Да се раздаваш на прасетата - просто безценно.
      Те едно си знаят - грух, грух.
      Видях случайно днес това.
      Доста правилно :/
      Изображения
      • 23559602_2037546856464721_1221743500392357721_n.jpg

63.87 kB, 720×720, прегледано 5 пъти

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Ново

Напротив, все още не е измислено ефективно лекарство срещу заразата комуномания, особено в нашето общество. Хибридните войни са ожесточени, направо кървави.
      Русия е гладна и трябва азиатската паплач да плюска, огладнЕла е.

Отляво и още по-отляво искат предсрочни избори, без оглед на реалностите и на факта, че като цяло, обществото не иска нови избори, а иска да живее като нормалните хора.
      Нормални ли написах ... Не, ние не сме нормално общество, след като поне половината от съгражданите ни копнеят за миналото.
      Това е истинска трагедия. Аз не съм оптимист.

Според Цветанов БСП никога няма да управлява